AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Slytherin Partisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Adalinda Bergemann

Adalinda Bergemann

RP Yaşı : on beş

Slytherin Partisi Empty
MesajKonu: Slytherin Partisi   Slytherin Partisi EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 5:40 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Out: Npc karakterler vardır. Katılmak isteyenler, bana pm atabilirler.
Hybris F. Phorkys

Hybris F. Phorkys

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : it's 'sefa' bitch?!

Slytherin Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Slytherin Partisi   Slytherin Partisi EmptyÇarş. Mayıs 25, 2011 6:09 pm

''Hybris!'' duyduğum seste ağır dozda cilve bulunuyordu ve ismimi söyleyen Penthesilea olmadıkça cilve, biraz eğlencenin ötesine gitmiyordu. Önünden geçtiğimiz dükkanlar dizini, çoktan öğlenki kalabalığını yitirmişti ki bu, ne zaman varacağımız hakkında tahmin bile yürütemediğim Çatlak Kazan'a giden yolu daha da eğlenceli kılıyordu. Pekala, en azından arkamdan ilerleyen Slyhterin'lerin söyledikleri, buydu. Başımı çevirip yüzüme alaycı bir ifade yerleştirdim ve bana seslenen kıza döndüm. Pepe'nin delici bakışlarının üzerimizde olduğunu biliyordum. Benim herhangi bir sürtükle konuşmam normal karşılanabilirdi ama bir sürtüğün bana seslenmesi, kabul edilemezdi ya da tam tersi; kolunu dirseğime uyarırmışçasına sert çarpan Penthesilea'nın nasıl bir kıskançlık yöntemi seçtiğini keşfedememiştim, henüz. Ancak yüzünü görebildiğimde adını hatırladığım kızın, pantolonum ve içindekiyle ilgili söylediği bir şeyi, yüzümdeki fark edilebilir alaydan zerre kaybetmeden dinledim. Kolumda keskin bir acı hissedince, lanet olsun, diye geçirdim ve önüme dönüp, ''Deneme bile,'' diye söylendim. Yol boyunca Pepe'nin dağınık bıraktığı saçlarıyla oynayacaktım. Bu, esaslı -ama yanımdakinden daha esaslı değil- bir Slytherin kaltağıyla baş etmeye çalışmaktan iyi sayılabilirdi.

Çatlak Kazan'daki odaya geldiğimizde, fısıltılar ve yapılan planlar ve sadece içinde olduğumuz Ateşviskisi ve istek dolu odalarda tahammül edebildiğim kuru gürültü havada uçuşmaya başladı. Elimi havaya kaldırdım ve asasının bir hareketiyle odayı sevdiğim müziklerden biriyle dolduran Marijus'a içinden 'teşekkür' manasını çıkarmasını beklediğim bir hareket yaptım. Uzun zamandır tatmadığım Ateşviskisinin keskin tadı boğazımdan geçerken, bunun pek de önemi yoktu. O sırada Pepe'nin nefret etmediği nadir kişilerden biri olduğunu bildiğim Gabriella, gözleriyle 'bir fikrim var, duymak isteyen?' bakışını fırlattı.
Adalinda Bergemann

Adalinda Bergemann

Slytherin Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Slytherin Partisi   Slytherin Partisi EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 2:56 pm

“Yıldızımızı hatırlıyor musun, benim güzel Lea’m? Seni tam o yıldızın üzerinden izleyeceğim.” Mektupta yazan son cümle buydu. Öleceğini biliyormuş gibi, bana bir mektup bırakması, derin bir şüpheye gebe bırakıyordu beni. Üstelik, garip olan, mektubun, babamın el yazısıyla tekrar yazılmasıydı. Ya bunu anlamayacak kadar moron olduğumu düşünüyordu ya da her zamanki gibi viskiyi, sarhoşken, kağıda dökmüş ve birkaç ekleme yapmıştı; zira mektubun yarısında, kendisi üzerinde durmuştu. Düşüncelerin aklımdan silinmesi için –mümkünmüş gibi– başımı salladım. Yaşadıklarımı tartarken, yürüyorduk. Hybris’le arkamızda birkaç Slytherinli vardı. Parti için seçici davrandığımızın belli olduğunu düşünüyordum, cilve yüklü bir ses işitene kadar. O sesin doğurduğu kelimenin Hybris olduğunu saymazsak… Ah, hayır, saymama gibi bir lüksüm yoktu. Kaşlarımı kaldırdım ve kıza dönen çocuğu göz hapsime aldım. Yüzündeki alaycı ifadeye rağmen, Hybris’in dirseğine sertçe çarptım. Kızın dillendirdiği cümleyi yanlış duymuştum, değil mi? Dirseğine biraz daha sert bir biçimde çarptım. Gözlerimi kısarken, ne olduğunu anlamamıştım. Birkaç saniye sonra saçlarımla oynuyordu. Her şeyi bu kadar çabuk atlatmamız gerekmiyor, diyordu bazen içimdeki ses. Evet, korkuyordum; zira her şey çabuk başlar, çabuk yaşanırsa, çabuk biterdi de. Bense, bitmeyeceğine inanmak için kendimi o kadar zorluyordum ki…

Çatlak Kazan’a geldiğimizde, oda tutmamıza gerek kalmamıştı; daha önce görmediğimden emin olduğum, yapılı bir çocuk, oda işini hallettiğini söylemişti. Merdivenlerden çıkarken, bize şaşkın gözlerle bakan ve büyük ihtimalle sarhoş olan Çatlak Kazan sahibine şirin bir biçimde gülümsemem yetmişti. Odaya girdiğimizde, birinci sınıf edasıyla koşturup, yatağı kapanlara olabildiğince kötü bir bakış fırlattım ve Hybris’i takip ettim. Herkes fısıldaşırken, ben, etrafa bakınıyordum. Açıkçası kuzenimin tembelliğini bildiğim için, ona bir müddet daha süre tanıyacaktım. Başımı sağ tarafıma çevirdiğimdeyse, Hybris’in elindeki ateşviskisini fark ettim. Ah, birinin, ona kibar olmayı öğretmesi gerekiyordu. Açıkta kalan boynunu öperek, onu gafil avladım. Aslında bu konuda hiç de fena sayılmazdım; birkaç saniye sonra, viski elimdeydi. İşin mühim kısmı viski içmek değildi, tüm olay, aynı bardaktan içmekte bitiyordu. Tam o sırada, kıkırdarken, Gaby ile göz göze geldik. Fırlattığı bakışın anlamını biliyordum, sanırım. Ağız hareketleriyle ‘dolap’ kelimesini söylerken, Gaby başını salladı ve aynı anda dudaklarımızı yaladık. Neyse ki ciddiyete bürünmem uzun sürmüyordu. “Herkes Gabriella’yı dinlesin!” Ve sesim, bütün odayı, bir bıçak gibi böldü.
Gabriella De Luca

Gabriella De Luca

Gerçek Adı : ilay

Slytherin Partisi Empty
MesajKonu: Geri: Slytherin Partisi   Slytherin Partisi EmptyPerş. Mayıs 26, 2011 7:17 pm

Tüm noel tatili boyunca yalnız kalma ve boş oturma düşüncem, Penthesilea'nın mesajıyla tamamen değişmişti. Saat 8'de Çatlak Kazanın önünde buluşalım Gaby. İtiraf etmeliydim; bu benim, gerçekten çok sevinmeme neden olmuştu. Düşünmek dahi istemiyordum, iki hafta boyunca hiç bir şey yapmadan bu sıkıcı evde oturmak bana tatilden çok ceza gibi geliyordu. Ne yapacağımız konusunda en ufak bir fikrim yoktu. Hoş, onlar Hybris ile takılırken ben her zamanki gibi tek başıma sarhoş olacaktım. Ama bu yine de küçük kardeşimle evde oturmaktan iyiydi. Saatin altı olduğunu fark ettiğimde, bir an önce hazırlanmam gerektiğini fark etmiştim. Her zaman tercihim olan siyah dar bir elbise giydim ve çok acele bir şekilde, Çatlak Kazan'a yol aldım. Tabii, onlar benden önce gelmişti ve beni beklerken sıkılmadıklarını anlamak zor olmuyordu. Anladığım kadarıyla, birileri oda tutma işini çoktan halletmişti ve bize tek gereken şey; biraz eğlenceydi.

Odaya geçtiğimizde, Penthesilea ile aynı fikirde olduğumuzu fark ettim. Ah, gerçekten çok eğlenecektik. O, dudağını oynatarak 'dolap' kelimesini söylerken bense sinsi bir biçimde kahkaha atıyordum. “Herkes Gabriella’yı dinlesin!” Penthesilea'nın sesi, herkesin sesinin kesilmesine neden olmuştu. Konuşmaya nerden başlayacağımı düşündüm. Hemen, DOLAP! diye bağıramazdım ya, gerçi bağırsam bile herkesin anlayacağını düşünmüyordum. "Eğlence lazım bize değil mi? Şişe çevirmece oynasak mesela, hani dolaplı olanından." Bu kelimeleri söylerken gülmeme engel olamamıştım. Hatta, daha önceden bana sarkan çoğu erkeğin gözlerinin döndüğüne yemin edebilirdim. Ama sonuçta sadece bir oyundu değil mi? "Ee, kim başlıyor?" Bu sözümle, çoğu kişinin hevesli bir şekilde bağırmasına neden olmuştum.

Slytherin Partisi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Pijama Partisi
» Uyku Partisi
» doğum günü partisi!
» Havuz Partisi İçin Başvurular
» Slytherin Devil