AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Dost Tavsiyesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ethan Westwood

Ethan Westwood

RP Yaşı : 23
Gerçek Adı : Oralet.

Dost Tavsiyesi Empty
MesajKonu: Dost Tavsiyesi   Dost Tavsiyesi EmptySalı Ocak 29, 2013 4:20 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Xander&Ethan

Ethan Westwood

Ethan Westwood

RP Yaşı : 23
Gerçek Adı : Oralet.

Dost Tavsiyesi Empty
MesajKonu: Geri: Dost Tavsiyesi   Dost Tavsiyesi EmptyPerş. Ocak 31, 2013 2:32 am

Kafamı yastığa koyduğumdan beri belki de yüzüncü kez rahatsızca döndüm devasa yatakta. Sorun yatağın konforlu olup olmamasıyla ilgili değildi. Sorun, gözümü her kapatışımda zihnimde onun ve o sert bakışlarının canlanmasıydı ve bu durum artık beni huzursuz edip fazlasıyla canımı sıkmaya başlamıştı. Dahası, bu konu hakkında endişeleniyordum da. Tek isteğim şu sıralar oldukça karışmış olan aklımın biraz olsun boşalmasıydı. Sadece duygularımı kesinleştirmek, ne hissettiğimden emin olmak istiyordum. Bu belirsizlik beni gerçekten yoruyordu. Bıkkın iç çekişler eşliğinde birkaç kez daha dönüp durdum yatakta, ama nafile. Çok geçmeden bu işi çözmeden rahata eremeyeceğimi anladım ve yatağımda doğrulduktan sonra ayağa kalktım. İçimdeki sıkıntıyı yalnızca alkol giderebilirdi. Bu düşünceyle mutfağa doğru ilerleyip buzdolabını açtım fakat tek görebildiğim yarısı yenmiş bir sandviç, bir çift yumurtayla birlikte birkaç kahvaltılık ve buzdolabı rafının tabanına bulaşmış olan vişne reçeliydi. Hayal kırıklığıyla inleyerek buzdolabının kapağını kapatırken geçen geceden kalma boş içki şişeleri ilişti gözüme. Neden hepsini bitirmiş olmak zorundaydım sanki? Şimdi tek seçeneğim dışarı çıkıp yenilerini almaktı. Sessizce bir küfür savurarak yatak odasına gittim ve elime ilk geçen kot pantolonla tişörtü giydim hızlıca. Evden çıkmadan önce de soğuktan korunmak için üzerime siyah bir ceket geçirdim. Sokağa adım atmamla beraber bir anda Xander'ın barına gidebileceğim geldi aklıma. İstemediğim kadar içki ve konuşup tavsiyeler alabileceğim bir dost. Harika! Bir taşla iki kuş vurmuş olacaktım. Aklıma gelen bu fikirle hafifçe gülümsedim ve etrafı kolaçan ederek kuytu bir köşeye çekildim. Hiçbir muggle'ın beni görmediğinden emin olduktan sonra derin bir nefes alarak cisimlendim. Tam da istediğim gibi, MacLeran's barının biraz ötesindeki ıssız sokağa gelmiştim, mugglelar'ın bir anda sokağın ortasında beliren bir adamla karşılaşmaları hoş olmazdı. Kısa sürelik bir yürüyüşün ardından barın önündeydim. Barın kapısını iterek açarken, buranın tanıdık havasını özlediğimi fark ettim. Şimdiden kendimi daha rahat hissetmeye başlamıştım bile. İçeri girer girmez, gözlerim Xander'ı aramaya başladı. Kısmış olduğum gözlerimle içeriyi süzerken sonunda bakışlarım onunkilerle buluştu. Yüzüme kendiliğinden yayılan bir gülümsemeyle Xander'a doğru ilerledim. "Selam dostum. Nasıl gidiyor?" diye sordum yüksek sesle, ona doğru ilerlerken. Uzun zamandan beri kendimi ilk defa gerçek anlamda neşeli hissediyordum.

Spoiler:
Xander Maclay

Xander Maclay

Gerçek Adı : Kadri

Dost Tavsiyesi Empty
MesajKonu: Geri: Dost Tavsiyesi   Dost Tavsiyesi EmptyC.tesi Şub. 02, 2013 8:08 am

Asamı kıza doğrulttuğum sıra da kız yatakta uyuyordu. Yanından sessiz bir biçimde kalkmak gerçekten çok zor olmuştu. Yatağının yayları fazla ses çıkartıyordu hele yere ayağımı basar basmaz ki tahta gıcırtısı daha kötüydü. Birden kız da bir hareketlenme oldu ama sadece benim olduğum tarafa doğru dönmüştü uyanmamıştı. Bu gece dahil benim hakkımda hiçbir şey hatırlamayacak olması çok güzeldi. Bu yöntem birilerinden kurtulmak için en iyi yollar arasında. "Obliviate." Sözcükleri mırıldandığım anda asadan hafif bir ışık çıktı ve kızın hafızası silinmişti. Salona geçip koltuğun üzerinden ceketim masadan da ayakkabımın tekini aldıktan sonra, saate baktım daha erken gözüküyordu ve ben daha yeteri kadar sarhoş olmamıştım. Başka birinin yanına gitmektense Maclarens'a gitmek daha iyi bir çözüm gibiydi. Etrafta dolaşmam ve demin ki büyünün etkisiyle kız uyanmış olmalıydı içeriden ayak seslerini duyabiliyordum o gelmeden önce cisimlendim. Amacım Maclarens'ta ki odama cisimlenmek ti ama o anki telaş nedeniyle yanlış cisimlenmiş olmalıydım çünkü kendimi soğuk, ara sokakta bulmuştum. O an gömleğin düğmelerinin iliklenmemiş olduğu ve ayakkabımın tekinin hala elimde olduğunu fark ettim ama düzeltmeden yürümeye başladım buraya daha önce de cisimlendiğimi biliyordum. Burası barın arka tarafıydı hemen. Tekrar cisimlenip kendimi bitkin duruma getirmek yerine bara ön kapıdan girmiştim. Kapıyı açar açmaz barda bulunan herkes kafasını bana çevirmişti, halimi gördükten sonra ise şaşkınlıkla bakmaya devam ettiler. En azından barda kimse yoktu gece yarısı olmasına rağmen herkes üst katta yatıyor olmalılardı. Bardakilere aldırış etmeden odama geçtim ve üzerime bir çeki düzen verdim. Maalesef orada kravatımı unuttuğumu odamda fark etmiştim. Dolaptaki yedek takımımın kravatını alıp onu taktım ve tamamen hazırdım. Odamdan çıkıp bara geçtim ve barmenden bir şişe alıp her zaman oturduğum masama geçtim. Masanın birinde iki tane genç muggle vardı, hem muggle olmaları hem genç olmaları burada olmamaları için yeterdi ama bu gece onlarla uğraşamayacaktım. Barın kapısı ben ilk şişeyi doldururken tekrar açıldı gelenin Ethan olduğunu hemen fark etmiştim. Etrafa gözlerini kısmış bir şey arıyordu beni aradığını tahmin etmiştim. Beni görür görmez yanıma gelmeye başladı. "Selam dostum. Nasıl gidiyor?" dedi. Genelde bu saatte geldiğini görmemiştim hiç. Oturmasını işaret edip gülümseyerek cevap verdim. "Demin yanında olduğum kızdan geliyorum yani harika. Senin nasıl gidiyor?" diye sordum ve önümdeki doldurulmuş bardağı ona uzatıp kendime bir bardak almaya gittim.

Dost Tavsiyesi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» İki Dost.
» Eski Dost.
» Dost mu düşman mı?
» Dost olmak için;
» yalnızlıkta bulunan dost