AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

I. Düello Turnuvası - I. Düello

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aureola D. Hemsut

Aureola D. Hemsut

RP Yaşı : yirmi beş.
Gerçek Adı : dilorağ&bilgö&uzaylığ.

I. Düello Turnuvası - I. Düello Empty
MesajKonu: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptySalı Ağus. 06, 2013 11:59 pm

Düello Başlasın

Clara Carlevaro & Annie Lisa Lancaster

#:

Clara & Annie

Düello şöyle yapılır; Düellocularımız A ve B olsun. İlk saldıran taraf A ise, A karakteri rol oyununu yazar, saldırısını yapar ancak saldırısının sonucunu yazmadan rol oyununu sonlandırır. Ardından DM bu oyuncu için zar atar. Onluk zar sisteminde [1] ya da [2] gelirse büyü gerçekleşmemiş sayılır. [3,4,5,6,7,8,9,10] sayıları geldiğinde ise büyü başarı ile yapılmış demektir. DM’nin bu büyünün başarısını oylamasının ardından B karakteri rol oyununu yazar ve bu oyununda savunmasını yapar ancak A’nın büyüsünü savuşturduğunu ya da kendi büyüsünün başarılı olduğunu yazamaz, bunu DM belirler. B karakterinin rol oyunundan sonra DM bir kez daha rpye dahil olur ve B karakteri için bir zar atar. Attığı zar A karakterinin zarından az ise savunma gerçekleştirilememiş sayılır ve B, A’nın büyüsüne maruz kalır. Eğer zarlar eşit ise bir kez daha zar atılır. Eğer B’nin zarı A’nın zarından büyük gelmişse savunma başarı ile gerçekleştirilmiş sayılır, A’nın büyüsü savuşturulmuştur.

#:

Clara & Annie

Düelloda başarılı sayılan bir hamle yapıldığında, atılan zar 5 ile çarpılır ve karşı tarafın puanı olarak sayılan 100'den düşülür. İlk önce 0'a düşen taraf mağlup sayılır.

#:

Clara & Annie

Düello süresi 10 gündür. 10 gün içerisinde yazmayan veya geciktiren taraf mağlup sayılır.

#:

Clara & Annie

Sorular için özel mesaj atabilirsiniz.

#:

Clara & Annie

Düelloya başlayan taraf;

CLARA!

O[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 2:56 am

Annie ile karşı karşıya olacağımı öğrendiğimde yüzümde ukala bir gülümseme oluşmuştu, yenilme ihtimalim olduğunu ben de biliyordum ancak bu egoist ruh halimden bir türlü kurtulamıyordum rekabet içeren şeylerde. Derin bir nefes aldım ve asamı çıkarırken sırtımı dikleştirdim, Annie'nin her zamanki flörtöz bakışları ile beni baştan aşağı süzüyor olması kendimi rahat hissetmeme neden olmuştu, düelloda da normalde olduğu gibi davranıyordu çünkü. Düello selamını verdim ve vakit kaybetmeden ilk hamlemi yaptım.

"Expelliarmus!"
Rumplestiltskin
Dungeon Master
Dungeon Master
Rumplestiltskin

Gerçek Adı : who knows

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 12:05 am

Clara,

atılan zar: sekiz.
      etki: clara, konsatrasyonunu oldukça iyi toparlamış olmalı ki; rakibini püskürtme büyüsünü oldukça hızlı ve yoğun bir şekilde annie'ye yolluyor. clara'nın morali oldukça yerinde gözüküyor.

Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

RP Yaşı : on altı.
Gerçek Adı : dilara.

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 12:22 am

Düelloda bir kızla, hele de Clara gibi bir kızla karşılaşmaktan oldukça onur duyuyordum. Genç kızın orantılı vücudu, ağzımın sulanmasına sebep oluyordu. Boynunu yüz seksen derecelik bir açıyla sağdan sola doğru çevirirken, gözlerim genç kızın narin vücudu üzerinde dolanıyordu. Klasik 'başaracağım' bakışı, klasik 'Gryffindor' kızlarının her zaman kullandığı bir mimikti. Gerçi, Clara'nın Christen ile olan yakınlığı, bu düelloyu zevkli hale getiren başka bir maddeydi. İlk hamleyi Clara yapacaktı. Asamı çıkardıktan hemen sonra, kulaklarıma dolan ses beraberinde gözlerimi kırpıştırmamı sağlayacak bir ışıkla birleşmişti. Büyüye karşı kendimi savunmak amacıyla yüksek sesle bağırdım.

"Ascendio!"

Rumplestiltskin
Dungeon Master
Dungeon Master
Rumplestiltskin

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 12:53 am

Annie,

atılan zar: altı.
      etki: annie, savunma olarak seçtiği büyüyü clara'nın bedenini gözleriyle süzmesinden dolayı pek etkili kullanamıyor. clara'nın oldukça sert bir şekilde yaptığı püskürtme büyüsü; annie'nin sıçrama büyüsüne karşı galip geliyor ve annie bacak kısmı daha çok zarar almış bir biçimde yere seriliyor. genç kız ayağa kalkarken, kalçasındaki acı yüzüne yansıyor.

2x5=10
    100-10=90

Clara CP: 100
    Annie CP: 90

hamleyi yapacak kişi; ANNIE!

Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 1:04 am

Işık süzmesi, bedenime oldukça büyük bir baskı uyguladığı için yere serilmiştim. Kıçımdaki ağrı, bedenimde eşit oranda hissediliyordu. Düşmemin etkisiyle sol tarafa fırlayan asama ulaşmak için ayağa kalkmaya çalıştım. Sağ elimi kıçıma sabitleyerek, yere düşen asamı almak üzere eğildim. Yüzümdeki acı hissini yok etmek için kendini erkekler için öldüren kızları düşünmem yeterli olmuştu. Gözlerimin daha farklı baktığını açık bir şekilde hissediyordum.

"Cendravero!"
Rumplestiltskin
Dungeon Master
Dungeon Master
Rumplestiltskin

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPerş. Ağus. 08, 2013 9:54 pm

Annie,

etki: annie, henüz gücünü toparlayamamış olsa da hamlesini, iyi kullanılırsa rakibine oldukça zarar verecek bir büyüden yana kullanıyor. genç kızın gözlerinde belirginleşen kin duygusu, cesur clara'yı bir saniyeliğine ürpertiyor. annie'yi kızlara karşı hiçbir zaman böyle görmemiş olan clara, üzerindeki şok etkisiyle gözlerini annie'ye odaklamış durumda.

Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyCuma Ağus. 09, 2013 12:24 pm

Annie'nin yüzündeki kinci ve soğuk ifade biraz ürpememe neden olsa da, bunu belli etmemeye ve yüzümdeki ukalaca ifadeyi korumaya çalıştım. Hufflepufflı kız asasını kaldırıp bağırdığında üzerime gönderdiği korkunç büyüyü savuşturmak adına telaşla asamı kaldırdım ve bu sefer tüm salon benim sesimle doldu.

"Furnunculus!"

çıbanlar falan çıkarıyomuş bu büyü. maksat annie çirkin olsun ZAA
Rumplestiltskin
Dungeon Master
Dungeon Master
Rumplestiltskin

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyCuma Ağus. 09, 2013 10:36 pm

Clara,

atılan zar: bir.
      etki: clara, savunma büyüsünü kullanırken daha değişik şeyler düşünüyor olmalı ki; savunma büyüsü oldukça cılız bir şekilde asadan çıkıyor, henüz annie'ye ulaşmadan etkisini kaybediyor. annie'nin yüzündeki dalga ifadesi devam ederken clara oldukça sert bir şekilde düello duvarına tosluyor. kaburgasını inciltmiş gibi görünen clara ayağa kalkmakta da zorlanıyor gibi. fakat oldukça anlaşılır olan başka şey; elinde tuttuğu asayı biraz daha sıkarsa hem asayı, hem kendi elini kırabilir.

6x5=30
    100-30= 70

Clara CP: 70
    Annie CP: 90

hamleyi yapacak kişi; CLARA!

Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 12:06 am

Hissettiği acı tarif edilemezdi, sağ kaburgasının ayağa kalkmaya çalıştığında acı içinde yüzünü buruşturmasına neden olması, büyük bir kararlılıkla asasını tutmasına ve öfkeli bakışlarla, adeta onunla alay edercesine onu izleyen Annie'ye bakmasına engel olmamıştı. Düelloyu kaybedemezdi, bu olmayacaktı. Derin bir nefes aldı genç kız ve aklına gelen ilk büyüyü bağırdı.

"Glacius!"
Rumplestiltskin
Dungeon Master
Dungeon Master
Rumplestiltskin

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPaz Ağus. 11, 2013 9:16 pm

Clara,

etki: clara, annie'ye çok kızmış olmalı ki; aralarındaki buzları eriteceğine biraz daha soğuklaştırmaya çalışıyor gibi gözüküyor.* aldığı yaralardan olsa gerek, ilk hamlesindeki başarıyı gösteremiyor. kaburgasındaki ağrı gitgide belirginliğini kaybederken, annie'nin yüzündeki kin yok olmuşa benziyor.

:::
Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPtsi Ağus. 12, 2013 10:23 pm

Clara'nın bedenini duvara yapışık vaziyette görmek gücümü tekrar yerine getirmişti. Parlayan gözlerimdeki kin yerini tamamen zafer duygusuna bırakmıştı. Hadi ama! Herkes benim, Hufflepuff görünümlü bir Slytherin olduğumu biliyordu. Ki bundan beş sene önce, seçmen bozuntusunu arada bırakan şey; içimde baskın olan adalet falan filandı. Fakat ben, kızların üstün olduğuna inanan biriydim. Kim bilir belki de seçmen bile yanılmıştı, ha? Tıpkı, Clara gibi. O kızın işini bitirecektim, donmayı hiç istemiyordum. 

"Quotios Nomamber!"
Rumplestiltskin
Dungeon Master
Dungeon Master
Rumplestiltskin

MesajKonu: Geri: I. Düello Turnuvası - I. Düello   I. Düello Turnuvası - I. Düello EmptyPtsi Ağus. 12, 2013 11:00 pm

Annie,

atılan zar: dört.
      etki: annie, savunmasını oldukça etkili bir büyüden kullanıyor. kendinden oldukça emin görünmesi, düello sakinlerinin beklentilerini oldukça yükseltiyor. fakat havada yayılan ışık süzmesi pek de iç açıcı gözükmüyor. savunma büyüsü geri tepiyor ve annie kendini tekrar yerde buluyor. kullandığı büyü gücünden dolayı olsa gerek genç kızın beklentiden daha çok yara almasına neden oluyor.

3*x5=15
    90-15=75

Clara CP: 70
    Annie CP: 75

hamleyi yapacak kişi; ANNIE!

*büyü geri tepti. -1 zar etkisi.

I. Düello Turnuvası - I. Düello

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» 1. Düello Turnuvası!