AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Büyük soygun

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

RP Yaşı : 200

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Büyük soygun   Büyük soygun EmptySalı Nis. 05, 2011 3:26 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] & [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] & [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cedric Clen & John Dillinger & Steven Michael Black

En son Cedric Clen tarafından Salı Nis. 05, 2011 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptySalı Nis. 05, 2011 3:40 pm

Cedric bütün gece bakanın sakladığı parşömeni bulmak için planlar yapmıştı. Eğer parşömeni bulursa güçleri yine kendi eline alabilecekti. Parşömende bakanın kurduğu vampirlere karşı savunma timi üyeleri saklandıkları yerler ve daha bir çok bilgi yer alıyordu. Parşömeni bulması demek vampir efendiliğine yükselmesi ve gelmiş geçmiş bütün vampirlerin intikamının alınması demekti.

Cedric o gün nadiren yaptığı bir şeyi yorulmamak için yapıp bankaya yürüyerek gitmişti. Attığı her adımda planda bir karışıklık olup olmadığını düşünüyor ve kendini başarıcağına inandırmaya çalışıyordu. Bankaya geldiği zaman hemen bankanın yanında bulunan eski harabe bir eve girdi. Bir kaç gün önce tuttuğu kara büyücüler onun için bir tünel hazırlamışlardı. Büyücüler cedric'in onları ödüllendireceğini düşünüp onu karşılarken boyunlarına aldıkları ani bir darbeyle bayıldılar. Tünel düzensiz bir şekilde kazılmış her an çökebilirdi bu yüzden cedric tünele girerek bir kaç saniye içerisinde kasanın bulunduğu bölüme vardı. Devasa boyutlarda açılması için bir çok kombinasyon gereken gri renkte bir kasaydı. Anlaşılan cinler kasaları hazırlarken vampirleri düşünmemişlerdi. Tam ellerini kasaya sürerken ona doğru yaklaşan birinin düşüncelerini farketti ve ani bir hareketle arkasına döndü.
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptySalı Nis. 05, 2011 4:05 pm

Birkaç haftadır sakladığım kasa hakkında kafa patlatıyordum. Kasa güvende miydi ? Yeterli tedbir almış mıydık ? Bu soruların yanıtları eksik kalıyordu. Sorunun cevabını bulmak için yarın kasanın saklı olduğu yere gidecektim.

Sabah erkenden kalktım ve hemen üstümü değiştirip kasanın olduğu yere cisimlendim. Cisimlendiğim yer hemen bir tünelin başındaydı. Yerde kara cübbe giymiş iki adam yerde yatıyordu. Bu adamların burda olmaması ve bu tünelin gözükmüyor olması gerekiyordu. '' Ters giden birşeyler var '' diye düşündüm. Kafamı eğerek tünele girdim. Tünel çökcek gibi duruyordu. Tüneli kim kazdıysa, becerememişti anlaşılan.

Hızlıca kasanın olduğu yere ilerledim. Kasanın önünde biri vardı. Elimi asaya yakın tutuyordum ama kötü birşey olmazsa ona saldırmayacaktım. Elleriyle kasaya dokunuyordu ki benim geldiğimi hissederek aniden arkasını döndü. '' Bu Cedric'' aklımdan aynı bu cümle geçmişti.

Vampirlerin asili. Cedric. Cedric'i görmeyi ummuyordum. Ne bekliyordum ki ? Anlaşmayı bozan onlardı.

- Sakın düşündüğüm şeyi yapma Cedric. Sonuçlarını düşünmek bile istemezsin dedim.
Sesim de anlaşılmayan duyguların yansıması var gibiydi ama ciddiydi. Elim hala asaya yakın hazırda bekliyordu. Sadece kasaya doğru olan tek bir adımına bağlıydı.
Steven Michael Black
Kaçak & Karanlık Lord
Kaçak & Karanlık Lord
Steven Michael Black

RP Yaşı : 50
Gerçek Adı : Steven

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptySalı Nis. 05, 2011 7:47 pm

Sihir bakanıyla dost olmak her zaman zor iştir. Onu gözetleyen o kadar çok göz vardı ki… Bende o gözlerden birini takip ediyordum. Bakanın bankaya gittiğini öğrendiğimde içime kötü bir his doğmuş gibi oldu. Tabi bende peşine. Onu takip etmek o kadar da zor olmadı açıkçası. Özelliklede onu çok iyi tanıdığımdan hareketlerini tahmin etmek zor değildi benim için.

Dostumun durduğunu görünce yaklaştım iyice. Bu sırada şu büyük meşhur kasanın önünde duran diğer kişiyi seçtim. Eğer yaşlı gözlerim beni yanıltmıyorsa bu vampirlerin lideri idi. Cedric Clen.
Asamı çektim bu sırada sesini duydum bakanın.

-Sakın düşündüğüm şeyi yapma Cedric. Sonuçlarını düşünmek bile istemezsin

Yaklaştım sessizce onlara.

“Evet, Bay Clen. Yapmayın. Yoksa büyük bir savaş başlatırsınız.” Asamı da biraz yukarı kaldırmıştım. Böyle bir durumda neler olacağı asla tahmin edilemezdi.

Öykücü

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptySalı Nis. 05, 2011 7:59 pm

Hepinize başarılar. Düelloya bay Cedric başlayacak.
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 1:46 pm

Cedric kendine doğru bir kaç kişinin geldiğini farketince hemen arkasına döndü. Karanlıkta onların kim olduğunu göremesede düşüncelerini okuyabiliyordu. Gelenler vampirin isminin cedric olduğunu biliyorlardı. Cecric'e biraz daha yaklaştıklarında konuşmaya başladılar.

- Sakın düşündüğüm şeyi yapma Cedric. Sonuçlarını düşünmek bile istemezsin.

Ardından bir büyücü daha yaklaşarak.

-Evet, Bay Clen. Yapmayın. Yoksa büyük bir savaş başlatırsınız.

Cedric gelenleri tanımıştı. Daha önce o ikisiylede bir çok kez savaştığı için birbirlerinin savaş stratejilerini biliyorlardı. Kasadan bir kaç adım uzaklaşarak

-Bakın burda kimler varmış bay bakan ve bay bakan yalakası. Savaş konusuna gelirsek haklısınız yakında büyük bir savaş başlıycak ve vampirler tekrar yükselicek. Anlaşmayı bozma konusundada haklısın Bay Dillinger yeterli kan stoğumuz olmadığı için anlaşmayı bozduk.

Bu kadar konuşmak yeterliydi diye düşünüp saldırıya geçti. Hızlı hareketlerle büyücülerin etrafında dönmeye başladı. İnsanlar şaşkınlıkla asalarını ellerine almış kendilerini savunmak için bekliyorlardı. Cedric ani bir hareketle bakanın karnına bir tekme geçirdi.

Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 2:05 pm

Evet, Bay Clen. Yapmayın. Yoksa büyük bir savaş başlatırsınız dedi bir ses.
Arkamı dönüp baktığımda Steven arkamda asayla hazırda bekliyordu. Steven'ın da burada ne işi vardı ? Beni mi takip etmişti ? Cedric kasadan birkaç adım uzaklaşarak:

-Bakın burda kimler varmış bay bakan ve bay bakan yalakası. Savaş konusuna gelirsek haklısınız yakında büyük bir savaş başlıycak ve vampirler tekrar yükselicek. Anlaşmayı bozma konusundada haklısın Bay Dillinger yeterli kan stoğumuz olmadığı için anlaşmayı bozduk.

Cedric bana yaklaştı ve karnıma bir yumruk indirdi. Yumruğu canımı yakmıştı biraz ama garip olan tünelin başına bir yere kadar uçmuştum. Kafamı da taşa vurmuştum. Hemen ayağa kalktım ve koşarak kasanın oraya gittim. Kasanın önüne geçtim. Cedric diye bağırdım ve:

- Bombarda Maxima dedim. Kayaya atacaktım bunu ama yapmadım. Cedric'in hemen üstündeki tafana attım. Tünel yıkılacak ve kafasına taş gelmesini umarak bayılacaktı.

Percy Zac RBen

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Mert

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 5:53 pm

Zar sonuçları ;

Cedric - 1 , attığı yumruk bakana isabet etmedi.

John - 9 , büyü başarı şekilde gerçekleşti.

-------------

Can puanları ;

Cedric : 7

John : 10
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 6:22 pm

Bay Dillinger'ın karnına indirdiği yumruktan sonra bakan tünelin ortalarında bir yere bir yere kadar yuvarlanıp kafasına bir taşı çarptı. Nadir görünen birşeydi vampirlerin saldırılarından canlı çıkmak. Bay Dillinger elinde asası kasaya doğru koşarken ''Cedric'' diye bağırdı ve ardından

- Bombarda Maxima

-Lanet olasıca küçük pislikler ikinizide öldürüp kanlarınızı kafa taslarınızda içicem.

Büyü kasanın üstünde bulunan kayalara çarpmıştı. Tünelde bir anda büyük patlama yaşandı. Sanırım bir kaç metre üstümüzde bulunan Gringotts Büyücü Bankasında büyük panik ortamı hakimdi.Tünelde bulunan herkez bir kaç dakika içerisinde bütün seherbazların buraya geleceklerinden emindi. Bakanda bunu yapmak istiyordu. Cedric'in kafasına çarpan bir kaç kaya onu çok sinirlendirmişti. Hızlı bir şekilde koşarak steven'ın karnına omzuyla sertce vurdu

En son Cedric Clen tarafından Cuma Nis. 08, 2011 8:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Steven Michael Black
Kaçak & Karanlık Lord
Kaçak & Karanlık Lord
Steven Michael Black

RP Yaşı : 50
Gerçek Adı : Steven

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 6:56 pm

Vampirin söylediği bu sözler kaşlarımı çatmama neden olmuştu. John benden gençti. Buna kimse dikkat etmiyor muydu?

Bu sırada onun bakan dostuma vurmasını izledim. O bir vampirdi ve bende yaşlıydım. Elbette ki ben durumu anlayana kadar onlar birbirlerine girişmiş olacaklardı.

John savrulduğu yerden kalkıp geldiğinde tuhaf bir şekilde Cedric’e saldırmadı. Kasanın önünde durup bağırdı. Sonra da:

“Bombarda Maxima!”

Neden bunu daha önce yapmadığı ise benim için merak konusuydu. Yine de başından kan geliyordu. Bunun vampiri cezp etme olasılığını düşünmemiştim sadece yarasının iyileştirilmesi gerektiğini ve bu konuda bir şeyler yapmam gerektiğini düşünüyordum.
Düelloyu neredeyse bitireceklerdi fakat ben daha kılımı bile kıpırdatmamıştım.

Asamı John’a çevirip mırıldandım:

“Corpus Medicor!”

Tabi bu sırada bazı şeyleri kaçırmıştım bile.

-Lanet olasıca küçük pislikler ikinizide öldürüp kanlarınızı kafa taslarınızda içicem.

Etraftaki karmaşa bariz bir şekilde hissediliyordu. Tabi aniden büyük bir acı hissettim karnımda. Sırtım duvara çarptığında az daha asam elimden fırlıyordu.

“Everte Statum!” dedim nefes almaya çalışırken. Bu vampir bazı şeyleri unutuyordu.

*Corpus Medicor : Lanet yaraları da dahil bütün yaraları iyileştirir.
*Everte Statum : Düşmana havada taklalar attıran büyü.
Öykücü

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyCuma Nis. 08, 2011 8:55 pm

Zar sonuçları ;

Cedric - 6 , attığı yumruk bakana isabet etmedi. Steven son anda sıyrıldı ve kurtuldu.

Steven -(Corpus Medicor) 1, başarısız. Büyüyü yapamadı.

Steven -(Everte Statum) 5, başarısız Büyü olmadı.

-------------

Can puanları ;

Cedric : 7

Steven : 10
Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyCuma Nis. 08, 2011 9:18 pm

Vampirin darbesi işe yaramamıştı Steven John'a dönüp “Corpus Medicor!” diye bağırdı. Amacı bakanın yaralarını iyileştirmekti ama büyüsü başarısız olmuştu. Yaşlı bir büyücüden ne beklenebilirdiki.

“Everte Statum!”

Nefes almaya çalışırken bağırdı birden steven. Büyüsü yine işe yaramamıştı ihtiyar büyücünün. Bakanın kafasından akan kanlar Cedric'i çıldırmıştı. Vampir kan kokusunda verdiği etki üzerine büyük bir çılgınlıkla bakana saldırdı. Büyük bir hızla bakana doğru koştu vampir avını öldürmek yerine onunla oyun oymayayı seçmişti. John tam asasını kaldırmışken cedric john'un boynundan tutup kasaya doğru fırlattı.
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyPtsi Nis. 11, 2011 2:42 pm

Steven bana dönüp “Corpus Medicor!” diye bağırdı. Yaralarımın bu büyüyle iyileşmesini bekliyordum ama büyü başarılı olmadı.

Kafamdan hala kanlar akıyordu. Biliyordum ki Cedric kana dayanamazdı. Cedric kan kokusunu içine çektikçe çekiyordu. Daha fazla kokuyla yetinememiş olmalı ki delice üstüme doğru fırladı. Asamı elime almıştım ki Cedric boynumdan tutup kasaya doğru fırlattı.

Kafamı fena halde kasaya çarpmıştım. Ayağa kalkmakta azda olsa zorlanıyordum. Birkaç dakika yerde öylece oturdum. Dengemi tekrar kazandığımdan emin olduktan sonra hemen ayağa kalktım.
Asamı Cedric'e doğrulttum ve Antonin Dolohov'un büyüsünü uyguladım.

* Antonin Dolohov'un Büyüsü : İç organlarda büyük hasara neden olurken dışta bir şey görünmez.
Percy Zac RBen

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Mert

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyCuma Nis. 15, 2011 6:01 pm

Zar sonuçları ;

Cedric - 6, John son anda sıyrıldı ve kurtuldu

John -9, Yaptığı büyü başarılı şekilde gerçekleşti.(Antonin Dolohov) Cedric Can -2

-------------

Can puanları ;

Cedric : 5

Cedric Clen
Vampir
Vampir
Cedric Clen

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Büyük soygun Empty
MesajKonu: Geri: Büyük soygun   Büyük soygun EmptyCuma Nis. 22, 2011 7:55 pm

Cedric bakanı boynundan tutmuş havaya kaldırırken. John asasını kaldırdı ve Antonin Dolohov'un büyüsünü uyguladı. Cedric bir anda bakanı yere bırakıp karnını tutmaya başladı. Büyünün etkisiyle çok büyük hasar almıştı. Yerde acılar içinde kıvranırken. John ve arkadaşı asalarını kaldırmış olası bir saldırı için bekliyorlardı. Artık savaş cedric için bitmişti bu onun en büyük yenilgisi olmuştu çünkü azkabanı boylamak üzereydi. Kafasını kaldırdı bakana baktı ve kahkahalar atarak.

-Sıradaki durak azkaban.

Büyük soygun

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Büyük Salon
» Büyük Karar
» Büyük Kavuşma (!)
» Büyük Olan Küçük Sır.
» Love u Melanie (Büyük Plan)