AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Brida Moore

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Brida Moore
V. Sınıf
V. Sınıf

Gerçek Adı : Cey

Brida Moore Empty
MesajKonu: Brida Moore   Brida Moore EmptyC.tesi Ara. 21, 2019 10:43 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ad-Soyad: Brida Moore -ismim yeterli fakat hanımefendi moore diyebilirsiniz elbette-

Sınıf: V. sınıf

Karakteriniz

1. Kan Durumu: Safkan
    2. 3 Kelime: saldırdığını  asla  anlamazsınız
    3. Fobiler: Tek ve kız çocuk olarak ailenin göz bebeği o yüzden en büyük korkusu ikinci bir kardeş veya gayrimeşru bir kardeş

4. 3 Soru:
    a. Düşmanınız bir uçurumun kenarında ve düşmek üzere olsaydı ne yapardınız?

Düşmanım bir uçurumun kenarındaysa ve buna ben sebep olduysam sigaramı yakar ve anın keyfini sürerim. Eğer buna ben sebep olmadıysam kurtarır bu sefer ben iter yine sigaramı yakar ve anın keyfini sürerim.

b. SBD sınavındasınız ve önünüzde oturan en yakın arkadaşınız hazırladığı büyülü kopya parşömenini yere, önünüze düşürdü. Gözetmen profesör kopyanın size ait olduğunu sanıyor. Ne yapardınız?

Böyle bir aptallığı yapacak kişi kesinlikle Alice'dir. Arkadaş olduğumuz için - mecburen - suçu üstlenirim ve Alice bu aptallığının bedelini bana kaşmir bir şal ile ödeyecek.

c.
    5. Güçlü:Karanlık Sanatlara Karşı Savunma -elbette-

6. Zayıf:  Tılsım

7. Hangi Bina: Slytherin -herhalde- Aksi bir durumda annem ile yüzleşirsiniz ve benim şirret olduğumu düşünüyorsanız eğer daha annemle tanışmamışsınız demektir. Minik kızını bulanıklarla ve muggle sevicilerle muhatap olmasına izin verir mi? Hiç sanmıyorum.
Seçmen Şapka
Dungeon Master
Dungeon Master
Seçmen Şapka

RP Yaşı : Aranızda "Hogwarts: Bir Tarih" okuyan kimse yok mu?

Brida Moore Empty
MesajKonu: Geri: Brida Moore   Brida Moore EmptyPaz Ara. 22, 2019 6:16 am

slytherin!
hogwarts'a hoşgeldin brida moore! öğrencilerin hogwarts'a giriş yapabilmesi için asa ve süpürge alışverişi yapması gerekir. lütfen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ulaşacağın başlıktan asanı ve süpürgeni almayı unutma. alışveriş ve nesnelerle ilgili gerekli bilgileri [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bulabilirsin. ayrıca [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] göz atmayı veya binanın quidditch takımına katılabilmek için hogwarts'da bulunan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ziyaret etmeyi unutma. iyi eğlenceler!

Brida Moore

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Brida Moore
» Amelie Moore.
» Moore, Gabrielle
» Albert Lagos Moore