AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

bir deli günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Fletcher Stanwick
Şifacı
Şifacı
Fletcher Stanwick

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

bir deli günlüğü Empty
MesajKonu: bir deli günlüğü   bir deli günlüğü EmptySalı Şub. 20, 2024 1:42 pm

sevgili günlük,

20.02.2024

bugün duygularımı kontrol etmekte zorlanıyorum. hem kendimi duygusal boşlukta hissediyorum hem de katı kurallar çevreleyip bir sınır koyuyorum. aslında bunun böyle olması benim kendi tercihim. kendimi toparlamak için adım atamıyorum gibi geliyor. ki gelmesini bırak zaten öyle.

En son Fletcher Stanwick tarafından Salı Şub. 20, 2024 1:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Fletcher Stanwick
Şifacı
Şifacı
Fletcher Stanwick

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

bir deli günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: bir deli günlüğü   bir deli günlüğü EmptySalı Şub. 20, 2024 1:45 pm

sevgili günlük,

20.02.2024

Sırf birisini kaybetmek istemediğin için daha fazla anlayışlı ve affedici olmaya çalıştıkça, karşındakine de hak vermeye, düzeltir sanarak konuyu kapatmaya çalıştıkça kimse seni kaybetmekten de incitmekten de korkmamaya başlıyormuş. Hayattan aldığım en büyük derslerden biri bu…

Fletcher Stanwick
Şifacı
Şifacı
Fletcher Stanwick

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

bir deli günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: bir deli günlüğü   bir deli günlüğü EmptyÇarş. Şub. 21, 2024 9:29 am

sevgili günlük,

21.02.2024

Dün gece gelmesini beklerken uyuya kalmışım. hayat ne de garip değil mi? o da farkında oysaki hislerimin ama gel de bir şey söyle ona. duygularım ve düşüncelerim darmadağın. ne yöne gideceğini bilmiyor. zorlanıyorum ayırt etmekte. içimde bir şeylere özlem var ama bir o kadar da isteksizlik de var. kendime soruyorum sık sık neden böyle ama cevap alamıyorum. kendi sorularıma karşı bile yanıtsızım şu sıralar. sessizlik sarmış bedenimi. ruhumu sanki mutluluk ve mutsuzluk sağa sola çekiştiriyor gibi. hangisi galip gelse öyle olacakmışım gibi.

bir deli günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Bir ben deli?
» Kızıl Saçlı Bir Deli.
» Lulu'nun Günlüğü
» bir porofösörün günlüğü
» muhteşem kaltağın günlüğü