AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Saldırı, Kaçış ve Kurtarış..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Elif

Saldırı, Kaçış ve Kurtarış.. Empty
MesajKonu: Saldırı, Kaçış ve Kurtarış..   Saldırı, Kaçış ve Kurtarış.. EmptyCuma Mayıs 06, 2011 3:32 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cecelia Winslet & Blair Lillian Payne & Crystal Morrison

En son Cecelia Winslet tarafından Cuma Mayıs 13, 2011 12:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Elif

MesajKonu: Geri: Saldırı, Kaçış ve Kurtarış..   Saldırı, Kaçış ve Kurtarış.. EmptyCuma Mayıs 06, 2011 5:40 pm

Canım çok sıkılmıştı. Her zaman ki gibi çılgınca şeyler yapmak istiyordum. Hiç rahat duramazdım zaten. Havayı çok sevmiştim... Oldukça soğuk, rüzgarlı ve yağmur yağacak gibiydi. Böyle havaları hep esrarengiz bulurum. Dışarıdaydım ve yürümeye başladım. Kesinlikle hiç nedeni olmaksızın önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa döndüm. Neden böyle yaptığımı bilmiyordum ama canım sıkılmıştı işte. Bir ağaca yaslandım ve etrafı izlemeye başladım. Ellerim üşüdüğü için cebime sokmuştum. Sonra karşıdan bana doğru gelen Blair'ı gördüm. En sevimli gülümsememden yolladım ve elimi cebimden çıkartıp el salladım. O da bana el salladı. Onu görünce aklıma süper bir fikir gelmişti. Çok heycanlanmıştım. Yanıma geldiğinde ise düşündüğüm şeyi pat diye söyledim. Sözcükler bir anda ağzımdan çıkmıştı.

"Yasak ormana gidip macera yaşamaya ne dersin?"

En son Cecelia Winslet tarafından Cuma Mayıs 13, 2011 12:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Olric Romanov

Olric Romanov

RP Yaşı : 35
Gerçek Adı : Ceren

MesajKonu: Geri: Saldırı, Kaçış ve Kurtarış..   Saldırı, Kaçış ve Kurtarış.. EmptyCuma Mayıs 06, 2011 7:22 pm

Dersten çıkmıştık ve Keith ile bahçede dolanıyorduk. Ona hala neden birileriyle sevgili olamadığımı falan soruyordum. Çocuğu gerçekten bunaltmıştım galiba. "Keith, ben fazla mı iticiyim?" dedim dan diye.

Henüz cevap vermemişti ki, karşıdan Cecilia'yı gördük. Bu kız dünyadaki en şeker gülümsemeye sahipti. Ona el salladım ve Keith'i de tutup Cecilia'nın yanına gittim.

"Yasak ormana gidip macera yaşamaya ne dersiniz?" dedi.

Afallamıştım. Monoton bir hayatım zaten vardı ve buna heycan katmak için yanıp tutuşuyordum.

- Düşüncelerimi okudun derim dedim ve kahkaha attım. Sonra gözlerimi Keith'e çevirdim ve:

- Sen var mısın? dedim gülümseyerek. Son zamanlarda Keith'e yapışmıştım. Nedense o olmadan bir şey yapmıyordum.

http://sliwer.deviantart.com

Saldırı, Kaçış ve Kurtarış..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Kaçış!
» Saldırı
» Okuldan kaçış
» Aileden kaçış.
» Saldırı ve sonrasından gelenler