AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Okuldan kaçış

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Elliot John Dubenich
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Elliot John Dubenich

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Okuldan kaçış Empty
MesajKonu: Okuldan kaçış   Okuldan kaçış EmptyPtsi Tem. 11, 2011 11:27 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Elliot John Dubenich & Isabella Serena Lively
Elliot John Dubenich
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Elliot John Dubenich

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Okuldan kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Okuldan kaçış   Okuldan kaçış EmptyPtsi Tem. 11, 2011 11:42 pm

Yasak orman okuldan kaçmak için saçma bir yerdi ama tehlikeye maruz kalmak okuldaki o salak çocuklarla takılmaktan çok daha iyiydi. O bulanıklarla birlikte aynı yerde kalmak. Yada bazı sinir bozucu safkanlar da var. En iyisi benim için yalnızlıktı. Sanırım Slytherin'e gitme nedenlerimden biri de buydu. Ama hangi özelliğimden olduğunu fazla bilmiyordum. Bir ağaca yaslanmış vaziyetteydim. Elimde bir defter tutuyordum. Bu defter bir çizim defteriydi. Önümdeki manzarayı çiziyordum. Burası neden yasaktı ki çok rahatlatıcı bir yerdi. Sessiz, sakin, huzurlu. Tabi ki bu doğru değildi. Burası yaratıklarla dolup taşmış vaziyetteydi anlatılanlara göre. Ama ben daha kimseyle karşılaşmamıştım. Umarım karşılaşmazdım da hiç. Oturmaya devam ederken bazı sesler duymaya başladım. Hışırtıydı, çok hızlı bir şekilde ilerliyordu. Harika bu neydi acaba. Şu an istediğim son şey biriyle karşılaşmak büyü yaparsam okuldan atılabilirdim ve ben bunu kesinlikle istemiyordum. Hışırtılar daha da yükselince. "Kim var orada!" diye bağırdım.
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Auré.

Okuldan kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Okuldan kaçış   Okuldan kaçış EmptyPerş. Tem. 14, 2011 12:06 am

Çatlak Kazan’ın doluluğu üzerine bir çığ gibi geliyordu güzel cadının. Rahatsız edici sesler etrafında büyük bir boğumla yankılansa da hiçbir şeyi umursamıyordu. Ya da öyle gözüküyordu. Elindeki son içkiyi de bitirdiğinde, büyücüye küçük bir öpücük vererek uzaklaştı. Ait olduğu hayat buydu. Etrafındakilere, maskeli yüzlere rağmen gerçeği görebilmekti… Arkasında bıraktığı şeyleri düşünmeden, birine ait olduğunu hissetmeden yaşamak en güzel şeylerden bir tanesiydi. Büyücü dünyasında hep adından önce tehlikeli olması duyulurdu. Aslında yaptığı bir şey de yoktu… Tatlı esinti bedenini yumuşakça okşarken, saçları gecede bir güneş gibi göğe yükseliyor ve haşince dalgalanıyordu. Etraf gittikçe sessizleşirken nereye gideceğinden emin olmadan yürüyordu. Ay göklerin tek bir hakimi olduğunu göstermek ister gibi, parlak ışıklarını yeryüzüne gönderiyordu. Tüm unutulmuşlara tekrardan bir şans veriyor gibi…

Masumların ölümleriyle beraber çoğalan kargaşalar gittikçe büyüyor, karanlık boş durmuyordu. Uzun zamandan beri hep aydınlık için savaşmıştı ve kanının son damlasına kadar da öyle yapacaktı… Rüzgarla uçuşan bir ses kulağına yavaşça uzandığında, doğa üstü güzelliğindeki sesin kime ait olduğunu görmeye çalıştı. Yavaşça adımlarını yönünden çevirerek sesin geldiği yere doğru çevirdi. Neyle karşılaşacağından emin olsa da şaşıracağı bir şeyi düşünemiyordu bu büyülü dünyada. Önünde duran kuzguni saçlı genç büyücüyü sadece arkasından yakalasa da asıl gözlerinin yakaladığı şey bir vampirdi. Gece karası uzun dalgaları omuzlarını süslüyor, öldürücü güzelliği göz dolduruyordu. Isabel’in geldiğini anlayan büyücü hızla döndüğünde elindeki asanın titrediğini hissetmişti Isabel. Sadece kendisine bakan bir çift mavi gözün üvey kardeşine ait olduğunu biliyordu. ‘’Senin bu saatte, burada ne işin var!’’ Daha önce hiç yanına gitmemiş sadece uzaktan destek sağlamıştı ama şimdi… Şok olmuş bir şekilde büyücüye bakarken vampir büyük bir zarafetle çaylak büyücüye doğru koşmaya başladı. Isabel kavradığı asasını hızla kardeşine doğru sallarken güzel vampirle göz göze gelmişti.

**Isabel'in yaptığı büyü Elliot'un etrafına gümüş kafesler yapmıştır. Vampirin ulaşamaması için.
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Elliot John Dubenich
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Elliot John Dubenich

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Okuldan kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Okuldan kaçış   Okuldan kaçış EmptyPerş. Tem. 14, 2011 12:36 am

Önümdeki bir vampirdi. Aman tanrım burada ölecektim yada büyü yapıp hem büyü yapmaktan hem yasak ormana gitmekten okuldan atılacaktım. Sanırım ölüm güzel bir olaydı. Keşke kutsal su, kazık falan olsaydı yanımda. Kimi kandırıyorum ki bunlar da işe yaramazdı asla. Şu an tek yapabileceğim beklemek. Kadın konuşmaya karar vermişti. Önce havayı bir kokladı ve "Hmmm... Bir safkan, Slytherin öğrencisi, senin kanını içmek çok eğlenceli olacak ve tatlı." dedi. Tamam artık öleceğim kesindi. Keşke yapabileceğim bir şey olsaydı. Kaçabilirdim ama benden daha hızlı olurdu ve beni yine öldürürdü. Yani öylece duracaktım ve bekleyecektim. Son anda büyü yapmayı deneyebilirdim mutlaka. 5 dakika geçmişti ve kaçmayacağımı anlayınca kendi çapında eğlenmeye karar vermişti. Konuşuyordu vır, vır, vır. Dinlemediğim kesindi. Lütfen beni öldürsün. "Şey kısaca beni öldürsen olmazmı." dedim. Bu laf kadını sinirlendirmişe benziyordu. Birden yanıma gelip boynumu sıkmaya başlamıştı. "Senin hemen kanını emersem bunun ne eğlencesi kalırki onu bir söylesene." dedi ve beni bıraktı. Birden bazı sesler duyulmaya başladı. Ve biri geldi. Ona doğru bakınca bunun üvey ablam/kardeşim İsabella'dan başkası olmadığını anlamıştım. Vampire aldırış etmeden benimle konuşmaya başladı. ‘’Senin bu saatte, burada ne işin var!’’ dedi. Harika bir vampir tarafından öldürülecektim ve o sırada ablamdan azar işitecektim. Ne kadar da şansızdım böyle. O sırada vampir bana doğru saldırdı ve İsabella bana bir büyü yaptı. Birden etrafımda gümüş kafesler oluştu ve vampir bana saldıramadı. "Biraz sessizlik arıyordum sadece aramaz olaydım. Seni buralara getiren nedir acaba." dedim. O sırada vampir ikimize de baktı. "Sizi bölüyor olmayayım ama ben bir vampirim merhaba. Şey ben bu çocuğu öldürecektim ama bu büyü yüzünden daha yaşlı birini öldürmem gerekecek." dedim. O anda İsabella'ya doğru saldırdı. Hiç bir şey yapmamıştı İsabella. Bende asamı ona doğrulttum ama büyük ihtimalle büyüyü yapamayacaktım umarım İsabella yapabilirdi.
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Auré.

Okuldan kaçış Empty
MesajKonu: Geri: Okuldan kaçış   Okuldan kaçış EmptyPaz Tem. 31, 2011 9:44 pm

Tanıdık ses zihnindeki hatıraları canlandırırken kardeşini (!) umursamamıştı bile. Korkuyor gibi görünse de heyecanını hissedebiliyordu Isabel. "Sizi bölüyor olmayayım ama ben bir vampirim merhaba. Şey ben bu çocuğu öldürecektim ama bu büyü yüzünden daha yaşlı birini öldürmem gerekecek." Vampirin ses tonuna neredeyse kahkahalarla gülecekti. Ne sanıyorlardı kendilerini? Ölümsüz yaşama sahip olmaları, hiç ölmeyecekleri anlamına gelmediğini gösterecekti Isabel. Hiçbir şeyden haberi yoktu hatta kime bulaştığını bile bilmiyordu. Dudaklarındaki alaycı gülümseme yerini tehlikeye bırakmıştı. ‘’Siz vampirlerin bu kadar düşeceğini tahmin etmiyordum ama siz evet alçak yaratıklarsınız. Savunmasız birine saldıracak kadar düşük,güçsüz ve bencil. Siz hiçbir şeysiniz.’’ Sesi yavaşça kesilirken vampirin kendisini duyduğundan emindi. Öfkeyle parlayan gözleri bir yıldız kadar parlaktı. Ne yapacağını ya da ne olacağını tahmin etmek güç değildi. Kolayca öfkelenirler, ölüm arzusuyla dolu olurlar ve sonra da ölürler. Vampir kendine doğru yavaşça yaklaşırken sivri dişleri parlak ve güzel görünüyordu. Parmaklarının arasındaki ince, uzun asa yavaşça ısınıyor gibiydi. Saçları rüzgarla buluşurken tatlı esinti benliğini okşuyordu. Vampir üzerine hızla yaklaşırken asasının ucundan çıkan kızıl kuzguni ışık ve sıcaklık göz alıcıydı. Ateş gecede bir güneş gibi parlarken vampirin acı çığlıkları geceyi dolduruyordu.

Yuspar Avorus Maxima: Devasa bir ateş topu fırlatma büyüsü,düşmanı ya yok eder, ya da bütük zarar verir.
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Okuldan kaçış

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Kaçış!
» Aileden kaçış.
» Saldırı, Kaçış ve Kurtarış..