AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Şifacı böyle olunur

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

RP Yaşı : 29

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Şifacı böyle olunur Empty
MesajKonu: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPaz Haz. 05, 2011 10:43 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Roy Platts & Hell Moreau
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPaz Haz. 05, 2011 10:43 pm

Lanet olası bir hastalık geçirdiğim için elimi kolumu kaldıramıyor,
hapşuruklarımın kemiklerimi ağzımdan çıkaracağını düşünüyordum. Uzun
bir süredir buradaydım ve sanırım şifacıların dediğine göre uzun bir
süre daha burada olacaktım. Günler geçmiyor, hastalığım iyileşmiyor ve
içimde, derinlerde bir yerlerde bir şeyin yükü beni beter ediyordu.

Umudumu kestiğim, buraya mahkum olduğuma inandığım bir gün, kapıda görünen Hell her şeyi değiştirdi. Geleceğini düşünmüyordum. İlk ve son görüşmemizin ardından bir daha haber alamamıştık birbirimizden. Benden nefret edeceğini düşünüyor, bu ihtimalle daha da kahroluyordum. Hiç farkedemediğim bir yanım ona gittikçe daha fazla bağlanıyordu. Onu gördüğümde yerimden kalkıp yanına gitmek, onu kucaklamak istedim; fakat ağrıyan kemiklerim buna müsade etmedi. Ağzımdan sadece "Gelmeni beklemiyordum." sözleri dökülebildi.
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

RP Yaşı : 20.
Gerçek Adı : Su #6

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPaz Haz. 05, 2011 11:20 pm

Uzun bir süredir yaptığım hata sebebiyle avlanırken sıkıntı çekiyordum. Midemdeki yanma henüz geçmemişti ve canımı acıtıyordu. Hogwarts sınırları içine girip gizlice Roy'u gözlemeye çalıştığım her sefer de boşa çıkınca, araya uzun bir özlem girmişti. Onunla, alışveriş merkezine gittiğimiz günden beri görüşemiyordum. En sonunda, Adam'dan hasta olduğunu öğrenmiş ve hastaneye gitme kararı almıştım. Ancak bu vesileye nazır olmak için; iyice beslenmem gerekirdi ki hastanede birilerinin üstüne atlamayayım. Bütün gücümle St. Mungo'ya koşarken aklımdan neler geçtiğinin farkında bile değildim. Birileri beni görebilirdi ancak gece saatleri olduğundan kolay olacaktı hastaneye sızmam. Kimse beni görmeden içeri girdim ve hemşirelerden birinin gözlerinin içerisine bakarak etkimi üzerisine yükledim. "Roy Platts." dedim sessiz ve ikna edici bir sesle. Hemşire elindeki kâğıtları kurcaladı ve oda numarasını söyledi.

Merdivenlerden hızlı bir şekilde çıkıp odanın kapısında durdum, kan kokusu odada hiçbir hüküm sürmüyordu. Hastanenin genelinin aksine oda kan kokusundan çok uzaktı. Kapıyı araladım ve içeriye girdim. Roy'un açılan gözlerini görünce bir an içime, sert ve etkili bir yumruk oturdu. Onu bu şekilde çaresiz, tek başına görmek içimin acımasını sebep olmutşu. "Gelmeni beklemiyordum." dedi Roy. Yavaşça içeri girdim ve kapıyı kapattım. Yanına yaklaşırkenkalp atışlarını duymak bana sonsuz bir yaşam pınarı hediye etmişti gümüş tepside, inciler eşliğinde. Ne diyeceğimi, nasıl davranaycağımı bilmiyordum. Canını acıtmamak adına yavaşça yüzüne doğru eğildim ve yanağına kısa bir öpücük bıraktım. "Neyin var?" dedim acı ile. Halsizliğine tanık olduğum için korkunç bir hüzün çekiyordum. Böyle olması içten içe ruhumu incitmişti. Yatağın tam yanına, yakınında bir yere diz çöktüm. "Yapabileceğim bir şey olduğunu söyle, lütfen."

Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPaz Haz. 05, 2011 11:27 pm

İçeri girip kapıyı kapadıktan sonra yanıma yaklaştı. Ağrıların ve bu hastane odasının artık o kadar da sorun olmadığını hissediyordum. Gözlerini, içindeki parıltıyı ve ruhu görmek her şeyi katlanılır hale getirmişti. Yatağımda hafifçe doğruldu.

"Neyin var?"

Sesindeki acıdan, beni özlemiş olabileceğini ihtimaline çıkardım. Bu küçücük umuda öylesine bağlanmıştım ki..

- Seni özledim.

Muzip bir şekilde gülümsedim. Aciz bir zavallı olduğumu söylemektense, bu işime gelmişti. Yatağımın yanında bir yere diz çöktüğünde elinden tutup kaldırdım yatağa oturması için. Kendini neden her zaman en iyi yerlere değil de köşelere layık görüyordu, anlamış değildim.

"Yapabileceğim bir şey olduğunu söyle, lütfen."

Keyfim yerine gelmişti ve onu bu kadar özlemişken bu ortamı acı dolu hastane anılarıyla değil, kahkahalarla doldurmak istiyordum.

- Hemşire ciddi bir konuşma yaptı benimle. Dediğini uygulamazsam çok kötü şeyler olabilirmiş.

Ciddi bir ifade takınıp yüzüne baktım. Tepkisini görmek istiyorum. Uzun süre ölüm haberimi verecekmiş gibi durduktan sonra aniden Hell'i kollarım arasına aldım ve dudaklarına belli belirsiz bir öpücük kondurdum.

- Yanımda olmadığın sürece iyileşemezmişim. Bu aciz hastaya acıyın sinyoritam!
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPtsi Haz. 06, 2011 1:48 am

Yanına çöktüğüm anda elimden tutup kaldırma çabalarına hemen karşılık verdim. Kendini zorlayıp zinden düşmesine hiç lüzum yoktu. Hiç beklemdiğim bir anda, yüzünün düşmesi içimde bir şeylerin kırılmasına neden olmuştu. Eğer ciddi bir durum ile karşı karşıyaysak ve Roy bundan sağ kurtulamayacaksa; o istemese bile yapmam gerekeni yapabilirdim. Henüz onsuz kalmayı göze alacak kadar kör cahil değildim. "Hemşire ciddi bir konuşma yaptı benimle. Dediğini uygulamazsam çok kötü şeyler olabilirmiş." Söyleyeceklerine anında kulak kesildim. Yüz ifadesi ciddileşmiş, korkunç bir çehreye bürünmüştü. İçimde hiç sahip olmadığım kadar devasa boyutlarda bir korku vardı. Dudakları durgunlaştı ve odaya korkunç bir sessizlik hakim oldu. Diğer odalardan birinde kalbi hızla atan bir büyücünün atışlarına kulak asıyordum ki kesildiler. Ve yan odadan bir feryat koptu. Tam o sırada, Roy'un kolları beni sardı. Bu sefer aşırı derecede sıcak olan dudakları ile var ile yok arasındaki bir boyuta sahip bir öpücük hediye etti.

"Yanımda olmadığın sürece iyileşemezmişim. Bu aciz hastaya acıyın sinyoritam!" Cümlesini duyduğumda bir an bütün bildiğim olgular havaya karışmış, sadece bünyevi bir hayata sahip olmuştum. Hıçkırarak ağlamaya, çaresizce bağırmaya hazırdım ancak duymayı beklediğim cevabın aksine, daha ürkütücü bir romantizm ile beslenen bir cümle ile karşılaştım. Derin bir nefes verdim ve işaret parmağımla saçımın bir kısmını kulağımın arkasına atıp Roy'a doğru eğildim. "Sonsuza dek, yanında olacağım Roy." diyerek boynuna eğildim. Hızla atmaya başlayan kalbinin sesi, cümlemin onu korkutma çabalarına karşılık verdiğinin göstercesiydi. Açıkta duran güzel kokan, yumuşak boynuna yaklaştığımda soğuk nefesimi heyecanla verdim. Uzunca bir öpücük kondurunca; Roy'un verdiği derin nefes gülmeme yok açtı. "Sonsuza dek Roy, sen huzurlu bir şekilde öldüğünde; kalbimde ve anılarımda sonsuza dek." Geri çekildim ve elimi göğsünün üzerine koyup kalp atışlarını hissetmeye karar verdim. Zamanın adeta sekteye uğrayışı, yavaş ve huzurlu geçen bir ana sahip olmamı sağlamıştı.

Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPtsi Haz. 06, 2011 3:12 pm

"Sonsuza dek, yanında olacağım Roy."

Gözlerime kısa bir süre baktıktan sonra boynuma eğildiğinde kalp atışlarım hızlanmıştı. Sonsuzluktan kastı, gerçek anlamda sonsuzluk muydu yani? Bir vampir olma ihtimalimi hayatımın hiçbir döneminde düşünmemişken aniden ve emin olamadan gerçekleşme ihtimali ürkmeme neden olmuştu. Fakat Hell istiyorsa, sonsuzluk demek onunla olmak demekse itiraz edemeyeceğim için gözlerimi kapatıp son bir nefes aldım. Soğuk dudakları gergin boynuma temas ettiğinde sırf bu duygu için bile vampir olmayı kabul edebileceğimi anladım. Fakat ardından beklemediğim uzun bir öpücükten sonra geri çekildi Hell.

"Sonsuza dek Roy, sen huzurlu bir şekilde öldüğünde; kalbimde ve anılarımda sonsuza dek."

Bir an aklıma çılgın bir fikir geldi. Yaparsam pişman olup olmayacağımı bile bilmediğim bir fikir...

- Hell, beni dönüştürmeye ne dersin?

Cevabının merakı ve düşüncenin adrenaliniyle gözlerine baktım. Onu yanımdan ayırmamaya karşılık ruhum. Adil bir takas gibi görünüyordu.
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPtsi Haz. 06, 2011 4:53 pm

Roy'un kusursuz görünüşü bir yana; onun ruhuna aşığım diyebilirdim. Ve sonsuza kadar yanımda, yakınımda olabilmesi için aslında bir insanın sahip olduğu tek şey olan ruhunu elinden almak çok zalimce bir fikirmiş gibi gözüküyordu. Ayrıca asırları devirmiş vampirlerin bile birilerini dönüştürmeye zorlandıkları düşünülürse bu zalimce bir fikir oluşunun yanında çok da teklikeliydi. Ve tam o sırada; düşüncelerimi desteklercesine Roy meraklı gözlerini bana çevirdi. "Hell, beni dönüştürmeye ne dersin?" cümleyi bitirdiğinde fikrin korkunçluğu bir ok gibi zihnime saplandı. Roy'un yükselen kalp atışları kulağımı tırmalıyordu adeta. Yaptığı davet ölümüne susamaktan başka bir şey değildi. Ancak bir an, içimdeki doyumsuz Hell bu fikri düşünmüştü. Sadece bir an; bu fikrin esiri olmuştum.

Ayağa kalktım ve başımı geriye atarak ellerimi saçımın hizasında birleştirdim. İstemsiz bir biçimde, sıkıntılı bir inleme kaçıverdi ağzımdan. Eğer hep benimle birlikte olmak istiyorsa; o yaşlanıp ölene dek yanında kalabilirdim. Ancak sadece birlikte olan bir çift olarak uzun yıllar beklemek benim için bir riskti. Sonuçta Roy yakışıklı birisiydi ve onu elde etmek isteyecek bir sürü benden güzel kadın vardı. Bu durumda; onu kaybetme riskim hat safhadaydı diyebilirdim. Roy'un yatağına yaklaştım ve genişçe yatağın boş ve sığabileceğim kadar olan kısmına uzanıp dirseğim üzerinde yükseldim. "Daima birlikte olmak için senin ruhunu almam, fazla bencilce Roy. Daha muggle işi olan girişimlerde bulunmak; iyi bir koşulmuş gibi görünüyor."

Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPtsi Haz. 06, 2011 8:08 pm

Yanımdaki boş yere kıvrılmasını seyrederken asamla odamın kapısını da kilitledim. Rahatsız edilirsem sinirlenecektim ve bu hiç iyi olmazdı içeri girmeye cüret eden densiz için.

"Daima birlikte olmak için senin ruhunu almam, fazla bencilce Roy. Daha muggle işi olan girişimlerde bulunmak; iyi bir koşulmuş gibi görünüyor."

Gözlerim parladı bir an. Anladığım şeyi kastetmişse eğer... Ardından bu düşünceyi aklımdan çıkardım. Bunu düşünemem. Yapamam. Düşüncemden utanmış, rahatlamak için Hell'i kollarımın arasına alıp yüzümü saçlarına gömmüştüm. Bu huzur hissini annemin kollarından sonra ilk defa hissettiğimi farkedip gözlerimi kapadım. Evimde, şöminenin karşısında, rahat bir koltukta elimde şarap varken yaşatmak isterdim bu sahneyi Hell'e. Kokan bir hastane odasının rahatsız, beyaz yatağında değil... Derin bir iç çektim.

- Ölümümün ne zaman olduğunu bilemezsin Hell. Belki burada, şu anda, kollarında, hasta yatağımda ölürüm.

Bu ihtimale tabi ki inanmıyordum; fakat Hell'i ikna etmenin başka yolu yoktu. Geç bulmuştum, erken kaybetmek istemiyordum. Sonumun pastaya sahip olan ve onu kaybeden ihtiyarlar gibi olmasını istemiyordum...
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPtsi Haz. 06, 2011 10:47 pm

Cümlemin bitişi ile, Roy'un düşüncelerinden mükemmel bir tereddüt geçti. Bedenindeki gerginliği hissetmiştim. Roy ciddi düşünmüyordu; belki de kısa bir süre içerisinde her şey bitecekti. Kader... Kollarını etrafıma sarıp başını saçlarıma gömdüğümde yeni banyo yapmış olmama sevinmiştim. Aksi takdirde avımın cesed kokusu üzerime siniyor ve tiksindirici bir koku yaratıyordu. "Ölümümün ne zaman olduğunu bilemezsin Hell. Belki burada, şu anda, kollarında, hasta yatağımda ölürüm." Cümlesindeki imanın gerekli mahiyetini kavramıştım, evet şuan burada ölebilirdi. Olayların ihtimaî dahilinde hemen a ve b planlarını uygulamaya geçirirdim. İlk önce güçsüzleşip onu dönüştürmek vardı listemde sonrasında ise ölümünü kabullenmek. Kollarının arasından sıyrıldım ve ellerimi belime dayayarak suratımı astım. "Beni bu yollarla kandırmayı deneme Roy."

Saçlarımı arkaya atıp öylesine bir şekilde topladım. Üzerimdeki tişörtün fazla geldiğini anladığımda üzerimde attım. İçimdeki ince askılı atlet ile odada gezinip dururken elimi alnıma dayadım. Birdenbire üzerime korkunç bir gerginlik düşmüştü. Parmaklarımı kıtırdatıp bir an Roy'a döndüm. "Seni normal bir büyücüyle ya da mugglela evlenip baba olma zevkinden mahrum bırakacak kadar bencil değilim, Roy. Sağlıklı bir kadınla sağlıklı bir ilişkin olacak ilerde buna eminim." dedim içimdeki acıyı dindirmek isteğiyle dolup taşarken. Tırnaklarımla oynuyor bir yandan da derin nefesler alıyordum. Gergin olduğumda hep öyle olurdu.

Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPtsi Haz. 06, 2011 11:23 pm

Sıkıntıyla yanımdan kalkmış, beni yaşlı ve hasta bir adam olarak yatağımda yalnız bırakmıştı. Odada bir aşağı, bir yukarı dolanırken üzerindeki bol tişörtü çıkarmış, ince askılı bir tişörtle kalmıştı ve ben ona bakmamak için ekstra çaba göstermek zorunda kalıyordum.

"Seni normal bir büyücüyle ya da mugglela evlenip baba olma zevkinden mahrum bırakacak kadar bencil değilim, Roy. Sağlıklı bir kadınla sağlıklı bir
ilişkin olacak ilerde buna eminim."

Ne derece ciddi olduğunu görebilmek için yüzüne baktım. Bana bakmamaya ayrı bir özen gösteriyor gibiydi. Ona farkettirmeden ayağa kalktım ve yayına gittim. Yorgun hissediyordum ve öksürürsem yere kapaklanmam muhtemeldi. Yatağın demirliklerine tutunup manevi destek almaya çalıtşım.

- Açıkça görüyorum ki ölümlü bir büyücü yerine bir vampiri tercih ediyorsun sen de. Zaman kaybı olarak değerlendireceğin birlikteliğimizden çok keyif alıyordum halbuki..

Düşünceleri, aynı olmayışımızı sorun yapması üzmüştü beni.Vereceği cevabı ayakta kaldıramayacağımı düşünerek köşede duran tozlu ve çürümüş sandalyeye oturdum.
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPerş. Haz. 09, 2011 8:49 pm

Düşüncelerimin zaruri malubiyetinin kefirsiz ağırlığı altında; öylece düşünürken büyük pencereye doğru yaklaştım. İçimde korkunç bir sızı vardı ancak Roy ile sonunda elde edeceğim geleceğin hiçliği, anlamsızlığı hakkında ufak ufak fikirlere sahiptim. Tam o sıra ufak çıtırtılar dikkatimi çekti ve Roy'un silüeti tam yanımda durdu. Savunmasız ve hayalkırıklığına uğramış gibiydi. Dudaklarını aralayıp verdiği ufak nefes yüzümü ısıtırken kendimi bir an bayılacakmış gibi güçsüz hissetmeme yol açmıştı. "Açıkça görüyorum ki ölümlü bir büyücü yerine bir vampiri tercih ediyorsun sen de. Zaman kaybı olarak
    değerlendireceğin birlikteliğimizden çok keyif alıyordum halbuki.."
    Cümlesini bitirir bitirmez eski tahtadan sandalyeye konuşlandı Roy.Yanlış anlamalar insanların en büyük ortak noktalarıydı belki de. Olduğum yerde gözlerimi yumdum ve derin bir nefes verirken başımı yukarıya kaldırdım. Bedenimsahip olduğu gerginliğin bir kısmını atarken; yepyeni endişelerin bir çoğunu da edinmişti gerisi geriye.

Roy'a baktım ve o an kalbim paramparça oldu. Yaşlanıyordu ve gün geçtikçe yaşlanacaktı. İnsan gözünün göremeyeceği şekilde, insanlar her gün yaşlanıyorlardı. Derilerindeki çok ufak, mikroluk kaymalar ve sarkmalar, her mimikten sonra oluşan izler. İnsanlar hergün yaşlanıyor ve hastalıklara bilfiil açık hale geliyordu ve Roy'da onlardan biriydi. Onu tanıdığım günün aksine yüzü biraz daha çok az daha kilo vermiş ve ten rengi solmuştu. Ancak gözümdeki çekiciliğinden bir zerre bile puan kaybetmemişti. Öne doğru büyük bir adım attım o an. Roy'un oturduğu sandalyeye yönelip yüzüne doğru eğildim. Elimi önce solgun yüzünde dolaştırdım ve son kez dokunur gibi o anın; kışkırtıcı hissiyatına kendimi bıraktım. Yüzüne doğru eğilip dudaklarımı; onun ılık ve her zaman kışkırtıcı hisler uyandıran dayanılmaz dudaklarına değdirdim. İşte o an; şehvetin alevli ve can acıtıcı kapısının aralandığının farkına vardım. Bir an geri çekilip alnına yaslandığımda derin bir nefes aldım. "Sen nihai huzura vardıktan sonra; hayatıma kimse girmeyecek Roy. Giremeyecek. Bakarsın diğer yerde buluşuruz. Belki o dünyada şartlar eşit olur."

Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPerş. Haz. 09, 2011 9:55 pm

Ben yorgun bir şekilde sandalyeye çökmüşken tek adımla yanıma geldi Hell. Yüzünü yüzüme eğdi. Mutsuzluğum, istenmeme korkum her şeyin önüne geçiyordu. Hissettiğim karmaşık duyguların bile.. Sıcak dudakları benim fersiz dudaklarımla buluştuğunda kendini Adem gibi hissettim. Hell benim için yasak elmaydı ve ben bundan vazgeçmiyordum. Sonumun cennetten kovulacağını bilsem de, ondan vazgeçmeyecektim. Başını alnıma yasladı, bense gözlerine odaklandım. Onları okuyabilirdim belki. Belki orada, bana karşı bir şeyler hissettiğini görebilirdim. İhtiyacım olan şeyleri görmeliydim..

"Sen nihai huzura vardıktan sonra; hayatıma kimse girmeyecek Roy.
Giremeyecek. Bakarsın diğer yerde buluşuruz. Belki o dünyada şartlar eşit olur."

Ne yani, bir vampir olduğu için imkansız aşkı mı yaşayacaktık? Gerçekten yasak elma olayına mı dönecektik? Başımı bir kabustan uyanmak istercesine iki yana salladım.

- Hell, böyle konuşamazsın. Ben yaşıyorum şu an ve biz harika günler yaşayacağız. Sonsuz, ebedi huzura ulaştığımdaysa seninle anılarımız yeryüzünde kalacak. Hep olacak onlar seninle; fakat sen, seni mutlu eden bir başkasıyla olacaksın.

Derin bir nefes aldım. Bunu söylemenin bu kadar zor olacağını tahmin etmezdim.

- Seni kısıtlayamam. Ve, belki.. Benden bir parça kalır o zaman seninle..

Peki ya doğru olan, onun şu an da aşkasıyla olmasıysa? İşte bu beni yaşamaktan soğutacak şey olur... Bu düşünceleri zihnimden kovalayıp Hell'in yanına gittim. Boynuna kısa bir öpücük kondurdum ve sadece ortamdaki harika atmosfere odaklandım...

-SON

Şifacı böyle olunur

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Şifacı böyle olunur
» Girmemeniz önemle tavsiye olunur.
» Büyücü çarpışması da böyle olsa gerek!