AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Şifacı böyle olunur

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

RP Yaşı : 29

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Şifacı böyle olunur Empty
MesajKonu: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPaz Haz. 05, 2011 10:28 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Roy Platts & Hell Moreau

Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

RP Yaşı : 29

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Şifacı böyle olunur Empty
MesajKonu: Geri: Şifacı böyle olunur   Şifacı böyle olunur EmptyPaz Haz. 05, 2011 10:37 pm

Lanet olası bir hastalık geçirdiğim için elimi kolumu kaldıramıyor, hapşuruklarımın kemiklerimi ağzımdan çıkaracağını düşünüyordum. Uzun bir süredir buradaydım ve sanırım şifacıların dediğine göre uzun bir süre daha burada olacaktım. Günler geçmiyor, hastalığım iyileşmiyor ve içimde, derinlerde bir yerlerde bir şeyin yükü beni beter ediyordu.

Umudumu kestiğim, buraya mahkum olduğuma inandığım bir gün, kapıda görünen Hell her şeyi değiştirdi. Geleceğini düşünmüyordum. İlk ve son görüşmemizin ardından bir daha haber alamamıştık birbirimizden. Benden nefret edeceğini düşünüyor, bu ihtimalle daha da kahroluyordum. Hiç farkedemediğim bir yanım ona gittikçe daha fazla bağlanıyordu. Onu gördüğümde yerimden kalkıp yanına gitmek, onu kucaklamak istedim; fakat ağrıyan kemiklerim buna müsade etmedi. Ağzımdan sadece "Gelmeni beklemiyordum." sözleri dökülebildi.

Şifacı böyle olunur

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Şifacı böyle olunur
» Girmemeniz önemle tavsiye olunur.
» Büyücü çarpışması da böyle olsa gerek!