AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Katniss Winslet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Katniss Winslet

Katniss Winslet

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyPaz Haz. 12, 2011 3:45 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Katniss Winslet

Katniss, 1990 yılının Ağustos ayında dünyaya geldi. Ailesi tam anlamıyla kusursuz bir aileydi. Evin tek kızı olarak, şımarık bir şekilde büyütüldü; fakat Katniss, annesi ve babası dışında kimseye şımarıklık yapmazdı. Yaptığını fark ettiğinde ise davranışlarına çeki düzen verirdi. Babası Victor, ailesinde ki tek büyücüydü. Ne kardeşi William, ne de anne ve babası, yani Katniss'in amcası, büyükanne ve büyükbabası, büyücüydü. Yine de asla babasını kıskanmadılar ve onu dışlamadılar. Annesi Angelica ise safkan bir büyücüydü. Onun anne ve babasıda asla Katniss'in babası safkan değil diye evliliklerine karşı çıkmadı. Aksine içtenlikle destek çıktılar. Katniss, ailesi ile birlikte Dünya'nın dört bir yanını gezdi. Bu nedenle; pek çok dilde bilmektedir. Ailesinin seyahat merakı, Katniss'in de işine gelmektedir.

11. yaşgününde, İngiltere'ye geri dünmüşlerdi. Ailesi, Katniss'in doğum gününü, doğduğu yerde kutlamasını istemişlerdi. O gece Katniss, Hogwarts'a kabul mektubunu almıştır. Ailesi bu duruma çok sevinmiştir. Katniss, okula gidince kuzeni Cecelia'nın da orada olduğunu görünce çok mutlu olmuştur. Merhum amcasına değilde, yengesine çektiği için Tanrı'ya şükretmiştir. Okula hemen alışmış ve bir sürü arkadaş edinmiştir. Etrafındakiler onu, havalı, bazen şımarık ve en önemlisi arkadaş canlısı bulmuşlardır. Katniss, bunların yanı sıra cesur, gözüpek ve bazen de acımasız birisi olabiliyordur. Anne tarafının yüzyıllardır süren Gryffindor geleneğini o da sürdürmüştür. Okulda hoşlandığı bir kaç kişi ile çıkmıştır; fakat aşka hiçbir zaman inanmamıştır. Tabii bu, ikna edilemeyeceği anlamına gelmiyordur.

- Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Keltçe, Türkçe ve bir kaç dil daha bilmektedir.
- Çok kitap okur ve çalışkan bir öğrencidir. Buna rağmen; eğlenmesini de bilir.
- Çalışkan, havalı, eğlenceli, şımarık, bazen acımasız; fakat çoğu zaman dost canlısı onun nitelikleridir.
- Aşka asla inanmaz. Tabii bu ikna edilemeyeceği anlamına da gelmez.

İcon

En son Katniss Winslet tarafından Ptsi Ağus. 15, 2011 7:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Katniss Winslet

Katniss Winslet

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyPaz Haz. 12, 2011 3:46 pm

İLİŞKİLER

Eklenmek için;
Ad- Soyad:
İcon:
Kurgu:

Cecelia Winslet
Benim bir tanecik kuzenim. Onu o kadar çok seviyorum ki. Amcam William öldüğünde ona büyük destek verdim ve onun kadar bende çok üzüldüm. Amcam ne kadar Muggle olsa da ben onu çok severdim. Küçükken Cecelia ile hep oyun oynardık; fakat sonra biz seyahatlere çıkmaya başlayınca pek görüşemedik. Hogwarts'da birbirimize rastlaşınca çok mutlu olduk ve tekrardan bir araya gelmenin tadını çıkardık. İkimizin de kendimize göre havalı olması arkadaş çevremizi de genişletti. Cecelia'nın da bir büyücü/cadı olması beni çok sevindiriyor.

Jeffrey Alex Daniels
Alex'i ilk başlarda pek sevmezdim. Bunun nedeni; onu Cecelia'ya layık bulmamamdı. Onunda diğer züppelerden biri olduğunu ve Cecelia ile sadece havalı ve güzel olduğu için çıkmak istediğini düşünmüştüm. Fakat sonra Cecelia'ya olan bakışlarını görünce bütün fikrim değişti. Ona karşı tavrı, konuşmaları her şeyi kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel. Yani kısacası onu gerçekten sevdiğine inanıyorum artık.

Adrian Mikael Black
Adrian ile bir zamanlar aramızda bir şeyler olmuştu. Ama tabii ki bu aşk değildi ki zaten ben aşka inanmam. Birlikte takılıyorduk. Eğlenceli birisi fakat egosu fazla yüksek. Tamam, belki benim de egom biraz yüksek olabilir ama Adrian benden de öte bir kendini beğenmişliğe sahipti. Gerçi son zamanlar da onda bir değişim olduğunu görüyorum. Yine de artık onunla olamayız. Ben asla denenmişi denemem.

Crystal Black
Profesör Black, gerçekten iyi birisidir. Quidditch'e her zaman ilgim olmuştur; fakat tam anlamıyla başarı elde edememiştim. Sonra Profesör Black'in yardımları sayesinde harika bir şekilde Quidditch oynamaya başladım. Yine de ondan garip bir şeyler var. Ne olduğunu anlayamadığım bir şeyler.

Scarlett C. Dubenich
Syrena'nın nasıl Gryffindor olduğuna anlam veremiyorum. Şu kardeşi Elliot gibi o da Slytherin'de olmalıymış. Bu kız beni çoğu zaman sinir ediyor. Benden daha güzel olduğunu falan sanıyorsa büyük bir yanılgı içerisinde. Benden bir yaş büyük olması hiç bir şeyi değiştirmez. Çünkü zeka yaşım ondan büyük olduğu için beni geçebilmesi imkansız. Biliyorum kendimi fazla beğenmişim; fakat bu kız gerçekten sinirlerimi bozuyor.

Sekmet Nil Woodwille
Sekmet ile ailemle Türkiye'ye yaptığımız bir gezi sırasında tanıştım. Oldukça sıcakkanlı birisidir. Öyle hemen herkesi sevmeyen ben bile ona ısınmıştım. Benden bir yaş küçük olan bu kızı ara sıra Hogwarts'da kolladığım olmuştur. Yine de ona sırlarımı anlatmam ve yeteri kadar güvenmem. Ben zaten kimseye yeteri kadar güvenmem; ama iyi birisi olduğu bir gerçek. Umarım bu konu da yanılmıyorumdur.

Elliot John Dubenich
Elliot, aptal Slytherinli. Bu çocuğa gerçekten sinir oluyorum. Onun yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. Kitaplarımı hırpaladığı yetmezmiş gibi, bir de onun yüzünden cezaya kalmıştım. Tıpkı kardeşi gibi çekilmez bir insan. Böyle ezik insanları kafama takmamaya çalışıyorum; ama elimde değil. Bir şekilde sinirlerimi bozmayı başarıyorlar.

Adam Patrick
Bana ceza vermiş olsa da Profesör Patrick'i severim. İyi bir profesördür ve sürekli ders değiştirmesini sinir bozucu bulduğum kadar eğlenceli de buluyorum. Derslerinde bazen sıkılsam da çoğu zaman eğlenirim. Kısacası iyi birisidir.

En son Katniss Winslet tarafından Ptsi Tem. 11, 2011 2:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Cecelia Winslet

Cecelia Winslet

Gerçek Adı : Elif

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyÇarş. Haz. 15, 2011 12:21 pm

kurguyu biliyorsun kuzen Smile

Katniss Winslet

Katniss Winslet

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 12:23 pm

ekleniyorsun kuzen Smile
Reznov Volodya

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyC.tesi Haz. 18, 2011 12:43 pm

Jeffrey Alex Daniels.

At bir yerlere, nasıl olsa partnerimin kuzenisin. (:
Katniss Winslet

Katniss Winslet

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyPaz Haz. 19, 2011 8:08 pm

ekliyorum.
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyPtsi Tem. 11, 2011 12:30 am

Bize bir şeyler bulmak lazım. Sen seç Smile
Katniss Winslet

Katniss Winslet

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyCuma Ağus. 12, 2011 12:59 am

Ekledim:D
Crystal Black

Crystal Black

RP Yaşı : 96
Gerçek Adı : İ.

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyCuma Ağus. 12, 2011 1:58 pm

İyi anlaşsınlar fakat sen Crystal'de bir tuhaflık olduğunu sez (=

Syrena J. Dubenich,atışsınlar.Kardeşi Slytherin'li(Elliot) bu yüzden kendisinin gryffindor'a nasıl girdiğini merak et falan.
Katniss Winslet

Katniss Winslet

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyCuma Ağus. 12, 2011 6:10 pm

Ekledimmm:D
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyCuma Ağus. 12, 2011 7:19 pm

Spoiler:

Asla anlaşamasınlar.Hatta bir kavga edince sen kendini hastane kanadında bulmuşsun.Bense sadece bir sıyrıkla atlatmışım.(Lejantıma uğra)

Clary Bernstein

Clary Bernstein

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyCuma Ağus. 12, 2011 7:25 pm

katniss bir sıyrıkla atlatmaz kavgaları. Hele ki karşısındaki Slytherin se. Daha çok karşısındaki hasar görür. Bilmem anlatabildim mi? Başka kurgu.
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyCuma Ağus. 12, 2011 7:41 pm

İkiside hastane kanadını boylasın o zaman(acaba lejant yazısını nasıl yapıyosunuz?)
Katniss Winslet

Katniss Winslet

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyC.tesi Ağus. 13, 2011 12:10 am

[url=Buraya lejantın linkini yazıyorsun]Lejant[/url]

Ayrıca şu hastahane kanadın da kalma kısmı pek hoşuma gitmedi açıkçası. Bence daha iyi bir kurgu bulana kadar bekleyelim.
Sekmet Nil Woodwille

Sekmet Nil Woodwille

RP Yaşı : 12

Katniss Winslet Empty
MesajKonu: Geri: Katniss Winslet   Katniss Winslet EmptyPaz Ağus. 14, 2011 11:55 pm

Senle bir ailenle gezinde karşılaşmışız hemen bana ısınmışsın.Sen beni çok kollarmışsın.

Katniss Winslet

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Katniss Winslet
» Cecelia Winslet
» Cecelia Winslet