AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

İstenmeyen misafir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

İstenmeyen misafir - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 8:36 pm

'Eminim Audrey'le çok iyi anlaşıyorsunuzdur.' dedi.

Hakkı var bunda Lauren'den nefret ediyordum. Bu kadar iyi arkadaş olma nedenleri de akraba olmalarıydı. Neden okulda o kadar öğrenci varken onunla anlaşıyordu ki kızım. Ama bu onun bileceği işti. Beni ilgilendirmezdi o kadarı.

"Seninin ile anlaştığımdan daha iyi anlaşıyorum." dedim.
Lauren Elle Aldren

Lauren Elle Aldren

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Esin

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:30 pm

"Seninin ile anlaştığımdan daha iyi anlaşıyorum."

Tabii bununla kendini teselli etmesi çok doğru değil. Sonuçta biz Adam'la kuzen değil bildiğin düşman gibi bişeyiz. Audrey'le benden daha iyi anlaşması sanırım sadece onla düşman olmadığı anlamına geliyor. Bana kalırsa bundan Audrey'le aralarının daha iyi olması da imkansız. Adam düşman olmamakla yetinse iyi olur.
Eğer Audrey'e gerçek bir baba gibi davranmaya falan çalışıp duygusallaşırsa bunun Audrey üzerinde hiç etkili olacağını sanmıyorum.

'Ah tabii öyledir. Okula dönsek iyi olur ha? Okul eminim burdan daha eğlencelidir şuanda.'

Dedim. Bunu derken hafifçe sırıtmama engel olamadım. Okulun daha eğlenceli olduğunu sırf onu sinirlendirmek için söylemiştim. Malum şu öldürülen öğrenci meselesi. Aslında öldürülen öğrenci umrumda değildi. Belkide gerçekten profesörün sinirini bozan bulanığın tekiydi kimbilir? Tabii büyük ihtimalle böyle düşünen sadece benim.
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:38 pm

'Ah tabii öyledir. Okula dönsek iyi olur ha? Okul eminim burdan daha eğlencelidir şuanda.' dedi.

Yanıma gelen kendisiydi. Burada ne işi vardı ki zaten. Ve ben neden onun ile gelmek zorundaydım. Zaten okula dönmek istemiyordum.

"Ben gelmek istemiyorum. Gitmek istiyorsan bu senin bileceğin iştir. Ama yanımda kalman sorun olmaz." dedim.

Vay be okula dönmeyi ben istemiyordum. Ve ayrıca Lauren'in yanımda kalmasını istiyordum. Kesinlikle zor durumdaydım. Lauren'in söz ettiği şu doktorun numarasını falan alsamıydım ki. Tabi ki almayacaktım. Okula gitmek istememe nedenim bir çok şeyle yüzleşmemek di. Ama Lauren o tam bir saçmalıktı. Belki sonunda akrabam olarak kabul etmiştim.
Lauren Elle Aldren

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 9:54 pm

"Ben gelmek istemiyorum. Gitmek istiyorsan bu senin bileceğin iştir. Ama yanımda kalman sorun olmaz."

Bende okula dönmeyi çok istemiyordum. Sonunda zaten okula gidecektik ama şuan okulun bir sürü endişeli, hatta ağlayan zırlayan eziklerden geçilmediğine eminim. Adam'ın okula dönmek istememe sebebi neydi acaba? Belki şu bahsettiği profesörden korkuyordur. Ki bu kesinlikle ondan beklenecek bir hareket. Gerçi profesörün hala okulda olduğunu sanmıyorum. Bir öğrenciyi öldürdükten sonra gidip öğretmenler odasında oturamazsınız. Büyük ihtimalle kaçmıştır. Sihirli Yaratıkların Bakımı dersini kesinlikle alırdım.ıştır. Çok yazık oldu. Eğer bu kadar tuhaf biri olduğunu bilseydim Sihirli Yaratıkların Bakımı dersini mutlaka alırdım.

'Audrey'in annesiyle aran nasıl?'

Diye sordum. Bunu sırf bir konu açmak için söylemiştim. Boş bol uturacak değildik heralde belki Adam'dan birkaç tuhaf şey daha öğrenebilirdim. Aslında Audrey'in annesini de pek sevmediğini biliyordum. Bu yüzden
aralarının nasıl olduğu çok da umrumda değildi.
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:07 pm

'Audrey'in annesiyle aran nasıl?' dedi.

Komikti kesinlikle iğrenç.

"Aslına bakarsan çok az ortak özelliğimiz olabilir ama bu ortak özelliğimiz. İkimiz de o kadından nefret ediyoruz." dedim.

Bir zamanlar aşık olduğum kadından söz ediyordum. Ama artık değildim. Ondan sonra hayatımda bir tek Syrena oldu. O da deniz prensesimi neydi. Genede ayrılmıştık sonuçta. O kadar önemsemiyordum artık ayrılıkları. Aslında ilk ayrılığımı da fazla önemsediğim söylenemezdi.
Lauren Elle Aldren

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:29 pm

"Aslına bakarsan çok az ortak özelliğimiz olabilir ama bu ortak özelliğimiz. İkimiz de o kadından nefret ediyoruz."

Buna şaşırmıştım. Audrey'in nefret ettiğini biliyordum zaten ama Adam'dan kadına hala aşık olmasını falan bekliyordum. Hatta bu yüzden bu kadar dağıttığını düşünmüştüm. 'Yıllar sonra ortaya çıkan aşkımızın meyvesi' tarzı saçma bir düşünceye kapılmış olması mümkündü bence. Demek o kadar aptal değilmiş. Bu arada ilk defa kendi ailem sempatik gelmeye başlamıştı. Mugglelara duydukları sempati dışında sorunumuz yoktu. Bu konuda da mantıklı düşünmeye başlayacaklarını umut ediyorum. En azından babamın ennemden nefret etmediğini biliyorum. Bu sinir bozucu olurdu. Ama Audrey annesinden nefret ettiği için onu kendimle kıyaslamam pek mümkün değil. Cidden annesi nasıl ona babasının kim olduğunu söylemez? Bu benim için bile fazla düşüncesizce bir davranış. Audrey bu kadar sene sonra profesörünün babası olduğunu öğrendi. Üstelik bu kişi Adam. Çok kötü bir durum.

'Sevilecek bir tarafı olduğunu sanmıyorum. Çocuğun babası sen olsan bile bunu daha önceden söylemeliydi.'

Dedim. Sen bile olsan derken ciddiydim. Dalga falan geçmiyordum. Zaten gülümsememiştim. Kadının tek mantıklı açıklaması bu olabilir bence. Kızının da ezik olmasını istememek. Tabii yinede söylemeliydi orası ayrı. Sonuçta babanın kim olduğunu bilmek boşverilecek bir konu değil.

Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:36 pm

Şaşırmış gibi görünüyordu. Bugün süprizler ile doluydu. İlk adam gibi konuştuğumuz zaman buydu kesinlikle. Başka bir gün varmıydı. Düşünüyordum ama yoktu. Cidden o kadına hala aşık olduğumu falan düşünmeyi mi denedi. Onursuz biri olduğumu falan mı düşünüyordu ki.

'Sevilecek bir tarafı olduğunu sanmıyorum. Çocuğun babası sen olsan bile bunu daha önceden söylemeliydi.'

Sen bilemi. İlla bir şeyler söylüyordu. Düzgün duramıyordu ki bir türlü. Bende normal bir konuşma yapmayımı düşünmüştüm. Çok tuhaftı bu olay.

"Lauren illa iğneleme laflar söylemek zorundamısın. Ben bunu hiç deniyormuyum. Düzgünce konuşmayı bir kere düşün lütfen." dedim.
Lauren Elle Aldren

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 10:53 pm

Yüz ifadesine bakılırsa dediklerime alınmıştı. Hadi ama ne dememi bekliyordu? 'Audrey'i senin gibi mükemmel bir babadan mahrum ettiği için kadın çok pişman olmalı' falan mı? Yalan söylemek sık yaptığım bir şey olsada bunu insanları kızdırmak için yaparım. Teselli etmek için değil. Ki söylesem bile Adam'ın teselli edeceğim son insanlardan biri olduğu çok açık.

"Lauren illa iğneleme laflar söylemek zorundamısın. Ben bunu hiç deniyormuyum. Düzgünce konuşmayı bir kere düşün lütfen."

İğnelemeye çalışmamıştım aslında. Gerçekten mükemmel bir baba olabileceğini mi düşünüyordu? Öyleyse yanıldığı ortada. Ben sadece gerçekleri söylemiştim. Tabiiki rahatsız edici bir şekilde. Düzgünce konuşmak? Sanırsınız ki bunu söyeleyen adam çok düzgün biri. Konuşmanın ortasında üstünüze yılan salabilir, asayla tehdit edebilir. Adam'ın düzgün konuşmadan anladığı bu olsa gerek.

'Aslında iğnelemeye çalışmamıştım. Sadece düşündüğüm şeyi söyledim. Bu seni rahatsız ediyorsa yapacak bir şey yok.'

Dedim. Bunu derken gülmemek için oldukça çaba harcamıştım. Ama işe yaramıştı ciddi göründüğümden emindim. Böyle şeyleri gülerek değil de ciddi söylediğinizde daha çok işe yarıyor. Cevabını beklemeden -ki ne diyeceği umrumda değildi-

'Ayrıca artık okula dönmeliyiz. Bu karmaşada eminim profesörlere ihtiyaç vardır.'

Dedim. Okulun şu an nasıl olduğunu merak etmeye başlamıştım. Dışarıya bakılırsa Hogsmeade'de pek öğrenci kalmamıştı zaten.

Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   İstenmeyen misafir - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02, 2011 11:00 pm

'Aslında iğnelemeye çalışmamıştım. Sadece düşündüğüm şeyi söyledim. Bu seni rahatsız ediyorsa yapacak bir şey yok.'

Cevap vermeyi pek düşünmüyordum. Gene konuşmaya başlayacağından emindim pek dinlemiyordum zaten. Çok azını deniyordum sadece.

'Ayrıca artık okula dönmeliyiz. Bu karmaşada eminim profesörlere ihtiyaç vardır.' dedi.

Evet artık kalkma vakti gelmiş gibiydi okula geç kalacağımız bir kesindi. Şu çocuğun ölümü. Onu tanımıyordum bile ama bir küstah olduğunu biliyordum. Neden o derste Lauren yoktu acaba neden o zavallı çocuk öldü. Onun yerine Lauren'de ölebilirdi. Bunu Steven ile konuşabilirdim bu konuyu. Ama tabi ki yapmayacaktım.

"Hadi o zaman kalk." dedim.

Barmene parasını ödeyip yerimden kalktım ve Lauren'in gitmesine izin vermeden hemen cisimlendik.

-Son-

İstenmeyen misafir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Davetsiz Misafir
» Misafir Yatak Odası
» Misafir Yatak Odası