AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Yardım = İçki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

Yardım = İçki - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Yardım = İçki   Yardım = İçki - Sayfa 3 EmptyPaz Tem. 03, 2011 12:55 am

"Ama Adam, eğer onu böyle cezalandıracaksak bizim kötülerden ne farkımız kalır? Neden iyi taraftayız o zaman?"

O da haklıydı tabi ki. Percy ve Steven tamam Steven'ı biliyordum ama beni okuldayken tekrar iyi biri olduğuna ikna etmeyi başarmıştı. Beni tekrar kendi tarafında isteyebilirdi. Ama böyle bir şey asla olmayacaktı.

"Onu düzeltecek misin?"

"Tamam tamam. Bu büyü yüzünden hala baygın olabilir benimle gel onu düzelteyim."

Yerimizden kalktık. Eleanore'a parayı ödeyebileceğimi söylememe rağmen o parayı ödemek istemişti. Barmene parayı verdi ve dışarı çıktık. Tahmin ettiğim gibi adam hala yerdeydi. Asamı çıkarıp onu düzelttim ama genede ona bir süprizim vardı. Ama kitaptaydı. Unutmuştum büyü sözlerini. Kitabı açtım. Ama bir türlü bulamadım sonunda son sayfalarda buldum. Bu büyüde asama gerek yoktu. Onu Eleanora'a verdim ve adamın yanına yaklaştım. Kafasını kaldırdım ve kendime çektim. Baygın görünüyordu. Gözlerini açtım ve büyü sözlerini söylemeye başladım. İşe yaramaya başlamıştı. Artık hafızasını değiştirebilirdim.

"Bana bak George artık kötü biri değilsin. İyi birine dönüşüceksin ve kendine daha iyi bir hayat bulacaksın. Asla yasa dışı işlerle uğraşmayacaksın."

Adamı bıraktım. Aman tanrım kafam patlayacak gibiydi. Bu büyüyü sadece 1 kere daha denemiştim ve yine böyle ağrıyacak gibiydi. Bu değersiz adama bu kadar güç harcadığıma inanamıyordum. Kafam çok kötüydü. Elimle tuttum ve 5 dakika yerde durduktan sonra ağrı geçmişti. Asamı Eleanore'dan aldım ve gitmeye başladık.

-SON-

Yardım = İçki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Similar topics

-
» Yardım
» Yardım
» istersen yardım edebilirim!
» Yardım edin Sıpaydırmenler, Süpermenler, Pikaçular!