AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Testraller

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Oylum

Testraller - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Testraller   Testraller - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 28, 2011 2:02 pm

Mektubu hızlıca okuduktan sonra rulo yapıp cebine koydu. Bu, bütün merakımı daha da tetiklemişti ancak o mektuptan bana bahsetmeyeceğini biliyordum. Zaten bilmediğim biri hakkında, bilmediğim konular neden beni merak ettirmişti anlamıyordum. "Neden olmasın tabi benden rahatsız olmazsan. Yani yanında durmamdan." Eski durumuna geri dönmüş, siniri tamamen geçmiş görünüyordu. Anka kuşu etrafımızda durmaya devam ediyordu. Birden aklıma, benim de bir kuş almam gerektiği geldi. Düşüncelerimden "Neden ayakta duruyorsun öyle. Biraz yaklaşabilirsin Testrallere bir şey yapmayacaklarını söylemiştim. Ya da konuşmak istersen yanıma da gelebilirsin sorun olmaz." demesiyle sıyrıldım.

Gülümsedim. Açıkcası canım sıkılmıştı ve Antonio'yla birkaç saat sonra buluşacaktım. Şimdiden hazırlanmaya başlamam gerekiyordu. Olabileceğim kadar nazik bir şekilde "Gitmem gerekiyor, bir randevum var." dedim. Bir süre için nefesimi tuttuğumu fark ettim ve geri bıraktım. Sağ elimi salladım ve "Hoşça kal." dedim. Onun yanında durmak beni gerçekten bunaltıyordu. Belki de bunca senenin ardından, hiç beklemediğim biri babam çıktığı içindi. Ancak yine de sakin ve umarsız durmaya çalışıyordum.

Arkamı döndüm ve adımlarımı büyükçe atmaya özen gösterdim. Yasak Orman'ın çıkışına doğru ilerleme başladım.

-son

Testraller

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2