AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Dans Eden Develer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Brianna Crewford

Brianna Crewford

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Yeşil

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyÇarş. Mart 16, 2011 11:00 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Joyce Payne & Phoneix Griotte

Çatlak kazanda karşılaşan öğrenci-öğretmen ve sıradışı muhabbetleri.
Brianna Crewford

Brianna Crewford

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyÇarş. Mart 16, 2011 11:04 pm

Her güneşli günde yaptığım gibi Çatlak Kazan'a kaymak birası içmeye gelmiştim. Tatilin tadını çıkarırken profesörlerle karşılaşmamaya özellikle dikkat ediyordum. Lakin keçinin sevmediği ot burnunda bitermiş. Nitekim günümün geri kalanını Profesör Griotte ile geçirdim. Görmemiş gibi davranmak isterdim; fakat imkanı yoktu. Yanımdaki sandalyeye oturmuştu ve profesörle birlikte kaymak birası içiyorduk.

"Merhaba profesör. Boş tabii orası, oturabilirsiniz."
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

RP Yaşı : 28
Gerçek Adı : Hazal

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyÇarş. Mart 16, 2011 11:09 pm

O gün babamla çok feci bir kavga etmiş, olası bir düellonun kıyısından dönmüştüm. Rahatlamak için Çatlak Kazan'a gidip bir kaymak birası söyledim kendime. O sırada kapıdan içeri gire Joyce'u gördüm. Dersimi ve kendimi bi türlü sevdirememiştim ona. Davetsizce yanına gittim.

-Merhaba profesör. Boş tabii orası, oturabilirsiniz.
-Merhaba. bilirsin emrivakilerden ben de hoşlanmam ama bugünkü biraların benden olsun ne dersin? hem laflarız biraz?
Brianna Crewford

Brianna Crewford

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyÇarş. Mart 16, 2011 11:15 pm

Bedava bira ha!! Vay be. Bugün şanslı günümdeyim.

bir profesörü ne kadar seversem seveyim yanında hep rahatsız hissetmişimdir. Açıkcası Bayan Griotte sert mizacı ve her zaman sinirli görünüşüyle pek güven vermiyordu. ve öğrencileri üzerinde biçim değiştirme uygulamak için yanıp tutuştuğuna emindim!

"Siz nasıl isterseniz profesör. Biliyorsunuz, sizinle söhbet etmeyi severim."
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:26 pm

'tedirgin oldu' diye düşündüm içimden. Joyce her ne kadar soğukkanlı da olsa memnuniyetsizliğini gizleyemiyordu. Damdan düşercesine sordum.
-Çok mu korkunç görünüyorum?
Brianna Crewford

Brianna Crewford

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:34 pm

Damdan düşer gibi "Çok mu korkunç görünüyorum?" denince biraz ürktüm tabii.

"Şey, biraz. Yani evet. sanki elektrik çarpmış gibi. Ama siz her halinizle güzelsiniz profesör."

yalakalık her zaman işe yarar.

Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:39 pm

Bir kahkaha patlattım.
-Yapma amaa. Profesörün ve arkadaşın olarak buradayım. İltifat etme, yalakalık sevilmez hiç bir zaman Wink
Brianna Crewford

Brianna Crewford

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:41 pm

"O zaman profesör, dersler başlamadan bir şeyi itiraf etmek istiyorum. Sizden gerçekten çok korkuyorum. Özellikle de beni bir deveye dönüştürmenizden..."
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:44 pm

Bu sefer kendimi tutamamış ve Çatlak Kazan'ın ortasında gülmeye başlamıştım. Bir yandan karnımı tutuyor bir yandan biramın dökülmesini engellemek için uğraşıyordum.
-Deveye dönüştürmek mi? Fena fikir değilmiş ama ben yassı solucanı tercih ederim. Ayrıca bu kadar sert göründüğümü bilmiyodum. bunu düşündüren nedir? diyebildim.
Brianna Crewford

Brianna Crewford

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:55 pm

"Sanırım kıvırcık ve her zaman dağınık olan saçlarınızın bu görüşe sahip olmamda etkisi var."

Sırıttım.

"ama aynı zamanda güven de veriyorsunuz bana. Anne gibi.."
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 6:58 pm

Anne gibi... Sanırım Joyce'un bazı ailevi sorunları var.
-Hahaha ne kadar zaptetmeye çalıştıysam hepsi boşa gitti, kafalarına göre davranmayı seviyorlar, dedim saçlarımı işaret ederek. Sonra devam ettim:
-Annenin yerini kimse tutamaz ama...
Brianna Crewford

Brianna Crewford

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:00 pm

"Annemin yerini herkes tutabilir."

gözlerimi kaçırdım.

"siz şanslı olansınız profesör. Amele dalgası saçlarınız olsa ölmek isterdiniz."
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 7:02 pm

Kendinden memnun olmayan, ailesiyle sorunları olan bir kız. Mantıksal olarak buna karışmamalıydım ama her zamanki gibi merakım mantığımı yendi.
-Sanırım bazı sorunların var. Anlatmak ister misin?
Brianna Crewford

Brianna Crewford

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 8:23 pm

"Benim sorunlarım bekleyebilir, siz anlatın profesör. Canınız sıkkın gibi görünüyor. Yardım etmeye çalışıyorum elimden geldiğince."

Bayan Griotte ile sıkı bir arkadaşlığın temellerini attığımızı, ileride fark edecektim.
Phoneix Griotte

Phoneix Griotte

Dans Eden Develer Empty
MesajKonu: Geri: Dans Eden Develer   Dans Eden Develer EmptyPerş. Mart 17, 2011 8:58 pm

Bu yaşta bu olgunluk beklenmedik bir şeydi benim için. Bi süre bekledim, biramdan koca bi yudum aldım ve:
-Tek sorunum bira köpüğü bıyıklarım dedim Smile

Dans Eden Develer

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-
» Tekrar eden hatıralar
» Son Dans.
» Dans Topluluğu
» Dans etmek güzeldir.