AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Aleksandra Targaryen

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Aleksandra Targaryen Empty
MesajKonu: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 5:34 pm

Aleksandra Targaryen. 15 Yaşında. Safkan.

Annesi Aleksandra doğduğunda öldü, bu yüzden babası da ağır depresyona girdi ve Aleksandra'ya hiç ilgi göstermedi, onunla konuşmadı. Bu da Aleksandra'nın hayatının büyük bir kısmında yalnız olmasına yol açtı. Annesinin küçük bir kopyası gibidir. Bu yüzden babası onunla konuşmak yada ona bakmak bile istememiştir. Küçükken, babası ona bir asa vermiştir ve o asayla kendisini öldürmesini sağlayacak büyüyü ona söyletmiştir. Bu yüzden Aleksandra kendisini asla tam olarak affedemez ve zamanla her şeye karşı umursamaz bir tavır takınmaya başlar. Kendi iç dünyasında yaşamaya başlar ve o dünyanın kapılarını asla kimseye açmaz. Genellikle bu umursamaz tavırları insanları deli eder, özellikle otoriter insanları. Çevresindeki insanlara mutlu olduğunu ve eğlenceden başka bir şey düşünmediğini gösteren davranışlar sergiler ama aslında çok yalnız, mutsuz ve üzgündür. Ama bunu asla belli etmez. Şarkı söylemeyi çok sever ama kimsenin onu duymasını istemez. İnsanlarla iletişim kurmada fazla iyi değildir, bunun sebebi çocukluğunu ve eğitimini evde geçirmiş olmasıdır. Rusya'da doğmuştur ancak orada hiç yaşamamıştır. Hayatının bir kısmını İngiltere'de bir kısmını Amerika'da yaşayarak geçirmiştir.

*Yalnızlık onu rahatsız etmez, çünkü buna alışkındır. Ama yalnız olmak için özel bir çaba içerisinde de değildir.
*Kitap okumayı, müzik dinlemeyi çok sever.
*Açık havada gezmeyi, yağmur yağarken yatağında oturup kitap okumayı sever.
*En sevdiği hayvan baykuştur, zaten evcil hayvanı da Milly adındaki baykuşudur.
*Dik başlıdır, insanların onu yönlendirmelerini ya da ona ne yapması gerektiğini söylemelerini sevmez. Bazıları arkadaşları hariç.
*Güvenilirdir, sır tutabilir.
*Dert dinleme konusunda çok iyidir, kendisi dışında herkese iyi tavsiyeler verir.

Rp yapmak için:

-Cornelia Niémans: Oda arkadaşım, aynı zamanda çok yakın arkadaşım.
-Kathleen Hart: Uyum sağlamama yardım eden, eğlenceli, dobra arkadaşım!
-Clary Bernstein: Dertlerimi hiç bıkmadan, usanmadan dinleyen, bana yardımcı olan, bina başkanımıız Smile
-Jordoan Lovebad: Ravenclaw'dan arkadaşım. Henüz pek yakın olmasak da, iyi anlaşıyoruz, böyle devam edeceğine eminiim!! Smile
-Nymeria A. d'Estge: Beni her zaman, bir abla gibi koruyum kollayan, neşeli insann!!
-Melania Desdemona: Kendisine oldukça güvenir, her şeyimi anlatırım. O benim için çok değerli, benim de onun için çok değerli olduğumu biliyorum. Kendisi ile ilgili benimle pek konuşmasa da bunu dert etmiyorum.

Aklınızda herhangi bir kurgu varsa lütfen paylaşın, Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw ya da Hufflepuff, hiç farketmeezz Smile

En son Aleksandra Targaryen tarafından Paz Haz. 10, 2012 1:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Cornelia Niémans

Cornelia Niémans

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : E

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 5:38 pm

Gry içerikli iki kurgudan herhangi biri olabilir benim için; istersen özel kurgu da yapabiliriz.
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 5:47 pm

tamam o zaman, oda arkadaşım aynı zamanda yakın arkadaşım olur musun Very Happy özel kurgu iyi olur, yalnız bana yardımcı olursan sevinirim, çünkü yeniyim Smile teşekkürler ilanımı dikkate aldığın içiin Very Happy
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 5:53 pm

Kathleen uyum sağlamana yardımcı olur ehehe. Onla da yakın olabilirler yani. Very Happy
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 5:57 pm

Clary'de bina başkanı yani o da arada dertlerini dinleyebilir, yardımcı olur Smile Çok samimi olmasalar da birbirlerini gördüklerinde selam verirler ve arada sohbet ederler Smile
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 5:58 pm

evet, çok iyi olur, uyum sağlama yardımcı olmayı ve yakın olmayı kabul ettiğin için teşekkürler kathleen Very Happy clary de samimi arkadaşım olursa sevinirim aslındaa Very Happy kızlar çok teşekkürler yaa Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 6:06 pm

"*Ravenclaw'dan bir arkadaş arıyorum, çok yakın olmasa da anlaşabileceğim biri arıyorum." demişsin.... !!!!!

DOSTUUUMMM BU BENİM!!!!!!!!!!!!!
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 6:12 pm

Clary'nin zaten birkaç tane samimi arkadaşı var o yüzden dedim:D Birde alt sınıf ya değişik kurgu da lazım:D Konuşurlar yine ya samimi derken öyle Clary her şeyini anlatmaz yani:D Sayılı güvendiği kişi vardır:D
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 6:14 pm

peki o zaman Clary, biz birbirimize selam vereliim Very Happy

"DOSTUUUMMM BU BENİM!!!!!!!!!!!!!" ahaha sevindim böyle düşünmene Jordoan Smile
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 8:20 pm

Ben dew bişey olabilirim sana Razz Sen benim derdimi falan dinlersin, olamaz mı olabilir. O.o Kardeş gibi dasdf.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aleksandra Targaryen   Aleksandra Targaryen EmptyC.tesi Haz. 09, 2012 8:25 pm

olur tabi kiii Very Happy

Aleksandra Targaryen

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Aleksandra Targaryen. ♥
» Aleksandra Targaryen
» Aleksandra Targaryen
» Aleksandra Targaryen
» Mr. Targaryen.