AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Büyüdük Aniden

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Janice Marchant

Büyüdük Aniden - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Büyüdük Aniden   Büyüdük Aniden - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 08, 2012 10:04 pm

.

En son Larissa Wartiox tarafından Salı Tem. 17, 2012 3:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Büyüdük Aniden   Büyüdük Aniden - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 08, 2012 10:16 pm

Larisaa şaşkın görünüyordu. İçimi iyice korku kaplamıştı, ya bunu yaptığım için onu bir daha göremezsem? Ama yılmadan gözlerine bakmaya devam ettim. Az sonra dudaklarımı yavaşca öpmeye başladı. Dudaklarının ıslaklığı tüm bedenimi titretiyordu. Daha önce defalarca yaşadığım bu şey ilk defa bu kadar anlamlıydı. Heyecanlıydım, onu kırmaktan korkuyordum, yavaşca öpüyorduk birbirimizi. Sanki birbirimizin vücuduna ilk defa dokunuyormuşcasına ellerimiz tanıyordu tenimizi. “Ben.. sanırım seni seviyorum.” Bu defa Larissa geri çekilmişti, sanki benden bir tepki bekliyordu. Sanki bana güvenmiyorda, onu sevmeden öpebiliceğimi düşünüyor diye düşündüm. Bu düşünce beni gerçektende üzdü. Bana güvensin istiyordum, geçmişimi unutsun bana hep sarılsın istiyordum. Sıkıca belinden sardım onu ve havada döndürmeye başladım. İkimizde deli gibi dönüyorduk şimdi. Az önce yapamam dediğim şeyi düşünmeden yapıyordum. Tekrar ayakları yere değdiğinde benimde başım dönmüştü. Aldırmıyordum, şuan en son umrumda olan şeydi. Gözlerine baktım ve burnundan öptüm onu. '' Seni seviyorum. '' Bu iki kelime yeterliydi. Onu gerçektende seviyordum, önceden nasıl olmuştuda anlayamamıştım? Hiç bir kızın düşüncelerini umursamadan elimde oynatırken onu hep arkadaşım olarak yanımda tuttum, kaybetmek istemedim. Benim için her zaman en değerliydi, demek ki nedeni buydu. Küçükken anlamadığımız şey bir aşktı. Dudaklarına doğru yaklaştım, kokusunu içime çektim. Çok tatlı kokuyordu. Dudaklarımı yavaşca dudaklarına yaklaştırdım ve onu öpmeye başladım. Yavaş yavaş öpüyordum, kırmak istemiyordum onu. Bir elim belindeyken diğer elim saçlarına kaymıştı şimdi. Okşadığım saçları öpüşmemizin etkisine göre ara ara hızlansa da kendimi kaybetmiyordum. Onun tepkisi her şeyden önemliydi benim için.
Janice Marchant

MesajKonu: Geri: Büyüdük Aniden   Büyüdük Aniden - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 10, 2012 2:02 pm

.

En son Larissa Wartiox tarafından Salı Tem. 17, 2012 3:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Büyüdük Aniden   Büyüdük Aniden - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 10, 2012 2:30 pm

Anın büyüsü dağılmıştı adeta. En başta benden yavaşca uzaklaştı, buna izin verdim. Ellerimi belinden çektim, karşılıklı öylece duruyorduk şimdi. Neler düşündüğünü biliyordum, onu anlıyordumda. Gözleri dolmuştu, kalbimin parçalandığını hissediyordum şimdi, onu nasıl olurda ağlatırdım? Kendimden nefret ediyordum adeta. O benim için her zaman en değerli olmuştu. Şimdi ise karşımda gözyaşı döküyordu. “Ben yapamam. Yani bu çok ani oldu. B-ben… ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum. Beni anlıyor musun?'' Haklıydı, kesinlikle haklıydı. Onu anlıyordum, bunu ona yapmamalıydım. Onu seviyor muydum? Bunun cevabını bu şekilde bulamazdım ki. Onu öperek sarılarak bulamazdım, oturup karşılıklı konuşmamız gerekiyordu bunları. O bana güvenemezdi biliyordum, güvenmesini istiyordum tabi. Ama ben nasıl güvenecektim kendime? Nasıl inanacaktım onun son olacağına? Mideme bir yumru oturmuştu şimdi. Pişmanlık dört bir yanımı sarmıştı, keşke böyle başlamasaydı diye düşünüyordum. “Ben gitmeliyim.” Gitmesini istemiyordum, ama onu durduramazdım. Şimdi o gitmeli, ve beni burada düşüncelerimle bırakmalıydı. Göz yaşları o masmavi gözlerinden bir inci gibi dökülüyordu şimdi. Gözlerimi yumdum, açtığımda ise o artık yoktu. Köprüye doğru bakmadım, arkasından bakmak istemiyordum. Bunu hiç bir zaman sevmedim, kimsenin arkasından bakmazdım. Az önce beraber oturduğumuz banka yığılırcasına attım kendimi. Bu yanlıştı, çok yanlış. Belki bir aşk olabilirdi aramızda, bunun üstesinden gelebilirdik. Uzun bir dostluğun üstesinden nasıl gelmiştik? Elbet bunu beraber yanyana hallederdik. Ama böyle başlamamalıydı, onu öperek. İlk o beni öpmüştü, neden devam ettim ki diye düşünüyordum şimdi. Ben tam bir pisliktim, tam bir pislik. Başımı ellerimin arasına aldım ve kendime küfrettim.

-SON-

Büyüdük Aniden

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2