AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Unutulması Gereken Bir Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

Unutulması Gereken Bir Gece - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Unutulması Gereken Bir Gece   Unutulması Gereken Bir Gece - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 10, 2012 3:19 am

Nefesini yüzümde hissediyordum, çok hoş kokuyordu. Gerçektende büyüleyiciydi. Öyle olmasa bile bu zevkle bana kesinlikle öyle gelecekti biliyordum. Cevabınıda biliyordum, ama zorla bir şey yapmamak için ondan duymak istedim. "Sadece bu gece." Cevabı beni şaşırtmamıştı, tabiki de sadece bu geceydi. Zaten benim felsefem buydu, bir gece birlikte olurdum sonra kızlar benim peşimden koşardı. Ananas koşar mı bilmiyordum ama, ben ona kesinlikle hiçbir şey yokmuş gibi davranacaktım. Bu anımıda tozlu rafların arasına kaldıracaktım. Ama şimdi bunları düşünmeye gerek yoktu, onlar daha sonrada halledilirdi, anı yaşamaya devam etmeliydik. Dudaklarımı tekrardan dudaklarına bastırdım, onu hızla öperken bir yandan da üzerindekileri çıkarıyordum. Şimdi sadece iç çamaşırlarıyla kalmıştı karşımda. Geri çekilip ona baktım, fiziğide gayet hoştu. Gülümsedim ve onu merdivenin kenarına doğru itip, oturmasını sağladım. Şimdi tekrardan onu delicesine öpmeye başlamıştım. Parmaklarım vücudunu tanımak istercesine her yerinde dolaşıyordu. En çokta göğüslerini sevmişti. Kızın bundan zevk alıyor olması, beni daha da mutlu ediyordu.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Unutulması Gereken Bir Gece - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Unutulması Gereken Bir Gece   Unutulması Gereken Bir Gece - Sayfa 2 EmptySalı Tem. 10, 2012 3:59 am

Fısıldadığım sözcüklerden sonra her şey daha hızlı gelişmeye başlamıştı. Elleri her yerdeydi. Belimde, kalçamda, bacaklarımda ve göğüslerimde... Bütün vücudumda patlayan sıcaklık tenimi kavurmaya başlamıştı. Daha fazla hissetmek istiyordum. Daha fazla dokunmak...
Sadece iç çamaşırlarımla kaldığımda Isaac geri çekildi ve çıplak, zevkle hızlı hızlı soluyan bedenimin üzerinde bakışlarını gezdirip bir kez daha şehvetle titrememe yol açtı. Yüzündeki gülümsemeyi gördükten sonra beni yavaşça merdivenlerin kenarına itti ve elimde olmadan oturdum. Zaten birkaç saniye sonra bu pozisyonun daha iyi olduğunu anlamıştım bile. Parmak uçları bedenimi keşfe çıkmış gibiydi fakat ben daha çok beklemek istemiyordum. Duyguğum haz gereğinden daha fazlaydı, başa çıkılamaz haldeydi adeta. Bu duyguları sadece bugün hissedecek olmam ilk önce beni üzmüştü. Sonra kendi kendime güldüm. Bu özel bir şey değildi. Aşık olduğun kişiyle yaşadığın bir şey değildi. Bu hazzı birçok kez duyabilirdim. İstediğim kişiyi baştan çıkarabilirdim.
Bu düşüncelerle titredim ve artık yeterince sabrettiğimi düşünüp haber vermek gibi bir sebeple alt dudağını ısırdım. O ilgisini göğüslerime yöneltirken parmaklarımı göğsünden aşağı indirdim ve kemerini çözüp hızla kaprisini çıkardım. Sıra son parçalara geldiğinde geri çekildim ve şehvetten koyulaşmış gözlerimle onu süzdüm. Adeta özenle oyulmuş Yunan Tanrısı heykellerine benziyordu. Bu gece benim olduğunu hatırlayıp arsızca sırıttım. Ağırlığını ve dudaklarını üzerimde hissettiğimde zevkle inleyip tırnaklarımı sırtına geçirdim ve Momis'in hayatımda yeni bir sayfa açmama yardım ettiğini düşündüm. İlk olduğu kesindi. Ama asla son olmayacaktı.

Rp Sonu.

Unutulması Gereken Bir Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Konuşulması gereken şeyler var.
» Gece Kaçamağı
» Slythor'la Bir Gece
» Bu Gece Ölmediysem Bir Daha Ölmem.
» Mezarlıkta Bir Gece