AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Jelibon tadında bir günlük~~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
April Austen

April Austen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Jelibon tadında bir günlük~~ Empty
MesajKonu: Jelibon tadında bir günlük~~   Jelibon tadında bir günlük~~ EmptyÇarş. Tem. 25, 2012 2:44 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Julius!! Onun hakkında ne düşüneceğimi bilemiyorum. Gerçekten bir bonibon kadar tatlı ama tam bir baş belası. O tatlı suratı ve bunca zamanlık arkadaşlığımız olmasa şu an da ona küserdim. Tabii bir de kimseyle küs kalamıyorum.

Bazen beni delirtiyor. Konuşmadığı zamanlar onun yüzüne bakınca farklı biri olduğunu düşünüyorum ama konuşmaya başladığında çığlık atarak oradan uzaklaşmak istiyorum. Aklımı kaçıracağım yakında.

Tüm okulda onunla birlikte olduğumu söylenerek geziniyor. Gidip biraz şeker yemem lazım. Olamaz! Julius mu o seslenen? Hemen kaçsam iyi olacak. Ah, Tanrım!

En son April Austen tarafından Çarş. Tem. 25, 2012 3:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
April Austen

April Austen

MesajKonu: Geri: Jelibon tadında bir günlük~~   Jelibon tadında bir günlük~~ EmptyÇarş. Tem. 25, 2012 3:00 am

Mel ile çekildiğimiz bir kare. Çok tatlıyız yaaa ama bu kız ne kadar uzun böyle. Bir önemi yok tabii. Mel'i seviyorum. Saçları dalgalıyken daha şeker oluyor tabii. Ahh, arkadaşlarımın hepsini seviyorummmm, seee...ee...vvviiyoo...rummm!!
April Austen

April Austen

MesajKonu: Geri: Jelibon tadında bir günlük~~   Jelibon tadında bir günlük~~ EmptyÇarş. Tem. 25, 2012 7:04 pm

Geçen gün Julius bana böyle baktı ve ben de çok üzüldüm. Onu kırdığımı sandım ve ona sarıldım. Birinin üzgün görünmesine dayanamıyorum. Ama sonra....

...böyle yaptı, pislik. Resmen beni kandırdı. Oysa ki ben onun üzüldüğünü sanmıştım. Hepsi ona sarılmam için bir tuzakmış. -_-
April Austen

April Austen

MesajKonu: Geri: Jelibon tadında bir günlük~~   Jelibon tadında bir günlük~~ EmptyÇarş. Tem. 25, 2012 7:07 pm

Artık Julius hakkında yazmak istemiyorum ama gün içinde hep karşıma çıkıyor. Şimdi de Sihir Tarihi kitabımın arasında bunları buldum. Bu çocuk hiç vazgeçmiyor.

April Austen

April Austen

MesajKonu: Geri: Jelibon tadında bir günlük~~   Jelibon tadında bir günlük~~ EmptyC.tesi Tem. 28, 2012 2:18 am

Jack! Kendisi Muggle bir arkadaşım olur. Bir gün barda eğlenirken çekilmiştik bu fotoğrafı ama artık konuşmuyoruz. Julius yüzünden! Barda bizi dans ederken görünce Jack'e bir yumruk geçirdi ve her şeyi mahvetti. Bu çocuk beni delirtecek!
April Austen

April Austen

MesajKonu: Geri: Jelibon tadında bir günlük~~   Jelibon tadında bir günlük~~ EmptyPaz Tem. 29, 2012 11:21 pm

Röntgenci Julius'un işleri hep. Ya bir zamanlar ne güzel iyi arkadaştık. Her şey o bizim harika bir çift olabileceğimizi düşünmeye başladığında mahvoldu. Offf gidip şeker yiyeyim bari.

Jelibon tadında bir günlük~~

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Bir Küçük Günlük