AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Bir Küçük Günlük

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyÇarş. Ağus. 01, 2012 3:36 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Geçen gün küveti doldurmuşum yine macaron yiyorum...

Ay şirin miyim neyim.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyÇarş. Ağus. 01, 2012 3:50 pm

10.2006

Aklıma yine Dave geldi. Bazen ondan kurtulamayacak mıyım diye düşünüyorum. Sana da şaka gibi gelmiyor mu, günlük? Ben onun arkasından kaç yıl koşturduğumu hatırlamıyorum. Her seferinde kırıcı sözler ve daha fazlası. Aramızda 3 yaş var diyeydi hepsi. Ama şimdi o beni yine gördü ve bam!
Ona inanmamam gerektiğini biliyorum. Ve beni bu kadar ağlatmasına rağmen nasıl bana aşık olduğunu söylüyor, açıkçası hala anlayamıyorum. Şansını kaybettiğini bilmesi gerek.

xoxo, Anastacia

En son Anastacia Bouveir tarafından Cuma Ağus. 03, 2012 12:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyPerş. Ağus. 02, 2012 7:24 pm

10.2006

Merhaba küçüğüm!
Şu Phomel'imi nasıl seviyorum bilinmez. Ruh öküzüm olduğu su götürmez bir gerçek. Ama bazen birkaç tahtasının eksik olduğunu düşünmüyorum değil. Geçen gün bana fıransizkoyla geçirdiği akşamı anlattı. Ki ben o sırada gebermekle meşguldüm. Kulaklarımın kanadığını görmesine rağmen eziyetine devam etti. Sonlara doğru iyice pisleşti ama neyse ki susturabildim. Fıransizkonun 'marifetleri' beni hiç ilgilendirmiyor, cidden. Phomel'i susturmak için yastıkla birkaç dakika nefessiz bırakmam gerekti. Ama deydi.
Her neyse. Bu kadar shit-talk yeter. Bugünün ilerleyen saatlerinde bir daha yazacağım sanırım.

Anastacia

En son Anastacia Bouveir tarafından C.tesi Ağus. 04, 2012 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyCuma Ağus. 03, 2012 11:58 am

10.2006

Merlin'in süpürgesi aşkına!
Bugün neler olduğuna inanamayacaksın. Sabah Lincis'in yanından geçtim. Tam yüzüne gülümseyip günaydın diyecektim ki suratıma bakmadan adımlarını sıklaştırdı. Ben de kafama taktım mı takarım, bilirsin. Sinirlendim ve rahatlamak için quiddicth sahasına gittim. Ve orada kiminle karşılaştım, tahmin et! Dean Bloom! Evet, şu Sly Aure'nin sevgilisi. Bilirsin, Dave'den sonra lovesick durumlarını bıraktım ama sanırım bu çocuğa kapılıyorum. Ama dersimi çoktan öğrendim. Peşinden koşmam ama bırakayım da gözüm ziyafet çeksin yahu!

Anastacia
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyÇarş. Ağus. 15, 2012 2:58 am

10.2006

En son katıldığım karaokeden bir kare. Bir ara işleri elime yüzüme bulaştırdım sandım, günlük. Neyse ki Phomel bana kenardan "thumps up" yapınca rahatladım ve devam ettim. Şarkı söylemeyi gereğinden çok seviyorum sanırım!

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyPtsi Ağus. 20, 2012 7:25 pm

10.2006

Öhöööm, ıhım. Sanırım sana yazmamıştım bunu, sevgili günlük. O yüzden en baştan başlayalım.
Lincis 'o gece'den sonra beni görmezden gelmeye başlamıştı, anlıyorsun ya, günlük? Ayrılmadan önce bu gece yaşanmamış gibi davranacağız demiştik ama o resmen tam tersini yaptı. Ben de durur muyum? Durmadım sevgili günlük, durmadım. En sonunda koridorlarda bir yerde sıkıştırdım ve konuşturmaya çalıştım. En sonunda bana randevu vererek kaçtı gitti. Neyse ki randevuya geldi ama ondan da umut yok. İlk önce birbirimizi kıskandırmaya çalıştık ama bilebileceğin üzere ben kendimden geçip bağrınıp durdum. Sonra yine susup özür dileyen ben oldum tabii. En sonunda da saçma sapan bir şeyler söyleyip yine kaçtı gitti! Beni deli ediyor. Sanırım bu saçma, hastalıklı ilişkiye ihtiyacım yok. Bir daha ne zaman görüşeceğimizi bilmiyorum ama dört gözle de beklemiyorum. Yani sanırım.
Ve dün saçımı düzleştirdim! Çok yakışmamış mı?! Ama galiba büyüyü pek becerememişim, bugün bir kısmı yine dalgalandı. Büyüyü kaldırmak zorunda kaldım! -,-

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 5:28 pm

Öküzümün de işi gücü yok, Bertie Bott's yerken çekmiş beni. Te allam. Heart

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 5:53 pm

Bazen çok filozofik oluyor bu kız...

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 5:57 pm

Deli o! Heart

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 5:58 pm

Phomel'ime öküzünü seviyormuşsun demişler. O da böyle yapmış.

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 6:00 pm

Ay yirin.

Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 6:17 pm

Phomel'le sabah selamlaşmalarımız. In love

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 6:41 pm

Ben:
Bilmiyorum. Dave deyince kalbimin bir yerlerinde bir şeyler sızlıyor. Dean deyince midemde kelebekler uçuşuyor. Lincis desen... Bilmiyorum.

Phomelim:

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 6:53 pm

Asla duygularıma yem olmam. Yani... Genellikle Suspect

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Bir Küçük Günlük Empty
MesajKonu: Geri: Bir Küçük Günlük   Bir Küçük Günlük EmptyC.tesi Ağus. 25, 2012 6:55 pm

Evet, Phomel'in Bastet ve Fıransizko çiftine olan her zamanki yorumunu okudunuz. Razz

En son Anastacia Bouviér tarafından Cuma Eyl. 07, 2012 9:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Bir Küçük Günlük

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki

Similar topics

-
» Jelibon tadında bir günlük~~
» Büyük Olan Küçük Sır.
» Küçük bir eğlence.
» Küçük Salon
» Küçük Masum Bir İksir