AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Ceza Vakti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Ceza Vakti Empty
MesajKonu: Ceza Vakti   Ceza Vakti EmptyCuma Tem. 29, 2011 3:04 am

http://vioreluna.deviantart.com/
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Ceza Vakti Empty
MesajKonu: Geri: Ceza Vakti   Ceza Vakti EmptyCuma Tem. 29, 2011 3:59 am

İşte, ceza günü gelmiş çatmıştı. Profesör Marlow, bir ceza için olabilecek en berbat günü seçmişti. Haftasonu tembelliğine alışmışken bu ılık havada dersliklere kapandığımız bir Pazartesi gecesi diğerleri gibi yumuşacık yatağımıza kıvrılmak isterken geceyi arazide geçirecektik. Hemde Ricimar'la. Zaten Clary ile yaklaşık 12 saat boyunca aynı ortamda olacağımı bilmek beni çileden çıkarmaya yetiyordu. Ama, her zaman ki gibi bir planım vardı. Geceyi eğlenceli kılacak bir plan... Kim bilir belki Clary yaralanır ve hastane kanadına kapatılırdı. Suçu onun üstüne atmayı başarabilirsem ceza bile alabilirdi. Biraz heyecanlanarak ellerimi ovuşturdum ve kalın, siyah hırkamı kapıp yatakhaneden çıktım.

Aylardan Nisan'dı ve havalar genelde sıcaktı. Yine de geceleri soğumayacağını kim söyleyebilirdi? Umarım Clary ince giyinirde, donarak ölür, diye düşündüm öfkeyle. Beni havada defalarca döndürüp yere çakılmama sebep olduğu için sırtımda kocaman bir morluk oluşmuştu. Hastane kanadına gittiğimde şifacı bana ağrıyı geçiren bir iksir vermişti, yinede morluk yerli yerinde duruyordu. Yazın yaklaştığını düşündükçe sinirlerim kabarıyordu, sırtımda böyle bir morlukla nasıl denize girerdim? Aptal Clary, şapşa, boş kafalı, sürüngen... İçimden hakaretleri saydırmaya devam ederken, araziye çıktım. Avluyu geçtim ve Ricimar'ın klübesine doğru hızlı adımlarla ilerledim. Tahmin ettiğim gibi hava oldukça serindi. Gökyüzü iyice kararmıştı, neyse ki dolunay vardı. Ay ışığı araziyi büyük ölçüde aydınlatıyordu. Klübenin önüne gelince basamakları tırmandım ve Ricimar'ın tahta kapısını gürültüyle, sert yumruklarla çalmaya başladım.
"Aç şu kapıyı, sersem!"

http://vioreluna.deviantart.com/
Clary Bernstein

Clary Bernstein

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

Ceza Vakti Empty
MesajKonu: Geri: Ceza Vakti   Ceza Vakti EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:50 pm

Cezalardan nefret ediyorum. Rahat yatağımdan kalkıp okul arazisinde Roxanne ile bir gece geçirme fikri beni daha da öfkelendiriyordu. Eğer biraz daha dikkatli olup Profesör Marlow'un orada olduğunu fark etseydim şu an cezayı alan tek kişi Roxanne olacaktı ve ben de bunun keyfini sürüyor olacaktım. Neyse ki ona yaptığım büyü biraz iyi hissetmemi sağlamıştı. Umarım sonsuza kadar sırtında bir iz kalır. Silkindim ve bu düşünceleri zihnimden attım. Ne kadar Roxanne'den nefret ediyor olsam da bu şekilde düşünmemeliydim.

Asamı dar paça kot pantolonumun derin cebine koydum ve bir ceket alıp ortak salondan çıktım. Ricimar'ın kulübesine doğru ilerlerken önümde bir karaltı gördüm. Bu Roxanne olmalıydı. Beni fark etmemişti. Kulübeyi yumruklayıp bir şeyler söylüyordu ve bunların iyi şeyler olmadığını tahmin edebiliyordum. Arkasından sessizce yaklaşıp bir an da konuşmaya başladım. "Biraz daha nazik olabilirsin. Ah, pardon sen naziklik nedir bilmezdin, öyle değil mi?" Sözlerimin ardından nefret dolu bakışlarla ona baktım.

Eğer aptalca davranmayıp beni kertenkeleye çevirmeseydi, ben de ona büyü yapmak zorunda kalmazdım ve şu an da burada olmazdık. Hepsi onun suçuydu. Aptal! Kollarımı göğsümde kavuşturup Ricimar'ın kulübeden çıkmasını bekledim. Bu gece geçmek bilmeyecek gibi duruyordu.

Ceza Vakti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Ceza Vakti
» Ceza mı, Ödül mü?
» Rp vakti
» Ayılma vakti!
» acilen eve dönme vakti