AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Neden daha önce tanışmadık?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Paige Wexler

Paige Wexler

Gerçek Adı : selis

Neden daha önce tanışmadık? Empty
MesajKonu: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 7:42 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anthony D. Bullock Syrena
Paige Wexler

Paige Wexler

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 8:04 pm

Saate baktım, 18.09. Neredeyse tüm günümü kitap okuyarak geçirmiştim. Muggle'ların yazdığı saçma vampir romanlarını okumak beni eğlendiriyordu. Belki de bir gün bir fantastik roman yazarıyla tanışıp ona ilham verebilirdim, kim bilir? Sevdiğim çoğu şehirde devasa malikanelerim vardı. Para biriktirmek için sınırsız zaman ve gücünüz olduğu zaman zengin olmak gerçekten çok kolay. Bu aralar Roma'da kalıyordum. Sanat ve tarih iç içe. Hoşuma gidiyordu. Ve neredeyse her malikanemde devasa bir kütüphane olurdu. Hepsi farklı kitaplar. Okumaktan zevk alıyordum. Ölümsüz bir yaratığım ve kendimi geliştirmem gerektiğine inanıyorum. Kitabı önümdeki cam masaya bıraktım ve mutfağa ilerledim. Bir şişe viski kapıp salona geri döndüm. Televizyonu açtım ve ıvır zıvırlarla dolu akşam haberlerinin başladığını gördüm. Küfredip televizyonu kapattım. Müzik dinleyip içmek istiyordum. Koltukta iPod'umu gördüm. Klasik müzik listesini başlatarak şişemi yudumlamaya başladım.

Çok yavaş içmiştim, şişenin dibini bulmak uzun sürmüştü. Saate baktım, 18.52. Daha dün beslenmiştim ve kana ihtiyacım yoktu. Dışarı çıkıp sosyalleşeyim diye düşünüp sırıttım. Aşka olan inancımı yüzyıllar önce kaybetmiştim. Kaç yaşında olduğumu ben bile tam olarak bilmiyorum ve şu zamana kadar tanıştığım binlerce, belki de milyonlarca kadından biri bile beni kalbimden vuramamıştı. Popüler barlardan birine gidip, birkaç hatunla tanışırdım. Aralarından en güzelini seçip, eve getirir, işimi halledip gönderirdim. Evet, şuan çok çapkın biri olduğumu düşünüyorsunuz. Öyleyim de. Ancak, yakın kadın arkadaşlarım dışında önemsediğim biri yok. Tanımadığım insanlara da bu kadar iyilik sever davranmam. Sürekli güldüğümü görebilirsiniz. Gülmeyi severim,, gülmeden bir hayat düşünemem bile. Düşüncelerimi bölerek bir koşu odama çıktım. Kıyafet seçmeye çalışıyordum ve en sonunda buldum, kaslarımı belirginleştiren gri bir tshirt, biraz eskitilmiş bir kot pantolon ve beyaz spor ayakkabılar. Hızlıca üstümü giydim, cebime telefonumu, cüzdanımı ve anahtarımı koyarak malikaneden çıktım.

I ♥ Drink adlı bara girdim ve gözüme kestirdiğim bir bayanın yanına oturdum. Barmene " Hindistan cevizli malibu, " dedim. Kadının yüzüne baktım. Biraz ürkek gibiydi. Sanki muggle dünyasına ait değilmiş gibi. Gamzelerini olabildiğince belli edecek şekilde gülümsedim ve " Merhaba, Anthony Daniel Bullock, " dedim en neşeli ses tonumla.

En son Anthony D. Bullock tarafından Perş. Tem. 05, 2012 4:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Syrena

Syrena

RP Yaşı : 20 yaşında gözüküyor ama gerçek yaşını kendiside hatırlamıyor.
Gerçek Adı : Deniz

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 8:36 pm

Roma ve içkiler. Yüzyıllardır ikisi asla ayrılmadı. Derin bir nefes aldım. Burada kardeşlerimden Amyla'nın evi vardı. İstediğim gibi girip çıkabiliyordum. Aynada kendime son bir bakış attım. Üstümde gözlerimle aynı renkte yosun yeşili bir bluz vardı. Onun altına ise kısa bir kot şort vardı. Yanaklarımdaki pembelik bu gün ki göle yaptığım ziyaretin bana iyi geldiğini gösteriyordu. Ayağıma converselerimi geçirdim ve dışarı çıktım. Hava çok güzeldi. Aynı zamanda tuz ve toprak kokuyordu. Gülümsedim kendi kendime. Sonrasında gördüğüm ilk bara girdim. Çok dolu denemezdi. Tenha bir köşeye oturmuştum. Barmene bir rom vermesini istedim. Şişesiyle tabi ki. Elimdeki şişenin kapağını döndürüyordum. Sonrasında önüme biri geçip oturdu. Gerildim ve kaşlarımı kaldırdım. Barmene istediğini söyledikten sonra bana döndü. Gözleri maviydi ve yüzünde geniş bir gülümseme vardı.

" Merhaba, Anthony Daniel Bullock. " dedi. Meraklı gözlerle ona bakıyordum. En sonunda bende gülümsedim. Nazik bir şekilde. Ama gülüşün arkasında gerginlik yatıyordu. Ben biraz yabanıldım.

"Merhaba, ben de Syrena. Yolunu falan mı kaybettin yoksa kız mı tavlamaya çalışıyorsun?" dedim. Ve güldüm. Romdan bir yudum aldım. Şaşkın bir şekilde bakıyordu. Dudaklarımı büzdüm.

"Sadece şaka yapıyordum. Tanıştığıma memnun oldum." dedim. Yüzüne bir gülümseme yerleşmişti.
Paige Wexler

Paige Wexler

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyC.tesi Haz. 02, 2012 3:57 pm

" Merhaba, ben de Syrena. Yolunu falan mı kaybettin yoksa kız mı tavlamaya çalışıyorsun? " deyip güldü Syrena. Ardından bir yudum aldı rom şişesinden. Şaşkın şaşkın bakıyordum. Genelde kızlar ilk görüşte planımı anlamazdı. " Sadece şaka yapıyordum. Tanıştığıma memnun oldum. " dedi ardından. Yüzümü büyük bir gülümseme kapladı. " Bende tanıştığıma memnun oldum, " dedim ve önüme gelen malibudan bir yudum aldım. Syrena'yı süzmeye başladım. Hoş hatundu açıkçası. Yeşil gözleri, içten bakıyordu. Biraz da korkulu gibiydi. Dedim ya, sanki bu dünya'ya ait değilmiş gibi. Yabancıydı adeta. Giydiği bluz, gözleriyle aynı renkteydi. Yemyeşil. Altında, kısa ve kot bir şort vardı. Fiziği gayet iyiydi. Altınaysa genelde bu yaştaki kadınların aksine topuklu yerine, converse giymişti.

Etkilenmiştim. Genelde bu saatlerde, bu tarz mekanlarda süslü, aptal ve sarışın kadınlar olurdu. Gerçi hala vardı ama benim gözüme Syrena çarpmıştı. Gözlerime ilk baktığı anda bir duygu canlanmıştı adeta. Canlanmak değildi daha doğrusu. Yeni bir duygu yeşermeye başlamıştı. Saçmalama Ant diye geçirdim içinden. Yüzyıllar boyunca aşkı bulamadın, şimdi sıradan bir gecede kız tavlamak için girdiğin bir barda mı bulacaktım aşkı? Aslında aşk ne zaman gelir bilinmez, derlerdi. Haklılar sanırım. Yeşil gözlerine baktım bir daha, genelde ormanlarda olurdum. Çok alışkındım bu renge, severdim. Hatta en sevdiğim renk denebilirdi. " Farklı bir hava seziyorum senden. Etkilendim açıkçası. Seninle daha yakından tanışmak isterim. Tabi, sende istersen. Pis bir sapık olduğumu düşünmeni de istemem ancak, " deyip gülümsedim. Syrena, ne güzel isim yahu,

En son Anthony D. Bullock tarafından Perş. Tem. 05, 2012 4:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Syrena

Syrena

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptySalı Haz. 05, 2012 9:16 pm

Gözlerindeki dans eden ışık gözlerinin renklerini değiştiriyordu. Mavinin en tatlı tonuydu gözleri ve o gözler benim üzerimde geziniyordu şimdi. Dudaklarım geniş bir gülümsemeyle kıvrıldı. Saçlarımı kulağımın arkasına attım ve önümdeki şişeden bir yudum aldım. Konuşurken gözleri muzipçe bakıyordu.

" Bende tanıştığıma memnun oldum. " dedi ve rahat bir tavırla önündeki içkiden bir yudum aldı. Bende bu arada yüz hatlarını inceliyordum. Uzun kum rengi kirpikleri vardı. Güçlü bir çene yapısı vardı. Bir an göz göze geldik. Utançla gözlerimi kaçırdım insanlara dik dik bakmak hoş değildir, diye kendimi azarladım içimden.

" Farklı bir hava seziyorum senden. Etkilendim açıkçası. Seninle daha yakından tanışmak isterim. Tabi, sende istersen. Pis bir sapık olduğumu düşünmeni de istemem ancak. " dedi. Güldüm ve saçlarımı yüzümden çektim. Bu refleks gibiydi benim için utanınca yaptığım bir hareketti. Gülümseyip konuştum;

"İltifat için teşekkürler. Ama bu kelimeleri ezberlemiş gibi bir duruşun var. Talimli olmalısın, kızlar üstüne atlıyor olmalı." dedim ve yüzündeki şaşkın ifadeyi görünce gülmemek için dudağımı ısırdım. Sonra hafifçe öne eğildim ve başımı hafifçe yana yatırdım.

"Acaba size Hogwarts desem bir şey ifade eder mi?" dedi. Mugglelarla pek haşır neşir olmayı sevmezdim. Kaşlarımı havaya kaldırıp sabırsızlıkla cevabı bekledim.
Paige Wexler

Paige Wexler

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptySalı Haz. 05, 2012 9:28 pm

Syrena'nın o tatlı yüzünü geniş bir gülümseme kapladı. Saçlarını kulağının arkasına atıp şişesinden bir yudum aldı. Gözlerini yüzümde hissedebiliyordum. Son sözlerimden sonra güldü ve saçlarını yüzünden çekti. Utanmış gibiydi. Gülümseyerek " İltifat için teşekkürler. Ama bu kelimeleri ezberlemiş gibi bir duruşun var. Talimli olmalısın, kızlar üstüne atlıyor olmalı. " dedi. Bir an şaşırarak ona baktım. Aslında konuştuğum kızlar bunu anlayacak kadar zeki olmazdı. Tabi şuan Syrena'ya karşı öyle bir amacım yoktu. Hoşuma gittiği için konuşuyordum. Dudağını ısırdı ve başını biraz daha eğdi. " Acaba size Hogwarts desem bir şey ifade eder mi? " dedi kısık bir sesle, kaşlarını havaya kaldırarak. Yüzüne baktım ve biraz daha şaşırdım. Genelde muggle şehirlerinde bu kadar rahat gezinen cadılar olmazdı. Asalarını yanlarında taşımadıkları için savunmasız olduklarını düşünürlerdi. " Hogwarts dersen, bu dönem Bitkibilim Profesörü olacağım okul gelir aklıma, " dedim gülümseyerek. Bir vampir olduğumu söylememiştim. Evet, içten ve sıcak bir kadındı ancak bu ona hemen güvenip her şeyimi anlatacağım anlamına gelmezdi. " Peki, sen? " dedim kaşlarımı kaldırarak.

En son Anthony D. Bullock tarafından Perş. Tem. 05, 2012 4:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Syrena

Syrena

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptySalı Haz. 05, 2012 10:29 pm

Soruma şaşırmış gibiydi. Umarım muggle değildir, diye düşündüm tatlı birine benziyor n'olur muggle olmasın. Gülümsedi ve o anda olayı anladığımdan yüz kaslarım gevşedi.

" Hogwarts dersen, bu dönem Bitkibilim Profesörü olacağım okul gelir aklıma. " dedi. Profesör ha? İşte bu iyiymiş. Gülümsedim ve elimi masaya koydum ve ritim tutmaya başladım. Kısa bir sessizlikten sonra;

" Peki, sen? " dedi. Bu söz üzerine yüzümde yarım bir gülümseme oluştu. Kafamı yana yatırdım ve elimle destekledim. Gülerek;

"Kara Gö'ü benden iyi bilemeyeceğini. Ve ya içindekileri." dedim ve göz kırptım. Olayı tam çözememiş gibi görünüyordu bende parmağımın ucunu masaya dökülmüş suya dokundurdum ve görebilmesi için ona çevirdim. Küçük pullar mavi ve morun renkleriyle parlıyordu. Bunu görünce kaşları yukarı kalktı. Gülümsedim ve öne eğildim.

"Ya da Kristal Saray'ı. Ben Krallığın üçüncü varisiyim." dedim ve güldüm. Yüzüme düşen saçlara doğru nefesimi üfleyip onları görüş alanımdan çıkardım ve o an kokuyu aldım. Hızla başımı kaldırdım ve kaşlarım çatık bir halde konuştum.

"Tanrım, sen bir vampirsin! Bende bu koku ne diyordum." dedim. Yüzünde çok şaşırmış bir ifade vardı. Bunu doğrulaması için gözlerinin içine baktım.

Paige Wexler

Paige Wexler

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyPerş. Haz. 07, 2012 1:57 pm

Syrena, gülümsedi ve " Kara Göl'ü benden iyi bilemeyeceğini. Veya içindekileri. " dedi. Bir şeyler tahmin etmiştim ancak tam olarak anlamamıştım. Syrena'nın yüzüne bakıp kaşlarımı kaldırdım. Syrena, bir daha gülümsedi ve parmağının ucunu masanın üstüne dökülmüş olan suya dokundurdu. Mavi ve mor rengindeki pullar parlamaya başlamıştı. Bir denizkızı diye geçirdim içimden. Gülümsedim. Bu inanılmaz güzelliğini açıklıyordu. Syrena, biraz kısık bir sesle " Ya da Kristal Saray'ı. Ben Krallığın üçüncü varisiyim. " dedi. Gözüne düşen saçları üfleyerek ittirdi ve bir anda kaşları çatıldı. Dehşete düşmüş bir ifadeyle bana bakıp " Tanrım, sen bir vampirsin! Bende bu koku ne diyordum. " dedi. Oldukça kızgın bir ses tonu vardı, o kadar mı nefret ediyordu vampirlerden? Gayet normal bir şeymiş gibi " Evet, bir vampirim. Çok, hemde çok uzun zamandır vampirim, " dedim. Hüzünlü bir ifadeyle ona baktım, dönüştürüldüğüm gün gelmişti aklıma. Beni dönüştüren orospu çocuğunu hala bulamamıştım. Ben bir büyücüyken oldukça mutluydum. Sonsuzluk benim için hiçbir şey ifade etmiyordu. Evet, neşeli sevimli biri olarak tanımlanırım. Ancak bu gibi zamanlarda, kalbime bir hançer yemiş gibi oluyorum. Evet, suçluluk hissetmedim hiçbir zaman, çünkü buna mecburdum; frenleyemezdim kendimi. Fakat bu, ailemi öldürmüş olduğum gerçeğini değiştirmiyordu.

En son Anthony D. Bullock tarafından Perş. Tem. 05, 2012 4:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Syrena

Syrena

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyPerş. Haz. 07, 2012 8:06 pm

" Evet, bir vampirim. Çok, hemde çok uzun zamandır vampirim. " dedi yüzünde hem hüzünlü, hem de özlem dolu bir ifade vardı. Bunu görünce yüz hatlarım yumuşadı. Elimi saçlarımın içinden geçirdim. Hala buram buram tuzlu su kokuyordum. Sonrasında ellerimi masanın üstünde birleştirerek konuştum;

"Bende çok üzün süredir yaşıyorum. Vampirlerle çok karşılaştığım söylenemez. Ama en iyi arkadaşım vampirdir." dedim ve gülümsedim. Bunun üzerine o da gülümsedi. Magda'yı özlemiştim en kısa sürede onunla gene bir şeyler yapmalıydım. İçkimden bir yudum aldım ve bitirdim. İkincisini isteme gibi bir niyetim yoktu. Bakışlarımı gözlerine sabitledim. İçten gülümsüyordu.

"Hogwarts'ta ilk senen mi? Hep o okulun içini görmek istemişimdir." dedim. Sesim özlem dolu çıkıyordu. Oraya gitme şansım asla olmamıştı. Elime bakmaya başladım. En azında gözlerine bakıp şapşalca sırıtmaktan daha iyiydi.

Paige Wexler

Paige Wexler

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyPerş. Tem. 05, 2012 4:07 pm

" Bende çok üzün süredir yaşıyorum. Vampirlerle çok karşılaştığım söylenemez. Ama en iyi arkadaşım vampirdir. " dedi ve gülümsedi Syrena. Bu sözleri üzerine ben de gülümsedim. Ardından Syrena bir şeyler düşünüyormuş gibi bir havaya büründü. İçkisinden kalan son yudumları da aldı ve gözlerini gözlerime sabitledi. İçten bakıyordum, hep öyle bakardım aslında. Alçak gönüllü değilim, tanıyabileceğiniz en şirin vampirimdir. " Hogwarts'ta ilk senen mi? Hep o okulun içini görmek istemişimdir. " dedi Syrena sonra hüzünlü bir ifadeyle. Sözlerinde samimi olduğu belliydi, ses tonundan, hareketlerinden. Gözlerini kaçırdı ve eline bakmaya başladı. " Bende yüzyıllardır oraya gidemiyorum, " dedim ve hüzünlü bir şekilde gülümsedim. " Şeyden sonra.. Malum kaza, " dedi ve sırıttı. Bu negatif havayı dağıtmaya çalışıyordu. Syrena'yı Hogwarts'a sokmak istiyordum aslında. Bunu bir ara Radwańska'yla görüşmeliydim. İzin vereceğini pek sanmıyordum, sonuçta bir deniz kızıydı. Öğrencilerin ne tepki vereceğini bilmiyordum. Ancak bunu aklımın bir köşesine not ettim. Az kalan içkimi son kez yudumladım ve bitirdim. Bardağı yavaşça önüme koydum ve yumuşak bir sesle konuştum: " Biliyor musun? " diye başladım sözlerime. Syrena, yüzünü kaldırdı ve göz göze geldik. Bir süre öyle durduk. Gülümsedim ve " Bu gece buraya gelmeden önce, beni böylesine etkileyebilecek bir bayanla tanışacağımı düşünmüyordum. Açıkçası yüzyıllardır kimseden etkilenmiyorum, " dedim ve bir an gözlerimin parladığını düşündüm. İçimde bir şeyler kımıldanıyordu sanki.
Syrena

Syrena

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptyPerş. Tem. 19, 2012 6:06 pm

Konuşmaya başladığında hala ellerime bakıyordum. Sesi insanı yatıştırıp güven veren tondandı. " Bende yüzyıllardır oraya gidemiyorum. Şeyden sonra.. Malum kaza."dedi. Yüzüne bakmasamda hafifçe gülümsediğini fark ettim. İnsanların hislerini ve ya mimiklerini okumakta hiç iyi değilimdir normalde. Bu sefer konuşmaya başladığında kafamı kaldırdım. " Biliyor musun? " dedi. Konuşmaya devam etmeden önce biraz durakladı. Gözlerinin rengi neredeyse iç eritecek cinstendi. Bu yeni fark etmiştim. Gülümsedi ve konuşmasına devam etti. " Bu gece buraya gelmeden önce, beni böylesine etkileyebilecek bir bayanla tanışacağımı düşünmüyordum. Açıkçası yüzyıllardır kimseden etkilenmiyorum. "dedi. Gülümsedim ve duruşumu dikleştirdim. Yanaklarımın kızardığını fark ettim.

"Teşekkürler. Sen de gördüğüm en sevimli ve yakışıklı vampirsin. Burası çok dolu olmaya başladı. Hava almak ister misin? Sorun olmazsa?" dedim. Ve dudağımı ısırdım. Burası aşırı doluydu ve beni daraltıyordu. Umarım yürüyüş teklifimi geri çevirmezdi.
Paige Wexler

Paige Wexler

MesajKonu: Geri: Neden daha önce tanışmadık?   Neden daha önce tanışmadık? EmptySalı Tem. 24, 2012 11:45 pm

" Teşekkürler. Sen de gördüğüm en sevimli ve yakışıklı vampirsin. Burası çok dolu olmaya başladı. Hava almak ister misin? Sorun olmazsa? " dedi ve dudaklarını ısırdı Syrena. Gülümsedim, aklımdan bu teklifi ona sunmak geçiyordu. Benden hızlı davranmıştı. " Elbette, " dedim neşeli bir sesle. Hızlıca ayağa kalktım. Elimi uzattım, o da elini benimkinin üstüne koysun diye. Biraz utangaç bir tavırla gülümsedi. Elini öptüm ve nazik bir sesle " Ma'am, bu yürüyüşte size eşlik etmek benim için bir onurdur, " dedim. Ardından sırıttım ve beraber bardan çıktık. Saatin kaç olduğunu düşündüm, hava oldukça kararmıştı. Belki de on olmuştu, kim bilir? Issız, karanlık Roma sokaklarında yürüyorduk. Syrena, büyüleyici bir güzelliğe sahipti. Kendimi onu hayran hayran izlerken buldum. Bana baktı, gülümsedi ve Ne oldu der gibi baktı. " Sadece, nasıl bu kadar güzel olabildiğini merak ediyorum, " dedim. Gözlerine baktım ardından, kendimi kaybettim adeta o gözlerde. " Bu gecenin benim için bu kadar anlamlı olabileceğini hiç tahmin etmezdim, " dedim ve yarım bir gülümsemeyle önüme döndüm. Ne diyeceğini gerçekten çok merak ediyordum.

Neden daha önce tanışmadık?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Sonra diyorlar neden bu kız kötü yola düştü -,-
» Biraz daha kırmızı
» Güllerden Daha Güzel..
» Ölüm Her An Size Sevdiklerinizden Daha Yakındır.
» Bu Gece Ölmediysem Bir Daha Ölmem.