AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Platonik halim, yok benim tedavim.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Olric Romanov

Olric Romanov

RP Yaşı : 35
Gerçek Adı : Ceren

Platonik halim, yok benim tedavim. Empty
MesajKonu: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 8:24 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] + [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Blair Lillian Payne & Roy Platts
http://sliwer.deviantart.com
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 8:30 pm

Sıcak bir yaz gününde, yorucu bir alışveriş sonrası bitap düşmüş bir halde oturuyordum. Şu Mugglelar ne ilginç yaratıklar yaa... Romeo & Juliet'in mezarını yapmışlardı ve ben oraları gezerken hüngür hüngür ağlamıştım. Kafeye oturdum ve bir adet İce Americano söyledim. Güneş parıl parıldı ve saçlarımı yeni boyattığım için kendimi dünyanın en güzel kızı gibi hissediyordum. Kocaman Chanel gözlükler, topuklularım, mini elbisem ve geniş şapkam ile...
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

RP Yaşı : 29

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 8:42 pm

Tek başıma İtalya sokaklarında gezerken sıcaktan çok bunaldığımı fark ettim ve bir kafeye bir şeyler içmek için girdim.Muggle içeceklerine bayılırdım. Zaten İtalya'da her şey bir başka... Roma'da aşk da başkadır...
Kafeden içeri girdim ve boş bir yer bulabilmek için etrafa bakındım. Her erkek gibi, seçtiğim yer bir kızın yanıydı. Çok güzel bir kızın yanı...
Mini bir elbise, topuklu ayakkabılar, kocaman fransız bir şapka, beyaz tendeki kıpkırmızı bir ruj ve Chanel şapka ortalama bir kızı bile güzelleştirebilirken, bu doğal güzellikle kombinasyonu en başarılı şairlerin bile anlatamayacağı güzellikteydi.
Bir yol bulup konuşmaya başlamalıydım. En basit ve bilinen yolu seçtim.

"Merhaba Sinyorita, merak ediyordum da, beni sizinle bir şeyler içme şerefine layık görür müsünüz?"
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 8:49 pm

"Merhaba Sinyorita, merak ediyordum da, beni sizinle bir şeyler içme şerefine layık görür müsünüz?"

İtalya, çok romantik bir yer. Gerçekten. Özellikle de öylesine oturduğunuz gereksiz bir kafede yanınıza en az Zeus kadar tatlı bir büyücü/muggle ya da her neyse oturduysa. Simsiyah saçları güneşin altında tıpkı elmas gibi parıldıyordu. Gözleri gördüğüm en güzel tona sahipti ve bana ilk defa duyduğum anda kalp krizi geçirtebilecek derecede karizmatik bir sesle seslenmişti. Öylesine kadife, öylesine tok bir sesti ki... Eğer bana, "her şeyini bırak ve benimle gel" dese, giderdim. Ben ki, arkadaşlarımın gözünde 30 yaşındaki birisinin duygusal erişkinliğindeyimdir, aklım uçup gitmişti onun karşısında. Kelimeler yoktu. Yaklaşık 12 dil biliyordum ve şuanda hepsini unutmuştum... Ona en şirin halimle kafamı çevirdim ve yavaşça gözlüklerimi çıkardım ki göz teması kurabilelim.

" Neden olmasın? Ama, bu şerefi neye borçluyum, bay...?"
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:02 pm

" Neden olmasın? Ama, bu şerefi neye borçluyum, bay...?"

Sesi öyle şirindi ki... Dünyanın en kötü bestelerini bile söylese sabaha kadar dinleyebilirdim. Benden duyduğu beklenmedik sorunun etkilerini çok hafif de olsa hissetmiştim. Şaşırmıştı. Birazcık titremişti elleri. ve bu çok hoşuma gitmişti. O gülüşü..

"Platts. Roy Platts. Ama lütfen Roy de."
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:08 pm

"Platts. Roy Platts. Ama lütfen Roy de."

Ahh, demek adı Roy'du. Roy kalp Blair. Dünyanın en güzel ikilisi olabilirdik bence. roy ve Blair. Blair ve Roy... Herkes bizi kıskanırdı ve John&Amélie çifti gözden düşmüş olurdu biraz olsun. Profesör Amiélie'ye gizli bir kıskançlık besliyordum. O çok güzeldi...

"Enchanteé, monsieur. Ben de Blair. Felix desem size ne ifade eder acaba?"

Bu onun Muggle olup olmadığını anlamam için tek yoldu zira Muggle'sa bu iş başlamadan biterdi benim için.
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:14 pm

"Enchanteé, monsieur. Ben de Blair. Felix desem size ne ifade eder acaba?"

Zeki kızdı. Tedbirli davranmadan adım atmıyordu. Bunu sevdim. hafif bir sırışa ise engel olamadım. Birbirimiz için yaratılmış gibiydik...

"Demek Felix küçükhanım. Çok şey ifade eder. Şans gibi. Merak etmeyin muggle değilim. Hogwarts'tansınız galiba. Bu güzellik sadece oradan olabilir.. Hangi bölümün profesörüsünüz?"

sonsuz bir aşkın temellerini atıyorduk belki de...
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:21 pm

Ahh, bu olmamıştı işte. Beni profesör zannediyordu ve bu beni öldürmüştü. Bana binlerce kez üst üste Avada Kedavra atsalar bundan daha bile iyi olurdum. Ama bu muhteşem havayı ben aslında ezik bir V.sınıf öğrencisiyim diyerek bozmak istemiyordum. Bunu kaçıramazdım, ahh tanrııım! Karşımda Zeus'un Büyücü hali varken ben öğrenci olamazdım. "Keşke şuanlığına profesör olsam" diye geçirirken aklımdan, "neden olmasın?" dedim ve devam ettim.

"Ahh, çok kibarsınız. Evet, Profesörüm. Aslında böyle şeyleri gizli tutmayı tercih ediyorum. Biliyorsunuz etrafta Mugglelar var..."

Öylesine güzel bir yüzü vardı ki. Tıpkı pırlanta gibi bembeyazdı. Altın oran'ın yaşayan ahli gibiydi...
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:28 pm

"Ahh, çok kibarsınız. Evet, Profesörüm. Aslında böyle şeyleri gizli tutmayı tercih ediyorum. Biliyorsunuz etrafta Mugglelar var..."

Etrafta muggler var.. Doğru. Fakat bu asla bir engel olamaz. Yüzümü yüzüne iyice yaklaştırdım ve kulağına fısıldadım.

"Duymak zorunda değiller."

Nefesimi teninde hissettiğinde ürpermişti. Bunu hissetmek, görmek çok güzeldi. Gözlerine baktım derinlemesine. Sonsuz kahverengisine...

Birden duyduğum aidiyet duygusu, diğer tüm duyguların ötesindeydi. Tüm mutluluğum, yüzü yüzüme çok yakın olan bu tanrıçanın ellerindeydiı. Benim hayatımın tek tanrıçasında...
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:35 pm

"Duymak zorunda değiller."

Bu çok haince bir fikirdi. Bu güzel görünüşün altında bir kazanova yattığına emindim ama ne de olsa benim de ondan aşağı kalır bir vaziyetim yoktu. Bana iyice yaklaşıp bunları söylediği an tüm tüylerim diken diken oldu. Nefesi sımsıcacıktı, hayatımın geri kalanını kayıtsız şartsız ona teslim edebilirdim.

Saçlarının kokusu, uzun bir yağmurdan sonra dinlenmiş toprak gibi huzur veriyordu. Evim gibiydi, sıcak, huzur dolu ve güvenilir. Teni de tıpkı yüzü gibi bembeyazdı.

Giydiği t-shirt ise vücudundaki en ufak kasa kadar hepsini ifşa ediyordu. Zaten, kendimi onun kollarına bırakmamak için zor tutuyordum....

"Peki, benden yeterince konuştuk. Sen ne iş yapıyorsun? "
Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:44 pm

"Peki, benden yeterince konuştuk. Sen ne iş yapıyorsun? "

Rahatsız olmaması için kendimi biraz geri çektim. Ama sadece birazcık.

"Profesörüm. Benim hayatım kısa ve basit. Sakin şeyler seviyorum."

Buna inanmadığına emindim. Ama o benimle İtalya'ya yerleşmeyi kabul etse ucuz ve yorucu hayatımı bar köşelerinden toplar, sıcak yuvamıza, ait olduğum yere adardım kendimi.

O an çok kıskandım onu. Onu tanıyan herkesi. Ben onu bu kadar geç tanımışken hayatından geçen herkese lanet fırlatmak istedim...

Ama bunu, onun için yapmadım. O sevdiği için, ben de sevdim tanımadığım binlerce silüeti.

-Önemli olan ben değilim. Basit bir adamım. Seni çaresizce tanımak isteyen, hem de bunu umarsızca isteyen, bir ihtiyaç duyan bir insanım.
demek istedim. diyemedim.

"Profesörüm. Beni boşver. Sen anlat kendini. Ne profesörüsün?"
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:49 pm

"Profesörüm. Beni boşver. Sen anlat kendini. Ne profesörüsün?"

Acaba ne profesörü oslaydım. Düşündüm, düşündüm... Bu sırada ona tatlı tatlı bakmaya başladım. Gzölerimi animelerdeki kızlar gibi kırpıştırıyordum. "Acaba şuan ne kadar salak duruyorum?" diye düşündüm. Tabii ki, aklıma hemen aklıma annemin mesleği geldi. Kehanet...

"Ben Kehanet profesörüyüm."

Bunu söylediğim anda söylediğim yalanın etkisiyle huzursuzca kıpırdandım olduğum yerde.

Roy Platts
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Roy Platts

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 9:57 pm

"Ben Kehanet profesörüyüm."

Kehanet profesörü? Hogwarts'ta?

Kafam biraz karışmıştı. O kehanet profesörüyse ben neydim? Ben kehanet profesörüysem o neydi?

Sorumun acı cevabı yüzüme tokat gibi çarptı.

Öğrenciydi. Genç bir öğrenci. Dikkatle inceledim yüzünü. Çok gençti. Bir öğrenci olduğuna neredeyse yemin bile edebilirdim.

Peki ama neden doğruyu söylememişti? Bu sorunun cevabı da ayrıca hoşuma gitmişti ama eski duygularımı bir kenara kaldırdım. Potansiyel öğrencilerimden biriydi karşımda oturan genç hanım. Duygularını incitmemek için, anladığımı belli etmedim.

Zekiydi, inkar edemezdim.

"Sizinle tanışmak bir onurdu küçükhanım, lakin şimdi bir arkadaşımla randevum var, geç kalmak istemem. Sanırım tekrar görüşürüz. Yani şey, Roma küçük bir şehir."

Hafifçe gülümsedim. Nedense kızamamıştım.
Olric Romanov

Olric Romanov

MesajKonu: Geri: Platonik halim, yok benim tedavim.   Platonik halim, yok benim tedavim. EmptyCuma Mart 18, 2011 10:03 pm

"Sizinle tanışmak bir onurdu küçükhanım, lakin
şimdi bir arkadaşımla randevum var, geç kalmak istemem. Sanırım tekrar
görüşürüz. Yani şey, Roma küçük bir şehir."

Kesinlikle sevgilisi vardı. Lanet olsun. Bu iş başlamadan burada bitmişti işte. Sap geldim sap gideceğim. Gençlik aşkım yine elimde patlamıştı. Bir tanrı'yı daha kaptırmıştım başka bayanlara... Üstüne üstlük bana bir de küçükhanım demişti. Bu bir kabus olmalıydı, kesinlikle. Bundan daha kötüsü olamazdı. Keşke şu ölüm yiyenlerden 3-5 tanesi gelip şuracıkta canımı alsaydı da kurtulsaydım bu acıdan. Bu açı çok ağırdı, üstüme oturmuştu ve kalkmıyordu...

" Peki, tamam..."

-Çok yakında geri döneceğiz, Son, -

Platonik halim, yok benim tedavim.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Platonik
» Sertbest kürsü benim konularla doldu.
» Platonik olan da aşk mıdır?