AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Sakin Bir Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

Sakin Bir Gece - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sakin Bir Gece   Sakin Bir Gece - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 11, 2012 10:40 pm

Üşümediği kesindi, ve sorumla dalga geçmişti. Gerçektende kendimi aptal gibi hissediyordum, çok nadir olan bir şeydi bu. Yüzmeye başlamıştı şimdi, ve benide çağırıyordu. Bu gölde mi? Bu kesinlikle çok tehlikeliydi, yasak olması bir yana. Ona yetişmek için hızla bir kaç kulaç attım. Sonunda onun çıplak bedenini yakaladım ve kucağıma aldım, o kucağımdayken yüzmek oldukça zordu ama katlanmalıydım. Yavaş hareketlerle kıyıya geldim ve onu çimlerin üzerine bıraktım. Şimdi çıplak bedeni yıldızların ışığında parlıyordu ve oldukçada davetkardı. Yanına doğru uzandım ve dirseğimden yardım alarak kafamı kaldırdım. ''Gölde yüzmek tehlikeli ve yasak. Tamam girdik eğlendik ama bu kadar yeter değil mi?'' Bunun bir azar olduğunu sanmasın diye burnuna işaret parmağımı hafifçe değdirdim ve gülümsedim. Artık gitsek iyi olacaktı, ikimizde sırılsıklamdık. Ve ben yanlış bir şey olmadan bu geceyi sonlandırmak istiyordum. Dirseğimi indirip yıldızlara çevirdim bakışlarımı. Şimdi yatakhaneye gidicektim ve uzun bir gece beni bekliyor olacaktı. Bunu hiç istemiyordum, ama burada durursamda kendime engel olamayıp yapabileceklerim beni korkutuyordu. ''Haydi, kalk gidelim artık. İkimizde sırılsıklamız hasta olacağız.'' Bu sözlerimden sonra ayağı fırladım ve ona doğru elimi uzattım. Kibarlık amaçlı, başka hiçbir amacım yoktu.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Sakin Bir Gece   Sakin Bir Gece - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 12, 2012 7:42 pm

Kendini suyun akışına bırakan genç kız, çıplak bedenine değen kollarla irkildi ve bunun Isaac olduğunu farketti. İçinden onu bırakmasını diliyordu, yüzmek istiyordu fakat Isaac , tam aksine onu kucağına alıp göl kenarına doğru yüzmeye başladı. Yavaş hareketlerle kıyıya gelen Isaac, genç kızı çimlerin üzerine yavaş bir şekilde bıraktı. İşte şimdi üşümeye başlamıştı. Evet, hava serin sayılmazdı fakat suya alışmış olan yarı çıplak bedeni bu sefer titriyordu. Yanına doğru uzanan Isaac gülümseyerek genç kıza bakıyordu. ''Gölde yüzmek tehlikeli ve yasak. Tamam girdik eğlendik ama bu kadar yeter değil mi?'' Genç kız bunu azar olarak algılamıştı ve Isaac bunu fark etmiş olmalıydı ki sevimli bir şekilde işaret parmağını genç kızın burnuna değdirdi. Isaac, genç kızın üzerindeki bakışlarını yıldızlara çevirdi. ''Haydi, kalk gidelim artık. İkimizde sırılsıklamız hasta olacağız.'' Bu sözleri söyledikten sonra ayağa kalktı ve genç kıza elini uzattı. Genç kız onu takmışa benzemiyordu, zaten takmamıştı. "Yapma, Isaac. Sadece eğleniyordum. Evet, Larissa'yı özlemiş olabilirsin ama şu an onun yanına gidemeyeceksin. Hadi gel biraz daha eğlenelim," dedikten sonra iki dirseğinden de yardım alarak doğruldu genç kız. "İstersen sen git, ben biraz daha kalmak istiyorum, lütfen..." Genç kız, en masum yüz şeklini takındı ve dudaklarını büktü. Evet, Isaac'ın da onunla kalmasını istiyordu. Yatakhaneye gitse de uyuyamayacağını biliyordu.
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Sakin Bir Gece   Sakin Bir Gece - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 12, 2012 9:02 pm

Sözlerimi duymamışca elimi tutmadı hava kalan elimi saçlarımın arasında gezdirmeye başladım. Bu da neydi böyle? Mel, dirseklerine doğrularak ayağa kalktı ve tam karşıma dikildi. "Yapma, Isaac. Sadece eğleniyordum. Evet, Larissa'yı özlemiş olabilirsin ama şuan onun yanına gidemeyeceksin. Hadi gel biraz daha eğlenelim," Neydi bu şimdi, bunun Larissa ile ne alakası vardı? Evet onu göremeyecektim, özlemiş olabilirdim ama bu sözler hiç hoşuma gitmemişti. "İstersen sen git, ben biraz daha kalmak istiyorum, lütfen..." Dudaklarını büktü, üzülmüştüm ama ikimiiznde buradan gitmesi gerekiyordu artık. Sakinleşmek için derin derin nefesler aldım. Sakin olup, kalbini kırmamam gerekiyordu. Gülümsedim, zoraki bir gülümsemeydi ama başarmıştım. ''Saçmalama haydi gel gidiyoruz.'' Konuşmasına fırsat vermeden onu kucağıma aldım ve gecenin karanlığında binaya doğru yürümeye başladım. Umarım biri görmez diye düşünüyordum içimden, hem ceza alabilirdik hemde Larissa'nın kulağına gidebilirdi. Kesinlikle bir şey yapmamıştım benim içim rahattı, ama işte ona bunu anlatmak zor olurdu. Bu düşünceler beni korkuttu ve adımlarımı hızladdım. Suyun içinde az mesafede taşıdığım kız şimdi oldukça ağır gelmeye başlamıştı. Neyse ki düşürmeden ortak salona girebildim. Onu orada yavaşca yere bıraktım ve yanağından bir makas aldım. ''İyi geceler Mel,bu akşam için teşekkürler.'' Bu sözlerimden sonra yatakheneye çıkan merdivenleri tırmandım, gidip uyumayı denemeliydim.

-SON-

Sakin Bir Gece

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Gece Kaçamağı
» Unutulması Gereken Bir Gece
» Mezarlıkta Bir Gece
» Farklı bir gece...
» Slythor'la Bir Gece