AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Hyun Si Hyuk

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hyun Si Hyuk

Hyun Si Hyuk

Hyun Si Hyuk Empty
MesajKonu: Hyun Si Hyuk   Hyun Si Hyuk EmptyPaz Ara. 02, 2012 2:06 am

Ad-Soyad: Hyun Si Hyuk
Diğer karakterleriniz: Var var, Ben deniz 3S'den biri ama kiim Razz Bu arada 3S buradaydı değil mi? Very Happy Neyse!

Karakteriniz

1. Seçilmek istediğiniz bina(-lar): 2 tane mi? O zaman %50 ihtimalim olur kii. Ben %100' istiyorum. O yüzden HUFFLEPUFF
2. Sınıf: V. ya da 6. (Romen rakamlarıyla aram cidden iyi değil. 6. sınıf yoksa en yükseği işte)
3. Kan Durumu: Melez, keşke Muggle yapaydım (:
4. Karakteriniz ve Geçmişi: Şimdii, ben bu adamın geçmişsini bilmiyorum. Önemli olan gelecek sonuçta. Ama serseri, eğlenceli manyağın biri. İşte, Koremsi bir tipi var. Ama Japon mu Çinli mi Koreli mi kendisi de bilmiyor. O yüzden melez deyin geçin. Ailesini tanımıyor bir kere. Bu konu da tamamen ezmekte serbestsiniz. Sonra, birkaç kez adam öldürmüş bu genç çocuk. Bu yüzden Hogwarts'a tayin ediyorlar bunu. Taaa, Durmstrang Enstitüsünden geliyor. Bu yüzden biraz ukala, cimri ve agresif biri. Neysecime, ailesi hakkında bilgisi yok ya şimdi bunun, bunu böyle bir aile alıyor yanına. Büyücü bir aile. İşte, bu aile de iyilik meleği mübarek. Hep iyi biri gibi yetiştiriliyor bu genç dostumuz. Fakat ne kadar iyiyse o kadar da kötülük var içinde.

Hyun Si Hyuk

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Hyun
» Hogwarts'ın Delisi Hyun