AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Gizli Şeyler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

RP Yaşı : 20.
Gerçek Adı : Su #6

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 12:52 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]&[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Adam Patrick&Hell Moreau

The moon is always full for us
The road is always clear,
That's not what you want to hear.
One is born so one can die.
You must wait a real long time,
That's more than you can.
    Sıcak güneşin altında sonsuza kadar yürümek istiyordum. Bunu yapabilirdim de, ancak beslenmek için elbet durmam gerekirdi. Esmerleşmeyi, normal bir büyücüyken çok severdim. Şimdi ise derilerimin alt kısımlarındaki renk pigmentlerinde hiçbir kıpırtı yoktu. Zihnim bilfiil kapalıydı, ne konuşur ne de etrafıma bakınıyordum. Düşünmüyordum da, sadece yürüyordum. Roy'a karşı olan karşılıksız hislerim canımı acıtıyordu. Atmamasına karşın benimde bir kalbim vardı ve kimi zaman içerisine düşen sızı beni ölmekten beter ediyor, süründürüyor, yerden yere vuruyordu. Üzerimdeki diz hizalarında duran beyaz elbisenin altında açık bir ayakkabı giymiştim. Başımda bir şapka, omzumda da bir çanta vardı. Normal bir turist gibi görünmeye çalışıyordum. Ufak, sedirli büfelerden birine girdim. Oturmak ve etrafı gözlemlemek, sıcak kum kokusunu ve binaların güzel taş kokularını çekmek istiyordum. Gördüğüm şeyleri unutmazdım ancak fotoğraflarını çekmeyi seviyordum. Kendimi görüntüler ve hisler arasında kaybetmişken masadaki eski sandalyelerden birinin çekildiğini duydum ve başımı kaldırdım.

Yüzünü görene dek, Adam'ın geldiğini farketmemiştim. Adam belki de yakınımda olmaktan, benimle olmaktan çekinmeyen tek kişiydi. Benimle her konuda ilgilenir ve destek çıkardı. Aynı zamanda Roy konusunu bilen tek kişi oluşu da ayrı bir meseleydi. Ancak şuan, yalnız kalmak istediğim bir andı. Roy'un bana asla ve asla karşılık vermeyecek oluşu yüzünden yorgun ve mutsuzdum ve böyle durumlarda yalnız kalmayı severdim. "Beni takip mi ettin?" dedim huzursuz bir biçimde. Dudaklarımı nemlendirme alışkanlığım çok uzun zamandır devam ediyordu. Terlememe özelliğimi seviyordum bu yüzden açıkta olan saçlarımla oynadım kısa bir süre. Cevap vermesini bekliyordum lâkin bir an gözlerindeki acımaya takılı kaldım. "Bana acıma, Adam."

Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 1:13 am

Odam da oturuyordum tekrar eski halime dönmenin zamanı gelmişti. Syrena 1-2 güne düzeliyordu ve onu tekrar görebilecektim. Bunu hissediyordum. Ama şu anda daha önemli bir işim vardı. Hell hala Roy'a fena şekilde aşıktı ve şu anda bildiğim kadarıyla mısırdaydı. Bende uzun zamandır oraya gitmek istiyordum bir gezi iyi olabilirdi. Tam süpürgemi alacaktım ki daha hızlı bir şeyin gerektiğine karar verdim ve birden ışınlandım. Direk oradaydım. Hell'i arama hiç gerek yoktu direk kendini ortaya çıkarıyordu. Bir şey söylemeden sandalyeyi çektim ve oraya oturdum. "Beni takip mi ettin?" dedi. Cevap vermedim tek nedeni ise diğer sorularını da sormasıydı. Çok huzursuzdu. Saçlarıyla oynayıp durmaya devam etti. Cevap vermemiştim. Ve yanlış bir şekilde bakmış olmalıyım ki. "Bana acıma, Adam." dedi. Artık yetmişti. "Bana bak seni takip etmeme gerek yok nerede olduğunu bir saniyede öğrenebilirim. İkincisi sana acımıyorum. Halini anlayabiliyorum. Benim sevgilim bir deniz kızı ve şu an acı çekiyor ve ben bunu duygu bağı sayesinde hissedebiliyorum. Seninki ulaşılmaz bir aşk olabilir ama benim kide her zaman karada kalamıyor onu her zaman göremiyorum. Ve o sinir bozucu kardeşleri de var. Şuan araştırmam gereken bir saldırganda var. " dedim. Fazla sert olduğumu biliyorum. Ama biraz dinlemesi gerekiyordu. Ona aşık olduğundan beri onun yanında oluyordum. Roy hala Amelie'ye aşık olmasına rağmen. "Üstüne geldiysem özür dilerim. Hem bu manzarayı görmek içinde geldim. Benimde rahatlamam lazım." dedim.
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 1:29 am

Adam derin bir nefes aldı ve gözlerini tekrar bana, üzerime dikti. "Bana bak seni takip etmeme gerek yok nerede olduğunu
    bir saniyede öğrenebilirim. İkincisi sana acımıyorum. Halini
    anlayabiliyorum. Benim sevgilim bir deniz kızı ve şu an acı çekiyor ve
    ben bunu duygu bağı sayesinde hissedebiliyorum. Seninki ulaşılmaz bir
    aşk olabilir ama benim kide her zaman karada kalamıyor onu her zaman
    göremiyorum. Ve o sinir bozucu kardeşleri de var. Şuan araştırmam
    gereken bir saldırganda var. "
    dedi gürleyerek. Dertleri çok gibi gözükse bile, bir deniz kızının yardımı ile o da onların arasına katılabilir ve kimseye hesap vermeden ortadan kaybolabilirdi. Ancak benim böyle bir lüksüm yoktu. Roy başkasını, ben onu seviyordum. Eğer ağlayabilseydim o an ağlardım ancak gözlerimden tek bir damla bile düşmüyordu. Bakışlarımdaki yorgunluğu ve kızgınlığı muhtemelen farketmiş olan Adam hemen üslubunu değiştirdi.

"Üstüne geldiysem özür dilerim. Hem bu manzarayı görmek içinde geldim. Benimde rahatlamam lazım." dediğinde bir an kaşlarımı kaldırdım. Aniden değişen ruh halini anlamak çok zordu. İnsanları analiz etmek konusunda pek başarılı değildim ancak bazen hislerini sezebilirdim. Lâkin Adam, benim için hep çözülmesi zor bir gizem olmuştu. Başımı yere eğdim. "En azından, ortada karşılıklı bir aşk var. Ben, en dipteyim." derin bir iç çektim hiç ihtiyacım olmadığı halde. Işıktan gözlerim yanıyordu ancak güneşi seviyordum. Eğer romanlardaki gibi aptal vampirlerden olsaydım şuan parlayabilir ya da eriyebilirdim. Herneyse. Adam'ın ruh halini bir an derinliklerimde hissettim. Evet, hiç karşılıklı bir aşka sahip olmamıştım ancak mükafatı, sorumluluğu şuan en derinlerimde zonkluyordu. "Eğer yapabileceğim bir şey varsa? Büyü kullanmaya gerek kalmadan suyun altında uzun süre durabilirim, biliyorsun. Senin için gidip ona bakabilirim?" dedim bütün iyi niyetimle. Birçok vampire göre oldukça iyi sayılabilirdim. Hatta belki de fazla iyiydim, dünya için. Gözlerimi sıktım, yüreğimdeki sızının gitmesini umarak elimi göğsüme doğru yumruk şeklinde bastırdım.

Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 1:36 am

"En azından, ortada karşılıklı bir aşk var. Ben, en dipteyim." dedi. Ah onu anlayabilirdim. Ruh halimle ilgili bir sorunu olduğunu biliyordum benimkini bir türlü anlayamıyordu. "Eğer yapabileceğim bir şey varsa? Büyü kullanmaya gerek kalmadan suyun altında uzun süre durabilirim, biliyorsun. Senin için gidip ona bakabilirim?" dedi. "Gerek yok duygu bağı sayesinde neler olduğunu anlayabiliyorum düzeliyor. Bu arada biz arkadaşız senin neler düşündüğünü biliyorum. Ve hayır ben onlara katılamam. Oraya erkeklerin girmesi yasak ve o bir prenses orada kalması gerekiyor. Bu arada ben 35 yaşındayım daha önce karşılıksız aşkı da tattım. Birde ben onu ilk öperken sevmiyordum sonradan oldu." dedim. Pek anlamamış gibi bakıyordu sanki bana. "Kısacası ilk karaya çıktığında beni etkilemişti gerçekten sevmemiştim ama 1-2 saat sonra seviyordum işte aşk karışık bir duygu Hell. O ilk sevdiğim kızda şu an beni başka bir ülkede zannediyor ve haklı ama bir profesör olduğumu falan bilmiyor." dedim.
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 1:57 am

Adam sorumu bir an düşündü ancak başını salladı ve gözlerimin içine baktı tekrar. "Gerek yok duygu bağı sayesinde neler olduğunu anlayabiliyorum düzeliyor. Bu arada biz arkadaşız senin neler düşündüğünü biliyorum. Ve hayır ben onlara katılamam. Oraya erkeklerin girmesi yasak ve o bir prenses orada kalması gerekiyor. Bu arada ben 35 yaşındayım daha önce karşılıksız aşkı da tattım. Birde ben onu ilk öperken sevmiyordum sonradan oldu." dedi ve bir an sustu. Söylediği cümlenin garipliği kaşlarıma ve oradan bütün yüzüme yansıdığında Adam bunu anladı. "Kısacası ilk karaya çıktığında beni etkilemişti gerçekten sevmemiştim ama 1-2 saat sonra seviyordum işte aşk karışık bir duygu Hell. O ilk sevdiğim kızda şu an beni başka bir ülkede zannediyor ve haklı ama bir profesör olduğumu falan bilmiyor." Söylediği son cümle bana erkeklerin ne kadar hain yaratıklar olabileceğini anımsatmıştı fakat bunu ona söylemedim.

Yani Adam; Syrena'yı ilk öptüğünde aralarında bir aşk yoktu. Hatta Adam, aynı Roy'un da benden çekindiği gibi Syrena'dan çekinmişti. Fakat sonra aralarında oluşan çekim, şimdi mükemmel bir bağ olulmasına sebep olmuştu. Adam onu seviyordu ve merak ediyordu. Bana bu anlattıklarından; git Roy'u öp, severse senindir, sevmezse toprağın öğüdü çıksa bile bir an şaşırdım. Güldüm ve Adam'a bakarak başımı salladım. "Bana çok yanlış şeyler anlatıyorsun Adam. Eğer kendini avutmaya çalışan zavallı Hell olduğum günlerden birinde olsaydım; Roy'u öp severse senindir ilkesini edinebilirdim." Adını andığımda dudaklarım titredi ve kendimi bir an boşlukta hissettim. Elimde olmadan duygularımı kontrol etme yetimi kaybettim ve yüzüme yayılan hüzne engel olamadım. "Canım çok yanıyor, adam."

Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 2:07 am

"Bana çok yanlış şeyler anlatıyorsun Adam. Eğer kendini avutmaya çalışan zavallı Hell olduğum günlerden birinde olsaydım; Roy'u öp severse senindir ilkesini edinebilirdim." dedi. Bahsetmeye çalıştığım şey bu değildi ve Roy beni bunu yaparsa kesinlikle öldürürdü. "Canım çok yanıyor, adam." dedi. Moralini düzelticek bir şeyler söylemeliydim. "Hell Roy belki doğru kişi değildir. Doğru kişi seni de seviyordur. Roy anlattı. Amelie'ye geçen günlerde tekrar aşık olduğunu söylüyor. Belki onun içinde gerçek aşk başkası ama siz ikinizinde olmayacağı kesin gibi gözüküyor. Ah birde moral vermem gerekiyordu. Ne güzel moral verdim değilmi ama. Her zaman böyle güzel kalabileceksin. Belki doğru erkek bir insan değil. O da senin gibi bir vampir bunu yaşayamadan öğrenemezsin canım." dedim. Ve ona yaklaşıp sarılmaya başladım. Çok kötü gözüküyordu. Bende çok kötü durumdaydım. Ona etkilemeyebilir ama benim için bu sıcak çok etkileyiciydi. Biraz su lazımdı. Kimse bakmıyorken asamı aldım ve "Aguamenti." dedim. Asadan su çıkmaya başladı. Elime aldım ve yüzümü sildim suyla. Fazla bir işe yaramamıştı bu bir tas yarattım ve suyu ona doldurup. "Glacius" dedim. su donumuştu bir parçasını koparıp elime aldım serinlemiştim sonunda.
IV. Henry Bjørksson

IV. Henry Bjørksson

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 2:16 am

Adam durakladı. Bir şeyler düşünüyor olmalıydı. Derin bir nefes alıp dudaklarını araladığında söyleyeceği söylerin negatif enerjisi içimi doldurmuştu. "Hell, Roy belki doğru kişi değildir. Doğru kişi seni de seviyordur. Roy anlattı. Amelie'ye geçen günlerde tekrar aşık olduğunu söylüyor. Belki onun içinde gerçek aşk başkası ama siz ikinizinde olmayacağı kesin gibi gözüküyor. Ah birde moral vermem gerekiyordu. Ne güzel moral verdim değilmi ama. Her zaman böyle güzel kalabileceksin. Belki doğru erkek bir insan değil. O da senin gibi bir vampir bunu yaşayamadan öğrenemezsin canım." Cümlesi, olumsuzlukların tamamının gözüme, kalbime ve bilimum bütün ruhsal kısımlara saplanmasına sebep olmuştu. Fakat Adam'ın bilmediği bir şey vardı. Sevilebilecek kadar güzel ve alımlı bir kız değildim. Beni seven birileri yoktu, ki buna emindim. Ve bir yerlerde asla kalbime alabileceğim bir aday yoktu. Roy'a saplanmıştım ve sonsuza dek bir yara olarak içimde kalacaktı. Terlemiş hatta çok susamış olan Adam kollarını benden çekti.

"Aguamenti."
    dedi ve asasından çıkan suyu suratına çarptırdı. Muggleların görme olasılığına karşın çok dikkatliydi ancak onların naciz icatları olan aptal güvenlik kameralarını unutmuş gibiydi. Tekrardan asasını çıkardı ve salladı. "Glacius" Elindeki buzları ensesine bastırdı. Durum onu izledim. Bütün hayat bir anda durmuş gibiydi, yaşam, aşk, güneş, dünya ... Her şey durmuş ve bitmişti. Zamanın sonu, kıyametin vakti gelmişti. Hızla yerimden kalktım ve Adam'ın toparlanıp bana yetişemeyeceği bir hızla gizli bir yerlere saklandım. Acı çekiyordum, çok fazla...

Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

Gizli Şeyler Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Şeyler   Gizli Şeyler EmptyPaz Haz. 05, 2011 7:55 pm

Ne kadar aptaldım böyle beni profesör yaparken ne düşünüyorlardı acaba. Hell çok üzülmüştü ve kaçtı. Ona biraz zaman vermem gerekiyordu. Ve daha önemli bir şeyi atlamıştım ben. Büyü yaparken etrafta kameralar olduğunu fark edememiştim. Bunu düzeltmeliydim. Bir büyü yapmamla beraber tüm kameraların yarım saat kadarki çektikleri silinmişti. Ve Hell'in kaçması o da silinmişti. Onu hemen bulabilirdim ama biraz zaman vermem gerekiyordu ona biraz. Bu yüzden gitmeyecektim. O hazır olduğunda kendi gelirdi. En azından ben böyle umuyordum. Buraya kadar gelmişken başka bir yerlere daha gidebilirdim. Nil nehrini merak ediyordum oraya doğru ışınlandım.

Gizli Şeyler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Gizli Ziyaret
» Gizli Buluşma
» Gizli Kapaklı
» Önemli Şeyler.
» Belki bir şeyler karalarız.