AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Belki bir şeyler karalarız.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Noeru Ninagawa

Noeru Ninagawa

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : Aylin.

Belki bir şeyler karalarız. Empty
MesajKonu: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptySalı Tem. 05, 2011 11:53 pm

Ben rp yapmak istiyorum. Kendi kendime yapmak son derece sıkıcı olacaktır. Bana katılıyorsunuzdur herhalde. Bu yüzden ben de bir kurgu oluşturayım istedim. Ama tırttan kurgu istemiyorum, yani cidden uygulamak istiyorum kurguları, ilişkiler sözde kalmasın lütfen. Bu siteye yeni katıldım zaten -ki fark etmemek elde değil.- Esasında çevreye uyum sağlamakta ya da ısınmakta zorlanan bir tip değilim. Ama galiba bu siteye alışmam biraz uzun sürdü. Hatta daha alışamamış olabilirim. Ben yabancılık çekmek istemiyorum. Eskiden olduğu gibi samimi olabilmek istiyorum sizlerle. -Aha! Duygulandım.- Bu yüzden bir an önce rp yapmak istiyorum ben.

Önce karakterim.
Karakterim bir Japon kızı. Genelde Japon ünlü almazdım, çünkü ilişkileri kurmak zorlaşıyor nedense. Özellikle erkek bulmak. Ama zaten uzun zamandır rp yapmadığım için bu sefer istediğim kişilik olayım dedim. Ayrıca karakterime de çok fazla ben karıştırdım ilk defa. Normalde ister istemez kendi parçanızdan birazı dökülüyor karaktere ama bu sefer koca bir parçayı kendim attım herhalde.

Özellikleri.
Tuhaf bir kız. Aslında son derece sevecen ve samimi. Ama ürkütücü ve rahatsız edici bir yanı var: Dikkati. Esasında Dikkati hemen dağılan birisi gibi görünüyor fakat tüm ayrıntıları incelemeyi çok seviyor. İnsan sarrafı diyebiliriz, tahminler yürütmek çok hoşuna gidiyor. Belki de yeni tahminler için yeni insanlarla tanışmaktan zevk alıyor. İnsanları biraz da kendi oyuncağı gibi görüyor. Garibe kaçan davranışları ve dili tam dönmeyen biraz da komik bir aksanı var. İçkiden çok haz etmiyor, yeni şeyler öğrenmeye bayılıyor. İnsanların düşüncelerini pek de umursamıyor. Kendi zevklerine göre hayatını yaşıyor. İşte bütün mesele bu.

Karakterler.
Arkadaşlar. *İnsan ayrımı yok.
Çok yakın arkadaş. * 2 veya 3 kız-erkek olabilir.
Sırdaş. *Pek sır veren bir tip değil. Sırdaş olarak sadece bir erkek arıyorum.
Sevgili. *Aklımda bir kurgu var.
Düşman. *Esasında bazıları için göze batan bir tipim. Bazılarıysa beni ezebileceğini ve yönlendirebileceğini sanıyor.
Koruyucu. *Bir veya daha fazla yetişkin karakter.

Siz isteyin bir kurgu elbet bulunur. Aklınıza gelen başka şeyler varsa söylemekten çekinmeyin.

Desiree Schult

Desiree Schult

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 4:47 pm

Çok yakın arkadaş olsak diyorum ben.
Lauren Elle Aldren

Lauren Elle Aldren

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Esin

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 5:00 pm

Düşman mı olsak ^^
Noeru Ninagawa

Noeru Ninagawa

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 5:18 pm

Tamam. İkisi de olur. (:
Elena Gilbert

Elena Gilbert

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : ayse

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 6:15 pm

çok yakın aarkadas?
Maxi Sanchez

Maxi Sanchez

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Baran

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 11:17 pm

sırdaş
Jean Mathias Blanco

Jean Mathias Blanco

Gerçek Adı : Berke

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyPerş. Tem. 07, 2011 2:17 pm

Sırdaş
Noeru Ninagawa

Noeru Ninagawa

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyPerş. Tem. 07, 2011 5:10 pm

Peki peki.
Sırdaşa Jean daha uygun gibime geldi. Hem sınıf hem de karakter olarak. O zaman Maxi'yi de ve Elena'yla birlikte arkadaşa ekliyorum.
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Belki bir şeyler karalarız.   Belki bir şeyler karalarız. EmptyPerş. Nis. 05, 2012 5:05 pm

Üye Muggle olduğu için kilit & arşiv.
http://vioreluna.deviantart.com/

Belki bir şeyler karalarız.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» belki de her şey bitti.
» Özlemişizdir belki de.
» Belki Biraz Kıskanmış Olabilirim
» Gizli Şeyler
» Önemli Şeyler.