AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Sonsuz Refah

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Swan Ermolai

Swan Ermolai

RP Yaşı : 25.
Gerçek Adı : S. #3

Sonsuz Refah Empty
MesajKonu: Sonsuz Refah   Sonsuz Refah EmptyPaz Haz. 05, 2011 2:30 am

Vlasic Prokopowicz & Francesca VanderBilton & Monique Marlow

Vlasic'in şakaklarından aşağıa süzülen ter damlaları, formasının içerisinde daha da sıcaklaşıyor ve nefes almasını zorlaştırıyordu. Duvara sürtüne sürtüne ilerlediği koridorda her an yere düşecek ve kemikleri teker teker çatlayacak gibiydi. Dayanmaya mecali yoktu ve yapacağı şeyde kararlıydı. Myrtle'ın tuvaletine girdiğinde içeride olmadığını farketti ve tebessüm etti. "Onunla vedalaşamamak çok kötü." mırıltısı belki de sadece 4-5 santim kadar öteye gidebilmiş, sonrasında iyi bir hız edinememiş oklar gibi inişe geçmişti. Cüppesinin cebindeki asayı çıkardı kılıfından, onu özleyecekti. Son kez işine yarayacağını düşünürse, asasını aldığı günden beri iyi büyüler yaptığı için çöpe atılmamalıydı. O öldükten sonra değerli bir eşya olarak saklanmasını umarak gözlerini yumdu ve tuvaletin kapısını kapatmak için büyülü sözleri mırıldandı. Tuvaletteki büyük, ağır sandığa doğrulttu asasını ve kolay girilmemesi için önüne dayamayı düşündü. "Accio Sandık."

En sonunda derin bir nefes aldı, kısa bir süre sonra kavuşacağı nihayi huzur yakında kolları arasında olacaktı. Dudaklarında güzel bir gülümseme ile gözlerini sımsıkı yumdu ve o an bedeninde varolan ve varolanın dışında kullanabileceği kadar enerjisini kullanıp bütün gücüyle lanetin berbat sözcüklerini haykırdı. Önce dizleri üzerine çöktü ve asası ellerinden fırladı yere, tam kafasının düşeceği kısma. Sonrasında geriye doğru yıkıldı ve çok kısa bir süre, bulunduğu dünya ve diğer dünya arasında kaldı. Çok kısa bir süre, sonrası ...

------ 3. Göz ------

Kızın bedeni hızla yere düştüğünde, üzerindeki dar beyaz gömlek ala bulandı. Yerdeki su birikintisi yere hızlı düşüşü sebebiyle kafasında oluşan yaradan sızan kan ile renkleniyordu. Son nefesi çoktan havaya karışmıştı. Büyünün çıkardığı ses, neredeyse çocu öğrencinin kulağında yankılandığından okul bir an kulak kesildi. Tuvaletin içerisinde bir kıpırtı oldu. Kızın bedeni, ruhu; sonsuzluğun ana kucağı gibi merhametli ve şefkatli kollarına teslim olurken geride bıraktıkları birer yetim gibi Vlasic'ten uzakta kalacaktı.

En son Vlasic Prokopowicz tarafından Paz Haz. 05, 2011 3:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Francesca Bilton

Francesca Bilton

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Sena

Sonsuz Refah Empty
MesajKonu: Geri: Sonsuz Refah   Sonsuz Refah EmptyPaz Haz. 05, 2011 3:03 am

İkinci katta yürüyordum. Aniden karanlık lanetin sözlerini duydum. Ses Mrytle'ın tuvaletinden geliyordu. Hemen oraya doğru koşmaya başladım. Tuvaletin kapısı kapalıydı, açmak için zorladım ama açılmıyordu. Kapıyı kesin açmalıydım, "Bombarda Maxima!" diye bağırdıktan sonra kapı gürültüyle patladı.Hemen içeriye koştum. Yerde yatan Vlasic'ti, "Ah, hayır! Bu olamaz!" diyerek yanına gittim. Neyseki yaptığı lanetin etkisini kaldıran büyüyü biliyordum. Ancak daha önce hiç yapmadığım için yapabileceğimden emin değildim. Yine de asamı çıkarıp "Vulnera Sanentur" dedim. Hiçbir şey olmamıştı, büyüyü yapmayı başaramamıştım. "Olamaz!" diye bağırdım, sonra "Dayan Vlasic! Dayan! Sana yardım edecek birini bulacağım!" diye tekrar bağırarak tuvaletten çıktım. Koşuyordum, önüme çıkan ilk profesör bayan Marlow'du. "Hemen benimle gelmelisiniz efendim!" diyerek onu Mrytle'ın tuvaletine getirdim. Sonra hemen Vlasic'in yanına koştum, koşarken "Kendine Sectumsempra lanetini yapmış! Onu kurtarın!" diye bağırdım.

Sonsuz Refah

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Sonsuz Güç
» Sonsuz dostluk..
» sonsuz mutluluğun ilk günleri.