AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Küçük bir eğlence.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Alkin. (:

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 4:51 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] x
Küçük bir eğlence.
Küçük bir kaçamak belki de...
Spoiler:

En son Anthonio C. Illionis tarafından Çarş. Tem. 20, 2011 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 5:37 pm

Anthonio, Audrey'i Üç Süpürge'ye bir şeyler içmek için çağırmayı aslında çok önceden beri düşünüyordu. Audrey'den hoşlanıyordu. Fakat bunu Jean'a yapamazdı. Yani en azından böyle düşünmesi gerekirdi. Fakat hiçte böyle düşünmüyordu. Sonuçta o da Audrey'le daha fazla ilgilenseydi. Onu alakadar etmezdi ki. Bir iki gün önce aslında çok daha önceden de düşündüğü şeyi harekete geçirmişti. Audrey ile Üç Süpürge'de bir şeyler içeceklerdi.

Anthonio oldukça yakışıklı görünmeliydi. Aslında ona sorarsak bunun için bir çaba sarf etmesine gerek yoktu. O zaten çok yakışıklıydı ve oldukça da çekiciydi. Tıpkı Audrey gibi, ah, o kızı düşündükçe bile çılgına dönüyordu. Erkekler yatakhanesinde son kez aynasına baktı ve sinsice bir gülümseme attı. Sanki karşısında Jean varmış gibi aynaya baktı ve " İyi olan kazansın kuzen. " dedi ve sinsice gülümsemesine devam etti. Ardından üstünü giydi ve aynayı gerisin geriye yerine koydu.

Ortak Salon'a indi, bir yandan Audrey'i bekliyordu. Bir yandan da üstünü düzeltiyordu. Bir şey unuttuğunu düşünüyordu. Ama neydi? Düşün, düşün, düşün... derken bir anda aklına geldi. Asasını yere doğrulttu ve "Orchideous." Çiçekleri yerden aldı ve kokladı. Güzel kokuyorlardı. İlk buluşmada çiçeksiz gitmek olmaz, diye düşünüyordu.

Bu yaptığı fazla mı adice idi ? Fakat bir yandan da, Jean ile Audrey'i kendisi tanıştırmıştı. O olmasa, Jean, Audrey diye birini tanımıyor olabilirdi. Kuzeniyle çıkmaya başladığında, Anthonio'ya, Audrey bir anda sanki cennetten düşmüş melek gibi gözükmeye başlamıştı. Tabi ki bunda biraz da hırsın emeği vardı. Kuzeni, Audrey gibi çekici bir kız ile çıkarken kendisi tam anlamıyla saptı. Audrey'e daha öncesinde de boş değildi, kuzeni ile Audrey'i tanıştırmıştı ki, iyi arkadaş olsunlar diye. Fakat Jean ise resmen onu arkasından bıçaklayarak kız ile çıkmaya başlamıştı. Anthonio bunu düşündükçe çıldırıyordu.

Anthonio bunları düşünürken, kızlar yatakhanesinin olduğu yerden Audrey inerken görüldü. Anthonio, büyülenmiş bir şekilde ona bakıyordu. Gerçekten çok çekiciydi...

En son Anthonio C. Illionis tarafından Çarş. Tem. 20, 2011 10:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Gerçek Adı : Oylum

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 5:56 pm

Anthonio, beni Üç Süpürge'ye çağırdığında direk kabul etmiştim. Sonuçta biz çok yakın arkadaştık fakat aramızda olup bitenler sadece bundan ibaret değildi. Herkes öyle olduğunu sansa da, biz bile kendimize itiraf edemesek de aramızda bir şeyler oluyordu gizliden. Anthonio, Jean'ın kuzeniydi ve bizi o tanıştırmıştı. Jean'a bunu yapmak aslında beni etkilemezdi, çünkü fazla şıpsevdiydim ve insanların düşüncelerini pek de umursamıyordum. Açıkçası böyle bir durum olsa Jean'ın pek de problem yapacağını zannetmiyordum. Ne de olsa o mükemmel-umursamaz biriydi. Ben her zaman özgür biriydim ve şimdi de Anthonio ile istediğimi yapabilirdim.

Kızlar yatakhanesindeki aynamın karşısına geçip kendime şöyle bir baktım. Yatakhanedeki kızların kıskanç bakışları karşısında kendimi daha da güçlü hissediyordum. Aslında Anthonio'nun karşısına mükemmel bacaklarımı sergileyecek mini bir etekle çıkmak isterdim, ancak Nisan ayının azizliğine uğramak istemediğim için dapdar, soluk siyah bir kot pantolon, üzerineyse yine dapdar v yaka, göğüs dekolteli, bordo renk ince kazak gibi bir şey giymiştim. Ayakkabılarımsa yine kazağımla aynı renkte, yüksek topuklu ayakkabıydı. Aynaya baktığımda tekrar kendimi beğendim, böyle mükemmel bir fizik kimsede yoktu. Mavi gözlerimin üzerine siyah bir eyeliner çekmiştim. Beyaz tenimin ve dolgun dudaklarımın çok iyi taşıdığı ve beni olduğumdan daha seksi gösteren mat kırmızı rujumu sürdüm. Artık Anthonio'nun karşısına çıkmak için hazırdım.

Merdivenlerden indiğimde, Anthonio masmavi gözleriyle, bana büyülenmiş bir şekilde bakıyordu. Elinde bir tutam çiçek vardı. Tanrım, ne kadar da nazik bir adamdı! O da her zamanki mükemmel yakışıklılığıyla gözümü almıştı. Boynuna sarılıp ona yapışmak istiyordum. Kes sesini Audrey. Zamanı geldiğinde.
    Nazikçe yanağına bir öpücük kondurdum. Etkileyici sesimle konuştum.
    "Merhaba."
Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 8:27 pm

Kız, Anthonio'nun yanağına nazikçe bir öpücük kondurduğunda, Anthonio'nun bir an içinde, Audrey'e sarılıp onun dudaklarına yapışmak geçti. Fakat ondan sonra kendine geldi. Zamanı geldiğinde bu da olacaktı elbette. Sonuçta onu öpmüştü ve bu da bir işaret sayılabilirdi. Belki de zamanı aslında bu geceydi...

Kız, Anthonio'ya sadece " Merhaba " demişti. Fakat Bu Anthonio için bir sevişme nedeni bile olabilirdi. Audrey ile acaba sadece Jean'ı kıskandırmak için mi birlikte oluyordu? Bunu Anthonio'da anlayamamış gibiydi. Aslına bakarsak, Audrey'i, Jean ile çıkmadan önce de seviyordu. Jean... Ona, Audrey'den hoşlandığından bahsetmişti. Jean'ın yorumu ise, "Ah, işte her zaman ki sen, kızcağıza bir iki ay yüz vereceksin, sonra onu bir kenara atacaksın değil mi ? " olmuştu.

Kızın üstünde bordo renk, göğüs dekolteli bir ince kazak gibi bir şey vardı. Anthonio aptal bir ifade ile Audrey'e bakıyordu. Audrey'de aynı şekilde ona bakıyordu. Kız bir hamle bekler gibiydi. Anthonio elinde ki çiçekleri kıza zarif bir hamleyle uzattı ve " Merhaba Audrey, gerçekten çok... hoş görünüyorsun. Bu çiçekler, senin kadar güzel olamasalar da, senin için." dedi Anthonio ve gülümsedi.

Kız gerçekten çok hoş görünüyordu. Anthonio Üç Süpürge'ye gitmek için sabırsızlanıyordu. Bu istediği çok az şeylerden bir tanesiydi. Audrey ile yüz yüze konuşabilmek, ya da belki onun dudaklarına, güzel bir öpücük kondurmak.

En son Anthonio C. Illionis tarafından Çarş. Tem. 20, 2011 10:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 9:35 pm

Anthonio’nun parfümünün kokusu başımı döndürüyordu. İçimdeki isteğe engel olmak gittikçe zorlaşıyordu, beni ona çeken çok fazla şey vardı. Bu yüzden Hogwarts’tan hemen çıkmalıydık. Eğer bir şey olacaksa, burada olmamalıydı. Zarifçe elindeki çiçeği bana uzattı ve " Merhaba Audrey, gerçekten çok... hoş görünüyorsun. Bu çiçekler, senin kadar güzel olamasalar da, senin için." dedi erkeksi ve müthiş etkileyici sesiyle. Daha sonra gülümsedi. Tanrım. Gülümseme, sakın, bir daha sakın! Kendimi sıktığımı belli etmemeye çalışıyordum ve belli olmaması için dua ediyordum. Yoksa Anthonio’nun önünde küçük düşerdim.

Birbirimize öyle yakın bir konumdaydık ki. Ben onu öptükten sonra bilerek geri çekilmemiştim. Nefeslerimiz şimdiden birbirine karışıyordu ve bu benim aklımı başımdan almaya yetiyordu. Gözlerimizin aynı renk olması, büyük bir ironiydi. Ona baktığımda kendime bakıyor gibi oluyordum.

Nazikçe gülümsedim ve “Teşekkür ederim. Çok hoşsun.” dedim ve hiç gülümsemeden gözlerinin içine bakmaya devam ettim. İki omzumun üzerinden sarkıttığım saçlarımla ne kadar iyi göründüğümün farkındaydım. Sanki bir rüyadan uyanmış gibi kafamı yavaşça silkeleyip “Artık gitmemiz gerekiyor, sanırım…” dedim ve gülümsedim. Sesim kısık çıkıyordu, bilerek böyle yapıyordum aslında. Daha etkileyici olsun diye.

Ortak Salon’daki bazı meraklıların bize baktığının farkındaydım. Biri gidip hemen Jean’e yetiştirmeden önce, buradan gitmeli ve biraz kafa dağıtmalıydık. Sonrasınaysa orada bakacaktık…

Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 10:48 pm

İkili hala birbirlerine yakın duruyordu. Nefeslerini hissediyorlardı. Anthonio bütün geceyi unutabilirdi. Aslında bütün geceyi orada geçirebilirlerdi. Anthonio'ya uyardı doğrusu. Audrey'in belini kavramamak için kendini zor tutuyordu. Dudakları ne kadar da hoş görünüyordu. Gözleri, Anthonio'yu kendinden alıyordu. Anthonio, Audrey'e biraz daha yakından baktığında fark etmişti ki ikisinin gözleri de maviydi.

Audrey nazikçe gülümsedi ve “Teşekkür ederim. Çok hoşsun.” dedi. Fakat hala gözlerini Anthonio'dan ayırmamıştı. “Artık gitmemiz gerekiyor, sanırım…” dedi ve gülümsedi Audrey. Anthonio, Audrey her gülümsediğinde onu öpmek için, içinde biraz daha istek doğuyordu. Audrey'in sesi biraz kısık çıkıyordu. Fakat bu haliyle sesi daha çekici oluyordu.

Ortak Salon'dan ayrılıp Hogsmeade'e, Üç Süpürge'ye doğru yola çıktık. Anthonio "Audrey, görüşmeyeli bayağı zaman oldu, ha ? Kuzenimle neler yapıyorsunuz bakalım ? " dedi. Bunu, Audrey ile ne kadar çabuk çıkabileceğini ölçmek için soruyordu. Çünkü Jean, Audrey ile vakit geçirmiyorsa, bu o ilişki için kötü olabilirdi. Bunu düşündükçe Anthonio, sinsi sinsi gülmemek için kendini zor tutuyordu.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 11:03 pm

Üç Süpürge’ye doğru giderken konuşmayı başlatan Anthonio olmuştu. "Audrey, görüşmeyeli bayağı zaman oldu, ha? Kuzenimle neler yapıyorsunuz bakalım?”

Gülümsememek için kendimi zor tutuyordum. Açık açık, aranız kötüyse bu gece daha çok şey olacak diyordu. Maalesef diyemeyeceğim bir şekilde, aramız kötüydü. Niyeyse çok fazla görüşemiyorduk ve ilk günlerdeki heyecanım yok oluyor gibiydi. Halbuki daha yeni çıkmaya başlamıştık, bu komikti ve ne kadar şıpsevdi olduğumun bir kanıtıydı. Yürürken, ellerimiz birbirine değiyordu ve her seferinde kalbim boğazıma çıkacak gibi oluyordu. Şöyle anlarda hormonlarımdan nefret ediyordum. Onun erkeksiliği, benim dişiliğimi ortaya çıkartıyordu resmen. Gülümseyerek ve bunun hoşuma gittiğini belli ederek konuştum.

“Pek iyi gidiyor sayılmaz. Bir şey yapamıyoruz, çünkü doğru düzgün görüşmeyeli bayağı oluyor. ” dedim. “Bir şey yapamıyoruz” kısmını vurgulayarak söylemiştim çünkü kıskanmasını ve daha da hırslanmasını istiyordum. Aralarında kalmak beni korkutmuyor, aksine eğlendiriyordu. Çünkü sonunda beni en çok memnun eden kazanacaktı ve her şey bana bağlıydı. Şimdilik kazanan Anthonio gibi gözüküyordu. Kendimi boks maçında gibi hissettim bir an için.

Bu sırada Üç Süpürge’ye varmıştık.

Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyÇarş. Tem. 20, 2011 11:33 pm

Yürürken, Anthonio ve Audrey'in elleri birbirine değiyordu. Anthonio'nun aslında bunu bilerek yaptığı da oluyordu tabi ara sıra. Fakat Audrey'de bundan memnun değil gibi gözükmüyordu. Gülümsedi ve hoşuna gittiğini belli ederek konuştu, “Pek iyi gidiyor sayılmaz. Bir şey yapamıyoruz, çünkü doğru düzgün görüşmeyeli bayağı oluyor, ” dedi. İşte Anthonio'nun beklediği söz de buydu. Fırsatı değerlendirecekti elbette. "Bir şey yapmıyoruz" kısmını vurgulamıştı.

O sırada Üç Süpürge'ye varmıştılar. İçeriye girdiler, içerisi pek fazla dolu değildi. Bir masaya oturdular. Anthonio, ikisine de Kaymak Birası almaya giderken, "Kaymak birasını seviyorsundur, değil mi ? " dedi ve gülümsedi. Genellikle Anthonio pek gülümserken gözükmezdi. Ardından kaymak biralarını alıp masaya getirdi.

En son Anthonio C. Illionis tarafından Perş. Tem. 21, 2011 6:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyPerş. Tem. 21, 2011 1:11 pm

Anthonio ikimize de kaymak birası almaya giderken, "Kaymak birasını seviyorsundur, değil mi? " dedi ve yine baş döndürücü bir gülümsemeyle bana baktı. Kafamı salladım ve bulduğum en tenha masaya oturdum. Çok geçmeden Anthonio elinde iki kaymak birasıyla yanıma oturdu. Sarhoş olana kadar içmek istiyordum ve bunun için bir kaymak birası yetmeyecekti elbette. Daha rahat olabilmemiz için de daha fazla kaymak birası gerekliydi. İlk bardağımı yavaş içmeye çabaladım çünkü Anthonio yanıma daha yeni oturmuştu. Şeffaf bardağı dudaklarıma götürerek, ve dudaklarımın kenarlarına bulaşmamasına dikkat ederek iki yudum aldım ve geri bıraktım. Dudağımdaki kırmızı ruj bardakta iz bırakmıştı ancak dudaklarımdan silinmediğinden emindim, çünkü kolay kolay silinen bir ruj sürmemiştim. Gözlerimi açıp "Harika!" dedim ve kısa bir kahkaha attım. Dudaklarımdaki kaymak birasını da iyice almak için dudaklarımı ısırdım. Ancak elbette ki tek neden bu değildi.

İlk soruyu o sormuştu, şimdiyse ben konu açmalı ve yapabileceklerimizi garantiye almalıydım. Yavaşça, kelimeleri inci gibi dizerek ve işaret parmağımı bardağımın etrafında gezdirerek "Peki sen Anthonio, neler yaptın? Hayatında biri var mı?" dedim. Cevabını elbette ki biliyordum, yoktu. Elbette birkaç tek gecelikleri olmuştur, diye düşündüm ancak uzun süren bir ilişkisi olmadığından neredeyse emindim. Tam emin olamıyordum, çünkü Anthonio hem başkasıyla çıkıp hem benimle işi pişirebilecek biriydi. Açıkçası ben de öyleydim, yani birbirimize ölesiye benziyorduk.
Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyPerş. Tem. 21, 2011 6:31 pm

Audrey kafasını salladı. O sırada Anthonio, elinde iki kaymak birasıyla, Audrey'in yanına oturdu. Anthonio, ikisininde sarhoş olmayı istediğini, az çok anlayabiliyordu. Audrey, yavaş içmeye çabalıyordu anlaşılan. Anthonio'da ona uymak istedi, sanki ona uymazsa kuralı bozacakmış gibi hissediyordu. Audrey, bardağı yerine bıraktı. Bardakta, Audrey'in sürdüğü kırmızı rujun izi kalmıştı. Audrey gözlerini açtı ve "Harika!" dedi ve kısa bir kahkaha attı. Ardından Audrey, dudaklarında ki kaymak birasını iyice almak için dudaklarını ısırdı. O sırada Anthonio, resmen terlemeye başlamıştı.

Audrey, kelimeleri yavaşça dizerek konuşuyordu ve bu onu daha da çekici hale getiriyordu. "Peki sen Anthonio, neler yaptın? Hayatında biri var mı?" dedi. Audrey'de, Anthonio'nun hayatında uzun bir ilişki olmadığını biliyordu. "Ah, kayda değer hiçbir şey yok diyelim." dedi Anthonio ve etkileyici bir şekilde göz kırptı. Ardından "Şimdilik..." diye ekledi.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyCuma Tem. 22, 2011 2:57 pm

Konuştukça dudaklarının arasından gelen nefis koku beni ona yaklaştırıyordu. "Ah, kayda değer hiçbir şey yok diyelim." dedi ve bütün hücrelerimi çalıştıracak biçimde etkileyici bir göz kırpma sergiledi. Daha sonra "Şimdilik..." diye ekledi.

Olaya nasıl başlayacağımızı bilmiyordum. Bugün, bir şeyler olacağı kesindi ancak ilk adımı ben mi atmalıydım o mu bilemiyordum. Daha sonra adımı onun atması gerektiğini fark ettim, eğer ben yaparsam suçlu olurdum. Ancak o yaparsa, sarhoştum diyerek kendimi haklı çıkarabilirdim. Dediğine karşılık gülümsedim ve fısıldayarak ama onun duyduğundan emin olarak "Şimdilik." dedim ve az önce biramı içmek için yaptığım hareketleri tekrarladım. Ancak bu sefer biranın hepsini bir yudumda içivermiştim.

Garsonu çağırmak için elimi kaldırdım ve yanımızda uzun boylu, yakışıklı sayılabilecek bir çocuk belirdi. Çocuğun gözlerine bakıp içini okurmuşcasına “İki bira daha.” dedim. Garson kafasını salladı ve biraları getirmek üzere gitti. Anthonio ile karşı karşıya oturmuştuk. Bu yakınlaşmamıza engel bir şeydi. Ne yapmam gerektiğini bilemediğim için, çareyi masaya iyice yaklaşmakta buldum. Dirseklerimi masanın üzerine koydum ve Anthonio’ya bakmaya başladım. Bu sırada biralarımız gelmişti.

Anthonio’nun önceki içkisinden dudaklarında kalan kaymak birasına baktım. Bu benim için mükemmel bir şanstı. İşaret parmağımı Anthonio’nun sıcacık olmuş dudaklarına getirdim ve kaymak birasını aldım. Daha sonra parmağımdaki kaymak birasını dudaklarıma götürüp, parmağıma ufak bir dil attım ve Anthonio’ya göz kırptım. Daha sonra gülümseyerek ve yine kısık sesimin getirdiği etkileyicilikle “Kaymak birası işte!” dedim. Göstereceği tepkiyi sabırsızlıkla bekliyordum.

Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 12:59 pm

Anthonio, öncelerin de Audrey'den bir adım bekliyordu. Fakat daha fazla beklemekte istemiyordu. En sonunda karar vermişti. İlk adımı kendisi atacaktı. Anthonio bunları düşünürken, Audrey gülümsemişti ve Anthonio, düşündüğü her şeyi unutmuştu. Ardından Audrey, fısıldayarak ekledi, "Şimdilik." Ardından birasını bir yudumda içti.

Audrey garsonu çağırmak için elini kaldırdı. Garson yanlarına geldi. Audrey'in yakışıklı olarak nitelendirebileceği bir çocuktu bu. Ardından Audrey, "İki bira daha," dedi. Belli ki yavaş yavaş sarhoş olmaya başlıyordu. Yani tek bahanesi olabilecek şey de doğuyordu yavaş yavaş. Audrey ile Anthonio karşı karşıya oturuyordu. Fakat Audrey bundan hoşnut değil gibiydi. Anthonio'da hoşnut değildi çünkü bu yakınlaşmalarına engel olabilirdi. Ve emin olabilirsiniz ki bu gece yakınlaşmalarını asla, sadece bir masa engelleyemezdi.

Audrey, dirseklerini masaya koydu ve Anthonio'ya yaklaştı. O sırada biralar gelmişti. Anthonio birasını içmeye kalkarken, Audrey, Anthonio'nun önceki içkisinden dudaklarında kalmış Kaymak Birasına bakıyordu. Ardından işaret parmağıyla, Anthonio'nun dudağından aldı. Daha sonra da ağzına götürdü ve parmağına ufak bir dil attı. “Kaymak birası işte!” dedi. Anthonio resmen erimişti. Ardından gülümsedi, içkisinden bir yudum daha aldı. Ardından dudağında kalmış kaymak birasını gösterdi ve "Ah, sanırım yine oldu." dedi. Ardından Audrey'e doğru yaklaştı.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyC.tesi Tem. 23, 2011 1:41 pm

Anthonio, yaptığıma gülümsedi ve içkisinden bir yudum daha aldı. Bilerek yapmış olmalıydı ki, dudağının kenarında yine iz kalmıştı. Gülmemek için kendimi zor tuttum. Son derece sevimli ve bir o kadar da etkileyici bir şekilde “Ah, sanırım yine oldu.” dedi ve bana doğru yaklaştı. Nefesimi zor düzenleyebilmiştim. Bunların olacağını bilerek, masamızı en tenha, kimsenin göremeyeceği bir yerde ayarlamıştım. Ben de dudaklarına doğru yaklaştım ve nefeslerimizin karışmasını hissetmeye başladım. Gözlerimi kapattım ve dilimi dudağının kenarındaki birayı almak için kullandım, aldıktan sonra da küçük bir öpücük kondurdum. Daha sonra biranın mı yoksa dudaklarının mı tadını beğendiğim anlaşılmadan “Mmm…” diye mırıldandım. Biranın sarhoş edici ve mükemmel tadı, ondan uzaklaşmamı engelliyordu. Tam uzaklaşamadan öylece kaldım ve dudaklarımı yavaşça onun dudaklarına yapıştırdım. Kısa bir süre boyunca öylece kaldık, daha sonra aramızda yükselen ateş aklımı Math’e götürdü. Sonra onu boşverip, burada olmaz diye düşündüm ve yavaşça uzaklaştım.

Geri çekilip biramdan büyük bir yudum daha aldım. Beynimdeki hücrelerin uyuştuğunu hissettiğimde, yavaş yavaş sarhoş olduğumu anladım. Bu mükemmel bir şeydi ve içmemi durduramaz hale gelmiştim. İçtikçe ona daha çok yaklaşıyor, dudaklarımızın arasındaki mesafeyi daha da kısaltıyordum. Az önceki kısa öpüşmeden sonra vereceği tepkiyi merak ederek sessizce, gözlerinin içine isteklice bakarak beklemeye başladım.

Anthonio C. Illionis

Anthonio C. Illionis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 11:46 pm

Masanın en tenha yerde olması, Anthonio'nun işine geliyordu. Audrey, dudaklarını Anthonio'ya doğru yaklaştırdı ve ikilinin nefesleri havada karıştı. Anthonio gözlerini kapadı ve Audrey'in dilini kendi dudağının kenarında ki birayı alırken buldu. Aldıktan sonra da küçük bir öpücük kondurmuştu. Anthonio adeta kendinden geçmişti. Ardından Audrey "Mmm" diye bir ses çıkardı. Anthonio bunun nedeninin, dudaklarının mı yoksa biranın tadı mı olduğunu anlayamamıştı.

Anthonio bunları düşünürken, hiç anlamadan dudakları Audrey ile birleşmişti. Bir süre öyle kalmışlardı. Daha sonra Anthonio ile Audrey arasında bir ateş yükselmişti ki, Audrey yavaşça çekildi. Anthonio hiç bir anlam veremeden, kıza doğru baktı. Audrey içkisinden bir yudum daha aldı. Büyük ihtimalle sarhoş olmuştu. Ardından kız istekli gözlerle Anthonio'ya doğru bakmaya başladı. Anthonio kıza yaklaştı ve etkileyici bir sesle fısıldayarak, "" Beni o güzel dudaklarından maruz bırakmayacaksın değil mi ? " dedi.
Audrey P. Eleusis

Audrey P. Eleusis

Küçük bir eğlence. Empty
MesajKonu: Geri: Küçük bir eğlence.   Küçük bir eğlence. EmptyPaz Tem. 31, 2011 12:06 am

Anthonio bana yaklaştı ve delici bir etkileyicilikle, fısıldayarak "Beni o güzel dudaklarından maruz bırakmayacaksın değil mi?" dedi. Ondan uzaklaşmış gibi yaparak geri çekildim ve dudaklarımı ısırdım. Şu an yapmak istediğim şeye olan arzum, her şeyden öteydi. Ne Math, ne başkası umrumda değildi. Anthonioyla sevişmek istiyordum, o kadar. Bundan öte hiçbir şey olamazdı.
    Yavaşça ayağa kalkıp Anthonionun elini tutmuş ve onu da kaldırırken, kulağına "Gel buraya" diye fısıldadım. Beton zeminde ayakkabılarımın çıkardığı seslerin ve aramızdaki görünmez ateşin eşliğinde, bu ateşi söndürecek yere gidiyordum. Elbette ki Üç Süpürge'nin arka tarafında olan, bizi kimsenin göremeyeceği yere. Fazla rahat sayılmazdı, alışık da değildim ancak bunun hepsinden ateşli olacağı kesindi. Kapıyı hızlıca ittirdikten sonra, kısa bir mesafede olan o yere artık varmıştık. Anthonionun gömleğinin yakalarından tutup onu duvara yasladım ve öpüşmeye başladık, tenlerimizin arasındaki sıcaklık akışı beni adeta delirtmeye başlamıştı. Gömleğinin düğmelerini açmaya başladım, onun dokunuşlarını bütün hücrelerimde hissetmek beni dünyanın en mutlu şeytanı yapıyordu. Yine kulağına eğildim ve fısıldadım "Seni istiyorum."Şu anda Math'e karşı işlediğimiz suçun şeytani hazzına kapılarak, kendimi Anthonio'nun sıcak vücuduna bıraktım.

-Son

Küçük bir eğlence.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Büyük Olan Küçük Sır.
» Bir Küçük Günlük
» Küçük Salon
» Küçük Masum Bir İksir
» Ormanda küçük bir gezi.