AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Hogwarts Profesörleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Olvia Orial Rothstein

Olvia Orial Rothstein

Gerçek Adı : Eda.

Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyPaz Haz. 10, 2012 6:10 pm

- Olvia Orial Rothstein
- 27
- Sihirli Yaratıkların Bakımı
Örnek Rp:

[* Rütbeniz verilmiştir.]
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Ivan A. Arshlander'ım.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 11, 2012 12:53 pm

Karakterin Adı: Sophie Anastasia Hunter
Yaşı [27 Yaş ve Üzeri]:-kurt adam olurken 20 demiştim ama 27 oluversin artık problem değil-
İstediğiniz Ders: Sihirli yaratıkların bakımı
Örnek Rp: Soğuk havayı ciğerlerime çektikçe, gecenin izleri bir bir siliniyordu aklımdan. Siilinmesede hasır altı ediliyordu en azından. Yasak ormanın verdiği bilindik evimdeymişim hissi rahatlamamı sağlıyordu. Şafak daha yeni sökmüştü tahminimce etrafta pek kimse olmayacaktı. Tabi bazı meraklı öğrencileri saymazsak. Zemin ıslak cıvık bir çamurla doluydu ve en sevdiğim ejderha derisinden çizmelerimi mahfediyordu. Ellerimi saçlarıma attım düzeltilmeleri gerekiyordu. Aralarındaki kuru yaprakları yavaşça temizledim ve elimi tarak gibi kullanıp şekil vermeye çalıştım. Ağaç sıklıkları azalmaya başlamıştı bu demek oluyor ki birazdan ormanın koruyucu ve rahatlatıcı sınırından çıkıp okul arazisinde beni bekleyen sorumluluklarımı alacaktım. Hogwarts senelerdir evim olmuştur ama ilk defa bu şekilde girmek, bir profesör olmak ürkütüyordu beni. Komik ama evet ürküyordum. Son bir kez üstümü silkeledim ve emin adımlarla şatoya ilerlemeye başladım. Hogwarts.. Benim evim, ailem, her şeyim olan hogwarts. İster istemez bir kaç adım sonra durdum. Takip ediliyormuşum gibi bir his vardı ve benim hislerim her zaman için diğerlerine göre bir sıfır öndedir. Kafamı yavaşça geriye çevirdim aynen beklediğim gibi hiçbir şey yoktu ama buralarda bir yerlerde bir şey beni, benim iznim dışında izliyordu ve ben bundan hiç hoşlanmazdım. Asamı ceketimin iç cebinden çıkardım ve yürümeye devam ettim. Yaklaşık beş adım sonra emin olup seri bir hareketle "Levicorpus!" dememle takipçim görünmez iplerimle havaya asıldı. Görünüşe göre takipçim meraklı bir Hufflepuff öğrencisiymiş. Hareketim karşısında şaşkınlıktan ne yapacağını bilemez halde çırpınıyordu. İlk anda oluşan sinirimi bir kenara atıp, "Liberacorpus!"diyerek sevgili öğrencimi havadan indirdim. İki büyük adımda önüne ulaştım hala tir tir titriyordu."Bu saatte burda ne işin var?" Otoriter bir ses kullanmaya çalışsamda gülmemek için kendimi zor tutuyordum. Şansım yine mükkemmelliğini sergiliyordu işte dakika bir gol bir. "Üzgünüm, ben sadece, sadece..." derken çelimsiz bacakları bu tepkinin karşısında onu daha çok taşımayı reddederek yere ayaklarımın dibine yığıldı. El mahkum yerden küçük kızı kaldırarak şatoya kadar taşıdım. Mermer merdivenleri çıkarken Hogwarts'ın müdürü karşımda duruyordu. Yüzünde çarpık bir gülümsemeyle beni merdivenlerin sonunda bekliyordu. Arkasında kısa boylu tıknaz beyaz giyimli bir cadı -tahminimce revir görevlisi- bizi görünce koşarak merdivenleri indi ve küçük kızı büyülü bir sedyeye bindirip yanımızdan uzaklaştı. Müdürün yanına ulaştığımda "Hiç değişmeyeceksin Anastasia." dedi ve küçük bir kahkaha attı. Evet yeniden evimdeydim buna şüphe yoktu. Müdürle birlikte gerekli ıvır zıvırları hallettikten sonra ilk defa profesör olarak katılacağım kahvaltıya indik. Masanın en ucuna oturdum ve gözümü Gryffindor' a diktim. Yıllarımın geçtiği bina. Herkes neşeli neşeli birbirine bir şeyler anlatma çabasında, bazısı daha şimdiden kitaplara gömülmüş. Şu sıralar verdiğim kararlar arasında galiba bu en doğrusu oldu. Merhaba Hogwarts, yeniden ben geldim..
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Raven Montgomery

Raven Montgomery

RP Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 11, 2012 12:56 pm

Sihirli yaratıkların bakımı profesörü zaten mevcut. Listeye bakmadan başvuru yapmayınız lütfen.
Bryce Hawkman

Bryce Hawkman

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptySalı Haz. 12, 2012 11:21 pm

Karakterin Adı:Bryce Hawkman
Yaşı [27 Yaş ve Üzeri]:32
İstediğiniz Ders:Mitoloji
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 12:29 pm

Şu an Mitoloji profesörü olan Xavier John Redmond en son 11 Nisan'da foruma mesaj gönderdiği için kabul edildi. Tekrar hoş geldiniz. Smile

- An itibariyle Profesörü olmayan tek ders Aritmansi'dir. Başvurunuzu buna göre yapın.
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Coraline Melodee Moore

Gerçek Adı : Diloo ^^

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 10:55 pm

Karakterin Adı: Coraline Melodee Moore
Yaşı: 29
İstediğiniz Ders: Aritmansi
Örnek Role Play:
https://www.facebook.com/hogolipan
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 11:02 pm

Kabul edildi. Aramıza hoş geldiniz. Smile
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 4:20 pm

Slytherin Bina Sorumluluğu, Sihir Tarihi ve İksir dersleri boşalmıştır.
Amy Patrice Olvia

Amy Patrice Olvia

Gerçek Adı : Naz

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 4:23 pm

İzniniz olursa rütbemin alınmasını ve İksir Profesörü ve Slytherin Bina sorumlusu olmak istiyorum
Sophie Anastasia Ellwood

Sophie Anastasia Ellwood

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Dean Bloom ve Ivan A. Arshlander'ım.

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 4:48 pm

Slytherin bina sorumlusu ve iksir profesörlüğü olmazsa sihir tarihi.
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyÇarş. Tem. 18, 2012 4:57 pm

Amy Patrica Olvia, başvurunuz kabul edildi. Rütbeniz veriliyor.

Sophie Anastasia Hunter, Sihir Tarihi Profesörlüğüne kabul edildiniz.

Başarılar. Eğer bir önceki profesör işlememişse, derslerinizi işlemeyi; dersler yarım kalmışsa puanlamayı yapmayı unutmayın.
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyPaz Tem. 29, 2012 10:36 pm

Muggle Bilimleri ve Uçuş dersi profesörlükleri boşalmıştır.

De Boule
Bakan Müsteşarı
Bakan Müsteşarı
De Boule

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Cihan.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyPaz Tem. 29, 2012 10:57 pm

Karakterin Adı: Bjørn Phorkys
Yaşı [27 Yaş ve Üzeri]: 30
İstediğiniz Ders: Uçuş

Albus Jack Phorkys yan karakterim.
April Austen

April Austen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Derya

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyPaz Tem. 29, 2012 11:10 pm

Rütbeniz veriliyor.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

RP Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesörleri    Hogwarts Profesörleri  - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 30, 2012 5:56 pm

Fantastik Yaratıklar'ın profesör başvuruları durdurulmuştur. Smile

Hogwarts Profesörleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Similar topics

-
» Hogwarts Profesörleri
» Hogwarts Profesörleri
» Hogwarts Profesörleri & Çalışanları
» Hogwarts Marşı
» Yeniden Hogwarts'da