AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Konser Rp Puanlaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Raven Montgomery

Raven Montgomery

RP Yaşı : 28

Konser Rp Puanlaması Empty
MesajKonu: Konser Rp Puanlaması   Konser Rp Puanlaması EmptyÇarş. Haz. 13, 2012 1:01 pm

Konser başlıkları kilitlendikten sonra puanlama burada yapılacaktır.

En son Raven Montgomery tarafından C.tesi Haz. 16, 2012 1:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Konser Rp Puanlaması   Konser Rp Puanlaması EmptyCuma Haz. 15, 2012 1:57 pm

Puanlamalara sahneden başlıyorum.

Edgard Davin; Rp'niz oldukça akıcıydı. Ufak tefek hatalar vardı ancak genel anlamda iyiydi. Anlatımınız ve Rp düzeniniz size avantaj sağlayan etmenlerden bazılarıydı.

Edgard Davin: 9

Antonio D'Amore; Rp'niz de birçok devrik cümle bulunmaktaydı. Pek akıcı olduğunu söyleyemeyeceğim. Yine de iyi bir Rp'ydi.

Antonia D'Amore:7

Adreanna Latisha d'Estge; Birçok noktalama hatanız vardı. Bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Betimlemeleriniz daha iyi olabilirdi.

Adreanna Latisha d'Estge: 7

Aleksandra Targaryen; Rp'niz de fazlasıyla noktalama hatası yapmışsınız. Ayrıca sürekli tekrar eden cümleler kurmuşsunuz ve bu da akıcılıktan, sadelikten uzak bir anlatıma neden olmuş. Çok sık paragraf başı yapıyorsunuz. Rp'nizdeki giriş, gelişme ve sonuca göre paragrafları ayarlamanız gerekmektedir. Size 5 puan veriyorum. Sahneye çıktığınız için +2 puan daha ekleniyor.

Aleksandra Targaryen: 7

Cecelia Winslet; Rp'niz de birkaç noktalama hatası vardı ancak genel anlamda iyi bir Rp'ydi. Anlatımınızın samimi ve içten oluşu size avantaj sağladı. Size 9 puan veriyorum. Sahneye çıktığınız için +2 puan daha ekleniyor.

Cecelia Winslet: 11

Not: Aleksandra ve Cecelia'nın puanlamaları yapılırken diğer bölümlerde bulunan Rpleri de değerlendirildi.

Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Konser Rp Puanlaması   Konser Rp Puanlaması EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 1:10 pm

Konser alanından devam ediyorum.

Adrian Mikael Black; Rp'nizde birkaç noktalama hatası vardı ancak bunun dışında iyi bir Rp'ydi. Anlatım açık ve sade olduğu için okurken insanı sıkmıyor.

Adrian Mikael Black: 8

Anastacia Bouveir; Anlatımınız hoş ancak birden fazla noktalama ve imla hatası yapmışsınız. Ayrıca çok sık paragraf başı yapıyorsunuz. Bu hem görüntüyü hem de Rp'nin anlatımını bozuyor. Giriş, gelişme ve sonuç bölümlerine göre paragraf yapmalısınız. Eğer çok uzun bir Rp yazmayacaksanız da paragraf yapmanıza gerek yok.

Anastacia Bouveir: 5

Not: Anastacia'nın Rpleri puanlanırken diğer yerlerde bıraktığı Rpler de değerlendirilmiştir.
Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Konser Rp Puanlaması   Konser Rp Puanlaması EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 1:57 pm

Sıra sahne önünde.

Audrey P. Eleusis; Fazla bir hata göremedim. Gereksiz yerlerde virgül koymayı kesmiş gibisin. Birkaç ufak hata var ama Rplerin iyiye gidiyor. Eskisi kadar çok kasmıyorsun ve bu da anlatımını güzelleştirmiş.

Audrey P. Eleusis: 9

Metehan Bora Tunç; Anlatımınız hoş ancak imla ve noktalama hatalarınız bulunmakta. Bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Metehan Bora Tunç: 8

Jordoan Lovebad; Betimlemeleriniz önceki Rplerinize göre düzelmiş görünüyor ancak hala noktalama ve imla hatalarınız bulunmakta. Küçük harfle başlamanız gereken yerlerde büyük harfle başlamışsınız ya da virgül koymanız gereken yerlerde koymamışsınız. Bunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca çok zıt renkler kullanmaktan kaçınmalısınız. Yine de sizde bir gelişme görüyorum.

Jordoan Lovebad: 7

Bastet Thomas; Birkaç noktalama hatası dışında Rp'niz iyiydi. Betimlemeriniz de daha iyi olabilirdi.

Bastet Thomas: 7

Melanié Phoénix; Rp'niz gittikçe güzelleşmiş. Birkaç ufak hata vardı ve betimlemeleriniz de daha iyi olabilirdi. Genel anlamda güzel bir Rp'ydi.

Melanié Phoénix: 8

Katheryn Wilson; Birkaç ufak hatanın dışında gerçekten de hoş bir Rp'ydi.

Katheryn Wilson: 9

Holly Fioné Eleusis; Renklendirme göz yoruyordu. Betimlemeleriniz daha iyi olabilirdi ve noktalama hatalarınız da vardı. Bunlara dikkat etmelisiniz. Önceki Rplerinize kıyasla hoş bir Rp olduğunu söyleyemeyeceğim.

Holly Fioné Eleusis: 5

Francisco Auésten; Renklendirmede hata yapmışsınız. Ayrıca hala noktalama işaretlerinde yaptığınız hataları düzeltmiyorsunuz. İnatla böyle yapmaya devam ederseniz, başka bir puanlamada puanınızı daha da düşürmek zorunda kalacağım. Uyarıları dikkate alınız.

Francisco Auésten: 6

Raven Montgomery

Raven Montgomery

MesajKonu: Geri: Konser Rp Puanlaması   Konser Rp Puanlaması EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 2:01 pm

Rp puanlamaları tamamlanmıştır.

Konser Rp Puanlaması

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Konser Alanı
» Konser Hakkında Bilmeniz Gerekenler