AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı Empty
MesajKonu: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPaz Haz. 16, 2013 2:54 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bulutsuz, masmavi bir gökyüzü var. Hava çok sıcak değil fakat ılık bir rüzgar esiyor. Açılış maçı olduğu için tribünler tıklım tıklım, tüm sahada Ravenclaw ve Hufflepuff tezahuratları yankılanıyor.

Tutucu
Flecher Stanwick
Vurucu
Leonard Allen
Metehan Bora Tunç
Kovalayıcı
Antonije Hargrove
Aria Mysté
-
Arayıcı
Adrian Mikael Black
Tutucu
Christen Austen
Vurucu
Julius Castellian
Brendan Hargrove [K]
Kovalayıcı
Aaron Anderson
Lorraine Petrawick
-
Arayıcı
Annie Lisa Lancaster
x Maçta belirli bir yazma sırası bulunmamaktadır. Listedeki herkes yazdıktan sonra zarlar atılacaktır.
x DM yazmayan oyuncuları yönlendirebilir.
x Maç snitch'in yakalanmaması durumunda 13 Ağustos 2013 saat 23:59'da son bulacaktır.
x Yeni eklenen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ne göz atmanız rica olunur.
x Rp'lerinizin 6 satırı geçmemesi gerekmektedir.
x Maça katılmayan oyuncular takımdan çıkarılacaktır.

MAÇ BAŞLASIN!

En son Celia Marlow tarafından Çarş. Ağus. 07, 2013 1:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPtsi Haz. 17, 2013 2:39 pm

Sonunda maçlar başlıyordu. Heyecanlıydım. Sonunda diğer binalar Ravenclaw estirdiği rüzgarı tadabileceklerdi. Sahaya gitmek için hazırlığa başladım. Nerden baksan her şey hemen hemen hazırdı. Taki takım kaptanı yoktu ortada belki de sahaya gitmiştir düşüncesiyle sahaya doğru yol aldım. Yolda Hufflepuff Takım Kaptanı Brendan ile karşılaştım. O da benim kadar heyecanlıydı. Hiçbir şey konuşmak istemiyorduk ikimiz de sadece ağzımızdan çıkan tek laf Başarılar, en iyi olan kazansın… dı. Sonunda muhteşem ve görkemli sahaya ulaşmıştık. Neyse ki hava çok kötü değildi. Hatta havada hiç bulut yoktu. Ilık bir rüzgar esiyordu o kadar. Şans bizden yana olmalı ki böyle bir hava bize denk geldi. Giyinme odasına gittiğimde kimse yoktu herkesin gelmesini bekliyordum.Artık maç başlıyordu yavaş yavaş takım sahaya doğru ilerlemeye başladık sezonun ilk maçı olduğu için hepimiz çok heyecanlıydık. Süpürgeme binip Hakem Harvey’in düdüğünü bekliyordum. Artık başlıyordu. Ravenclaw’un gururu olan bizler bu maçı almalıydık. Düdük sesiyle ayağımı yere sertçe vurup havalanmaya başladık. Hız nedeniyle rüzgarda artıyordu. Ani bir kafa çevirmemle Julius için bağıran Hufflepuff tribününü gördüm. Ne kadar saçmaydı. Hufflepuff mı? Julius mu? Bilmiyorum belki de kıskançlık krizine giriyordum. Ama bu saçma sapan şeylere kafa yoracağıma maça yormam gerekiyordu. Quaffle gözümün önündeydi. Quaffle’ı alabilmek için süpürgemin ucunu hafif sarsarak Quaffle’a doğru atıldım.

En son Antonije Hargrove tarafından Paz Haz. 23, 2013 10:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vincenzio Geovanny
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Vincenzio Geovanny

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPtsi Haz. 17, 2013 2:48 pm

Sabah ne kadar erken kalktığımı bir tek ben bilirim. Heyecandan bir türlü uyuyamamıştım. Yarın sezonun ilk maçı vardı. Sabaha kadar yatak da kıvranıp durdum. Bir ara dalmışım ki gözlerimi açtığım da sabah olmuştu. Yataktan kalkıp pencereye doğru ilerledim. Camı açtığımda güneşin ışınları gözüme çarpıyordu. Harika bir gündü. Umarım maç bitene kadar böyle devam ederdi. Havada henüz bulut gözükmüyordu. Hava açıktı. Ama ılık bir rüzgar esiyordu. Artık çıkmam lazımdı. Yatakhaneden çıkıp ilerlerken Ravenclaw takımından Antonije’yi gördüm. Şuanlık hiçbir şey konuşmuyorduk. Sonunda ayrılma zamanı gelmişti. Ayrılırken tek söyleyebildiğimiz kelime Başarılar, en iyi olan kazansın…’ dı. Bence de en iyi olan kazanmalı haksızlık yapan değil. Muhteşem sahaya varmıştım sonunda sahaya doğru ilerledim. Soyunma odasında beklerken tribünlere yerleşen Hogwarts öğrencilerinin Ravenclaw veya Hufflepuff diye tezahuratları yankılanıyordu. O daha çok heyecanlandırıyordu beni. Takımın artık yavaş yavaş gelmesini bekliyordum.

Bartholomew
Vampir
Vampir
Bartholomew

RP Yaşı : 1259
Gerçek Adı : Cihan

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPtsi Haz. 17, 2013 3:02 pm

Evet artık vakti gelmişti. Maç başlıyordu. Herkes de heyecan doruktaydı. Binada herkes geceden konuşmalara başlamıştı. Sabaha kadar oturup konuşmayı planlıyordu. Ama oyuncuların artık yatması gerekiyordu. Sonuçta yarın maçımız vardı. Dinlenmemiz gerekiyor. Ama bu seferde heyecandan uyuyamıyorduk. Kızlar yatakhanesinde büyük bir ihtimal ben uyanıktım. Artık sabah olması gerekiyordu. Zaman geçmek bilmiyordu. Diye düşünürken uyumuşum. Gözlerimi açtığımda maça geç kalıyordum. Hemen hazırlanıp sahaya gitmem gerekiyordu. Hızlı adımlarla sahaya doğru geldim. Geldiğim de hayal kırıklığına uğramadım değil. Çünkü kimse yoktu. Bu çok kötü bir durumdu. Maçı kaptan ve ben mi oynayacaktık. Bu imkansız olmalıydı. Ama maalesef gerçekten öyleydi. Kaptan talimat vermek için diğer oyuncuları da bekliyordu. Artık benim de oturup oyuncularımızı beklemekten başka çarem yoktu.

Aria Mysté

Aria Mysté

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : Eda,edoş,edağ.

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPerş. Haz. 20, 2013 7:02 pm

Açılış maçı! Hufflepuff ile Quidditch sezonunun açılış maçını yapacaktık. Kendi takımım adına da kendi adıma da oldukça mutlu hissediyordum, açıkçası azımsayamayacağımız kadar da heyecanlıydım. Sonunda bir Quidditch maçı yapacaktım ve tezahüratların arasında süpürgemle kaybolacaktım. Kesinlikle bu maçı zaferle sonlandırmak istiyordum ve bunun için günlerdir hazırlandığımı düşünürsek pekte düşük bir ihtimal değildi. Sahaya gitmek için hazırdım, Antonije ve Nicolas'ında hazırlandıklarını görebiliyordum. Sahaya geldiğimde Lorraine ve Brendan'ı gördüm. Tezahuratları kulağımda duymaya başladığımda Ravenclawların olduğu tarafa dönüp gülümsedim ve ilerlemeye başladım. Yerime geldiğimde gözüm karşı takıma takılmıştı. Tanrı aşkına bizim takımda eksikti ancak onlarınki kadar değil... Sahi Reyna neredeydi? Onu henüz görmemiştim, üstelik Nicolas'ta henüz sahaya çıkmış sayılmazdı. En az Hufflepuff kadar eksiktik... Açılış maçı olduğu için oyalanmalarını anlamıyordum. Bizim daha akıllıca davranıp önceden hazırlanıp koşa koşa sahaya çıkmış olmamız gerekmiyor muydu? Hafifçe esen rüzgar saçlarımı geriye doğru götürdüğünde omuzlarımdaki boşluğu hissedebildim. Üşümemi engelleyen Ilık hava hoşuma gitmişti. Açık bıraktığım saçlarımın süpürgeme bindiğimde aldığı şekil hem beni rahat ettiriyordu hemde güzel göründüğünü düşünüyordum. Eğer Şansta bizden yana olursa, yerinde olan moralimle güzel bir maç çıkartabilirdik...

Julius Castellian
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Julius Castellian

Gerçek Adı : Julius Caesar

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPaz Haz. 23, 2013 8:49 pm

Keşke maçımız Gryffindor'la olsaydı da hem o güzel kızları rahat rahat kesip hem Harmony'e tamamen profosyonel amaçlar doğrultusunda hareket ettiğimi söyleyebilseydim. Gerçi Ravenclaw'lı ineklere karşı her zaman bir hırs taşımıştım. Örneğin şu Aria, biriyle beraber diye yatakhanede erkek sinek uçurtmadığını duymuştum. Güzelliğini biraz paylaşsa olmaz mıydı? "Adamımm! Çak bi' tane!" diye bağırdım takım kaptanımız Brendan'a. Hakemimiz olan Bay Harvey'in yerlerimize geçmemizi söylemesiyle elim havada kaldı. Düdük çalana dek asamla tribünlerdeki Mony'e pembe kalpler ve öpücükler yolladım. Sonunda düdük çaldı ve ayağımı sertçe yere vurup havalandım. Yükseldikçe rüzgar artıyor ve muhtemelen olduğumdan daha karizmatik görünmemi sağlıyordu. Şöyle bir aşağıya bakınca Hufflepuff tribünlerindeki Julius fan klübüne el salladım. "Sizin için bir kaç Ravenclaw poposu tekmeleyeceğim kızlar!" Sopamı kaldırdığım gibi bludgerları gözlemeye başladım. Niyetim gıcık kovalayıcılarından birini yaralayıp sayı yapamamalarını garantilemekti.

Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPaz Haz. 23, 2013 10:28 pm

Yanımda Metehan ile, soyunma odasında üstümüzü değişiyorduk. Pek konuştuğumuz söylenemezdi. Maç öncesi heyecan beni boğuyordu. Tanrı biliyor ya, bu sporu çok seviyordum. Clary ile aramız bozulup kendimi koyverdiğimde, takımda ki vurucu yerimi kaybetmiştim. Ben vurucu iken, Metehan ile çok iyi ikili oluşturuyorduk. Ancak şu an için önemli değildi. En azından hala takımdaydım. Şimdi daha az heyecanlı olan bir mevki de, Arayıcı olarak oynuyordum. Ah! Elimde sopa Bludger'a yapıştırıp bir kaç oyuncuyu süpürgesinden düşürmeyi ne çok isterdim şimdi... Ancak kaybettiğim o kondisyonu geri kazanamamıştım hala... 

Derin bir soluk aldım ve, kıyafetimin son parçası olan kolluklarımı taktım. Hafifçe silkelendim.. Heyecanım gittikçe artıyordu.. Elimi süpürgeye uzatıp sapından kavradım ve son bir kontrol için, baktım ona. Herhangi bir sıkıntı görünmüyordu. Elimde süpürgem ile döndümve takımı beklemeye başladım. Herkes hazır olduğunda takım halinde dışarı çıktık. Her zaman ki gibi, tribünler doluydu. Mavi sarı bir renk dalgası hakimdi ortaya. Tabi Slytherin binası öğrencilerinin hiç kimseyi desteklemek için gelmediği besbelliydi. Hem Ravenclaw, hemde Hufflepuff oyuncuları ortaya gelirken yuhalamışlardı... En nihayetinde herkes ortaya geldi ve maçın başlaması için beklemeye başladık...
Metehan Bora Tunç
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Metehan Bora Tunç

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Metehan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPaz Haz. 23, 2013 10:47 pm

Maçın başlamasını çok az vakit kalmıştı. Metehan yanında Adrian ile üstünü değiştiriyordu. Metehan uzun zamandır hiç bir antrenmanı kaçırmadığı için, oldukça kondisyonluydu. Çok iyi bir maç çıkartacağına inanıyordu. Onu esas şaşırtan, Adrian'nın yaşadığı çöküntüden hızla kurtulup, yeniden takıma girebilmesiydi. Ancak şimdi o konunun önemi yoktu. Son olarak dizliklerini takıtı ve yerinde hafifçe silkelendi. Uzanıp süpürgesini aldı. Sonrasında takım tamamen hazırlanıncaya kadar beklemeye başladı.

Herkes hazır olduğunda, takım halinde yavaş adımlarla sahaya çıktılar. Mete, şu ana kadar hiç bir şey hissetmediyse bile, sahaya çıktığı andan itibaren içinde hissettiği heyecan, süpürgeye bile ihtiyacı olmadan onu uçurmaya yetecekti.. Tribünlere dönüp baktığında, her yerin tıklım tıklım dolu olduğunu görmüştü. Mavi, sarı ve yeşil renkler vardı. Aslında Slytherin binasını öğrencilerinin sadece anti tezahurat yapmak için orada olduğunu tahmin ediyordu Mete. Yuhalamaları duyunca tahmini doğrulanmış oldu. Sahanın ortasına geldiklerinde herkes hazırdı ve başlamak için son hazırlıkların bitmesini beklemeye başladılar....
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyÇarş. Tem. 03, 2013 3:42 am

Attığı adımların gitgide hızlanıp yürümekten koşmaya dönüşeli epey olmuştu. Bugün maç olduğunu biliyordu elbet, sadece ruhunu dinlendirmek ve maça biraz daha iyi odaklanabilmek için küçük bir yürüyüşe çıkmıştı o kadar. Zaman tanrısı Kronos'un Leonard'la ciddi anlamda sorunu olmalıydı, bu sıralar gerçek olamayacak kadar çok şeyi kaçırıyordu. Ama bu... Bu olamazdı değil mi? Bu sonradan kolaylıkla atlatabileceği sıradan bir ders değildi. Hadi ama bu Quidditch idi! Hem de gerçek maçtı, kaçırıp sonradan Reyna'nın gönlünü alabileceği bir antrenman da değil. Nefes nefeseyi soyunma odasının kapısına ulaşabildiğinde. Kendisinin yerine beceriksiz bir yedeğin çıktığını görmek istemiyordu. İçeri girdiğinde bir çok oyuncu üzerini değişmişti ve sahaya doğru çıkmaya hazırlanıyorlardı ellerinde birazdan müthiş gösterilerini yapacakları süpürgeler ile. Hızlıca formasını geçirdi üzerine. Süpürgesini alarak diğer oyuncuların peşinden sahaya koşarken neyi unuttuğunu fark edemeyecek kadar yüksek adrenalin salgılıyordu vücudu. Neyseki yedeklerden biri onu bu saçma durumdan kurtarmıştı. "Hey, Leonard!" Çocuğun seslendiği tarafa bakmasıyla kendisine atılan sopayı görüp yakalaması bir oldu. Tabii ki de bir vurucuydu o. "Sağ ol." dedi kısaca, hala nefes nefese çıkan bir sesle. Sonunda takıma yetiştiğinde, süpürgesiyle dalmadan önce apaçık semaya, durduğu yerde soluklanarak sakinleştirmeye çalıştı bedenini. Maçtan önce koşmak pek işe yaramıyordu demek ki. Süpürgesiyle yükselmeye başladığında görmüştü tribünlerin ne kadar da dolu olduğunu.  Bu iyiye işaretti. Kendinden emin bir şekilde gülümsedi genç büyücü. Sopasını elinde sallarken, maçı kazandıklarını hayal ediyordu şimdiden.
Christen Austen

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPtsi Tem. 08, 2013 4:43 pm

‘Yılın ilk maçı, ahh. Dostluk ve güzellik üzerinize olsun binadaşlarım,’ temalı gösterilere hiç gelemeyecektim. Uykudan Julius sayesinde, ağzım yüzüm bir tarafa kayarak uyandırılmıştım. Ve bu son derece huysuz olmamı sağlıyordu. Atılan Quaffle’ı Julius’un yüzü olarak, koruduğum çemberleri ise yatağım olarak düşünecektim sanırım. Fakat bu Quaffle için oldukça büyük bir acı olacaktı. Isınma hareketlerimi tamamlamadan önce, tribünden yankılanan Julius seslerine karşılık popomu tribüne döndüm ve ‘kıçımla konuşun’ modunda popomu sağa sola sallamaya başladım. On tane kaymak birası içmiş halimle bile Quaffle’ı tutacağıma emindim.
    Profesör Harvey düdüğünü çalmasıyla, aşırı derecede kuul tavırla havalanmam bir olmuştu. Oldukça akrobatik hareketlerimi devam ettirerek korumam gereken çemberlerin yanına gittim. Gergin olmamın nedeni, bütün kızların hayranlıkla bizi izlemesi değildi tabii. Uykusuzdum yahu! Sabahın köründe uyandırılmış olmam bir yana, tutuk bir boyunla maça çıkacaktım. Gerçi bu durumlarda iki üç kız öpücüğü bana pek iyi gelirdi. Gözlerimi dikkatle tribünde gezdirdiğimde beni kesmekte olan Aleksandra'ya göz kırptım. Ah, bu kız benim için deli oluyordu yav! Büyük ihtimalle buraya tribünden iki üç kız çağırıp -Aleksandra falan hani-, muhabbet kuracaktım. Çünkü o Quaffle buraya ulaşamadan maç bitecekti.

Aaron Anderson

Aaron Anderson

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPtsi Tem. 08, 2013 4:59 pm

"Siktiğimin..." diye homurdandı Aaron, ayaklarına ayakkabılarını geçirmeye çalışırken zar zor dengede durarak. Süpürgesini kaptı ve yatakhane odasından çıkan arkadaşlarını takip ederek, hızlı adımlarla ortak salona indi. Bugünkü maçı pek de umursadığı söylenemezdi, asıl umursadığı şey Mel'in orada olup olmayacağıydı. Genç kızın kendisini izlemesini istiyordu elbette, ama ne zaman toplum içine çıksalar genç kız bir kıskançlık sebebi bulup, Aaron'ı trip yağmuruna tutuyordu. Sahaya vardığında, bir sürü kişinin onlar için tezahürat yapmakta olduklarını gördü ve bu sıkıcı ruh halinden çıkması gerektiğini fark ederek kollarını havaya kaldırdı, yüzünde kocaman bir sırıtışlar kalabalığı coşturdu ve süpürgesine atladı. Profesör Harvey'nin maçın başladığını ifade eden düdüğü çalmasından hemen önce, tribünlerdeki Mel'i görmüştü, yüzünde hafif bir gülümseme ile kıza baktı ve ardından kendisini oyuna vermeden hemen önce Christen'ın yanına uçarak elini havaya kaldırdı. Birinci sınıftan beri yaptıkları el selamlaşma hareketini yaptılar. "Hadi yapalım şu işi dostum!" diye bağırdı Aaron ve inanılmaz bir hızla sahada süzülmeye başladı.
Annie Lisa Lancaster

Annie Lisa Lancaster

RP Yaşı : on altı.
Gerçek Adı : dilara.

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyPtsi Tem. 08, 2013 5:00 pm

“Quidditch maçlarını kokuşmuş erkekler oynamasa her şey daha mükemmel olurdu, değil mi Vivi?” dedikten sonra sevgilisinin dudaklarına kondurduğu şans öpücüğünün mutluluğuyla son kez kendisine baktı. “Sevgilim, kıskanma ama bu kalçaları boşuna sıkılaştırmadım. Bazı Ravenclaw kekolarını devirmem gerekiyor. Anlarsın ya.” Kıkırdamalar eşliğinde Vivi’yi tribüne uğurladı ve sahaya doğru ilerlemeye başladı. Erkeklerin ter kokulu çamaşırlarını gördükçe midesindeki bulantı hissi fazlalaşıyordu. Neden herkes bir Julius, Christen, Drake falan olamıyordu ki? Gerçi hepsinin havası ‘yeni budala kızlar’la tanışınca sönmüştü. Sahaya çıktığında Ravenclaw tribünündeki erkeklere öpücük attıktan sonra –bundan nefret ediyordu, evet. Ama bu oyunun da belirli kuralları vardı,- Hufflepuff tribüne eliyle yaptığı kalplerden yolladı. Merlin aşkına.. Kendini uzun zamandır bu kadar huzurlu hissetmemişti.

Düdük çaldığında gözlerini her zamankinden daha dikkatli bir biçimde Altın Snitch’e odaklamıştı. Oldukça sportif biri olmasaydı, bu kıvrımlar olmazdı. Tabii vücudunu formda tutmak sadece beslenmekten geçmiyordu. Adrian’ın fiziği bir erkeğe kadar ne kadar düzgün olsa da o bir erkekti, değil mi? Bu yüzden bir feminist olarak, onların kazanmasına asla izin vermeyeceğimi biliyor olmalıydı.

Mad Hatter
Dungeon Master
Dungeon Master
Mad Hatter

Gerçek Adı : Who Knows

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptySalı Ağus. 06, 2013 5:22 am

Kovalayıcılar

[R] Antonije Austen Hargrove (87), Nicolas Joseph Bowie (100), Aria Mysté (100) [H] Aaron Anderson (100), Lorraine Petrawick (100), -

Antonije (3) doğruca önünde kaçarcasına uçan quaffle'a hamle yaptığı sırada Hufflepuff Vurucusu Julius'un attığı bludger koluna isabet ediyor, Antonije ufak çaplı bir yaralanmayla beraber şansını kaçırıyor. (100-17=83)

Lorraine (15) Antonije'nin kaçırdığı quaffle'a atılıyor, şansı yaver gidiyor ve çemberlere fırlattığı top Tutucu Reyna'nın yanından süzülerek sayı yapıyor! Hufflepuff 15 puan kazandı!

Tutucular

[R] Reyna Lana Regina (100) , [H] Christen Austen (100)

Reyna (-) kaptan imajını sarsarak, Bay Harvey'e  epey yalvardıktan sonra sahaya geç çıkıyor. Dikkati dağınık olmalı ki ilk dakika içinde Hufflepuff'tan bir sayı yiyor. Christen'e ise heüz iş düşmedi.

Vurucular

[R] Leonard Allen (100), Metehan Bora Tunç (100), [H] Julius Castellian (100), Gordon Brendan Hargrove (100)

Julius (17) tezahüratlardan güç almış olsa gerek, topa uzandığını gördüğü Antonije'yi gözüne kestirerek sopasını kaldırdığı sırada tepesinden bir bludger süzülüyor. O da ne, Julius'un sert vuruşu topu doğruca Antonije'ye gönderiyor, güm! Diğer bludger sahanın tepesinde başıboş dönmekte.

Arayıcılar

[R] Adrian Mikael Black (100), [H] Annie Lisa Lancaster (100)

Adrian (18) takımının ilk dakikada yaşadığı şanssızlığa inat eder gibi, snitchi görüyor ve çemberlerin 3-4 metre üzerinde uçan minik topa gözlerini dikiyor.

Annie (1) snitch'i görmediği gibi Adrian'ın minik topu gözüne kestirdiğinin bile farkında olmayarak sağa sola uçuyor.

Durum

Ravenclaw 0 - Hufflepuff 15

Bludger'ların ikiside sahada dolanıyor.
    Quaffle'ı Bay Harvey sahaya fırlatıyor.
    Snitch'i Adrian Mikael Black gördü.

Bundan sonraki Rp'ler için önemli!:
Antonije Hargrove
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Antonije Hargrove

Gerçek Adı : Antonije Austen Hargrove

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptySalı Ağus. 06, 2013 11:19 am

Hayır işler istediğim gibi gitmiyordu. Julius'un attığı bludger koluma çarpmıştı. Acıyla geri çekildim neyseki fazla bir şey olmadı. Sadece vücuduma yayılan ağrıdan başka bir şey hissetmiyorum. Ama ne olursa olsun bu maç bizim olmalıydı. Profesör Harver quaffle'ı havaya atar atmaz ilk hedefim topu alıp sayı atmaktı. Hızlıca topu almak için süpürgemi hızlı bir şekilde ilerlettim.
Aria Mysté

Aria Mysté

RP Yaşı : 15.
Gerçek Adı : Eda,edoş,edağ.

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı EmptyÇarş. Ağus. 07, 2013 12:51 am

Julius'un attığı bludger'ın Antonije'yi bulduğunu gördüğümde süpürgeme daha da sarıldım. Sevgi yumağı bir binanın bizi yenmesine izin vermeyecektim. Bludger'ların ikisi sahada dolaşırken gözüm Profesör'ün havaya fırlattığı Quaffle'dan bir an olsun ayrılmadı. Quaffle'a doğru hızla hamle yapmıştım, amacım topu almak ve sayı yapmaktı.

II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki