AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 11:09 pm

Bir tur daha sopasına tek bir Bludger değmeden biterken genç büyücü, önceki kadar hırslı ve daha umutluydu. İki sayıyı arka arkaya atmalarını becerikli kovalayıcılarına borçlu olduğunu biliyordu. Tribündeki Ravenclaw'lar kovalayıcıları tezahüratlara boğuyordu. Bunun yanı sıra arayıcılarının vurulduğunu da fark etmişti, yine o lanet sarışın Hufflepuff tarafından. Bu adam kendini ne sanıyordu böyle? Tribünlerdeki kızlara işaretler yapıyordu, hoş, gözü tribünlerden ayrılmaz iken arka arkaya iki kişiyi nasıl vurduğu bir muamma idi Leon için. Klasik HufflePuff, diye iç geçirdi. O 'kocaman' yüreklerinde kim bilir kaç kızı sığdırabilirlerdi. Yeniden Quaffle'ın atılması ile dikkatini Bludger'ların yerini saptamaya verdi genç büyücü. Süpürgesiyle hızlı hamleler yapabilirdi, sopasını elinde artistik bir biçimde sallayabilirdi; ancak bunlardan çok bir Bludger'a tüm hırsıyla vurup birini sarsmak çok daha iyi olurdu, mesela Julius'u. Daha çok arayıcıları hedef almak gibi taktiksel hamleler yapmayı daha mantıklı bulsa da, şu an takımına zarar vermiş adamı vurmayı daha çok istiyordu. Yine de öncelikli hamlesi takımını korumak olacaktı.
Bartholomew
Vampir
Vampir
Bartholomew

RP Yaşı : 1259
Gerçek Adı : Cihan

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 11:20 pm

Kaybediyorduk desem yeridir. Sahada ki Lorraine seslerini Antonije ve Aria isimleri aldı. Bu da demek oluyordu ki yeniliyorduk. İki sayı birden amışlardı. Tekrar atabilirdim. Çok zor değil ya. Süpürgeme asıldıktan sonra quaffle'ı yakalamak için ilerledim.
Metehan Bora Tunç
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Metehan Bora Tunç

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Metehan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 12:33 am

Metehan vurduğu Bludger'in büyü yapılmış gibi, kavis çizerek Lisa'dan uzaklaştığını görünce şaşırdı. O sırada bir çok şey birden oldu. Kendi takımı birden iki sayı aldı. Adrian Sırtına yediği Bludger yüzünden yalpaladı ve Snitch kaçtı. En yakınında başıboş dolaşan Bludger'e yöneldi. Bludger son anda yön değiştirmezse karşı takımın arayıcısını oyun dışı bırakmaya niyetliydi..
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 12:38 am

Snitch. Zafer coşkusu her tarafımı sararken, sırtıma şiddetli bir darbe aldım. Neredeyse süpürgeden aşağı düşecektim. Kendimi toparladığımda, Snitch ortadan kaybolmuştu. Leonard ve Metehan'a okkalı birer küfür savurdum. Sahada ne halt ediyorlardı? Hırsla dönüp onlara baktım. Bizim takım iki sayı birden yaptı. Durum lehimize döndü. Ancak, Snitc yakalanırsa kaybederdik. O sırada gözlerim Lisa'yı aradı. Birden bire yukarı doğru hızlandı. Snitch'i görmedim. Ancak karşı takımın arayıcısı bir şeye kilitlendiyse, bizim takım için hayırlı olmayacağı kesindi. Hemen Lisa'nın peşine düştüm.
Fletcher Stanwick
Şifacı
Şifacı
Fletcher Stanwick

RP Yaşı : 28

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 9:59 am

Her sayı yapıldıkça sevinç çığlıkları yükseliyordu benden. Şuan yenen taraf bizdik. Ama hala maç bitmemişti. Adrian'ın snitch'i bulması lazımdı. Ama olaması gereken şeyler olmuştu. Julius'ın attığı bludger sırtına isabet etti Adrian'ın. Neredeyse süpürgesinden düşücekti ama toparlandı. Hızla dikkatini toplayarak snitch'i aramaya koyuldu. Ben de süpürgeme sım sıkı sarılarak Hufflepuff kovalayacılarının yolladığı topları tutmak için bekliyordum.
Vincenzio Geovanny
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Vincenzio Geovanny

RP Yaşı : 15

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 1:06 pm

Yeniliyorduk. Bir takım kaptanını bundan daha fazla hiç bir şey üzemezdi. Can sıkıntısıyla süpürgemde duruyordum. Hiçbir şey istediğimiz gibi olmuyordu. İki sayı birden öne geçmişlerdi. Ama artık bu kadarı yeterliydi Ravenclaw'luları fazla sevindirmememiz gerekiyordu. Tek yapmam gereken sopamı kaldırıp bludger'a vurmaktı.

NPC KOVALAYICI:

Takım geri plana düşüyordu. Yenilmek istemiyordum hatta istemiyorduk. İlk yaptığım hamle işe yaramamıştı. Aynı hamleyi tekrarlamak için süpürgemi quaffle'a doğru hızla sürdüm.
Mad Hatter
Dungeon Master
Dungeon Master
Mad Hatter

Gerçek Adı : Who Knows

MesajKonu: Geri: II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı   II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ağus. 14, 2013 4:54 pm

Kovalayıcılar

[R] Antonije Austen Hargrove (87), Aria Mysté (100), - [H] Aaron Anderson (100), Lorraine Petrawick (100), -

Antonije ve Aria ses getiren başarılarından sonra durgunlaşıyor, bir kaç kere quaffle'ı çemberlere atıyorlar ama Christen yakalıyor. Bu sırada pek hırslı görünen sarışın Hufflepuff'lı kızımız Lorraine (13) atağa geçiyor. Kaptığı Quaffle'ı yerinden kıpırdamadan fırlatıyor ve sayı! Onun hemen ardından John Doe (NPC/13) quaffle'ı bir kaç kere çemberlere attıktan sonra sayı yapmayı başarıyor!

Tutucular

[R] Fletcher Stanwick (100) , [H] Christen Austen (100)

Christen (20) büyük başarısızlığından sonra uyanmış gibi görünüyor, Antonije ve Aria'nın arka arkaya attığı bir kaç Quaffle'ı başarıyla yakalayıp sahaya geri gönderiyor. Flethcer (7) ise Lorraine ve John'un attığı Quaffle'ı yakalayamıyor.

Vurucular

[R] Leonard Allen (100), Metehan Bora Tunç (100), [H] Julius Castellian (100), Julien Whitley (100)

Metehan (17) sahada delicesine uçarken izleyenlerin başını döndürüyor. Planı ne acaba diye düşünmeye başladığımızda bir Bludger görüş alanına girdiğinde sopasını kaldırıyor ve GÜM! Annie epey zor durumda!

Arayıcılar

[R] Adrian Mikael Black (89), [H] Annie Lisa Lancaster (83)

Annie (6) gördüğü snitchi kovalamaya başlayacakken sert bir bludger yiyor, hemde başının arkasına! Sarsılıyor ve süpürgesiyle olduğu yerde, havada asılı kalıyor. Adrian (9) snitchi görmediği, Annie'yi takip ettiği için Annie durunca duruyor. Yoksa snitchi biri mi çaldı? (100-17=83)

Durum

Ravenclaw 30 - Hufflepuff 45

Oyun Sonu

Annie (10) bocaladıktan sonra tekrar sahanın tepesinde uçmaya başlıyor ve snitchi gördüğünü belli ederek hızlanıyor. Adrian (19) da snitchi görüyor, öyle bir hızla dalıyor ki Annie'nin önüne geçiyor. Tüm oyuncular, hakem, seyirciler donmuş bu mücadeleyi izliyor. Annie (16) önündeki arayıcıya rağmen snitchi kaybetmeden uçmaya devam ediyor, Adrian (15) bir süre sonra Annie ile yan yana kovalıyor snitchi. Snitch, yanyana uçan, ara sıra birbirine sertçe omuz atan iki arayıcıdan en fazla 1 metre ileride altın kanatlarını çırparak uçuyor. İkisi de elini ileriye uzatıyor, herkes nefesini tutuyor

VE ANNİE (18) SNİTCHİ YAKALIYOR! Altın top genç kızın parmakları arasında çırpınırken Hufflepuff tribünlerinde çığlıklar kopuyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

KAZANAN HUFFLEPUFF!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

(Ravenclaw 30 - Hufflepuff 195)

II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Similar topics

-
» II. Sezon Gryffindor & Hufflepuff Şampiyonluk Maçı
» II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı
» 2. sezon ders başvuruları