AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

John Dillinger & Amélie Anne Andrea Düğünü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Amélie Anne Andrea
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Amélie Anne Andrea

RP Yaşı : 29
Gerçek Adı : Cerön.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

John Dillinger & Amélie Anne Andrea Düğünü - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: John Dillinger & Amélie Anne Andrea Düğünü   John Dillinger & Amélie Anne Andrea Düğünü - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 13, 2011 4:11 pm

John elini kibarca bana uzattı ve elini tuttum. O anda elimden tüm vücuduma yayılan bir güven duygusu kapladı tüm bedenimi. Karşısına geçtim ve onu izlemeye başladım. O kadar harika duruyordu ki...

Ben John'u izlerken peder bir şeyler diyordu. Yalnızca prosedürler. Dediklerini dinlemiyordum. Ben hipnoz olmuş gibi veya büyülenmiş gibi John'u izliyordum. O da bana bakıyordu. Acaba ne düşünüyordu? Ona bakarken onu özlediğimi de fark ettim...

- Bay Dillinger, sizi bekliyoruz dedi ve yüzümü yavaşça pedere çevirdim. Sonra John'a tekrar baktım, bana bakıyordu, hala.

- Şeyy. Affedersiniz,karşımdaki harikaya bakakalmışsım dedi güzel bir tebessümle.

"O sizin mükemmelliğiniz Mr. Dillinger" dedim kısık bir sesle.

- Yemininizi bekliyoruz, Mr. Dillinger dedi ve John söze başladı.

''Hayatımı birleştirdiğim bu kadın benim için her şeyden önemli. Bir ömür boyu ne olursa olsun hep onunla olacağım. Bir evimiz olacak ve yaşamımıza orada renk vereceğiz. Acısıyla ve ya tatlısıyla yaşadığımız her gün benim için bir hazine olacak. Küçük kavgalarımız elbette olacak ama bunun bizi yıldırmaması gerek. Kavgalar, aşkın ve evliliğin tadı tuzudur bence. Daha fazla bir şey aklıma gelmiyor ama son olarak şunu ekleyeyim; ben sadece senin kollarında yaşlanarak ölmek istiyorum.’’

Ona hayran hayran bakakaldım. Hayatım boyunca ondan duyduğum en güzel sözlerdi bunlar. Bunları söyledikten sonra heyecanım bana yetmiyormuş gibi bir de beni öptüm ve günlerdir üzerinde uğraştığım yemini unuttum.

- Sıra sizce Miss Andrea, dedi ve söze başladım.

"Nefes aldığım süre boyunca seni seveceğim, seni tüm kalbimle seveceğim. Bir kadının verebileceği tüm sevgiyi sana vereceğim ve seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Sana her zaman destek olacağım ve aramızdaki dostluk asla bitmeyecek. Küçük problemler yüzünden aşkımızı tehlikeye atmayacağım ve hiçbir zaman peşin hükümler vermeyeceğim. Seni seviyorum John ve bu hiçbir zaman değişmeyecek!"

Doğaçlama ancak bu kadar söyleyebilmiştim.

- Sihir Bakanımızın bana verdiği yetkiyle ben de sizleri Bay ve Bayan Dillinger ilan ediyorum.

Sihir Bakanı kendi kendisini evlendirmek üzere birilerine yetki veriyordu. Bu durum beni gülümsetti.

Artık Miss Andrea yerine Ms. Dillinger'dim. John ile sonsuza kadar yaşayabilirdik...
http://felixfelicis.yetkinforum.com/

John Dillinger & Amélie Anne Andrea Düğünü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» John Dillinger & Amélie Anne Andrea'nın Evi
» Amélie Anne Andrea
» AAA| Amélie Anne Andrea
» Prof. Amélie Anne Andrea'nın ofisi
» Rose Dillinger