AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Arkadaş Kalabilir Miyiz?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Summer Shacklebolt

Summer Shacklebolt

RP Yaşı : 27

Arkadaş Kalabilir Miyiz? Empty
MesajKonu: Arkadaş Kalabilir Miyiz?   Arkadaş Kalabilir Miyiz? EmptyCuma Nis. 08, 2011 6:05 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Summer Abbott & B. Deukalion Yvosque

Uzun zamandır ateş viskisi bara gitmediğimi fark etmiştim. Orası hep bana sıcak bir yer gibi gelirdi. Hoştu. Yalnız gitmek iyi gelebilir diye düşündüm. Biraz kafa dinlerdim. Son zamanlarda hep haber peşinde koşmaktan yorulmuştum. Hazırlandıktan sonra hızlı bir şekilde evimden çıkıp arabama atladım. hava çok güzeldi ve yapraklar dökülmeye başlamıştı. Tam anlamıyla sonbahar gelmişti artık.

Bara girip bulduğum ilk cam kenarında ki masaya oturup gelen geçeni izledim. Kısa süre sonra içeri uzun boylu bir adam girdi. Arkasını dönene kadar tanımıyordum. Ama döndüğünde kim olduğunu fark etmem uzun süremedi. Kahretsin! Bayadır görüşmemiştik ve bu gayet güzeldi. Onunla tekrar görüşmek istediğim söylenemezdi. Ayrıldığımızda bana çok kızgındı ki haklıydı da. O da beni fark ettiğinde çok sinirli olmayan bir ifadeyle yanıma yaklaştı. Buraya oturabilir miyim der gibi bir bakış attı ama benim cevap vermemi beklemeden oturmuştu bile. Kısa süre ikimizde tek laf etmedik.

"Uzun zamandır görüşememiştik. Umarım bana hala kızgın değilsindir."

En son Summer Abbott tarafından Cuma Nis. 08, 2011 6:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
B. Deukalion Yvosque

B. Deukalion Yvosque

Gerçek Adı : su. :B

MesajKonu: Geri: Arkadaş Kalabilir Miyiz?   Arkadaş Kalabilir Miyiz? EmptyCuma Nis. 08, 2011 6:22 pm

Yaşayabiliyordum.
Bir zamanlar deli gibi aşık olduğum kadının beni aldatışına şahit olmama karşın yaşayabiliyordum. Eskisinden daha güçlü ve iyi olarak.

Tek eksi yanı ise her gece yanında yattığım kadınlarda aradığım Summer kalıntısına asla ulaşamıyordum. Teknik olarak onun gibi bir kadına lanetler yağdırmam gerekirken sadece içimde bir sızı taşıyor her an her yerde büyümesine izin veriyordum. Güçlü bir erkektim, kadınların tasvirine göre ise 'bir kaya parçası' olarak yakışıklı bir erkektim. Fiziksel anlamda geniş ve avrupai ölçülerim vardı ve bir çok kadın bana hastaydı. Ben ise alkole hastaydım. Barda yine birlikte olacağım kadına ulaşmak için Ateş Viskisi Barı'na ilerliyor bir yandan ise yerdeki yaprakların hışırtısını dinliyordum. Sıcak, pek egzotik bir yer olmamasına karşın sevdiğim yer olan o bar eskiden Summer ile uğradığım bir yerdi. Kapıdan içeri girdiğimde önce etrafa bakındım, her zaman oturduğum yer boştu. Vardiyasını yeni değiştiren kadının yerine tıfıl bir barmen gelmişti. Bu sefer bar koltuklarına oturmamaya karar verdim. Başımı çevirdiğim anda gözüme sarı saçlı bir kadın takıldı. Summer...

Yavaşça oturduğu yere yaklaştım ve oturabilirmiyim dercesine kaşımı kaldırsam bile cevabı beklemedim. Yüzüne karşı öfkemi kurmak ve kendisine olan nefretimi dile getirmem için hiç bir engel yoktu. Güzel yüzüne karşı bunları söylemek ise oldukça zordu. Kısa süre boyunca hiç konuşmadık. Sadece soluklarımızın uğultusu eşliğinde birbirimize ve masadaki edevatlara bakınıyorduk. Sonrasında Summer sessizliği bozdu.

"Uzun zamandır görüşememiştik. Umarım bana hala kızgın değilsindir."

O an ne yapacağımı bilememiştim. Uzun zaman olmuştu, benim gibi sabit karakterli birinin bile büyük bir değişime uğramasını sağlayacak kadar uzun. Ya da evliliğin eşiğinden aldatılmak ile dönen genç bir adamın sevdiği kadını unutması kadar uzun. Geniş bir gülümseme ve oldukça neşeli ruh halimi ona yansıtarak yerimde doğruldum. Derin bir nefes alıp iyice dudaklarımı araladım.

"Bende seni gördüğüme sevindim, Summer."

Summer Shacklebolt

Summer Shacklebolt

RP Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Arkadaş Kalabilir Miyiz?   Arkadaş Kalabilir Miyiz? EmptyCuma Nis. 08, 2011 6:55 pm

"Bende seni gördüğüme sevindim, Summer."

Gerçekten mi diye sormak istedim. Ama saçmalayacağımı düşündüm. Ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Açıkçası onun gibi birinin hayatımdan tamamen silinmesini istemezdim. Yani arkadaş kalabilirdik. Hem bunda bir sorun yoktu ki. Eski sevgililerin -yada nişanlıların- arkadaş kalması gayet normal bir şeydi. Onun da fikrini almalıydım bu konuda ama ne diyecektim ki? Hey baksana arkadaş kalalım, mı? Onu özlemiştim ama kesinlikle ona aşık değildim. Şu anda gayet mutluydum zaten. Güzel giden bir ilişkim vardı ve Felix'i seviyordum.

"Neler yaptın görüşmeyeli?"

Sorulabilecek en iyi soru buydu herhalde. Sonuçta arkadaş kalma durumu söz konusu olacaksa bu konuşmayı ben yapmak istemezdim. Zaten hep böyle konularda dilim tutulurdu. Bu huyumdan gerçekten nefret ediyorum.
B. Deukalion Yvosque

B. Deukalion Yvosque

Gerçek Adı : su. :B

MesajKonu: Geri: Arkadaş Kalabilir Miyiz?   Arkadaş Kalabilir Miyiz? EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 1:13 pm

Şu an aklımdan geçen iğrenç düşünceleri gerçekleştirmemek işten bile değildi. Fakat ben iradeliydim. Dudaklarımı sıktım ve yüzümde zoraki bir gülümsemenin oluşmasını sağladım. Bir şey söylemek istercesine dudaklarını aralayıp sonrasında vazgeçen Summer'a bakakalmıştım. Bu denli güzel bir yüze sahip olduğunu bu ana kadar hiç farketmemiştim. O sırada ani bir şekilde Summer'ın sesini duydum.

"Neler yaptın görüşmeyeli?"

Gerçekten öğrenmek istemediğine emindim. F*hişelerden ve nişanlısını aldatan uçkursuz kadınlardan uzak durdum diyebilmeyi çok isterdim fakat onun yerine birkaç saniye düşündüm. Ne yapmıştım sahiden? İçmek, kadınlar ve iş dışında hiçbir şey yapmamıştım. Fakat ona böyle bir cevap vermeyecektim.

"Kendimi işe ve eğlenceye verdim diyebilirim, sanırım."

Kararsız ve kısık sesimin baş göstermemesine oldukça sevinmiştim. Sigara paketini açtım ve bir sigara alıp tekrar cebime soktum. Yeni başladığım için çevremdekiler bana zararı olduğundan bahsedip vazgeçirmeye çalışıyorlardı. Kalp hastası olmanın ve neredeyse ölmek üzere olmanın nesini kötü bulduklarını anlayamıyordum. Eğer bir tanrı varsa ki eminim yok, şu ana kadar ettiğim duaları kabul eder ve beni daha acısız bir yöntemle yoğururdu. Fakat bilimsel açıklamalara daha fazla inanmaya başlamış ve kısmi bir ateist olmuştum. O geceden sonra tabi.

"Sen neler yaptın?"

İşte ben bunu merak etmemiştim. Nezaket en zayıf yönümdü sanırım. Hele karşımdaki Summer ise bu nezaket ona fazla bile gelebilirdi. Ve o an farkettim. Summer'ı hiçbir şeye layık görmüyordum, o kadın hiçbir şeye layık değildi fakat yanındaydım. Tam karşısında oturmuş onunla birer arkadaş gibi konuşma denemeleri yapıyordum. Kalp atışlarımın hızlanışı ile sigarayı tablanın içerisine salıp derin derin öksürdüm. Cebimdeki küçük hap kutusundan usulca aldığım hapı büyük bir ihtimalle Summer görmeden ağzıma attım ve yuttum. Gizli kapaklı işlerde bir numara sayılabilecek bir adamdım.

Arkadaş Kalabilir Miyiz?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» İki arkadaş
» Nyn'de arkadaş arar :D
» Yeni bir arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş.
» yeni bir arkadaş