AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Baskın Ve Kaza

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Vera Dantes

Vera Dantes

RP Yaşı : 27
Gerçek Adı : Didem

Baskın Ve Kaza - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Baskın Ve Kaza   Baskın Ve Kaza - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 11:00 am

Kapıda dikilmenin anlamsız olacağını fark etmiş olacak ki, peşimden içeri girdi. Uyku sersemiydi, tatlı bir şekilde esnedi. "Sana da yük oldum. Hayatımı iki kez kurtardın." Ayakta sallanıyordu. Kendisiyle verdiği bu amansız savaşı uyku kazandı ve az önce uyuduğu yere oturdu. "Teşekkür ederim."

Bu kadar çok teşekküre alışık değildim. Elime bir dergi alıp umursamaz görünerek karıştırmaya başladım. Nasıl davranmam gerektiğini bilmiyor, onun davranışlarını gözlemliyordum.

- Şu kadının azmine gerçekten hayran kaldım.

Zafer kazanmış bir edayla gülümsüyordum.
Alexander Hailword

Alexander Hailword

MesajKonu: Geri: Baskın Ve Kaza   Baskın Ve Kaza - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 11:14 am

- Şu kadının azmine gerçekten hayran kaldım.

Hım? Evet. Hayır. Of. Uykunun üzerimdeki etkisi çok ağır oluyordı. Şimdi de onun söylediklerini kavramam biraz zaman almıştı.

"Saplantı demek doğru olur." Tekrar esnedim. Ne ara bu kadar yorulmuştum ki? "Sevebilir. Buna diyecek bir şeyim yok. Ama takip edip üzerime saldırması hiç hoş değildi."

Son cümleyi bunalmış bir çocuk edasıyla söyledim. Sonra mavi gözlerimi ona çevirip gülümsedim.
Vera Dantes

Vera Dantes

Gerçek Adı : Didem

MesajKonu: Geri: Baskın Ve Kaza   Baskın Ve Kaza - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 12:21 pm

Tam bir serseme benziyordu uykulu hali. Önce söylediklerimi özümsemeye çalıştı. Sonra da cevap bulmaya..

"Saplantı demek doğru olur. Sevebilir. Buna diyecek bir şeyim yok. Ama takip edip üzerime saldırması hiç hoş değildi."

İşte bu komikti. Gülmemi engelleyemedim.

- Merak etme, o sana aşık, zarar vermez. Yanındaki kadınlara zarar verir. Tabi o bücür boyu elverirse.

Bu konuyu bir daha açmamaya karar verdim. Zaten Alexander'ın kapanan gözleri de bunu istiyor gibiydi. Sessiz bir ortam için, ben dergime döndüm, onaysa uyuması için vakit verdim.
Alexander Hailword

Alexander Hailword

MesajKonu: Geri: Baskın Ve Kaza   Baskın Ve Kaza - Sayfa 3 EmptyC.tesi Nis. 23, 2011 12:31 pm

- Merak etme, o sana aşık, zarar vermez. Yanındaki kadınlara zarar verir. Tabi o bücür boyu elverirse.

Onun gülmesini hayal meyal duydum. Yavaşça devrildim yumuşak yastıkların arasına.

Uyumuşum.

...

Sabahla beraber kalktım. Gözlerimi açıp doğruldum yerimden. Çevreme bakındığımda Vera'nın karşıdaki koltukta uyuyakaldığını gördüm. Kalktım ve yattığım yeri toparladım. Sonra da onu uyandırmadan kucağıma aldım ve önüme çıkan ilk odaya gittim.
Şansıma yatak odasıydı. Kibarca yatırdım oraya. Yan dönüğ uykusuna devam ederken, üzerini örttüm. Sonrada üzerinde teşekkür ettiğimi belirten bir not bırakıp çıktım odadan. Hatta evden...

Benim için hayat yeni başlıyordu...

SON

Baskın Ve Kaza

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Similar topics

-
» Kaza
» Kaza mı? Şans mı?
» Baskın!
» Baskın
» Baskın Basanındır