AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Yeni Bir Başlangıç

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 1:29 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
John Dillinger & Isabella Serena Lively

Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Auré.

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 1:59 pm

Sırtına batan rahatsız yatakta kaç kere döndüğünü hesap edemiyordu Bells. Yavaşça yatağında doğrularak ayaklarını sallandırdı. Kendini hissiz ve yorgun hissediyordu. Belki de her şeye yeniden başlamaktı bunun sebebi. Hiç bilmediği bir yer… Belki de alışık olmadığı bir düzen vardı. Ayağındaki tüm kasılmaları yok sayarak usulca yatağından kalktı. Uzun yıllardan sonra daha önce hiç kalmadığı bir yerdeydi, kendi yatağı değildi. Şimdiden her şeyi özlemiş olmasına rağmen artık geriye ket vurması anlamsızdı. Pürüzsüz bedeninden yavaşça geceliğini çözerken, tenini okşayan ılık esintiyle beraber hareket ediyordu. İçine çektiği bahar aylarından kalma toprak kokusu şimdiden çok önceye götürmüştü güzel cadıyı. Babasıyla yaptığı kır yürüyüşleri, ya da büyükannesinin onu uyandırmasıyla…

Üzerine giydiği siyah dar elbise vücudunun her kıvrımını ortaya çıkartıyor, göz alıcı gösteriyordu. Tabii ki de güzel gözükmek için elbiseye ihtiyacı yoktu. Buğday sarısı dalgaları açıkta kalan sırtını örtüyordu. Siyah cübbesini de alarak odadan Yavaşça kapısını çekerek odasından çıktığında, telefonunu çıkararak ezberine yazdığı numaraları çevirdi. Biraz bekleyişin ardından tenor tınısıyla güzel bir erkek konuşmuştu. Bu Bill’di. Bells’in güvenebileceği nadir kişilerden biri… Eşyalarını evine götürebilmesi için ondan yardım alıyordu. Yine gizlenecek miydi herkesten? Büyük binanın kapısına ilerledi. Etrafı dikkatli bakışlarıyla süzerken, kimsenin olmadığına emin olduktan sonra büyük ahşap kapıyı yavaşça itti. Tenine çarpan ılık esinti ve vanilyayla bezenmiş tatlı koku hakimdi atmosfere. Merdivenlerden yavaşça çıkarken etraftakilerin bakışlarına aldırmıyordu. Ne de olsa onlarla tanışmak için yeteri kadar vakti olacaktı. Sessiz koridorda sessizliği bozan tek şey ayaklarındaki topuklulardı. Bakanın odasına geldiğinde bir süre bekledi. Neyle karşılaşacağından emin değildi aslında. Tuttuğu nefesini vererek kapıyı yavaş onlara özgü bir ritimle çaldı. Girebileceğini duyduğu bir sesten sonra yavaşça kapıyı açtı. Mum ışıklarıyla aydınlatılmış oda binadaki kasvetli havayı söndürüyordu. Arkası dönük halde oturan bakan, gökyüzünü izliyordu. Yüzünü görememiş olsa da uzun siyah dalgalı saçları ayrı bir hava veriyordu bakana. Yumuşak bir sesle konuşmaya başladı.

‘’Merhaba Sayın Bakan. Ben Isabella Lively. Rahatsız etmemin asıl sebebinden haberdar edildiğinizi umuyorum. ’’
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 2:23 pm

Sabatan beri bitermediğim işler için geceye kalacaktım. Ne acı! Odamı aydınlatan mumlar ve gecenin güneşi olan ay dışında hiçbir haraket yok gibiydi.

Masamın başına geçmiştim. Her zamanki gibi bir elimde viskiyle notlarımı inceliyor,yapmam gereken anlaşmaları gözden geçiyordum. Mumun yaydığı ışık ortama loş bir ortam sağlıyordu. Uzunca çalışmanın ardından gözlerimi ovuşturdum ve gözlüğümü çıkararak kestirmenin iyi olacağını düşündüm. Masama arkam döndük bir şekilde döndüm ve koltuğma gömülerek gökyüzüne bakmaya başladım. Güya uyuyacaktım ama uyuyamıyordum. Gözlerimi kapatmıştım ki kapım çalındı. Gecenin bir saati kim gelebilirdi ki? ''Gel '' diye seslendim.

''Merhaba Sayın Bakan. Ben Isabella Lively. Rahatsız etmemin asıl sebebinden haberdar edildiğinizi umuyorum. ’’

Bu bayanda kimdi? Hemen masama döndüm ve notlarımı karıştırdım. Tanrım! Bu bayan, yeni assistanım olması için gönderilen kişiydi.

- Buyrun Ms. Lively. Bu saatte geleceğiniz aklımın ucundan bile geçmemişti açıkcası dedim ve ayağa kalktım. Masamın önünde duran koltuğu işret ettim oturması için.

Koltuğa geçtikten sonra ben de yerime oturdum ve onu baştan aşağıya süzdüm. İyi biri gibiydi ve güzeldi.

- Bana biraz kendinizden bahsedin Ms. Lively dedim ve gülümsedim.
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 2:56 pm

Kendini aptal gibi hissediyordu. Çoğu zaman bu denli ciddi sayılmazdı. Belki de beceremiyordu. Bakan elindeki kristal bardağı masanın üzerine bırakarak, usulca güzel cadıya döndü. Siyah dalgalı saçları, gece gibi gözleri ve özel bir işçilikle oyulmuş dudaklarıyla bir tabloyu andırıyordu. Gözlerinin buluşmasının ardından bakan konuşmaya başladı.

-‘’Buyurun Ms. Lively. Bu saatte geleceğiniz aklımın ucundan bile geçmemişti açıkçası.’’ Yumuşak sesi gecede dağılıyordu. Dudakları yukarı kıvrılırken bakana baktı. Kibarca yerinden kalkarak cadıya oturması için işaret etti. Üzerindeki cübbeyi yavaşça çekerek siyah elbisesiyle kaldı. Parmaklarını saçlarının arasından geçirerek arkaya doğru attı. Bakan yerinde iyice yerleşirken Isabella’nın da gerginliği azalıyordu.

- ‘’Bana biraz kendinizden bahsedin Ms. Lively.’’ Evet, işte günün sorusu! Hangisini anlatmasını isterdi. Karanlıkla olan mücadelelerinden bahsetmesini mi? Yoksa iyi olan yeteneklerinden mi? Alaycı bir şekilde gülümsedi.

‘’Gryffindor olarak başlamıştım. İyi bir eğitim sürecim olduğunu düşünüyorum. Aydınlık öğrencilere liderlik yapardım. Adım büyücü dünyası arasında epey biliniyordu o zamanlarda da…‘’Büyülerle aram her zaman çok iyiydi. Şimdide öyle. Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.’’ Sesi yavaşça dostani bir tona bürünmüştü. Daha önce bu kadar rahat olduğunu hatırlamıyordu.
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 3:11 pm

Üzerindeki cübbeyi yavaşça çekerek siyah elbisesiyle kaldı. ve saçların arkaya doğru attı.

‘’Gryffindor olarak başlamıştım. İyi bir eğitim sürecim olduğunu düşünüyorum. Aydınlık öğrencilere liderlik yapardım. Adım büyücü dünyası arasında epey biliniyordu o zamanlarda da…‘’Büyülerle aram her zaman çok iyiydi. Şimdide öyle. Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.’’

- İlginç birisiniz bayan. Yani kötü bir yanınız olmaması ilginç dedim.

Çekici bir bayandı ve bunu kullanmasını iyi biliyordu. Viskimden bir yudum aldım ve geriye yaslandım.

- Birşeyler alır mıydınız? dedim kibarca.

- Yeni şeyler öğrenmek her zaman iyidir. Burda emir altında olacaksınız ve tek bir hatanız sizi kötü yollara götürecek. Bunu isteyen bir bayan henüz görmedim dedim ve rahat bir tavır takındım. Sınırları zorlayacaktım sanırım...

Gözlerinin içine baktım vesonara, onu her detayına kadar inceledim. Giyim tarzı,duruşu ve konuşmasıyla... Herşeyi ile..

- Farkında mısınız bilmem ama burası bir bakanlık dedim ve devam ettim.

- Özellikle burada giyime dikkat ederim dedim ve kaşlarımı hafifce çattım.

Kıyafeti beni ilgilendirmiyordu acıkcası. İsterse gecelikle gelsin farketmezdi. Sadece merak ettiğim şey '' baskıya '' ne kadar dayanabildiği. Bu işleri de pek beceremem ya.
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 3:36 pm

-‘’İlginç birisiniz bayan. Yani kötü bir yanınız olmaması ilginç.’’ Bells kendini iyiliğe adayan biri değimliydi zaten? Bakanın bulunduğu iltifat karşısında teşekkür mü etmeliydi? Bilemiyordu. Normal olduğunu kim söyleyebilirdi ki zaten...

- ‘’Bir şeyler alır mıydınız?’’ ‘’Ah! Belki dışarıda evet. Ama iş başındayken hayır.’’ Diye düşündü. Karanlık bir sis misali bastırıyordu. Belki de gelecek olan yağmurun habercisiydiler.

-‘’Yeni şeyler öğrenmek her zaman iyidir. Burada emir altında olacaksınız ve tek bir hatanız sizi kötü yollara götürecek. Bunu isteyen bir bayan henüz görmedim.’’ Zaten bunun için burada değil miydi? Tehlikeyle dans etmeyi severdi. Aldığı eğitim ve geçirdiği süreç boyunca hep mükemmel olmayı öğrenmişti. Hata yapmamayı. Affetmemeyi… Bakan sanki düşündüklerini duyuyor gibi gözlerini cadının gözlerine sabitlemişti. Yüzünü incelemek istese de yapmayacaktı.

- ‘’Farkında mısınız bilmem ama burası bir bakanlık.’’ Ah, hadi ama şaka yapıyor olmalısın. Isabella’nın sınırlarını aşmaması gerekiyordu. Odadaki ferahlatıcı kokuyu tekrardan içine çekti.

- ‘’Özellikle burada giyime dikkat ederim.’’ Sesindeki rahatlık bells’i kızdırmaya yetse de bunu belli etmiyordu. Gözleri bedenini keşfe çıkıyor gibi üzerinde dolaşıyordu.

‘’Ben nerede, nasıl giyineceğimi çok iyi biliyorum Sayın Bakan. Nerede olduğumu da... Yeni yetmelerden olmadığımı bir kez daha vurgulamak isterim. Bu işi ilk kez yapmıyorum sonuçta.’’ Sesi gerginliğini yansıtmayacak kadar yumuşaktı. Meleksi gülümsemesini bozmamıştı. Bu kadar sıradan şeyleri kafaya takamazdı. O işini yapmak için buradaydı. Ait olduğu yer burasıydı.

‘’İş başındayken alkol almıyorum ama başka şartlarda neden olmasın? Ben her şeye hazırım bakanım. Bunun için burada değimliyim zaten? Ama yine de zaman gösterecek diyelim.’’
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 3:57 pm

‘’Ben nerede, nasıl giyineceğimi çok iyi biliyorum Sayın Bakan. Nerede olduğumu da... Yeni yetmelerden olmadığımı bir kez daha vurgulamak isterim. Bu işi ilk kez yapmıyorum sonuçta.’’

- Nedense bana öyle gelmedi bayan. Elbette yeni yetme değilsiniz ama öğrenecek çok şeyiniz var gibi.

Birilerini sinirlendirmek beni hep mutlu etmişti. Hala da öyle. Yüzüme gülümseme yerleştirdim ve ayağa kalktım. Aklımda yapmak istediğim bir şey vardı fakat sonuçlarını gene beni etkileyecekti.

‘’İş başındayken alkol almıyorum ama başka şartlarda neden olmasın? Ben her şeye hazırım bakanım. Bunun için burada değimliyim zaten? Ama yine de zaman gösterecek diyelim.’’

- Zaten seçenek yok bayan dedim ve gülümsedim.

Karasızlığımın yeri gülümsemeye bırakmıştım. Yoksa gerçekten de istemediğim bir şeyi yapacaktım. Sırf asistanımı denemek için. Zorla da olsa denemekte fayda var diye düşündüm. Isabella’ya yavaşca yaklaştım ve:

- Cesaretine hayranım Bells ama bir bayan için fazla gibi dedim ve daha da yakınına gittim.

'' Bunu yapmak bana acı veriyordu. ''

Sadece gözlerine baktı. Tanrım! Bunu yapmak zorunda mıydı? Zorundaydı elbette, yoksa ne olduğunu anlamayacaktı. Geçen asistanlarda bunu denememişti ve hep kötü sonuçlar vermişti. Belki bunu baştan denerse en kötü yerden dönmüş olacaktı.

Serana'ya yaklaştı ve dudaklarına öpücük kondurdu.

'' O an kalbinden bir parça koptu. Amié'e bunu yapacak kadar körleşmiş miydi? ''
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 4:30 pm

- ‘’Nedense bana öyle gelmedi bayan. Elbette yeni yetme değilsiniz ama öğrenecek çok şeyiniz var gibi.’’ Herkes yeni bir şeyler öğrenmez mi zaten? Daha Isabella’yı tanımıyordu bile bu şekilde yargılaması hiç hoş değildi. Ne yapacağından emin değildi? Ukala bir bakanla karşı karşıyaydı. Hem ukala hem de yakışıklı diye düşündü… Ama umurunda bile değildi. Olmamalıydı. O sadece işini yapıyordu. Bakan yerinden yavaşça kalktı. Uzun boyluydu. Gömleğinin içinden bile kaslı göğsünü seçebiliyordu Bells. Elindeki bardağı hızla bitirerek masaya koydu. Bu sessizliğin ardından ne bekliyordu ki? Rahat gibi görünmeye çalıştı. Omuzlarına değen ürpertici soğuk hava titremesine engel olamamıştı.

-‘’Cesaretine hayranım Bells ama bir bayan için fazla gibi.’’ Ona sadece yakınları Bells diyebilirdi. Konuşmak yerine tekrardan sessizliğine gömüldü. Karşıdan yumuşak mizaçlı olduğunu biliyordu ama kesinlikle korkak değildi. Her şeyin üstüne gider ve asla bırakmazdı. Böyle yetiştirilmişti. Her şeyin farkında olarak. Korkmadan. Tüm gerçekliğiyle. Bakan yaklaşmış olduğu yerden daha da yaklaşarak Isabellanın gözlerini buldu. Hadi ama ne yapmaya çalışıyorsun? Gittikçe sıkıcılık artsa da merak ettiği yönleri onu durduruyordu. Yavaşça eğilerek yüzünü yüzüne yaklaştırdığında ne olacağını biliyordu. Tenini kaplayan sıcaklık ürpermesine neden oldu. Dudaklarını cadının dudaklarına örttüğünde uzun zamandır tatmadığı bir şeyi hissediyordu. Tutku. Vücudunda aniden bir şok etkisi hissetti. Bakanın tenine değen parmaklarını ve her kıvrımını hissedebiliyordu. Erkeğin istek arzusunun daha da arttığını hissedince ellerini erkeğin göğsüne yerleştirerek ittirdi. Nefes nefese kalmıştı. Dudakları alaycılıkla kıvrıldı. Bakanın gözlerindeki parıltı hala onu istediğini gösteriyordu.

‘’Sizinde benden kalır bir yanınız yok cesaret konusunda. Ama evli biri için bu tür kaçamaklar… Bunu bir hoş geldin olarak kabul ediyorum. Sizinle iyi anlaşacağız.’’
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 4:41 pm

Hafifce iktirdi beni. Bu da tam istediğim ve beklediğim şeydi. Bana istediğimi vermişti.

‘’Sizinde benden kalır bir yanınız yok cesaret konusunda. Ama evli biri için bu tür kaçamaklar… Bunu bir hoş geldin olarak kabul ediyorum. Sizinle iyi anlaşacağız.’’

İşte şimdi rahattım. Ama yine de tetikte olacaktım. Çünkü; bu kadınlar şeytana bile pabucunu ters giydirirdi.

Yavaşca geriye çekildim ve:

-Evliyim ve kaçamak yapmıyorum. Kabul etmemek gibi bir seçimim yok malesef dedim gözlerimi masama çevirerek. Yavaşca masama ilerledim ve yerime oturdum.

- Size verilecek her görevi yerine getireceksiniz. Eksiksiz gerekirse fazlasıyla karşıma gelecek misiniz? dedim ve masamın çekmecesinden bir belge çıkardım. Yavaşca Serana'nın önüne bıraktım.

- Kararınız kesinse bu belgeleri imzalamakla başlayabilirsiniz bayan. Bunlar ne diye soracak olursanız sözleşme tarzı anlaşmalar. Kendi adınıza imzaladığınızı belirtmeliyim dedim ve gökyüze baktım.

'' Pişamandım. Hem de çok. Sadece küçük bir hataydı ve tekrarlanmayacaktı ''
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 5:13 pm

-‘’Evliyim ve kaçamak yapmıyorum. Kabul etmemek gibi bir seçimim yok maalesef.’’ Neredeyse gülecekti. Kaçamak yapmıyor muydu? Peki ya neydi? Pişmanlığını mı hafifletmeye çalışıyordu yoksa? Gerçekten gülünç bir durum. Tekrardan ciddiyetini koruyarak bakanın yerine geçmesini dinledi.

-‘’ Size verilecek her görevi yerine getireceksiniz. Eksiksiz gerekirse fazlasıyla karşıma gelecek misiniz?’’ Evet yada bunun için buradayım demekten sıkılmıştı. Görevini layıkıyla yerine getireceğini biliyordu. Isabella’yı gerçekten tanımıyordu. Hafife mi alıyordu yoksa? Bu gerçekten tehlikeliydi işte. Çekmecesini yavaşça çekerek sessizliği bozdu. Bir takım belgeler arasından isteğini bulunca yavaşça cadıya uzattı. Bells’e her zaman saçma geliyordu. Yoksa cadının ihanet edeceğini mi düşünüyordu?

-‘’Kararınız kesinse bu belgeleri imzalamakla başlayabilirsiniz bayan. Bunlar ne diye soracak olursanız sözleşme tarzı anlaşmalar. Kendi adınıza imzaladığınızı belirtmeliyim.’’ Gereksiz bir belgeymiş gibi düzgün el yazısıyla imzaladıktan sonra bakana uzattı.

‘’Bir şey imzalamama gerek yoktu. Bağlılığım ebedidir. Her şeyi layıkıyla yerine getireceğimden şüpheniz olmasın.’’

Bir süre inceleyip yerine bıraktıktan sonra viski şişesine doğru uzandı. Mmmm, Johhny Walker. Şişeye iyice odaklanarak yavaşça fısıldadı. ‘’Glasius!’’ Bakanın elindeki şişe hızla tuz buz olurken bakanın şaşkın bakışları altında gülümsedi. Eline batan camlarla açılan yarası önemsiz gibi gözükse de kanı yere akmadan durdurdu. Bumbarioresti- Portus! Canının yanmadığını biliyordu. Hem nasıl izin verirdi ki? Yavaşça bakana doğru hareket eden cadı, yere akmadan duran kan damlalarını elinin bir işaretiyle geriye topladı ve avuç içine sıcak bir öpücük kondurmasıyla beraber yara kapanmıştı. Bakanın şaşkın bakışlarını üstünde hissedebiliyordu.

Oyun dışı*
Glasius: Viski şişesinin kırılması ve bakanın elinde açılan yarayı hissetmemesi.

Bumbarioresti- Portus: Bakan safkandır. Ve kanı yere akmadan havada askıda bırakmasını sağlamıştır bu büyülü sözler.
Richard P. Vincent

Richard P. Vincent

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 5:34 pm

‘’Bir şey imzalamama gerek yoktu. Bağlılığım ebedidir. Her şeyi layıkıyla yerine getireceğimden şüpheniz olmasın.’’

- Prosedür dedim ve güldüm.

Serena ağzında birşeyler geveledi ve o anda elimdeki şişe tuzla buz oldu. Kanamaya başlamıştı. Elim asama kaymıştı ama elime almamıştım.

- Naptığını sanıyorsun sen!

- Bumbarioresti- Portus! Kan damlaları havada asılı kalmıştı. Elinin e
tek hamlesiyle de yaramı kapamıştı. Sadece izi kalmıştı.

Şaşkınlıkla yüzüne bakıyordum. Bu büyüleri yapması zor değildi ama çok sık uygulanmayanlardı. Sinirimi bozmaya çalışıyorduysa başarmıştı.

- Bakın bayan,kendinizi ispatlamaya çalışmanız güzel bir şey ama bunu bir dahakine başka bir yerde deneyin dedim ve ona baktım.

- Serana, bu kadar yeter! Sınırlarını bilmeni öneririm dedim sinirle.

Gerçekten bu kadın beni zorlayacaktı. Hem de diğerlerinden daha fazla...

- Bilgin olsun diye söylüyorum yetkilerin sınırlı ve odama izinsiz girilemez dedim.

Konuyu değiştirmek için mi demiştim bunu? Belki.
Aurélien Rhodanthe

Aurélien Rhodanthe

Yeni Bir Başlangıç Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıç   Yeni Bir Başlangıç EmptyPtsi Mayıs 09, 2011 7:05 pm

-‘’Bakın bayan,kendinizi ispatlamaya çalışmanız güzel bir şey ama bunu bir dahakine başka bir yerde deneyin.’’ Kendini göstermek mi? Burada bağlılığını göstermeye çalışıyordu. Ah erkekler demekten kendini alamıyordu.

‘’Kendini göstermek mi diyorsunuz siz buna? Sanırım öğrenmesi gerekli olan şeyler sizde de var. Hem kendimi göstermeme gerek yok sayın bakanım. Herkes kimin nasıl olduğunu az çok zaten bilmiyor mu? ’’ Sesindeki rahatlığa aldırmıyordu bile. Yaptığı şey açıkça ortadaydı cadının.

-‘’Serena, bu kadar yeter! Sınırlarını bilmeni öneririm.’’ Sınır mı aşmıştı? Saygısızlık mıydı yoksa? Sorular çehresinde dolaşırken yanlış anlaşılmışlığın verdiği sıkıntıyla dolmuştu. Tanrım! Ne kadar güzel bir gün.

-‘’Bilgin olsun diye söylüyorum yetkilerin sınırlı ve odama izinsiz girilemez.’’ Bunları zaten biliyordu. Ek olarak bir şeye gerek yoktu. Ama onu nasıl koruyabilirdi ki uzaktan? Nasıl gölgesi olabilirdi?

‘’Sizde biliyorsunuz ki yetkilerim o kadar da sınırlı değil. Sizin sağ kolunuz sayılıyorum ne de olsa. Bana güvenmenizi umut ediyorum. ’’

Yavaşça bakana gülümsedi ve saçlarını arkaya atarak kapıya doğru ilerledi. Gerçektende beklediği kadar kötü müydü?

RPG Bitmiştir!

Yeni Bir Başlangıç

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Yeni Bir Başlangıç
» Yeni Aşk
» Başlangıç
» İlginç Bir Başlangıç
» Yeniden Başlangıç