AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Christian Farrel
V. Sınıf
V. Sınıf
Christian Farrel

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Eda.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 12:10 pm

Tamda Snitch'i görebilecekken Melanie'nin yolladığı bludger ile alnımın ortasında oldukça yüksek derecede bir ağrı hissettim. O kızdan nefret ediyordum! Bir an için duraksamış olsam da bu maçı Gryffindorlulara vermeye kesinlikle niyetim yoktu. Gözüm diğer takımın arayıcısını gördüğünde onun Snitch'i gördüğünü fark ettim. Benden öndeydi ama yetişebilirdim. Sonuçta onda snitchi yakalama isteği varken bende hem snitchi yakalama isteği hemde az önce yediğim bludger'ın siniri vardı. Snitch'in peşinden hızla gidiyordum. Onu, yakalamalıydım! " Çekil önümden! " diye seslendim Clara'ya. Snitch'i ona kaptırmaya niyetim yoktu, peşimdeki bludgerdan kaçarken ve hızla snitche uzanırken daha da hızlanıyordum.

En son Christian Farrel tarafından Cuma Ağus. 09, 2013 12:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Essêncê Chaôs
V. Sınıf
V. Sınıf
Essêncê Chaôs

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 12:15 pm

Merlinin sakalı aşkına! Neler oluyor? Göz ucuyla Charlotte denen kıza baktım. Fırsattan istifade edip quaffle'ı yakaladığı gibi çemberlerimize göndermişti. Dora'dan şuan hiç etmediğim kadar nefret ediyordum. Topu tutamaması bir yana ardından gelen topu da tutamamıştı. Topun Gryffindor kovalayıcılarının yakınında salındığını gördüğüm an süpürgeme daha önce hiç hissetmediğim bir nefretle sarıldım ve hızlanarak o yöne doğru uçtum. Bu kez sayıyı ben yapmalıydım! Quaffle gözümün önündeydi, ona ulaşmak için daha da hızlı uçuyordum.
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 12:18 pm

Snitch'in peşinden hızla uçarken, Christian'ın kafasına yediği bludger keyifle kahkaha atmamı sağlıyor, altın Snitch'i gören gözlerimdeki mutluluk ve heyecan parıltılarına bir de zafer katılıyor. Hızla ilerliyorum minik topa doğru, tribünlerde adımı haykıran kişileri duymak bedenimin daha da güçlenmesini sağlıyor. Christian arkamdan "Çekil önümden!" diye bağırdığında kafamı yan çevirip cevap veriyorum, "Avucunu yalarsın Farrel!" Tekrar önüme dönüyorum ve sağ kolumu Snitch'e uzatıyorum, o kadar yakınımdaki biraz daha çabalarsam maçı Gryffindor'a kazandırabilirim.
Nadia D'or

RP Yaşı : 17

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 12:25 pm

Charlotte'ın attığı sayı ile öne geçmenin verdiği mutluluğu yaşarken artık sayı yapma sırasının bende olduğunu hissediyor gibiydim. Topa daha yakın olan Charlot topu aldığı gibi bana yollamıştı. Charlotte'a göz kırptıktan sonra gülümseyerek quaffle'ı umutla gözüme kestirdiğim çembere atmıştım. Bingo! Quaffle çemberlerden geçiyordu. Slytherin kovalayıcıları hızlanıp topa kavuşmadan önce attığım quaffle'ın peşinden gittim. Maçı kazanmak istiyorsak bir sayı daha atmamız şarttı. Tribünlerden yükselen kendi ismimi duymanın verdiği moral ile süpürgeme sıkıca sarılarak quaffle'a uzandım.
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 10:19 pm

İlk iki sayıyı oldukça hızlı bir şekilde kazanmamız sonucunda yüzümde oluşan mutluluğa engel olamıyorum. Oldukça mutlu olmamı sağlayan ikinci şey ise; Christian'ın alnının ortasına geçirdiğim Bludger oluyor. Clara'ya göre daha şanslı gözüken Christian'ı yavaşlattığım için mutluyum. Fakat hala canımı sıkan birileri var; Roxanne. Ona bu maç zarar vereceğime yemin etmiştim. Bu sefer Bludger'ı Roxanne'e gömeceğimden eminim.

En son Melanie Phoenix tarafından Paz Ağus. 11, 2013 8:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Dora Andrea

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 11:07 pm

Kafamda oluşan kaymak birası hayalleri, anlık dikkatsizliğimden yada Gryffindor topluluğuna bakarken bile içimde oluşan bulantıdan olsa gerek maçın başlamasından kısa süre sonra çemberlere son sürat gelen Quaffle'ı tutamıyorum. Henüz odaklanmama fırsat vermeyen Nadia ikinci kez sayı kazandırıyor Gryffindor'a. Nadia'ya küfür ederken, Slytherin tribünlerine bakamıyorum bile. Gözlerimi Quaffle'a dikmemle, zihnimı boşaltmam bir oluyor.  
Jagger Larsen
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Jagger Larsen

Gerçek Adı : cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 09, 2013 11:11 pm

Hayır başaramamıştım. Bir topu yakalamak ne kadar zor olabilirdi ki. Saçmalıktı. Ama bu sefer yapıcaktım. Zaten yeniliyorduk. Eğer kaybedersek saçma sapan bir binaya rezil olacaktık. Bu yüzden süpürgeme sıkı bir şekilde sarılıp quaffle'ı başkasına yakalatmadan kapmak için süratli bir şekilde quaffle' a doğru atıldım.

Charlotte V. Hawkman

Charlotte V. Hawkman

Gerçek Adı : Esin the first.

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 2:49 pm

Quaffle'ı kaptığım gibi direklere doğru uçmuş ve Gryffindor'un ilk sayısını atmıştım. Sevincini üstümden atamayıp hızlı bir şekilde oynamaya devam ederken Quaffle'ı tekrar kapmış fakat üstüme gelen birkaç Slytherinli nedeniyle pas vermiştim. İkinci sayı da aynı hızla gelirken saha sarı kırmızı seyirciler tarafından büyük bir gürültüyle inliyordu. Heyecanımı atmış, rüzgar ve bir sayı atmak güvenimi yerine getirmişti. Hızla Quaffle'ın yanına yaklaşırken Bludgerların hedefi olmamaya dikkat ediyordum. Takımdaki kovalayıcıların yakınında durdum ve Slytherin kovalayıcılarını engelleyerek pas almaya çalıştım.
Henry H. Hart
Hogwarts Kütüphane Sorumlusu
Hogwarts Kütüphane Sorumlusu
Henry H. Hart

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Hector

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 11, 2013 7:11 pm

Hem maçı izleyip hem de bir Bludger aramak kolay iş değildi ama aniden gelişen olaylar sayesinde görebilmiştim. Kathleen darbe almıştı ve onun iyi olup olmadığını görebilmek için maçı bırakıp bir süre ona baktım. Toparlandığını görünce bu bekleme anımın farkedilmediğini umup yakınımdan geçen Bludger'e iyi bir açı olduğunu düşündüğüm bir şekilde nişan aldım ve sopamı savurdum. Amacım Quaffle'a doğru atılan bir Slyhterinin beynini dağıtmak olmasa da en azından topu yakalamasını engellemekti.
Felix Gale
Quidditch Oyuncusu
Quidditch Oyuncusu
Felix Gale

RP Yaşı : 24
Gerçek Adı : Cihan

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 11, 2013 10:31 pm

Of artık yetmişti. Maç Slytherin tarafında çok sakin geçiyordu. Ortamı biraz canşandırmak gerekti. Sımsıkı sopama sarılmış bludger arıyordum. İlk gözüme çarpan bludger'a vurucaktım ama kime isabet ettirebilirdim ki. Bu düşüncelere dalmışken gözüm bludger'a takıldı işte ordaydı. Hızla süpürgemi hareket ettirip bludger'ı Nadia'ya fırlatmaktı. Sopamı geriye çekip vurmak için ileri doğru sürdüm.
Elliot John Dubenich
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Elliot John Dubenich

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 12, 2013 12:06 am

Quaffle'ı kapamadığım yetmemiş gibi ilk sayıyı da atmışlardı. Tek yapabildiğim süpürgenin üzerinde etrafta dolaşmak olmuştu. Şu ana kadar bizden daha iyi gidiyorlardı. Hemen ikinci sayının da gelmesi daha fazla sinirlenmeme neden olmuştu. Sayılar yetmemiş gibi arayıcımızın kafasına bludger atmayı da başarmışlardı. Artık sayı yapmaktan daha çok istediğim şey Quaffle'i o salakların birinin kafasına fırlatmaktı. Bunun güzelliğini kafamdan sildikten sonra, etrafta kimin olduğuna aldırmadan tekrar Quaffle'a doğru hareket ettim.
Anastacia Bouviér
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Anastacia Bouviér

Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 14, 2013 10:58 pm

Quaffle'ı tutmuştum tutmasına fakat Slytherin çemberlerine yaptığım ilk hamle başarısız olmuştu. Kendimi hafifçe çimdiklerken topun Charlotte tarafından çemberlere sokulduğunu görüp rahat bir nefes aldım. Phomelin Slythora geçirdiği Bludger da keyfimi iyice yerine getirmişti. Vurucuların görüş alanından çıkmaya çalışırken süpürgemi etrafımda elden ele dolaşan Quaffle'a yönelttim. Öncelik Gryffindordaydı ve endişelenmem gereken bir şey yoktu.
Kathleen Hart
VI. Sınıf
VI. Sınıf

Gerçek Adı : katkat

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 16, 2013 6:50 pm

Lanet yılan! Sanki ortalıkta bana doğru gelen bir quaffle varmış gibi bludgerı ban attığında keskin bir acıyla savruluyorum. İki elim sıkıca süpürgemin sapını tutarken her an düşebilecekmiş gibi hissediyorum. Başım döndüğünden, sözlerimi savrulmam bittiğinde açıyorum. Siz görürsünüz!
Roxanne Delacroix
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Roxanne Delacroix

RP Yaşı : 17.5
Gerçek Adı : roxy foxy :)

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 18, 2013 5:32 pm

Bak sen! Minik Kath, şu rezil Hart ailesinden olan, bizimkilerin attığı topları ustalıkla yakalayıp geri fırlatıyor. Yani önümüzdeki en büyük engel o. Sopamı kaldırıyorum ve bir bludger bulmak üzere daha büyük bir hızda uçmaya başlıyorum. Vahşi, kahverengi toplardan birini yakalayacak olursam doğruca Kathleen Hart'a sallayacağım.
http://vioreluna.deviantart.com/
Mad Hatter
Dungeon Master
Dungeon Master
Mad Hatter

Gerçek Adı : Who Knows

MesajKonu: Geri: II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı   II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 18, 2013 6:33 pm

Kovalayıcılar

[G] Anastacia Bouviér (100), Charlotte V. Hawkman (100), Nadia D'or (100)[S] Elliot John Dubenich (100), Zachry Ryder (100), Essêncê Châos (100)

Maçın heyecanıyla ayaklanan tribünler takım kaptanı Anastacia'yı heyecanlandırmış olmalı ki; Anastacia (6+4) denge kaybına uğrayor. Tam süpürgesinden düşecekken, sağ eliyle ateşoku'nu yakalıyor. Gryffindor tribünleri korkuyla ayağa kalkarken Charlotte (18) sakin bir şekilde quaffle'ı avuçlarına bir kez daha alıyor ve çemberlere atıyor. Dora (12) daha dikkatli davranmasına rağmen yine topu tutamıyor, sayı! Nadia (17) Dora'nın sinirle yolladığı quaffle'ı çevik bir hareketle tekrar elde ettikten sonra çemberlere atıyor. Dora ne kadar çabalasa da, Nadia'nın hızına yetişemiyor, bir daha sayı! Slyhterin kovalayıcıları sinirlenmiş olmalı ki, Elliot (11+4) quaffle'ı kapar kapmaz, Gryffindor çemberlerine yolluyor. Kathleen(19) dikkati sayesinde Elliot'un attığı topu ustalıkla tutuyor. Zachary havada amaçsızca uçarken quaffle'ı hızla avcuna alan Essêncê (16), Kathleen'in bludger'ı alnının ortasına yemesini şans bilerek, çemberelere fırlatıyor. Ve Slytherin ilk sayısını kazanıyor!

Tutucular

[G] Kathleen Hart (66) , [H] Dora Andrea (100)[/color]

Dora (12-10) Slytherin tribünlerinden kendisine edilen hakaretleri duymazdan gelerek, gözlerini quaffle'a odaklıyor.  Kathleen (19-12) ilk sayıyı kurtardıktan sonra, tribünlere selam verirken yediği bludger'ın etkisiyle (Roxanne) dengesini kaybederken, bir sayı yiyor. (100-16=84)

Vurucular

[G] Melanie Phoenix (100), Henry H. Hart (100) [S] Roxanne Delacroix (77), Jackson Drell (90)

Melanie (18+5) Anastacia'nın süpürgesini tutmasıyla rahatlamış gözükse de üzerinde gerginlik sopayı ne kadar sıkı tuttuğundan anlaşılıyor. Roxanne'in Gryffindor tutucusuna attığı bludger'ın Kathleen'e isabet etmesiyle daha da hızlanan genç kız, bludger'ı görür görmez Roxanne'e yolluyor. Roxanne (11+7) sayı atmalarının mutluluğuyla uçarken Melanie'nin attığı bludger, genç kızın alnına isabet ediyor sağa sola savrulmasına neden oluyor. Henry(9) henüz bir bludger'a ulaşamazken, Jackson(2) sopasını oldukça yanlış bir şekilde savuruyor ve bu kendisine zarar vermesine neden oluyor.

Arayıcılar

[G] Clara Carlevaro (100), [S] Christian Farrel (78)

Clara (17+4) snitch'i görmesiyle hızlanıyor ve altın topu görüş alanında tutarak ilerlemeye devam ediyor.  Christian (12) ise büyük bir dikkat dağınıklığıyla karşılaşınca, snitch'i görüş alanından kaybediyor. Clara'nın hızlı davranması Christian'ı olumsuz etkilemiş gibi gözüküyor.

Durum

Gryffindor 60 - Slytherin 15

Bludger'ların ikisi de sahada dolaşıyor.
    Quaffle sahada.
    Snitch'in peşinde Clara Carlevaro var.

II. Sezon Gryffindor & Slytherin Maçı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Similar topics

-
» Slytherin - Gryffindor Maçı
» II. Sezon Gryffindor & Hufflepuff Şampiyonluk Maçı
» II. Sezon Hufflepuff & Ravenclaw Maçı
» II. Sezon Gryffindor - Hufflepuff Karşılaşması
» I. Sezon SYB Öğrenci Listesi ve Puanlar