AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

İki arkadaş

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

İki arkadaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İki arkadaş   İki arkadaş - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 8:30 am

"Olabilir aslında neresi olursa olsun çünkü açlıktan öleceğim" dedi Olivia. İkisi de kahkaha attı Olivia gerçekten aç görünüyordu. Eli karnındaydı. Ardından "O zaman ikimizde 5 dakika sonra Göl'de buluşalım. Ben iki puding ve iki kazan pastası getiririm. Neyse çabuk olalım yoksa açlıktan ikimiz de öleceğiz." dedi ikisi de sırıtarak farklı yönlere gitti. Jordoan gider gitmez kazan pastalarını ve pudingleri piknik sepetine yerleştirdi. Bir de oturabilecekleri bir şeyi aldı. Katladı ve koydu. Üstüne yazlık bir kapri, mavi kısa kollu bir T-shirt ve bir de siyah kolsuz bir ceket giydi. Çıktı ve göle doğru koştu. Çok heyecanlıydı, iki kez tökezledi ama yere düşmedi. Göle vardığında kimse yoktu. Oturacakları şeyi serdi ve oturup Olivia'yı beklemeye başladı.
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Plácido Barboza
Vezne Memuru
Vezne Memuru
Plácido Barboza

Gerçek Adı : Cihan

MesajKonu: Geri: İki arkadaş   İki arkadaş - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 6:51 pm

Jordoan "O zaman ikimizde 5 dakika sonra Göl'de buluşalım. Ben iki puding ve iki kazan pastası getiririm. Neyse çabuk olalım yoksa açlıktan ikimiz de öleceğiz." dedi ikisi de sırıtarak farklı yönlere gitti. Juliet eve varırvarmaz üstüne kısa kollu yaşil bir T-shirt altınada pembe bir mini etek giymişti. Jordoan kazan pastası, pudingleri ve oturmak amaçlı bir şeyler alacaktı. Herşeyi Jordoan'a yükleyemezdim hemen içeçek olarak balkabağı suyu, çay ve biraz da limonata almıştı. Çok heyecanlıydım. Eğer işler rast giderse birlikte olabileceklerdi hatta ilk öpücüğünü bile alabilecekti. Bunları düşünürken Göl Kenarına varmıştı bile. Oraya vardığında etrafa bakındı ve kimse yoktu sadece Jordoan vardı. Oturacaklarımızı sermiş beni bekliyordu. Başka bir terafa bakıyordu. Sesizce yaklaşıp korkuttum. "Heyyy Jordoan" .
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: İki arkadaş   İki arkadaş - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 7:14 pm

Etrafıma bakınırken Juliet'in sesini duydu "Heyyy Jordoan". Hafifçe irkildi. Normalde bu onu korkuturdu ama Juliet'in sesi onu korkutmazdı. Korkutamazdı. Arkasını döndü elinde şişeler vardı; Limonata, çay ve balkabağı suyu. Geldi ve Jordoan'ın yanına oturdu. "Hoşgeldin" dedi Jordoan ve Piknik sepetindeki Puding ve Kazan pastalarını çıkardı. Ve Juliet'e uzattı. Kalbi öyle hızlı atıyordu ki sakarlık yapmaması imkansızdı. Kazan pastasını yerken üstüne limonata döktü. "Ahh-Tanrımm" dedi ve asasını çıkardı T-shirt'üne tutarak "Tergeo" diye fısıldadı. Limonata temizlendi. Hafif rüzgar vardı Juliet'in saçları rüzgarla dalgalanıyordu. Yeşil T-shirt'ü ve pembe mini eteği ile o kadar güzeldi ki. Juliet'e bakarken farkında bile olmadan "çok güzelsin" dedi. "Yani-iltifat etmiyorum, gerçekten öylesin yani-yani, güzel." Dedi.
Plácido Barboza
Vezne Memuru
Vezne Memuru
Plácido Barboza

MesajKonu: Geri: İki arkadaş   İki arkadaş - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 7:26 pm

Jordoan hafifçe irkildi.Fazla korkmamıştı. Neden olduğunu fazla anlayamamıştı. Ama kafasına da takmıyordu. Elimdeki şişelerle beraber Jordoan'ın yanına oturdu. "Hoşgeldin" dedi Jordoan ve Piknik sepetindeki Puding ve Kazan pastalarını çıkardı. Ve Juliet'e uzattı. Jordoan kazan pastasını yerken üstüne limonata döktü. "Ahh-Tanrımm" dedi ve asasını çıkardı T-shirt'üne tutarak "Tergeo" diye fısıldadı. Limonata temizlendi. Hafif rüzgar vardı Juliet'in saçları rüzgarla dalgalanıyordu. Ansızın Jordoan "Çok güzelsin" dedi. "Yani-iltifat etmiyorum, gerçekten öylesin yani-yani, güzel." dedi. Olivia sessiz,sakin ve kıpkırmızı bir şekilde "Teşekkür ederim" dedi. "Sen de çok yakışıklısın" dedi. Aslında Bu sözler Juliet'in ağzından yanlışlıkla çıkmıştı. Çünkü o an Jordoan'ın ağzından çıkan sözlerle Jordoan'a vurulmuştu ansızın. O kadar güzel bir duyguydu ki o lafları söylesikten sonra utancından yerin dibine girdi. Bu söz karşısında Jordoan yavaş yavaş Juliet'e yaklaşmıştı ve elini Juliet'in eline değdirmeye çalışıyordu. Juliet buna karşın daha da utanmaya başlamıştı. Ama hoşuna gidiyordu. Juliet biran kafasını kaldırıp Jordoan'a gülümsedi.
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: İki arkadaş   İki arkadaş - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 7:48 pm

Juliet biraz kızarmıştı. "Teşekkür ederim. Sen de çok yakışıklısın" dedi. Biraz daha kızarmıştı. Jordoan'da kızarmış gibi hissediyordu. Juliet'e kesinlikle aşıktı ama bunu nasıl söyleyecekti. Romantik miydi? evet, ama hep eline yüzüne bulaştıran cinsten. Yavaşça Juliet'e yaklaştı amacı Juliet'in güzel ellerini tutmaktı. Juliet bunu farkına varmış gibi düşünüyordu. Ardından Juliet kafasını kaldırdı, Jordoan'la göz göze geldiler. Gülümsediler, iki mıknatıs gibi birbirlerini çekiyorlardı sanki. Dudakları o kadar yakınlaşmıştı ki birbirlerinin dudaklarının titreyişini hissedebiliyorlardı. Tam bir birlerine dokunacaktı ki "Seni seviyorum" dedi Jordoan ardından uzun süren bir öpüşme yaşadılar. Juliet'in dudaklarını kendi dudaklarında hissetmek Jordoan için dünyanın en güzel duygusuydu. Bir süre sonra yavaşça geri çekildiler. Artık el ele tutuşuyorlardı. "Ben de seni" dedi Juliet. Bu sözler Jordoan'ı o kadar mutlu etmişti ki istemsizce suratına bir gülümseme yayılmıştı. Sanki hiçbir şey olmamış gibi pudinglerini bitirdiler. Ardından birbirlerine baktılar. Bu şekilde Jordoan seneler geçirebilirdi.
Plácido Barboza
Vezne Memuru
Vezne Memuru
Plácido Barboza

MesajKonu: Geri: İki arkadaş   İki arkadaş - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 9:43 pm

Son!!

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere küçük sonların büyük bir başlangıcı vardır....

İki arkadaş

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Yeni bir arkadaş
» Yeni Bir Arkadaş.
» yeni bir arkadaş
» Nyn'de arkadaş arar :D
» Sadece Arkadaş Buluşması