AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Uzun zaman oldu? -devam-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Holly Challenor

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : sanem

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

Uzun zaman oldu? -devam- Empty
MesajKonu: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 8:37 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Holly & Isaac

En son Holly Bianca Lammer tarafından Perş. Ağus. 30, 2012 9:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyPerş. Ağus. 30, 2012 8:55 pm

Boş dersliğe ilk adımını attığında, yüzünde gerçekten büyük bir gülümseme vardı Holly'nin. Hogwarts sınırları içinde Isaac'le konuşmak oldukça zor ve tehlikeliydi. Elindeki kitapları boş masanın üstüne bıraktı ve bir sıranın üstüne oturup beklemeye başladı. Bu sırada kendi kendine şarkı mırıldanmaya başladı. Never mind I'll find, someone like you. I wish nothing but the best for you, too. Don't forget- Yavaşça kapının açıldığını duyunca mırıldanmayı kesti. Evet, Isaac gelmiş olmalıydı. Holly, sırıtarak kapıya baktı ve bir anda gülümsemesinin değiştiğini gördü. Lanet olsun. "Selam Bastet!" dedi neşeli olmaya çalışarak. Lanet olsun, lanet olsun lanet olsun. "Hey, Holl. Ne işin var burada?" Evet Holl, ne işin var burada? "Şey, bilirsin. Birini bekliyorum. Birini. Yani, sana sürpriz olmasını istiyorum ve her an burada olabilir o yüzden sen şimdi Francisco'nun yanına git bence. Hani biliyorsun çok boşlama en son Melanié'ye gitmişti. Yine aynı şeylerin olması hoş olmaz," deyip Bastet'a kısaca sarıldı ve cevap vermesini beklemeden "Görüşürüz B!" diye bağırdı arkasından ve kapıdan dışarı itekledi. Isaac, lütfen biraz geç kal. Holl, Bastet'ın sinirlenmiş bir tavırla arkasına bakmadan ilerlediğini görünce derin bir nefes aldı ve kapıyı kapatıp tekrar sınıfa girdi.

Birkaç dakika sonra tekrar kapının açılma sesini duyunca irkildi. Karşısında Isaac'i görünce yüzüne tekrar bir gülümseme yayıldı ve ona
doğru yaklaşarak kollarını boynuna doladı. İçinin huzurla dolduğunu hissetti. Biraz geri çekildi, aralarında az bir mesafe vardı. "Az önce Bastet geldi, inanabiliyor musun? Bastet Thomas. Durumu kurtarmak çok zor oldu. Sanırım şu odayı kilitlersek ikimizde rahat ederiz." Ses tonu biraz gergin çıkıyordu. Derslerden sonra çoktan yatakhaneye uğrayıp üstünü değiştirmişti. Üstündeki renkli çizgili hırkasının içinden asasını çıkarıp kapıya doğru çevirdi ve bir şeyler mırıldandı, kapıyı kilitlemek için. Sonra asasını sıralardan birine bıraktı. Sınıfın ısınmaya başladığını düşünerek hırkasını da çıkarıp aynı sıranın üstüne koydu. Beyaz bir body, altında kısa bir şort, altında lacivert converse'ler. Gayet sıradandı bugün, çünkü sadece kütüphaneye gidip ders çalışacağını düşünüyordu. Şortunun cebinde bir titreşim hissetti, mesaj gelmiş olmalıydı. Muggle işi telefonunu çıkardı ve ekrana baktı. Bastet.. Mesajı açıp okuduğunda biraz morali bozulmuştu. Bu konuyu sonra konuşacağız, Holl. Gerçekten kızgın olduğumu bilmeni istiyorum. Telefonu tekrar cebine koydu. Kafasını biraz kaldırıp Isaac'e baktı. O da ona bakıyordu. Yüzünde hafif bir gülümseme vardı. Herkesin de tahmin edebileceği gibi Holl, o gülümseyen dudakları öpmek istiyordu. Ancak yaşanılanlardan bunu yapmaması gerektiğini düşünüyordu. Isaac'e baktıkça dudaklarının yukarı kıvrıldığını hissetti.
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 12:21 am

Ayaklarım beni nereye götüreceğini biliyordu, koridorda yavaş adımlarla boş dersliğe doğru ilerliyordum. Tam köşeyi dönerken ilerde birisini gördüm, sarı saçları ışıktan parlayıp gözden kaybolmuştu. Biran Holly olma ihtimalini düşündüm, ama onun şuan beni boş derslikte bekliyor olması gerekirdi. Merakla adımlarımı hızlandırdım, çok geçmeden dersliğin önüne gelmiştim. Kapı kapalıydı, elim çalmak için havaya kalktı. Ama bu çok saçma olurdu. Kapıyı yavaşça açtım ve içeriye girdim. Orada sıralardan birine oturmuş beni bekliyordu. Yüzünde oldukça gergin bir ifade vardı, beni görünce birazcık gevşeyip gülümsedi. Yanıma doğru yaklaşarak boynuma sarıldı, ben ellerimi kot pantolonumun cebinden çıkarana kadar ellerini belimden çözmüştü bile. Tekrardan ellerimi cebime soktum ve ona bakarak gülümsedim. "Az önce Bastet geldi, inanabiliyor musun? Bastet Thomas. Durumu kurtarmak çok zor oldu. Sanırım şu odayı kilitlersek ikimizde rahat ederiz." Bastet mi? Evet az önce demek ki onu görmüştüm. Başka bir şey söylemediğine göre korkacak bir şey yoktu. Hırkasından asasını çıkardı ve kapıyı kilitledi. Oldukça bunalmış olacak ki hırkasını da yavaşça üzerinden çıkarıp boş bir sıranın üzerine bıraktı. Ellerim kotumun cebinde öylece ona bakıyordum. Beyaz bir body ve lacivert mini bir şort; oldukça salaş ve bir o kadarda çekici. İstem dışı gülümsedim ve bunu fark edince hemen ciddi bir hal aldım. O ise cebinden bir telefon çıkarmış kurcalıyordu. Ne yaptığını umursamadım, o telefonlardan nefret ediyordum. Tekrardan yüzüme baktığında ona gülümsüyordum, onunda dudaklarının yukarıya doğru kıvrıldığını fark ettim. Gidip bir sıranın üzerine bağdaş kurarak oturdum ve ona dönerek, ''Ee nerede kalmıştık, fıstık?'' dedim göz kırparak.
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 12:38 am

Bir sıraya bağdaş kurarak oturdu Isaac ve ''Ee nerede kalmıştık, fıstık?'' diye sordu göz kırparak. Holly'nin gülümsemesi tüm yüzüne yayıldı. Isaac'e aşık olmaktan öyle korkuyordu ki. Kendini engellemeye çalışıyordu evet ancak işe yarayamazdı ki bu. Aşk daha önce uğramıştı bir kez kalbine, nasıl bir his olduğunu biliyordu. Ve Isaac için de aynı şeyleri hissetmekten korkuyordu. Çünkü, Holly eskiden oldukça şirindi, insanları bu kadar küçümsemezdi. Kendini beğenmişti ancak bunu her fırsatta dile getirmezdi. Francisco'dan sonra çok değişmişti. Alkol, sigara ve erkekler hayatının büyük bir kısmını kaplamaya başlamıştı. Ve şimdi Isaac için erkeklerden vazgeçiyordu. Bu düşünceler birkaç saniye içinde geçmişti aklından. Şimdi hayal dünyasını bırakıp gerçek dünyaya geri dönmeliydi. Isaac'e baktı ve "En son seni özlediğimi söylüyordum," dedi çekici bir sesle. Evet, erkekleri bırakmıştı ancak bu sevdiği adama da eski hali gibi davranmayacağı anlamına gelmiyordu. Hala ukala, alkolik, seksi Holly'di. Bu değişmezdi ancak az önce de dediğim gibi, diğer erkeklere karşı biraz daha mesafeli, ukala, alkolik ve seksi Holly olmaya başlamıştı. En azından artık kimseyi öpmüyor, yatmıyor ya da bunun gibi bir şey yaptırmıyordu. Sarı saçlarını geriye savurdu ve tekrar Isaac'in dudaklarına kilitlendi gözleri. Kontrol Holly, kontrol..
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 12:52 am

"En son seni özlediğimi söylüyordum," dedi yavaşça. Sanki ses tonunda beni etkilemeye çalışan bir hal var gibiydi, belkide bana öyle geliyordu. Muhtemelen bana öyle geliyordu, çünkü uzun süredir kızlardan uzaktım ve onlarla takılmayı özlemiştim. Burada Holl ile baş başaydık ve aramızdakiler buradan çıkamayacaktı. Holly'nin de kimseye söyleyemeyeceğinden emindim. Beynim durmadan çalışıyor, fikirler üretiyordu. Film karesi gibi bütün kızların yüzleri önümden geçiyordu. Bunu yapmamam için ne sebebim olabilirdi ki? Hem ondan hoşlanıyordum da, ve ben çok nadir hoşlandığım kızlarla beraber olurdum. Yada hiç olmamış olma ihtimalim de var tabi. Ama neden bu kuralı bozmuyordum ki? Film karesi bir fotoğrafta durdu ve irkildim, Ananas ve Mel'in beraber olduğu göl kenarında çektiğim o fotoğraf. İkisi de bana bakarak gülümsüyor ve sanki bilmiyormuş gibi birbirlerine kulak yapıyorlardı. Gülümsedim, onlarla zaman geçirmeyi seviyordum. Ananas ile artık pek iyi olmadığım bir gerçekti, ama Dave yüzünden aklı karışıktı ve ben onun yanında olmalıydım. Mel ise beni anlardı, o zaten Fran yüzünden Holly'i sevmiyordu ve bunu onunla konuşarak hallederdik. Belkide haberi bile olmazdı, zaten az olsa da Holly ile takıldığımı biliyordu. Derin bir nefes aldım ve rahatladım. ''Hmm, nedense hiç belli olmuyor,'' dedim gömleğimin kollarını dirseklerime doğru kıvırırken. Onun yüzüne bakmıyordum, ilgilenmiyormuş gibi duruyordum ve bunun onu deli edeceğini biliyordum.
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 1:18 am

''Hmm, nedense hiç belli olmuyor,'' dedi Isaac ve gömleklerini dirseğine kadar kıvırdı. Holly'nin yüzüne bile bakmamıştı, ilgilenmiyor gibi duruyordu. Holly, kızmaya başlamıştı. Bu tavır da neyin nesiydi? Derin bir nefes aldı ve gözlerini dudaklarından çekti ve Isaac'in yanına oturdu. Cebinden çıkardığı bir paket sigaranın içinden bir dal çıkardı ve diğer cebinden aldığı çakmağıyla sigarayı yaktı. Dumanı yavaş yavaş içine çekerken ciğerlerine kadar ulaştığını hissedebiliyordu. Kızdığı, üzüldüğü zaman sigaraya ihtiyaç duyardı hep. Bu yüzden Isaac'e ters bir cevap vermeden önce içerek sakinleşmeliydi. Birkaç dakika içinde sigarasını bitirdi. Sıralar zaten oldukça alçaktı ve Holly'nin bacakları uzundu. İzmariti yere attı ve ayağıyla üstüne basarak söndürdü. Isaac'in yüzüne baktığında, o da ona bakıyordu ancak hemen gözlerini kaçırdı. Neden? Neden böyle davranıyordu? Hogsmeade'deki o gün araları oldukça iyiydi. Ancak, şimdi.. Holly'nin düşüncelere dalmışken birden aklına uzun süredir -Isaac'le tanıştığından beri- kimseyle beraber olmadığını farketti. Evet, bu bir ihtiyaç meselesiydi ve gerçek Holly'nin aklına nihayet gelebildi. Isaac'in de istediği şey bu olmalıydı. Ancak Holly'i sinirlendirerek biraz eğlenmek istiyor olmalıydı, amacına ulaşmıştı da. Holly, kollarını tekrar Isaac'i boynuna doladı ve kendine doğru çevirdi yavaşça. Aralarındaki mesafeyi dakikalar içinde, yavaş yavaş kapattı ve göz göze geldiler. Gözlerini ilk kaçıran Holly oldu, yine dudaklarına kilitledi gözlerini. İstiyor muydu? Fazlasıyla. Peki onu durdurabilecek bir şey var mıydı? Hayır. Tanıştıkları ilk gün yarım kalan şeyi tamamlayacak gibilerdi bugün. Holly, biraz daha yaklaştı. Dudakları temas ediyordu artık. Bir daha gözlerine baktı, tutkuyla; arzuyla. Birkaç cm geri çekilip yarım gülümsedi. "Belli etmiyor muyum? Seni ne kadar özlediğimi görmediğini söyleme bana, Isaac."
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 1:35 am

Sinirlendiği alıp verdiği nefesinden bile belli oluyordu. Ne kadar dışarıdan ketum biri olarak gözükse de, oldukça duygularını ele verebiliyordu. Başımı hafifçe kaldırıp yüzüne baktım, yüzü gergindi. Bu gergin hava bana daha çekici gelmeye başlamıştı. Ama kendimi bozmaya niyetim yoktu. Sadece tek korkum son anda yine onu bırakıp gitmekti. Bunu yapmayacağıma inandırmalıydım kendimi. O gün neden yaptığımı da bilmiyordum zaten. Holly beni seviyordu, yada ben böyle hissediyordum. O yüzden onu incitmek istememiştim. Ama madem ikimizi geçtim, bedenlerimizin istediği buydu bizde bunu sağlamalıydık. Ne kadar geçtiğini anlamadığım bir süre sonra yanıma oturdu ve bir sigara yaktı. Derin nefeslerle birkaç dakikada sigarasını bitirip söndürmüştü bile. Düşünüyor gibiydi, ama çok sessizdi. Bense hala etrafıma bakıyor, gömleğimin düğmeleriyle oynuyor; onun dışında her şey ile ilgileniyordum. Birden ellerini boynuma doladı ve beni kendine doğru çekti. Nefesini yüzümde hissedebiliyordum, gözleri dudaklarımdaydı. Sonunda anlamıştı. Ona amacım bir mesaj iletmekte değildi, sadece onun bunu isteyip istemediğini bilmekti. Şuan benden daha da istekli olduğu konusunda iddaa'ya bile girebilirdim. Gülümsedim ve dudaklarıma dudaklarını değdirmesine izin verdim. Oldukça kısa süren bu öpücük sonrasında hafifçe geri çekildi ve "Belli etmiyor muyum? Seni ne kadar özlediğimi görmediğini söyleme bana, Isaac." dedi. Gülümseme sırası bendeydi. Burnunu yavaşça öptüm ve geri çekildim. Yüzüme hemen ciddi bir tavır taktım ve biraz uzaklaştım. ''Bilemiyorum yani, belki,'' dedim sert bir sesle. Yüz ifademi değiştirmeden kulağına doğru eğildim ve nefesimi yavaş yavaş kulağına soludum. Yavaşça kulak memesinden öptüm ve dudaklarım dudaklarına doğru giderken yavaşça fısıldadım, ''Böylesi daha iyi,'' dedim ve dudaklarını sertçe öpmeye başladım.
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 2:09 am

Isaac ve gülümseyerek Holly'nin burnunu öptü. Sonra ciddi bir tavır takınarak geri çekildi ve sert bir sesle konuştu. "Bilemiyorum yani, belki," Yüz ifadesini değiştirmeden Holly'nin kulağına eğildi ve nefesini yavaşça verdi. Sonra kulak memesinden öpüp, dudaklarına yaklaşmadan önce "Böylesi daha iyi," diye fısıldadı. Dudaklarından sertçe öpmeye başladığında, Holl kendini serbest bıraktı ve Isaac'in dudaklarında kendini kaybetti. Öpüşmeleri gittikçe daha ateşli bir hale geliyordu. Yumuşak ısırıklar, Isaac'in dilini ağzının içinde hissetmek ona iyi geliyordu. Bir bacağını Isaac'in yan tarafına attı ve Isaac'in kucağına çıktı Holly. Kolları hala boynuna dolanmış bir şekildeydi, Isaac'in elleriyse kalçalarına inmişti. Bu sefer de yarıda bırakırsa onu öldüreceğim, diye aklına not etti Holl. Anın keyfini çıkarıyordu, sevdiği adam kollarının arasında; dudaklarındaydı. Büyük ihtimalle de birazdan içinde olacaktı. Evet, istiyordu. Çok çok istiyordu. Kendini iyice kaybetmişti. Öpüşerek ayağa kalktılar sonra, masanın üstündeki kitapları yere ittirdi Holly'i Isaac. Masaya yatırdı ve üstüne çıktığında dudakları bir an bile ayrılmamıştı birbirlerinden. Sonra Holly birden çekildi, öylece durdu ve nefes nefese kalmış bir biçimde Isaac'e baktı. Isaac, şaşkın ve biraz kızgın bir sesle "Ne yani, öylece yarıda mı kesiyorsun?" dediğinde Holly'nin yüzüne geniş bir gülümseme yayıldı ve "Hayır. Nasıl hissettirdiğini bilirim," dedi, dudaklarına tekrar yapışmadan önce Isaac'in tshirtünü çıkardı.
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 2:18 am

Holly'ninde istediği buydu. Nedense onunla bunu yaparken garip hissediyordum. Geçmişi aklıma geliyordu ve ürperiyordum. Benim birlikte olduğum çoğu kız ilk defa yaşıyordu böyle bir şeyi, Holly'nin ise geçmişinde belki benden çok beraberliği olmuştu. Bu düşünceleri aklımdan uzaklaştırmaya çalıştım. Şuan sadece anı yaşamalıydım, sonrasını düşünecek zamanım elbet olacaktı. Okul içerisinde Holly'den kaçmakta o kadar zor değildi. Öpüşmemiz gitgide şehvetli bir hale geliyordu. Kucağıma çıkmıştı ve dudaklarımı acıtma pahasına ısırıyordu. Onu yavaşça masaya doğru yatırdım ve üzerime çıkmasına izin verdim. Dudakları dudaklarımdan ayrılmıyor, sürekli öpüyor ve ısırıyordu. "Ne yani, öylece yarıda mı kesiyorsun?" dedim üzerimden hafifçe kalkıp dudaklarını ayırmasıyla. Böyle bir şey yapmayacağını biliyordum, ben yapabilmiştim ama o asla yapamazdı. Yinede kızgın görünmeye çalışmıştım. Bu halim hoşuna gitmiş olacak ki yüzüne büyük bir gülümseme yayıldı ve, "Hayır. Nasıl hissettirdiğini bilirim," dedi. Bunu yapmaktaki tek sebebinin bu olduğunu biliyordum zaten, şaşırmamıştım. Dudaklarını tekrardan dudaklarıma yapıştırdı ve üzerimdeki gömleği çıkardı. Çıplak göğsüme doğru onu bastırdım, bodysinin kumaşı tenime göre değildi. Yavaşça bodysini üzerinden çıkardım ve çıplak tenini tenime bastırdım. Ellerim bir saçlarının arasında, bir kalçalarında, bir göğüslerindeydi. Gerçekten de ikimizinde zevk aldığı belliydi, ve aldığım zevk kafayı yedirmek üzereydi.
Holly Challenor

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 2:31 am

Isaac, Holly'nin bodysini çıkardığında ikisi de artık alabilecekleri en üst seviyede zevk alıyordu. Elleri kalçalarında, göğüslerinde, saçlarında gidip geliyordu. Holly, inlemeye başlamıştı ki birden içindeki ses ona Yapma dedi. Bir an neye uğradığını şaşırdı ancak dinlemedi ve sevişmeye devam ettiler. Holly'nin altındaki tanga ve Isaac'teki boxer vardı sadece, Isaac Holly'nin sütyenini çoktan çıkarmıştı. Yapma. İç sesinden dolayı irkildi ve iç sesi konuşmaya devam etti. Ona karşı bir şeyler hissediyorsun, yapma. Pişman olacaksın. İşte o zaman Holly gerçekten durdu ve düşünmeden, sadece kalbinden gelen komutlarla bir robotmuş gibi hareket etti. Isaac'in üstünden indi ve yerdeki sütyenini aldı öncelikle. Onu taktıktan sonra body'sini, şortunu bulup giydi. Tek kelime etmeden üstünü giydikten sonra Isaac, bu sefer şakayı ilerlettiğini düşündüğü için gerçekten kızmış olmalıydı. Holly, ona baktı. Gerçekten duygusal bir bakıştı bu. Özür dilermiş gibi bakıyordu."Bunu yapamam." İki kelimelik basit bir cevap, yeterli değildi kesinlikle. Isaac, Holly'e bakmaya devam etti. Şakanın tadı kaçtı, hadi der gibi."Sana karşı bir şeyler hissediyorum Isaac. Eğer yaparsak, pişman olacağım. Bunu yapamam."
Isaac Lincoln

Isaac Lincoln

MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu? -devam-   Uzun zaman oldu? -devam- EmptyCuma Ağus. 31, 2012 2:45 am

Olayların nereye gittiği belliydi, ama bunu yapınca Holly'nin benim için biteceğini biliyordum. O elde edilmesi kolay bir kızdı ve ben eğer onu elde edersem bir daha yüzüne bakmayabilirdim. Bu olsun istemiyordum, ama bir yanımda devam diyordu. Belki sevgili olabilirdik, o zaman bu yaşadıklarımız daha fazla anlam kazanırdı. Ben bu düşünceler içinde çırpınırken Holly birden üzerimden kalktı ve yerdeki eşyalarını alıp hızla giyindi. Gözlerim üzerindeydi, ne olduğunu anlamam için biraz düşünmem gerekti. Benim yaptığımı o yapıyordu ve neden yaptığını biliyordum. Aklınca benimle kısasa kısas yapıyordu. "Bunu yapamam. Sana karşı bir şeyler hissediyorum Isaac. Eğer yaparsak, pişman olacağım. Bunu yapamam." Bu söyledikleri şuan zerre kadar umurumda bile değildi. Bunu neden önceden düşünmemişti? Ben o gece bunu yapmıştım çünkü onunla ilk defa bir yerde yalnız kalmıştık ve bir şeyleri anlamam zaman almıştı. Ama sevgili sıfatını birbirimize verdiğimiz anda bunların hepsi ortadan kalkabilirdi. Şimdi ise her şeyi bitirmişti, böyle yapmadan önce benimle konuşmayı deneyebilirdi. Bir kahkaha attım ve sesiz boş sınıfta yankılandı. Yavaşça üzerime giyindim ve bu süre zarfında sürekli gülümsedim. Gözlerini yüzümde hissedebiliyordum, buna bir anlam veremediği ortadaydı. Giyindikten sonra tam karşısına geçtim ve elimi çenesine yerleştirdim. Yüzünü hafifçe itip yüzüme çevirdim ve elimi çenesinden çekmedim. Kafası benim kontrolüm altındaydı, elimi yavaşça sıktım ve çenesinin kasıldığını hissettim. ''Buna inansam bile, benimle konuşabilirdin değil mi? Ama inan şuan zerre kadar umurumda bile değil. Bende sana karşı bir şeyler hissettim bıraktığımda, ama karşılığını görünce bugün bir şüphem yoktu.'' Duraksadım, daha fazla konuşmak bile istemiyordum. ''Sende benimle konuşmayı deneyebilirdin. Sen bilirsin Holly. Ama bunu sırf öç alma pahasına yaptın ve bu çok acı. Bir daha karşıma çıkmazsan sevinirim,'' dedim ve hızla kapıya doğru yürüdüm. Asamı hafifçe sallayarak kapıyı açtım ve kendimi koridora attım. Ortada kimseler yoktu, kapıyı sertçe çarptım; sanki onun yüzüne çarparmış gibi.

SON.

Uzun zaman oldu? -devam-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Uzun zaman oldu?
» İyi mi oldu? Kötü mü ?
» Pardon, yanlışlıkla oldu.
» Zaman Geldi!
» E hadi tanışalım o zaman :D