AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

2007 Yılı Noel Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Leonardo Moralies

Leonardo Moralies

Gerçek Adı : Leonardo Da Vinci

2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyPaz Ara. 30, 2012 6:13 pm

Biraz şaşırmış görünen Scarlett sonunda Leo'nun uzattığı eli tutup "Memnuniyetle," diye cevapladı. Beraber el ele dans pistinin ortasına kadar ilerlediler, ardından bir birlerine dönüp dans pozisyonunu aldılar. Müziğin ritmiyle beraber dans etmeye başladılar -bu sırada Leo Scarlett'ın ne kadar güzel dans ettiğini düşünüyordu.- Birkaç dakika sonra gözleri bir birine kenetlenen çift dans bitene kadar başka hiçbir yere bakmadılar. Leo bir süre sonra kendine bir şey itiraf etti; Scarlett'ı seviyordu. Hem de delice... Dansın bitimine doğru Scarlett ellerini Leo'nun ellerinin arasından çekip omzuna koydu, bunun üzerine Leo da aynı şeyi yapıp Scarlett'ın belini iyice kavradı. Elleri titriyor ve avuçiçi terliyordu. Dans bitince Scarlett Leo'ya "Güzel dans ediyorsun." Dedi. Leo ise "Teşekkürler, ama sen çok daha iyisin," diye iltifarını iade etti. Suratında ister istemez ciddi bir ifade oluşmuştu ama onun içinden gülmek, kahkahalar atmak geliyordu. Bunları içine gömdü ve Scarlett'a döndü. Scarlett, Leo'nun koluna girmişti ama Leo artık balonun sıkıcı havasından kurtulduğunu düşündüğü için kolunu geri çekti; Ardından da Scarlett'ın elini tuttu. İçine büyük bir sıcaklığın doğduğunu hissetti. Beraber büyük yılbaşı ağacının yanına gittiler, Leo bir an için Scarlett'a onu sevdiğini söylemeyi düşündü ama yeterince romantik bir an olmadığı için vazgeçti. Ona döndü ve derin bir nefes alarak "Baksana, burası biraz bunaltıcı oldu sanki. Kısa bir süreliğine dışarıda hava alalım mı?" Dedi. Scarlett ile el ele büyük salonun kapısından dışarı çıktılar, sonra da merdivenlerden indiler. Müzik sesleri hala kulaklarına geliyordu, pek de uzaklaşmış sayılmazlardı -ama en azından etraflarında kimse yoktu.- "Benim sana bir şey itiraf etmem gerekiyor. Aslında baloya gelene kadar da bunan emin değildim, hatta dans edene kadar emin değildim." Scarlett'ın heyecanlandığını gördü. O da heyecanlanmıştı, elleri öylesine titrediğini hiç hatırlamıyordu, göz bebekleri küçüldü. "Ben- ben, seni seviyorum." Dedi biraz bağırarak. Söylemeseydi daha iyi olacağını düşünmüştü bir an ama pişman değildi. Scarlett afallamış görünüyordu. Cevabını bekledi Leo; Sanki kalbi yerinden çıkacaktı.

Scarlett -,- Very Happy :
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

RP Yaşı : 14
Gerçek Adı : Selin.

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyPaz Ara. 30, 2012 7:01 pm

Ettiğim o odunca iltifata karşılık çocuğun başka ne söylemesini bekliyordum ki. Ne söyleyebilirdi yani teşekkür etmekten ve bana iltifat etmekten başka ne diyecekti. Ah Merlin ne aptalım böyle. Daha duygusal yada ne bileyim daha anlamlı bir şeyler söylemeliydim. Dans bittiğinde koluna girmiştim ama o elimi tutmayı tercih etmişti sanırım ki kolunu geri çekip elimi tutmuştu. Kalbim yerinden çıkarcasına atıyordu. Sanki kalbimin sesi dışardan duyulabilirmişcesine bir endişe kaplamıştı içimi. Merlin lütfen anlamasın,lütfen heyecanlandığımı anlamasın. "Baksana, burası biraz bunaltıcı oldu sanki. Kısa bir süreliğine dışarıda hava alalım mı?" diye sordu Leo. Ah bu gerçekten harika olurdu doğrusu. O kadar bunalmıştım ki içerde. Gerçi Leonardo ile dans ederken her şey oldukça hoştu yani gözlerine bakmak,kokusunu hissetmek falan. Aptal gibi bunları düşünürken yine çocuğa cevap verememiştim. Sanırım artık cevap verememelerime alışmış olacak ki bir şey dememi pek de beklemedi. El ele balo salonundan çıkıp merdivenlerden indik. Müziğin o iç açıcı,insana mutluluk katan sesi hala kulaklarıma kadar geliyor ve gülümsememi sağlıyordu. Etrafta ikimizden başka kimsenin olmamasıda ayrı bir huzur vericiydi esasında. Başbaşaydık,kimse yoktu sadece müzik sesi ve biz. Biz mi? A hayır. Çocuğun belkide bir kız arkadaşı var. Biz de nereden çıktı? Ortada biz diye bir şey mi var? Yüce Merlin kız arkadaşı olsa buraya benimle gelmez di öyle değil mi? Tabii gelmezdi. O zaman kız arkadaşı falan yok. Biran için gülümsedim. Tüm bu düşüncelerimin arasında kulağıma başımı döndüren beni gerçekten şaşkınlığa uğratan,belkide beklemediğim sözler geliyordu. "Benim sana bir şey itiraf etmem gerekiyor. Aslında baloya gelene kadar da bunan emin değildim, hatta dans edene kadar emin değildim." O-o olamaz düşündüğüm şeyi söyleyecekti kesinlikle düşündüğüm şeyi söyleyecekti. Ne diyecektim ben şimdi ne cevap verecektim. Merlin yardım et yardım et. Yanaklarım al al olmuştu. Dudaklarımı ısırıyor ve söylemesini bekliyordum. "Ben- ben, seni seviyorum." birazda bağırarak söylemişti bunu,iyiki etrafta bizden başkası yoktu çok utanırdım yoksa gerçi yine çok utanmıştım ama olsun o zaman daha fazla utanırdım. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmiyordum. Gerçekten bilmiyordum. Gözümden istemsiz bir kaç damla yaş süzüldü. Buda neyin nesiydi böyle,ağlamakta neydi hemde böyle güzel bir anda. A hayır bunu ağlayarak mahfetmeyecektim. Daha ilk andan sulu gözlü kız görüntüsü vermek istemiyordum. Sulu göz biriside değilimdir ki zaten. "Be-ben ne hissediyorum emin değilim. Yani şey yada boşver." Biran nereden geldiğini bilmediğim bir cesaretle uzanıp yanağına bir buse kondurdum. Ve karşında öylece dikildim. "Aslında genelde çok rahat birisiyimdir yani bunu sana söyleyebilmeliydim. Ama bu yaptığım yeterli bir cevaptır sanırım" deyiverdim. Ne dedim? Doğru bir şey mi söyledim yoksa yanlış mı? Bende bilmiyorum. O kadar heyecanlıydım ki karşısında tir tir titriyordum. Ayrıca yanaklarım zaten kıp kırmızıydı bu öpücükten sonra daha da kızarmıştı. Biraz pişmanlık birazda rahatlamışlık duygusuyla öylece duruyordum ama gecenin başında olduğu gibi o güzel gözlerine cesaretle bakamıyordum bu defa.

Leonardo dostum ^.^:

En son Scarlett Mia Cock tarafından Paz Ara. 30, 2012 8:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Angela Marlyssa

Angela Marlyssa

RP Yaşı : 15
Gerçek Adı : Helin.

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyPaz Ara. 30, 2012 8:03 pm

::::

Gözlerini tavana dikmiş tepkisiz bir şekilde yatıyordu. Başının dayanılmaz ağrısına rağmen baloya katılacaktı. Doğrusu buna mecburdu. Eğer bir partneri olmasaydı kesinlikle bu saçmalığa katlanmazdı. Çok sevgili partneri ise her davete katıldığı, aslında bir nevi koruma olarak kullandığı Eduard'dı. Slytherinin hatta Hogwarts'ın en iri kıyım büyücüsüydü. İri kıyım olmasının yanında oldukça hoş bir çocuktu ve Angela onunla korkutucu bir imaj vermeye bayılıyordu. Yatağında uzandığı kısa süre azda olsa başının ağrısını gidermişti. Yavaşça yataktan doğruldu. Ayağa kalktığı gibi hemen dolabına yöneldi. Ne giyeceğine çok önceden karar vermişti. Halasının ona Fransa'dan gönderdiği bol dekolteli kırmızı elbisesini giyecekti. Fazla takı takmayı sevmediği için uzun, ince altın kolyesini ve koluna da annesinin ona aldığı altın bilekliği takmakta karar kılmıştı. Elbisesini üzerine geçirdi ve boy aynasının karşısına geçip kendini baştan aşağıya süzdü. Karın, göğüs ve sırt bölgesindeki dekoltelerle vücudunu cesurca gözler önüne sermişti. Elbise vücudunu tamamen sarmıştı. Beğeniyle kendini bir süre süzdükten sonra kolyesini ve bilekliğini taktı. Başının ağrısı bir an da kaybolmuştu. Belki de stres yaptığı için başı ağrıyordu. Bu düşünceleri boş vererek büyük olasılıkla ortak salonda kendisini uzunca bir süredir bekleyen partnerinin yanına gitmek için odadan dışarı çıktı. Eduard, ortak salonun ortasında devasa cüssesiyle onu bekliyordu. Siyah smokiniyle yeterince yakışıklı olmuştu. Her ne kadar bir beyefendi gibi bir imaj verse de gözlerindeki ifade halen oldukça tehlikeli olduğunu gösteriyordu. Eduard'ın koluna girdi. ''Hadi bakalım, sıkıcı ve aptallarla dolu bir parti bizi bekliyor.'' Eduard her zaman ki gibi hiç konuşmadan başıyla onayladı ve Angela'nın yürüyüşüne ayak uydurarak yürüdü. Büyük salonun kapısına yaklaştıkları anda Eduard gerilmeye başlamıştı bile. Açık kahve gözlerinden bu partiye gelmekten rahatsız olduğu ortadaydı. Kaçacak bir yol arar gibi etrafa bakındı. Angela kolunu sertçe sıktı ve açık kahve gözlerine sevecenlikle gülümseyerek, ''Sakın kaçamaya kalkma. Seni bulur ve toza çeviririm.'' İri kıyım olmasına rağmen Eduard, Angela'nın tehdidinden korkmuştu. Korkmalıydı da. Angela onun cüssesinin yanında küçücük kalıyor alabilirdi. Ancak asası ile tek hamlede onu toza çevirebilirdi.

Kapıdan içeri girdiği anda Angela'nın baş ağrısı kendini yine gösterdi. Sakın ve huzur verici bir müzik hâkimdi ortama. Angela, bu kadar sakin bir ortama girince her zaman ki gibi iç karartıcı ve boğucu bir his tüm vücudunu ele geçirdi. Bu da büyük olasılıkla başına vurmuştu. Gördüğü birkaç binadaşına başıyla selam verdi. Etrafı dans ederek sanki tüm yıl çok güzel geçmiş ahmaklarla dolmuştu. Profesörlerin bir kısmı masalarında oturmuş sohbet ediyor. Bir kısmı ise dans ederek öğrencileri kontrol ediyordu. Eduard'ın kolundan sıyrılmasıyla başını hışımla ona çevirdi. Başıyla bir büyücüyü işaret etti ve ''Hemen dönerim.'' diyerek uzaklaştı. Büyücüye acıyan gözlerle baktı. Büyük olasılıkla yeni yıla revirde girecekti. Bir süre öylece olduğu yerde bekledikten sonra içeceklerin olduğu bölüme gitti. Eline bir kaymak birası aldığı gibi kimsenin onu rahatsız etmeyeceği sessiz bir köşe aramaya koyuldu. Sakin bir köşe bulmak tahmin ettiği gibi hiç kolay olmamıştı. Yalnız kalmak için çırpınan bir sürü çift vardı etrafta. Sonunda sessiz ve kimsenin gelmediği bir yer bulmuştu. Elbisesini düzeltti ve duvara yaslanarak uzaktan yılbaşını neşeyle kutlayan ahmakları seyretti. Mugglar ahmaktı ama bazı büyücüler onlardan daha ahmaktı. Kaymak birasından bir yudum aldı ve kimsenin yanına gelmemesi için dua ederek sessizce ahmaklar topluluğunu seyretti.

Angela Kod :: #2e8b57
http://monforteangela.tumblr.com/
Michael Theodore Hailword
Arkeolog & Ressam & Fotoğrafçı
Arkeolog & Ressam & Fotoğrafçı
Michael Theodore Hailword

RP Yaşı : 29

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 02, 2013 1:59 am

Uzun bir vaha, güneş ışığıyla altın gibi gözüken toprak; aslında boş olmasına rağmen sanki değerli bir şey sakladığı havasını yayan o ortam. Evet, düşündüğüm şey en son kazı yaptığımız alandı. Bir şeyler ummuştum oradan, hala ne kadar iyi ve istekli bir hisle başladığımı anımsayabiliyordum. Bu işi yaparken, Mugglelardan farklı olmamızı sağlayan güçlerimi kullanmıyordum çoğu kalan gün yaptığım gibi. O nedenle bilemezdim önceden, gerçekte bir hazinenin saklanıp saklanmadığını. Yine de Muggle olan ortağım gibi her şeyimi vermiştim. İçgüdülerimle hareket etmek, iyi hayaller kurmak; bunlar beni şu anda hayata bağlayan şeylerdi. Bunları da kaybedersem, dünya üzerindeki en boş insana dönüşebilir, kendi boşluğumda kaybolur, kendime dayanamazdım. İlle velakin, artık biliyordum ki, bu dünya üzerinde bana dayanabilecek bir kişi vardı; Eleanore. Belki çok abartılı düşünüyordum; benim için onun varlığı, kendimi unutmamamı sağlayan tek şey gibiydi. Gece gündüz düşünmekten sıkılmadığım, dünya üzerindeki en güzel varlık, yarim, hayatım, kadınım... Ve elbette, bu boş zamanımda buraya kadar gelmemin tek nedeni. Boş zaman kelimesi doğruydu, bir nevi tatildeydim. Maddi kaynağımız hiçbir şey çıkmayan son kazıdan sonra kendini geriye çekince yeni bir sponsor arayışına girmişti ortağım. Bana da beklemek dışında pek bir şey düşmüyordu bu noktada. Bunun için en iyi yerdi burası, ona yakın olabiliyor, daha sık görebiliyordum. Eleanore ile ilişkimizi biraz daha ileri taşıdığımızı hissederken, bana gelip baloya katılıp katılamayacağımı sorması kalbimin atışlarının eski anılarımızdaki kadar hızlanmasını sağlamıştı. Bunları düşünecek yaşta olmadığımı biliyordum ancak konu o iken aklımı, kalbimi dizginlemek ne mümkündü.
Hogwarts'a yakın kaldığım bu dönemi geçirmekte olduğum otel odasına adım atarken, tek soru tüm beynimi ele geçirircesine dönüp duruyordu amansızca; O ne renk giyinecekti? Söylemediği konusunda ilk başta kesin fikirli olan beynim, zaman geçtikçe yerine acabalı sorular üretmeye başlamıştı. Ya bir çift gibi uyumlu giyinmemizi istiyordu ise? Onun böyle ufak şeylerden dolayı üzülmesine katlanamazdım. Söylememiş ise yapacak bir şey yoktu ya, söylediyse bile aklımda kalmamıştı. Odamdaki takım elbiselerimden bir tanesini çıkardım. Çok düşünmem gerekmiyordu, takım elbise bir balo için yeterince şık idi. İşlerimi Muggle yoluyla hallettiğim için birçok görüşmeye giderdim. Haliyle bana uyan birkaç takım elbise vardı dolabımda. Açık renkli bir gömlek ceketimin altında son derece iyi duruyordu. Uyan bir kravat bulmaktı asıl uğraştıran. Bir iki taneyi denedikten sonra, karar verdiğimi takmak için son giymiş olduğum garip duran yeşil kravatı çıkarmak için iki elimi de kravat düğümüne götürdüm. Şimdi geriye kalan tek şey saçlarımdı. Dağınık saçlarım her zamanki gibi inatçıydı, saate bakıp balonun çoktan başlamış olduğunu tahmin ettiğimde hala düzgün durmamak için ellerime karşı savaşıyorlardı sanki. Sonunda olduğu gibi bırakmaya karar vermiştim, aynaya son bir kez daha bakarken. Ah, Eleanore kesinlikle yanımda çok iyi duracak, beni yaşlı bir adam gibi gösterecekti şu an ne kadar özen göstermiş olsam dahi. Tek gülümsemesiyle somurtkanın teki gibi kalacaktım yanında. İlle velakin onun yanında bu şekilde kalmamak imkansızdı, çünkü ışıltısı ile bu dünyadaki herkesi sönük bırakırdı yanında.

Okula vardığımda, içeri nasıl gireceğim hakkında hiçbir fikrim veya bir davetiyem olmadığı için gayet doğal bir biçimde kapıdan, kimseyle bakışmayarak girdim bu eski ve görkemli binaya. Benim gibi başkaları da olmalıydı ya da beni de profesörlerden biri sanmışlardı. Balo salonuna yaklaşırken duyduğum balo müziği beni son, mezun olmadan önceki Noel balosu anılarıma götürmüştü. O anılar aklıma gelince avuçlarımın terden hafifçe ıslandığını hissettim ve adımlarımı hızlandırdım. Tam ana giriş kapısını görmek üzereyken, aklım yine beni sorularla yormaya çalışıyordu, 'Ya Eleanore'u tanıyamazsam?'. Onun sırlarından birini daha öğrendiğim de sanki ona bir adım daha yaklaşmıştı ruhum. Ama şimdi aynı nedenden dolayı endişe kaplamıştı içimi. 'Sakin ol Michael, sonuçta Eleanore onu tanıyamayacağım bir kılığa bürümez kendini.', dedim içimden. Kendimi bu fikirden uzaklaştırmak amacıyla son balomu getirdim aklıma, aynı hataları bir daha tekrarlamayacaktım. Henüz koridordayken gördüm, hızlıca ilerlemekte olan uzun sarı saçlı... Kesinlikle Eleanore'du. Bana döndüğünde yüzüme nazik bir gülümseme oturtturarak sakin ve hafif kısın bir sesle konuştum. "Merhaba." Bileklerinden birini kavradım çok sıkmadan. Çekerek kendime yaklaştırdım, dengesinin biraz bozuk olduğu gözümden kaçmamıştı. Ne içmişti de onu böylesine bir hale sokmuştu? Sarhoş olup olmadığını bir soruyla yöneltmek çok kaba kaçardı. Gözlerinin içine bakarken zamanlamamın iyi olduğunu düşündüm. Bir elimi saçlarında gezdirdim usulca. "Daha erken gelemediğim için üzgünüm, iyi misin?" dedim, lakin kendi sorumun cevabını beklemeden yaklaştım onun güzel çehresine, hafif bir buse kondurdum dudaklarının üzerine, gizlice. Okul koridorlarındaki iki öğrenci gibiydi bu halimiz. Hızlıca çekildim geriye, zira yapmış olduğum şeye kızabilirdi, burada bir profesör olarak öğrencilerinin görmesini istemeyebilirdi. Saklayabilirdi aramızdaki ilişkiyi, öğrencilerden, diğer profesörlerden, hatta kendisinden. Bileğini tuttuğum elimi yavaşça aşağıya kaydırdım, ince narin eli benim çalışmaktan yıpranmış olan elimin içine düştü. Elini tutmak istiyordum küçük çocuklar gibi, elimdeki terden dolayı çekinerek çektim elimi, bırakmadan önce parmaklarımı onunkilere dokundurarak hafifçe. Gözlerim ise onun güzel yüzü dışında hiçbir şey görmüyordu. Onun yanındayken yaşadığım bu andı sadece, tek duygu hepsinin üstündeydi, tek hisle kaplanmıştı içim, mutluydum.

out:
resim:

Leonardo Moralies

Leonardo Moralies

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 02, 2013 6:39 pm

Scarlett'ın gözünden birkaç damla yaş aktı, Leo yanlış bir şey yaptığını düşündü bir an. "Be-ben ne hissediyorum emin değilim. Yani şey yada boşver." Dedi Scarlett, Ardından Leo'nun hafif kırmızılaşmış yanağına bir öpücük kondurdu, Leo döndü, Scarlett da ona dönmüştü. "Aslında genelde çok rahat birisiyimdir yani bunu sana söyleyebilmeliydim. Ama bu yaptığım yeterli bir cevaptır sanırım," Dedi Scarlett. Leo yüreğine, ayazın soğuğundan eser bırakmayacak bir sıcaklık hissetti. Scarlett'a baktı, yanakları onun gibi kırmızıydı, o da titriyordu, başını hafifçe öne eğmişti; bu onun saçlarının, yüzünü örtmesine sebep olmuştu. Leo ayağa kalktı ve Scarlett'ın karşısına geçti, eğildi ve gözlerinin içine doğru baktı. Düşündü; Ona bir gece içinde o kadar çok kez aşık olmuştu ki- sanki yaşamasının tek sebebi onu sevmekti. 'Yani şimdi, biz çıkıyor muyuz?' Diye düşündü, suratındaki o kocaman gülümsemeyi hafiften temizledi ve o da Scarlett'ın kırmızılaşmış yanağına bir öpücük kondurdu -bu biraz daha uzun sürmüştü-. "O kadar güzelsin ki," Diye her zamanki gibi saçma sapan bir iltifattan sonra tekrar ayağa kalktı. Yeni başlayan dans şarkısının melodisi ve aşkın verdiği cesaret ile "Peki, 'sevgili' olarak ilk dansımızı, bu şarkıda yapmaya ne dersin?" Diye sordu Leo. Scarlett ayağa kalktığında cevap vermesini bile beklemeden elinden tuttu ve doğruca büyük salona, peşinden sürüklercesine götürdü.

İçi içine sığmıyordu. Dans pistinin ortasına geldiklerinde; kalp atışlarının fazla hızlı, kafasının fazla karışık ve ellerinin fazla titriyor olmasını umursamadı, umurunda olan bir tek şey vardı: Scarlett ile göz göze dans edebilmek. Dans etmeye başladıklarında gözleri yine kenetlendi, her şey inanılmazdı. Daha önceleri aşkın gerçek olmadığını düşünen Leo o anlarda aşkı Scarlett'ın gözlerinde görebiliyordu. dört-beş dans müziğinden sonra -bunlardan üçü hareketsiz, salon dansına uygun parçalardı- Leo yorulduğunu farkına vardı. "Aşkım ağacın yanına geçelim mi?" Diye kendine hakim olamayarak konuştu. Kendinde değildi, bir bardak kaymak birası ile bu hale gelmiş olamazdı, nasıl daha dakikalar olmuşken 'aşkım' demiş olabilirdi? Suratından sildiği tebessümü geri getirdi ve cevabını bekledi.

Not :
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 02, 2013 7:22 pm

Ben konuştuktan sonra Leonardo kısa ama o an için gerçekten uzun bir süre düşündü yada düşünmemişte olabilir bilemiyorum. Sadece konuşmadı,sustu. Yanlış yapmış olmaktan fazlaca korkmuştum yani yanlış bir şey söylemiş olmaktan veya bir öpücük için erken davranmaktan. Ama derin sessizlikten sonra öpücüğümün karşılığı olan bir busede ben almıştım yanağıma. Hem utancım katlanmış hemde sevinmiştim. Garip duygulardı bunlar. Anlatılamayacak kadar derin ve özel. Fakat güzeldi işte,mutluydum ya daha ötesi var mıydı ki? Bu balonun böyle geçeceğini hiç ummazdım. "O kadar güzelsin ki." Bana verdiği minik ama yanağımda dudaklarının sıcaklığını hissedebileceğim kadar uzun öpücükten sonra dediği cümle buydu işte sıcak ve içten. Bu aşk mıydı? Yani bu hissettiğim. Hemde bu kadar kısa sürede çünkü bu güne kadar onunla konuşmuşluğum dahi yoktu. Çok sık görmezdim bile. Bu gerçekten aşksa korkuyordum. Beni tanıyan herkes bilir ki ben şıp sevdinin tekiyimdir bugün ona deli gibi aşıkken yarın başkasına aşığımdır. Gerçi bu defa daha farklı olduğunu söyleyebilirim. Kalbim deli gibi atıyor,mideme kramplar giriyor,gözlerine bakmaktan kendimi alamazken bakmayada aynı anda utanıyordum. Çok garip. Hem şimdi biz neydik? Sevgili falan mı? Yoksa burada kalacak mıydı bu konuşma? Çünkü onu sevdiğimi söylememiştim. Sadece yanağına kondurduğum bir buse vardı ortada. Ve oda beni öpmüştü. Her neyse dedim biran kendime bırakta ne olacaksa olsun,akışına kapıl işte. Düşüncelerimin derinliğinden yeni başlayan dans müziği ile irkilerek çıktım "Peki, 'sevgili' olarak ilk dansımızı, bu şarkıda yapmaya ne dersin?" Sevgili? Demek sevgiliydik. Kulağa çok garip gelmişti. Daha önce çok sevgilim olmuştu hatta çok kez aşık olmuştum yada aşık olduğumu sanmıştım diyelim. Ama hiç kulağıma bu kadar acaip ve bu kadar hoş gelmemişti bu kelime. Belkide ondan duyduğum için bu kadar güzeldi. Tabii o yüzden bu kadar güzeldi,başka neden olacak. Elimden tutup beni sürüklercesine balo salonuna geri götürmüştü,çocuk benim düşüncelerimden kurtulup cevap vermemi bekleyecek değil ya. Sevimli şey. Dans etmeye başladığımızda gözlerimiz yine bir birinden kopamayacak kadar bütündü. Heyecanım azalmış ve kalp atışlarım yavaş yavaş normale dönmeye başlamıştı. Huzur doluydum. Gerçekten uzun süre dans etmiştik. Hareketli müziklerde bile gözlerimiz bir birinden ayrılmamıştı. Son derece mutluydum,çokta eğlenmiştim. İlk defa birisinin yanında kendimi böylesine anlamlı ve rahat hissediyordum. İkimizde yorulduğumuzun farkına vardığımızda Leo "Aşkım ağacın yanına geçelim mi?" diye sordu. Aşkım mı? Bu kadar erken mi? Pekii sanırım buna alışmalıydım her şey hızlı ve heyecanlı geçecekti ama hiç bir şey umrumda değildi. Zaten aşık olmamız bile çok erken olmamış mıydı? Bu çocuğu seviyordum. Aşktan daha farklıydı belkide bu kendini mutlu ve güvende hissetmekle ilgiliydi mesele. Kolunu omzumdan atmasını sağlayıp iyice sokuldum "Seni seviyorum" diye kulağına fısıldadım. Kendimi uzun zamandır böylesine iyi hissetmemiştim. Birlikte o şekilde ağacın yanına gittik.

Notacevapolannot :
Melanie Phoenix
VI. Sınıf
VI. Sınıf
Melanie Phoenix

RP Yaşı : on beş.
Gerçek Adı : dilara.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 02, 2013 7:42 pm

Başımın üzerinde yankılanan tiz ses titrememe neden olmuştu. "Melanié?" Ayzek'in sesini duymuş olmam umrumda değildi. Gelmişti ve beni görmeden o sürtüğün.. Aklıma sığdıramıyordum. Baş parmağımı ısırırken, hıçkırıklarıma zor hakim oluyordum. Arkadan gelen ayak seslerini duymazdan gelerek üzerimdeki şoku atlatmaya çalıştım. "Melanié, neler oluyor?" Ronan.. Sanırım şuan için bana mutluluk veren tek şey oydu. Sesi bütün vücudumu tepeden tırnağa etkilemişti. Sesindeki netlik ve heyecan, beni merak ettiğini gösteriyordu. Ve bu beni, her şeyden çok sevindirmişti. Yanıma gelip kolumu sıkıca kavradı ve "Sen iyi misin?" diye sordu hızla. 'Sen yanımdayken, evet.' Yüzümü yavaşça kaldırdım ve Ayzek'in yüzüne bakmadan "Sanırım şuan doğru zaman değil, Ayzek." Tam konuşmaya başlayacakken Ayzek'i susturdum ve "Ciddiyim, şuan iyi değilim," dedim tiz bir sesle. İyi olmamı mı bekliyordu? Tabii ki, hayır. Bana itiraz etmeden oradan uzaklaşması güzel bir şeydi. En azından Ronan'la başbaşaydım. Ve, bu durumda bile onu düşünecek kadar aşıktım ona. Gözyaşlarımı içimde daha fazla tutamayacağımı anlayıp yanaklarımdan süzülen yaşlarla birlikte istemsizce Ronan'ın omzuna yasladım başımı. Huzur, sıcaklık.. Bunun bir rüya olmamasını ve zamanın durmasını diliyordum. Ağzımdan çıkan kelimelerin hiçbir önemi olmadığını biliyordum. Ronan'a aşıktım, beni sevmediği ne kadar gerçek olsa da. "Çok acınası bir durum, değil mi?" dedim hıçkırarak. Tenindeki sıcaklıktan kurtaramıyordum kendimi. Yavaşça geri çekildim ve gözlerimi gözlerine odaklayarak, "Bunu haketmiyorum. Terkedilmeyi, sevilmemeyi.. Aslında çirkin olmayı da haketmiyorum." Neler diyordum ben? Şimdi Ayzek'in eski aşkım olduğu falan düşünülebilirdi. Aslında fena da sayıl- Kedimi toparladım ve her zamanki dayanıklılığımla "Bunları sana neden anlatıyorsam. Eski duygularım bugün biraz daha depreşik sanırım," dedim. Iı, bu biraz tripseldi ve kaçan kovalanır tarzıydı. Hadi Ronan. 'Beni kıskanacaksın.'

::
http://melaniephoenix.tumblr.com/
Katheryn S. Boryenka

Gerçek Adı : Yuvarlağımsı biçimde kopan, çok küçük miktarda sıvı kütlesi^^

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 02, 2013 8:35 pm

Bir bacağı diğerinin üstünde, elinde içtiğine inanamadığı kaymak birası vardı. Sadece kaymak birası. Bu gece biraz eğlenecekse zaten sınırlı sayıda verilen düşük alkollü içecekler Katheryn'e yetmezdi. Belki biraz bakınmaya ihtiyacı vardı. Drake'e Holly'i bulması gerektiğini söyleyecekti. İkisinin de biraz ayrı takılmaya ihtiyacı vardı. Ayağa kalkmadan önce kabarık kıyafetler topluluğunun arasında ikizini bulmaya çalıştı. Nerelerdeydi bu kız? “İkiz,” Tanıdık sesi duyunca rahatlamanın etkisiyle derin bir nefes verdi. Tam aksi yöne dönüp Holly'e şöyle bir baktı. Sarışınların giydiği kırmızıları hep kıskanırdı zaten. İlk gülümsemeden sonra, güzelliğine yakışmayan asık bir suratla karşılaştı. Daha bir şey bile söyleyemeden genç kız her şeyi anlatmaya başladı. Morali o kadar bozuktu ki, zaten gürültülü olan ortamda onunkini ayrıştırmakta zorluk çekmişti Kath.

Holly anlatmayı bitirdiğinde, yüzünde en kızgın ifadelerinden biri vardı. Zümrüt yeşilinden arınmış gözleri, arkadaşı dışında Büyük Salon'un her santimetre karesini inceliyordu. Sarı kafayı ve o Isaac denen herifi balodan sonra en kısa zamanda öldürmek istiyordu. "Demek-" sözüne devam edecekti ki Holly onu kesti. Belkide mırıldandığı için arkadaşı onu duymamıştı. “ben gidiyorum. Balonun tadı kaçtı. Ortak salona döndüğünde bu konuyu konuşuruz. İyi eğlenin, çocuklar.” Genç kız çifte bakıp gülümsedi ve sonra her zamanki yürüyüşüyle kapıya yürümeye başladı. Kath o an ne yapacağını şaşırdı. Drake'in yüzüne soru sorar gibi bakmakla geçirdiği vakit boşa gitmemişti. "Hadi, git!" Melanié aptalının başını yaslamak için erkek arkadaşına gelmemesini umuyordu. Herkes az önce kırılan cam şişenin ona ait olduğunu biliyordu. Eteklerini toplayıp Holly'nin arkasından hızlıca yürümeye başladı. "Hey! Holly!" Şarkı ve kahkaha sesleri bağırsa da ikizine ulaşmasını engelliyordu. "Sana diyorum!" dedi hafif koşmaya başlayıp. Sonunda elini genç kızın omzuna attı. "Hiçbir yere gitmiyorsun Holl!" kaşlarını çatmış, oldukça kararlı bir şekilde bakıyordu. "Nasıl bu kadar çabuk pes edersin? Canının yandığını asla belli etme."

Out:
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

RP Yaşı : 49
Gerçek Adı : Celia Monique Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ocak 02, 2013 10:44 pm

DIKKAT

Noel Balosu 05.01.2013 Cumartesi günü saat 00:00'da sona erecektir. Balonun ilk mesajında yapılan bilgilendirmeyi okuyup kurallara uyduğunuzdan emin olun.
Devasa noel ağacının altındaki, size özel hediyeyi açmayı da unutmayın!

Özel hediyeyi kazanan öğrenci balo bittiğinde açıklanacak, Rp puanlamalarının sonuçları da bu başlığa eklenecektir.

Iyi eğlenceler!
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Leonard Allen
V. Sınıf
V. Sınıf
Leonard Allen

RP Yaşı : 16
Gerçek Adı : Leon.

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 04, 2013 2:09 am

Ravenclaw ortak salonunun büyük koltuklarından birine yayılmıştım. Kimse gelip karışamazdı, zira tatil döneminde okulda kalmış olan birçok öğrenci bir eş bulup baloya katıldığı için büyük salondaydı. Birkaç mızmız yataklarına çekilmişti. Bense elimdeki lastik top ile kendi kendime oynuyordum, yan tarafımdaki duvara atıyor, geri yakalıyor yine atıyordum. Kısaca yer ve duvar arasında sekip bana dönüşünü izliyordum. Okumayı aklıma koymuş olduğum kitaplar ortadaki masada açık duruyordu; ancak neredeydi bende şu an onlara odaklanacak kafa. Gryffindor'lu şu kızı aklıma getirip yüzümü buruşturdum. Ona yaptığım teklif aslında nedensizdi, hoşlandığımdan değildi, alaycı bir gülümsemeyle çoktan birine söz verdiğini söylemesi ve beni aşağılamasının nedensiz olduğu gibi. Önemli bir şey değildi elbet; ancak moralimi bozmuştu, ona gitmeden önce de en az beş kıza sormuştum. Acaba sadece geç kaldığımdan mıydı tüm bu reddedilme süreci, yoksa dış görünüşüm o derece iticileşmiş olduğundan mıydı? Son iki yıldır tatili burada geçiriyor olduğumu düşündüm, bu sene kaymak birası da serbestti hem. Yine asıl gerçeği, ailevi şeyleri unutmaya çalıştım. Aklımı bu boş ortamda oyalayamayacağımı fark ettiğimde yatakhaneye daldım hışımla, bu balo için ailemin gönderdiği takımı çıkarttım. Büyük bir hızla hazırlanırken uyumakta olan bir tembel kafasını kaldırıp bana baktı, ardından yeniden uykusuna döndü. Kravatı doğru bir biçimde bağlamak epey zamanımı almıştı, ki şimdi bile o kadar iyi gözükmüyordu bağlayabildiğim en iyi haliyle, saçlarımla ilgilenecek vaktimin kalmadığını düşünüyordum. Gözlüğümü çıkarıp baş ucuma koydum. Etrafımdaki nesnelere bakarken çok rahatsız olmuyordum, göz numaram çok ileri değildi, okurken rahatsız olduğu için kullanıyordum. Yatak haneden koşar adımlarla fırladım, yerini bilmeme rağmen kulaklarımı takip ederek ilerliyordum, güzel müziklerin çalındığı o neşeli yere. Gerekirse damsız, oraya gidecektim.

Büyük salona girdiğimde ihtişamlı görüntüsü etkiledim anında. Kar tanelerinin bir kaçı açık olan avucuma düştü, sahte olmalarına rağmen soğuk gelmişti. Yağmuru kara tercih etmiştim her zaman. Yukarı bakmayarak yürürken kendime bunların sahte olduğunu hatırlattım, sonuçta hoş duruyorlardı ve temayla uyum içindelerdi. Bir çok güzel bayanın olduğu gibi. Çoğunluk kırmızı ve yeşil renklerini seçmişti. Ama benim gözüme hep beyaz giyinenler takılıyordu. Cesurca; ancak bir çoğunu olduğundan daha saf gösteriyor, diye iç geçirdim. İlerleme ve etrafa bakınmaya devam ederken, birinin bana hızlıca ilerlediğini gördüm. Daha çekilme fırsatı bulamadan bana çarpmıştı. Beni görmemesi imkansızdı ya, kendisi bana doğru koşmuştu. Daha sonra yüzüme bile bakmadan koridora doğru çıktı seri adımlarla. Elbette onun kim olduğunu anlamıştım, iksir profesörümüz Bayan Rheanna'dan başkası değildi. Ne ama o, içkili miydi yoksa? Önce bu düşünce yüzümde bir gülümseme belirmesine neden olmuşken daha sonra aklıma gelen bir soruyla sinirlendim; Ne yani onların içme hakkı var mıydı? Baloda hiç içki yok diyorlardı hani? Onu rezil edici bir duruma sokmak için peşinden gitmeyi düşündüm. Kendisi de benimle az uğraşmıyordu hani. Sonra nedense fikrimi değiştiren bir şeyler oldu tanımlayamadığım. Can sıkıntısıyla vazcaydım. Müzik çalmaya başladığında herkes kendi güzel leydisini kapmış şarkıya eşlik eden adımlarla dönüyorlardı. Ben ise yemeklerin olduğu kenara çekildim. Donatılmış masalara baktım, bir de dans eden çiftlere. Ne yemeği ne de dansı çekmiyordu canım. İç çektim, oysa buraya gelmem ruh halimi değiştirir diye umut etmiştim, eh en azından zihnimi dağıtmıştı. Bir adet kaymak birası kaptım, daha önce içmemiş olduğum için tedirgin bir biçimde aldım ilk yudumumu. Gözüm devasa çam ağacına, altındaki renkli paketlerle süslenmiş hediyelere kaydı. Bu sene hediye almayı beklememeliydim.

Sap delikanlı bu şekilde:
Bastet Thomas

Gerçek Adı : Ekön.

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 04, 2013 11:07 pm

Salonun ihtişamı her zamnki gibi nefesimi kesiyordu. Burası benim için tek ev hissi yaratan yerdi. Buran mezun olma düşüncesi bile moralimi bozuyordu. Elliot ile put gibi dikiliyorduk. Derin bir nefes aldım ve gözlerimle salonu taramaya başladım. Gryffindor'luların hepsi birbirinden rüküş geliyordu bana. Gözlerimi devirdim, aptallar sürüsü. Holly'nin parfümünün kokusu ondan önce bana ulaşmıştı. Gülümsedim. "Selam güzelim." Holly bana her zamanki deli gülümsemesini attı. Aynaya bir göz atmalısın, Bast.” dediğinde homurdandım ve gözlerimi devirdim. Şapşal. Ben kendi kendime gülümserken Elliot ortadan kaybolmuştu. Hafifçe dudağımı sarkıttım. Bunu yapmamın nedeni Kath'in bana bakmasıydı. Elliot koluma dokunduğunda kafamı hafifçe çevirdim. Elindeki iki kaymak birasından birini bana uzattı. Hafifçe gülümsedim ve bir teşekkür mırıldandım. Baharatlı kokuyu içime çekerken gözlerimi kapattım. Sonrasında bardağı tek dikişte içtim. Bununla sarhoş olmak dünyadaki en zor şeydi. Bardağı en yakındaki masaya bıraktım. Sonrasında biraz Elliot'la sohbet etmeye çalıştım. Ciddi anlamda bu çocuğu boğmak istediğime karar verdiğimde sessizleştim.

"Yanlış anlama olmuş, affedersiniz. İyi eğlenceler." Duyduğum sesle dehşetle geri döndüm. Francisco ile göz göze geldiğimizde şoktan dolayı uyuşmuş gibiydim. O arkasını dönüp hızla ilerlerken ben hala ona bakıyordum. Bir saniye kadar daha durdum ve derin bir nefes aldım. Gözlerimi kırpıştırdım ve bu gün için bu kadarının yettiğine karar verdim. Bu fazlaydı. Elliot'a bir bakış attım ve kapıya doğru ilerledim. Tek istediğim hiç bir şey hatırlamayacak kadar sarhoş olmaktı. Zindanlara ilerledim. İlk göz yaşını hissettiğimde viski şişesini yeni elime almıştım.

Bu yılda diğerleri gibi berbat başlıyordu.

Spoiler:
Leonardo Moralies

Leonardo Moralies

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 04, 2013 11:46 pm

Ağzını tutamayıp 'Aşkım' demesinin üzerine Leo biraz rahatladı çünkü Scarlett da karşılık vermişti. Leo'nun kolunu omzuna atmasını sağladı Scarlett, ağacın yanına giderken "Seni seviyorum" diye kulağına fısıldadı, refleks gibi Leo da cevap verdi hemen "Ben de seni.". Leo ellerinin titremesini engellemek için elinden geleni yapıyordu. Ağacın yanına geldiklerinde Leo'nun gözüne üzerinde 'Leonardo Moralies' yazan mor bir hediye paketi çarptı. Üst üste yığılmış hediyelerin üst kısmında olduğu için eğilmesine gerek kalmadan aldı. Oldukça büyüktü; Yırtarcasına açtı ve içinden şekerlemeler, küçük pastalar ve iki tane kitap çıktı. İster istemez minnetsizce "Buda ne?" Dedi. Ama kitapların ismini görünce fikri değişti, aylardır istediği kitapları almışlardı annesi ile babası. 'Sihir sanatında Nakromansi ve geçmişi' ve de 'Sol ophel, Phaleg' diye geçirdi içinden. Hediyeleri poşete koydu ve Scarlett'a döndü.

Ne hediye aldığını merak ediyordu. O an aklına bir şey geldi, kendi hediyesini arayan Scarlett'ı omzundan tuttu ve poşetin içinden çıkardığı 'Sol ophel, Phaleg' kitabını ona verdi. Sebebi açık ve netti, kitap bir birlerini seven ve Hogwarts'ta geçen bir çifti anlatıyordu. Hogwarts'ı anlatan onlarca kitap vardı ama bu kitap sadece Hogwarts'ı değil, onları anlatacaktı. Ağzı mühürlü gibi kitabı Scarlett'ın eline verdi ve "Bu senin," dedi. Ve gecenin üçüncü öpücüğünü kondurdu. Bir yandan da içinden kendine küfürler ediyordu, 'Ne acelen var ki? Seni ahmak.' Diye düşündü.
Scarlett M. Laurent

Scarlett M. Laurent

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 05, 2013 1:08 pm

Birlikte hediyelerin olduğu bölüme doğru ilerledik. Leo'nun hediyesi en üst kısımlarda mor bir paketti ben benimkini göremiyordum henüz. O hediyesini açarken bende kendiminkini aramaya başladım. Fakat ne yazık ki bulamıyordum. Bu sırada Leonardo'nun hediyesini açtığını gördüm. Biraz şekerleme,minik pastalar ve iki kitap çıktı. "Buda ne?" demişti haklı olarak. Yani eminim beklentisi bu değildi. Fakat kitaplara baktıkça gözlerinin ışıldadığınıda gördüm sanırım onları sevmişti. Kendini mutlu hissettiğinden emin olduğumda bende kendi hediye paketime bakınmaya devam ettim. O sırada Leo omzumdan tutup beni kendisine doğru çevirdi. Kitaplardan birisini bana doğru uzattı. 'Sol ophel, Phaleg' Hogwarts'da geçen bir hikaye. Bir birine aşık iki gencin hikayesi. "Bu senin" demişti bunun anlamı açıktı. Bu bizim hikayemiz olacak diyordu. Kim bilir belki bizde bir hikaye kadar sonsuz oluruz,belki bir hikaye kadar güzel olur her şey. Hikaye gibi olur. Kitabı bana uzattıktan sonra alıp sıkıca sarılmıştım kitaba. Sahiplenircesine ama kitabı değil bu aşkı sahiplenircesine. Kitap bu aşkın sembolüydü artık benim için. Minik bir öpücük kondurdu sonrada. Gecenin anlamlı anlarından birisi daha. Çok hızlı gelişiyordu her şey. Her dakika bir birimize dahada yakın oluyorduk. Her dakika bir adım daha ileri gidiyorduk. Gözlerim ışıldıyor,kalbim deli gibi atıyordu. Gülümsemekten kendimi alamıyordum. "Teşekkür ederim" diyebildim sadece. Ama bunu söylerken aklımdan çok daha güzel şeyler geçtiği kesindi sadece kelimelere dökememiştim. Kitaba hala sarılıyordum. O sırada gözüme kendi ismimin yazılı olduğu paket çarptı. Sarı ve küçük bir paketti. Küçük olduğu için farketmem bu kadar zor olmuştu sanırım. Uzanıp elime aldım ve bir çırpıda açtım. İçinden bir madalyon,siyah bir atkı çıkmıştı ve madalyon için yazılmış küçük bir not. 'Sana şans getireceğine eminim. Sadece buna inan. Özel bir gücü yok,sevgiden başka' notta yazanlar bunlardı anlamlı ve güzel sözler. Madalyonu boynuma geçirdikten hemen sonra elimdeki atkıyı Leonun boynuna taktım. "Buda senin. Bu soğuk günlerde seni sıcak tutacak bir şeyler gerek,benden başka" deyiverdim ve boynuna sarılıp bir süre öylece kaldım. Etrafta çok fazla kişi kalmamıştı,herkes birer birer dağılıyor,gidiyordu. Saat çok geç olmuş ve yeni yıla çoktan girmiştik. "Hadi sanırım bizim içinde gitme vakti geldi." dedim ve elini sıkıca tuttum. Öylece balo salonundan çıktık.

Notcukcan Very Happy:
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyPtsi Ocak 07, 2013 12:02 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Noel Balosu sona erdi!
Eğlendiğinizi umuyoruz ve özel hediye çekilişinin sonuçlarını açıklıyoruz;
1. Chloé Collinson, Noel hediyesi olarak bir sinsioskop ve 200 galleon kazandı!
2. Bastet Thomas, ödül olarak 150 galleon kazandı!

Bayan Collinson ve Bayan Thomas'ı tebrik ediyoruz. Noel Balosu puanlaması tamamlandığında, bu başlığa eklenecek. Keyifli rol oyunları dileriz. Smile

*Sinsioskop, sahibinin o sırada yanında, çevresinde güvenmemesi gereken biri olduğunda yanıp sönerek sahibini uyaran büyülü bir nesnedir.
https://hogwartsexpress.yetkin-forum.com
Celia Marlow
Hogwarts Müdiresi
Hogwarts Müdiresi
Celia Marlow

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: 2007 Yılı Noel Balosu   2007 Yılı Noel Balosu - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 20, 2013 9:30 pm

Noel Balosu Rp Puanlamaları

Melanié Phoénix

Kazandığı Rp Puanı: 10
Baloya uygun bir giysiyle katıldığı için: +1
Toplam Puanı: 11

Reyna Lana Regina

Kazandığı Rp Puanı: 8
Baloya uygun bir giysiyle katılmadığı için: -1
Toplam Puanı: 7

Eglantine Xavier

Kazandığı Rp Puanı: 9
Baloya uygun bir giysiyle katıldığı için: +1