AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Tekrar Bir Arada

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Elisa Pearce

Elisa Pearce

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : MeLiSsa

Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar Bir Arada    Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 19, 2011 4:29 pm

Söylediğimden sonra neredeyse boğuluyordu. Onu o halde görünce gülmeye başlamıştım.

"Bu kadar açık anlatmanı beklememiştim. Ama evet. Benimle olmanı istiyorum." dedikten sonra gülmem anca durmuştu. Viskisini bitirince masadaki şişeyi alarak bardağına tekrardan viski koydum. Pantalonuna birşeyler yapışmıştı sanırım. Biraz eğilerek toz parçasını aldım ve:

Nereden geliyorsun böyle? Toz içindesin dedim ve bardağımdaki son yudumu aldım. İçkimi tazeledim ve birkaç yudum aldım.

Duş alırsan sevinirim dedim ve gülümsedim.
Alexander Hailword

Alexander Hailword

RP Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Tekrar Bir Arada    Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 19, 2011 4:44 pm

-Nereden geliyorsun böyle? Toz içindesin

Güldüm. Pantolonum toz içindeydi. Doğru.

-Duş alırsan sevinirim

İçkimden bir kaç yudum aldım.

"Film çekimindeydim. Ondan böyle. Ve duş alabilirim sağol."

Bardağımdan bir kaç yudum daha aldım ve ayağa kalktım.

"Nereye gideceğimi gösterebilir misin?" dedim ona bakarak. Siyah gömleğimi düzelttim ve gerindim sakince. Yorulmuştum bugün. Bir de gazeteciler olmasaydı.

Aslında evi bu kadar büyük olmasaydı banyoyu bulabilirdim. Şimdi ise harita gibi ona ihtiyacım vardı.
Elisa Pearce

Elisa Pearce

MesajKonu: Geri: Tekrar Bir Arada    Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:37 pm

"Film çekimindeydim. Ondan böyle. Ve duş alabilirim sağol."

Film çekimlerdiyken kendini kaybedip yerlere mi atıyordu kendini acaba? İçkisinden birkaç yudum aldı ve ayağa kalktı.

"Nereye gideceğimi gösterebilir misin?"

Elbette. Gülümseyerek yerimden kalktım ve elini tutarak yürümeye başladım. Merdivenlerden yukarıya çıktık. Banyonun kapısını açtım ve içeriye girdim. Küvetin suyu açtım ve:

İstersen keyifte çatabilirsin. İstediğin birşey olursa seslenmeni öneririm dedim ve dolaptan havlu çıkardım. Çıkardığım havluları dolabın üstüne koydum ve Alex'in dudağına öpücük kondurdum ve:

Keyfini çıkarmalısın bence dedim ve gülümseyerek banyodan çıktım.
Alexander Hailword

Alexander Hailword

MesajKonu: Geri: Tekrar Bir Arada    Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 4:49 pm

Elimden tuttuğu gibi beni banyoya götürdü. Herhalde tuhaf bakışlarımı görmüş olacak ki bu devasa banyoya suyu bile açtı.

-İstersen keyifte çatabilirsin. İstediğin birşey olursa seslenmeni öneririm

Havluları çıkarmasını izledim sakince. Sonra ufak bir öpücük kondurdu dudaklarıma.

-Keyfini çıkarmalısın bence

Banyodan çıktığında arkasından baktım. Saçlarımı karıştırdım ve bu geniş yerdeki ihtişama baktım. Anlaşılan birileri gerçekten de iyi para kazanıyordu. Aslında ben de zengin sayılırdım ama evimi bu kadar ihtişamlı gösterememiştim. Her zaman dağınıktı.

Tüm bunları bir kenara bırakıp üzerimdekileri çıkardım. Suyun altında geçtiğimde fazla kalmadım. Kısa sürede işimi hallettim ve çıktım. Pantolonu üzerime çektim ve gömleğimi giymeden saçlarımı kurulmaya başladım. Yansımama baktığımda göz bebeklerimin irileşmiş olduğunu gördüm. Kaşlarımı çattım ve saçımı kurulamaya devam ettim.
Elisa Pearce

Elisa Pearce

MesajKonu: Geri: Tekrar Bir Arada    Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 20, 2011 5:14 pm

Mutfağa indmiştim. Gereçkten açıkmıştım. Birşeyler atıştırırız diye birkaç şey hazırlamıştım. Masayı kurduktan sonra Alex'in yanına çıktım. Kapının çaldım ve:

Müsaitsin değil mi? dedim gülümseyerek. Sonra kapıyı araladım hafifçe. Alex'e sarıldım arkasından ve kafamı omuzuna koydum.

Yorgun ve acıkmış görünüyorsun dedim ve yanağına bir öpücük kondurdum. Birkaç dakika öyle kalkdıktan sonra birkaç adım ondan uzaklaştım ve:

Aşağıda halletmem gerek şeyler var. Birazdan inersen yemekleri kaçırmazsın dedim ve gülümsedim. Hızlıca aşağıya indim ve pişirmiş olduğum balıkları tabaklara aldım ve kadehlere şarapları koydum. Işığı biraz loşladırdım ve klasik bir müzik koydum. Üstüme başıma baktığımda bu ortama gitmediğini düşündüm ve hızlıca odama çıktım. Siyah mini bir etek ve üstüne de siyah bir gömlek giydim. Saçlarımı arkadan topladım ve hızlıca aşağıya indim. İndiğimde Alex çoktan salona gelmişti.

Süpriz! dedim kahkaha atarak ve yanına doğru ilerledim.
Alexander Hailword

Alexander Hailword

MesajKonu: Geri: Tekrar Bir Arada    Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 12:54 am

Müsaitsin değil mi?

Kapının çalınmasıyla o tarafa baktım. Bana sarılınca gülümsedim aynaya doğru.

Yorgun ve acıkmış görünüyorsun.

Bir şey söylemeden saçımı kurulamaya devam ettim.

Aşağıda halletmem gerek şeyler var. Birazdan inersen yemekleri kaçırmazsın.

Banyodan çıkmasını izledim ve üzerimi giyindim. Beyaz gömlek hala aynı duruyordu. Aşağıya indim yavaşça. Nerden çıktığı belli olmayan Elisa ise:

Süpriz!

Gülerek bana yaklaştığında şaşkınlıkla ona baktım. Etrafta balık kokusu vardı. Bu kadar kısa zamanda bu kadar iş başarması ilginçti.

"Harikasın." dedim dudaklarından öptüm yavaşça. Masadaki yiyeceklere baktım ve önce onun oturması için sandalyesini çektikten sonra kendi yerime geçtim. Balıklara kısa bir bakış attım ve bardağımki şaraptan bir yudum aldım. Sonrada çatal bıçakla yemeğe koyuldum balıkları.

"Mükemmel olmuş." dedim kibarca.
Elisa Pearce

Elisa Pearce

MesajKonu: Geri: Tekrar Bir Arada    Tekrar Bir Arada  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 12:14 am

"Harikasın." dedi dudaklarıma narin bir öpücük kondurdu. Senin kadar değil dedim gülümseyerek. Sonra sandalyemi çekti. Ben oturduktan sonra da kendisi oturdu. Balıklara kısa bir bakış attı. Gülümseyerek ona baktım ve şaraptan birkaç yudum aldım. "Mükemmel olmuş." Balıktan biraz yedikten sonra gözlerine baktım ve Afiyet olsun o zaman. Zehirlenmediğine sevindim dedim gülerek. Yemek yedikten sonra ne yapsaydık acaba? Hareketli bir şeyler lazımdı ama ne? Dans ve içki?! Harika olurdu. Oturduğum yerden hızla kalktım ve Diskoya gidelim mi? Cevabını beklemeden odama çıktım üstümü değişmek için...

Rpg Bitmiştir.

Tekrar Bir Arada

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Tekrar Sahalardayım :)
» Tekrar merhaba.
» Tekrar eden hatıralar
» Tekrar Başlayan Olaylar