AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

İlk Buluşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Elisa Pearce

Elisa Pearce

RP Yaşı : 25
Gerçek Adı : MeLiSsa

İlk Buluşma  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 14, 2011 6:28 pm

-Bana öyle aşık aşık bakma Elisa. Sana ne gibi bir şey hissediyor olabilirim? Tabiki yakın arkadaşımsın ve sana değer veriyorum ama bazen çok ileri gidiyorsun farkında mısın? Benim için mini etek giymeler, kolumdan tutup sürüklemeler, ne hissettiğimi sormalar, yuvarlak yuvarlak laflar! En kötüsü de beni salak yerine koyman. Şu ana kadar kaç kadınla birlikte olduğumu biliyor musun? İflah olmaz bir serseri olduğumu? Anlamıyor muyum sanıyorsun tavırlarındaki ağır romantizm kokusu bin mil öteden fark ediliyor. Kırılmanı istemiyorum ama ben sana göre değilim dedi.

Ahh! İşte korktuğum şey başıma gelmişti. Camdan dışarıya bakmaya başladım. Birkaç dakika - en fazla 15 dakika - dışarıya baktım. Bu sözlerine gerçketen de çok üzülmüştüm ve ne diyeceğimi bilmiyordum.

- Seni salak yerine koyduğum falan yok. Tamam mı ? Sen öyle anlıyorsan o senin problemin. Sen bana senin için ne hissetiğimi sordun ben de bilmiyorum dedim. Bu lafları yumarlamak değildir. Ve gerçekten de senin için ne düşünüyorum bilmiyorum. Ayrıca, sen bana sorduğun için ben de sana sormak istedim dedim sinirli bir şekilde ve ekledim.

- Tam tersi olmasın. Sen bana göre değilmişsin değil de ben sana uygun değilim demek daha uygun olur bence dedim ve bacak bacak üstüne attıp arkama doğru yaslandım.

Sözlerimi bitirdikten sonra derin bir nefes aldım ve dışarıya bakmaya başladım.

Ona göre değilmişsim! Şuan onu bir sıçana çevirip rahatlamak istiyordum. Yapmalıydım acaba ? Lanet olsun! İçimden binlerce kez '' onu sıçana çevir '' cümlesi yankılanıyordu. Ama nefsime sahip çıkıp onu sıçana çevirmeyecektim.
Simon McGreedy

Simon McGreedy

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Tolga

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 14, 2011 6:39 pm

- Seni salak yerine
koyduğum falan yok. Tamam mı ? Sen öyle anlıyorsan o senin problemin.
Sen bana senin için ne hissetiğimi sordun ben de bilmiyorum dedim. Bu
lafları yumarlamak değildir. Ve gerçekten de senin için ne düşünüyorum
bilmiyorum. Ayrıca, sen bana sorduğun için ben de sana sormak istedim

Üzülmüştü evet ama eğer istediği olsaydı-benimle olsaydı- daha çok üzüleceğine emindim. Ona bunu anlatmalıydım ama nasıl?

- Tam tersi olmasın. Sen bana göre değilmişsin değil de ben sana uygun değilim demek daha uygun olur bence

Evet yanlış anlaşılmalar ve dişisel tavırlar baş göstermişti. tam tahmin ettiğim gibiydi her şey. Ne yapacağımı biliyordum ben. Umarım ters tepmezdi umarım...

Hesabı masaya bırakıp Elisa'nın kolundan tuttum ve o an cisimlendik. Pastahanede muggle birilerinin olmaması, varsa da bizi görmemiş olmalarını diledim.

Geldiğimiz yer bir ormandı. Ne zaman canım sıkılsa veya dolaşmak istesem kitabımı alır bu ormana gelirdim. Söğüt ağaçlarının gölgesinde kitap okumak gibisi yoktur. Ama asıl kahraman ormanın tam merkezinde duran ulu çınar ağacıdır. Şimdi de tam o etrafı söğütlerle çevrili çınarın önünde duruyorduk. Elisa'nın ellerini tutup konuşmaya başladım:

-Bunun seninle hiç bir alakasının olmadığını biliyorsun. Benimn nasıl biri olduğumu da. Eğer birlikte olursak sana zarar vereceğimden adım gibi eminim çünkü iflah olmaz bir serseriyim. Sana değer veriyorum ama bir arkadaş gibi. Tanrım yaptığın yanlışı anlamanı nasıl sağlayabilirim?!

Elisa Pearce

Elisa Pearce

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 14, 2011 6:51 pm

Hesabı masaya bırakıp kolumdan tuttuğu an cisimlenerek bir ormana gelmiştik. Ne yapacağını gerçekten de merak ediyordum. Yine ondan vazgeçmem için neler saçmalayacaktı.

Etrafı söğütlerle çevrili çınarın önünde duruyorduk. Ellerimden tuttu ve:

-Bunun seninle hiç bir alakasının olmadığını biliyorsun. Benim nasıl biri olduğumu da. Eğer birlikte olursak sana zarar vereceğimden adım gibi eminim çünkü iflah olmaz bir serseriyim. Sana değer veriyorum ama bir arkadaş gibi. Tanrım yaptığın yanlışı anlamanı nasıl sağlayabilirim?! dedi.

- Ben anlatamıyorum yoksa sen mi anlamak istemiyorsun. Tamam duymak istediğin cümle '' Seni seviyorum ve senin için herşeyi yapmaya hazırım '' diye bağırdım ve devam ettim:

- Bu cümle senin için bir anlam taşımıyor, farkındayım dedim ve ellerimi ellerinden çektim.

Ahh,Tanrım! Ne yapıyordum ben ? Saçmalıyordum tamamen. Kızgın olduğum için doğru kelimeleri seçemiyor ve cümleleri kuramıyordum. Bu yüzden sessizliğimin konuşmasını tercih ederk sustum.

Ağacın altına oturdum ve ellerimi dizlerimde birleştirdim.

- Ahh! Evet, haklısınız Mr. McGreed. Neden sizin gibi bir serseri için kendimi feda edeyim ya da neden seveyim ? Haklısınız. Özür dilerim dedim yüksek bir ses tonuyla.

Arada sesim sakin arada ise sinirli çıkıyordu.
Simon McGreedy

Simon McGreedy

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 14, 2011 7:12 pm

Söylediklerim onu çok kızdırmıştı. Her şey kötüye gidiyordu, işler kontrolüm dışında yürüyordu.

- Ben anlatamıyorum yoksa
sen mi anlamak istemiyorsun. Tamam duymak istediğin cümle '' Seni
seviyorum ve senin için herşeyi yapmaya hazırım ''
- Bu cümle senin için bir anlam taşımıyor, farkındayım

Ne yapacağımı bilemez haldeydim. Aslında bildiğim cümleleri tekrarlıyordu. Bunların hepsini önceden tahmin etmeme rağmen şimdi hiç bir şey yapamamak beni ifrit ediyordu. Üzgün bir ifadeyle tuttuğum nefesi verip Elisa'ya sarıldım.

-BUnların hiç biri senin suçun değil. Hepsi benim davranışlarımın ölçüsünü bilememem yüzünden oldu. Çok özür dilerim Elisa. Ama...

'Hala aynı fikirdeyim' demek için omuzlarından tutup yüzünü görebileceğim mesafeye çekmişken onu, birden ben bile ne olduğunu anlayamadan onu öpmeye başlamıştım. Bir yandan 'Ne yapıyorum böyle ben!' diye kendime kızmama rağmen dudaklarım onun genç ve masum dudaklarından alamıyor, her hareketimle kendimi ve onu daha da dibe çekiyordum.

Birden ateşe dokunmuş gibi geri sıçradım. Yaptığımın tam anlamıyla farkına vardığımda telaşla konuşmaya başladım:

-Ben... Çok özür dilerim. Yapmamam gerekiyordu. Çok üzgünüm. Ben kendimi kaybettim.

Harika, şimdi de kekelemeye başlamıştım. Hem de bir öpücük için. Simon, kendini düşürdüğün duruma bak!
Elisa Pearce

Elisa Pearce

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 15, 2011 12:25 am

Bana sarıldı ve:

-Bunların hiç biri senin suçun değil. Hepsi benim davranışlarımın ölçüsünü bilememem yüzünden oldu. Çok özür dilerim Elisa. Ama... devamını getiremeişti. Çünkü; hala fikri değişmemişti.

Ne olduğunu anlamadan beni öpmeye başlamıştı. Bir anlık kendimi ona bırakmıştım. Fakat bu öpücüğün ne anlama geldiğini anlayamamıştım.

Birden geriye doğru çekildi. Yine hatasaını örtmek için ne şaçmalayacaktı acaba ?

-Ben... Çok özür dilerim. Yapmamam gerekiyordu. Çok üzgünüm. Ben kendimi kaybettim dedi ve kekeleyerek konuşuyordu.

Ben sadece onun suratına baka kalmıştım. Artık sözleriyle kırıcı oluyordu gerçekten. Dikkate alarak konusmayı düşündüm sonuçta beni öpmüştü ve bu benim için çok önemli bir andı.

- Sen eğer beni seviyorsan ve beni senin egolarını tatmin etmemi istiyorsan durma devam et ama kalbimi kırmadan yaparsan,sevinirim. Yapacağın şeyleri ilk bana da söyle. Mesela öpmek gibi...

Beni çok kırmıştı ama açık konuşmanında zamanı gelmişti. Sonuçta bir ilişkiye başlayacaksak onun neyi sevip sevmediğini,neyden hoşlanmadını,nelerden nefret ettiğini bilmem gerekirdi. Bu sözleri de ona içten söylemiştim...
Simon McGreedy

Simon McGreedy

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyPaz Nis. 17, 2011 1:27 pm

Al işte! Kız haklı ne yapabilirdim ki? Sadece oradan kaçıp gitmek istiyordum. İşi dalgaya vurmaya karar verdim:

-Birini öpeceğin zaman haber verirsen işin tüm büyüsü bozulmuş olur. Seni öptüm, özür dilerim. Beni iflah olmaz bir budalayım, yapılabilecek tek şey benim gibi duygulara önem vermeyen bir adamı bu kadar önemli bir konuma getirmemek, hatta hayatından tamamen çıkarmaktır. Bunu yaparsan üzüleceğim, evet ama biliyorum ki senin için en doğrusu ve en yararlısı bu. Etrafında pervane olan bir sürü erkek var. Aptal bir adamın peşine düşeceğine onlarla ilgilen. Seni hak edecek birilerini bulursun elbet.

Bunları söylerken bağırmıyordum ama mahcup da değildim. Kardeşini teselli etmeye çalışan bir ağabey edasıyla söylediğim bu sözler karakterime ters düşüyordu. Demin öptüğüm kıza ağabeylik taslamak da ayrı rezillikti ya, neyse.

Bunları söyledikten sonra ormanın içine doğru yürümeye başladım ellerim ceplerimde.
Elisa Pearce

Elisa Pearce

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 1:05 am

-Birini öpeceğin zaman haber verirsen işin tüm büyüsü bozulmuş olur. Seni öptüm, özür dilerim. Beni iflah olmaz bir budalayım, yapılabilecek tek şey benim gibi duygulara önem vermeyen bir adamı bu kadar önemli bir konuma getirmemek, hatta hayatından tamamen çıkarmaktır. Bunu yaparsan üzüleceğim, evet ama biliyorum ki senin için en doğrusu ve en yararlısı bu. Etrafında pervane olan bir sürü erkek var. Aptal bir adamın peşine düşeceğine onlarla ilgilen. Seni hak edecek birilerini bulursun elbet.

İşten kaçmak için dalgaya vuruyordu. Hep yaptığı şeydi ya da bana denk geliyordu. İşi dalgaya vursada söyledikleri doğruydu. Teselli etmeye çalışıyordu fakat benim teselliye ihtiyacım yoktu. Ona ihtiyacım vardı. Ellerini cebine koymuş ormana doğru yürüyordu. Arkasından baka kalmıştım.

- Simon! Lütfen,gitme diye bildim sadece.

Gitmesini istemiyordum. Benim için çok önemli biriydi. Hele, şuan ona daha çok ihtiyacım vardı.

- Sana ihtiyacım var diye bağırdım arkasından.

Düştüğüm durumlara bak. Bir erkeğin arkasından - beni sevemeyen - gitmemesi için yalvarıyordum.
Simon McGreedy

Simon McGreedy

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 6:23 pm

Her şeye arkamı dönüp defolup gitmek ve kendimi kaybetmek istiyordum. Belki bir barda oturup kusana kadar içmek ya da bu ormanda kitaplarımın arasında kaybolmak bana iyi gelecekti.

- Simon! Lütfen,gitme!

Sahi orman ne kadar ıssız ve güvenli görünüyordu gözüme. Nasıl da nane kokuyordu hava, nasılda baharı taşıyordu burnuma rüzgar...

- Sana ihtiyacım var

Birden o kadar çok öfkelendim ki buna ben bile şaşırdım. Bana ihtiyacı mı vardı? Lanet olsun hangi kadının benim gibi birine ihtiyacı olabilir!! Geri dönüp ona kızgın bir bakış attım. Öyle muhtaç bakıyordu ki öfkem kat be kat arttı. Koşar adım yanına gidip omuzlarından tuttum ve sarstım:

-Bana ihtiyacın mı var? Ne içtin sen Elisa! Hangi kadının benim gibi birine ihtiyacı olabilir söyler misin! Hele ki senin kimseye ihtiyacın yok kendini kandırmaktan vazgeç artık! Şu haline bak! Zavallı muhtaç bir kadın gibi görünüyorsun!

Onu daha sert sarstım:

-Silkelen ve kendine gel!!

Çıldırmış gibi bağırıyordum. Kendimi kaybetmiştim. Nane... Evet nane kokuyordu.
Elisa Pearce

Elisa Pearce

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 6:37 pm

-Bana ihtiyacın mı var? Ne içtin sen Elisa! Hangi kadının benim gibi birine ihtiyacı olabilir söyler misin! Hele ki senin kimseye ihtiyacın yok kendini kandırmaktan vazgeç artık! Şu haline bak! Zavallı muhtaç bir kadın gibi görünüyorsun!

Haklıydı. Söyleyecek söz bulamamıştım. Sadece gözlerimi bir ağaca sabitlemiş oraya bakıyordum.

Daha sert sarsmaya başladı ve:

-Silkelen ve kendine gel!! diye bağırdı.

Beni korkutuyordu. Sarsıntınında verdiği bir duygu seliyle ağlamaya başladım. Zaten zor dayanıyordum onu laflarına bir de bunu yapması bardağı taşıran son damla oldu. Ellerini omzundan çektim ve:

- Kendimi kandırmıyorum ben! sonra duraksadım ve:

- Lanet olsun tamam mı ? Sen bencil herifin birisin! Seni sevmeme rağmen hala beni görmezden geliyorsun. dedim ve arkamı dönüp yürümeye başladım. Sonra duraksadı ve olduğum yerde ona döndüm.

- İstemiyorsun anladım. Şimdi karar verdim de istesek bile yürümez. Artık senin için hiçbir şey yapmayacağım dedim ve yürümeye devam ettim.

Ağzımdan çıkanlar beni rahatlatmıştı. Arkamdan ne gelmesini ne de yalvarmasını bekliyordum. Sadece yanlız kalmaya ve içkiye ihtiyacım vardı ya da iyi bir dosta.. Arkama bakmadan yürüyordum. Hızlı soluyordum.

- Uzatmanın bir anlamı yok. diye de bağırdım. Sesimi duydu mu bilmiyorum.
Simon McGreedy

Simon McGreedy

MesajKonu: Geri: İlk Buluşma    İlk Buluşma  - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 26, 2011 12:13 pm

Hüngür hüngür ağlıyordu karşımda ve bu beni deli ediyordu! Ben onun babası değildim, nazını da çekmeyecektim dolayısıyla. Ağlayarak bir şeyleri kabul ettirmeye çalışan aciz kadınlardan hiç haz etmez, onlarla tanışmaya bile tenezzül etmem.

Elisa göz yaşlarını silip benden uzaklaşırken peşinden gitmemeye, hatta onu bir daha görmemeye karar vermiştim. Bakalım, hayat bize neler getirecekti...

SON!

İlk Buluşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» İlk Buluşma
» Buluşma
» Gizli Buluşma
» Aşıklar Şehrinde Buluşma