AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

Aether | Bölüm Bir | Açıklama Empty
MesajKonu: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 7:43 pm

Vee her şey silinir.

En son Dean Bloom tarafından Perş. Eyl. 06, 2012 2:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 8:43 pm

Heey ben begendim acikcasii Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 8:49 pm

Ya bu şekilde beğenenlerle yazabiliriz hani detayları filan konuşur hallederiz tek başına pek zevkli olmuyor da bu olay Very Happy tutarsa çok sevinirim şahsen Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 9:08 pm

Tutar benceee ben varim yani haberin olsun kamki Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 9:10 pm

Tamamdır o zaman bikaç kişi daha gelirse toplucana yazarız bir şeyler Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 9:20 pm

Ayneenn Very Happy
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 9:57 pm

Ben de katılmak isterim. Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:10 pm

Ben hayran kalmış olabilirim. Smile O.o Evet Evet hayran kaldım. dasdasd Ben de katılmak istiyorum. :d asdasd

Düüt düüt. Yazım yanlışı:

bknz: Simyacılara göre görünen iki element olan toprak ve su, içlerinde görünmeyen iki elementi (toprak ve ateş) bulundurmaktadır.

İki toprak olmuş. Doğrusu;

Simyacılara göre görünen iki element olan toprak ve su, içlerinde görünmeyen iki elementi (hava ve ateş) bulundurmaktadır.

olacaktı sanırım. Very Happy
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:29 pm

Öyle olacaktı Jordoancığım arada karışıyor öyle çaktırmayalım lütfen Very Happy
Eleanore tabikii sende hoş geldin o zaman Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:34 pm

Ay çok tatlı bir grup olduk dimiiiiii. Smile
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:36 pm

Tamam. Very Happy Yani biraz abartılı oldu sanırım o . "DÜÜÜTT DÜT" olduğu yer. Very Happy dasdasd nese... Ben de kendi kurgumu mu yayınlasam. Nese çok işim var yarın ya da haftaya belki. Very Happy sadasdasd
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:40 pm

Bunun rpsini yapacağız değil mi? Ben kendime ırk seçmeye çalışıyorum Razz Hepsi birbirinden güzel. Şöyle bir grup öğrenci şeklinde yola çıksak çok hoş olur. Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:43 pm

Ben Aquarina olmak istiyoruuum. Ya da Shapeschefter. Ama kötü bir Shapeschefter değil de diğerlerinden farklı olarak iyi bir Shape... olmak istiyorum. Adını yazmak ne kadar da zor ya Razz
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:45 pm

Olduk olduk genişlememiz dileğiyle diyor bir kaç kişi daha gelirse başlarız diyorum ben Very Happy Bana rakip mi olucan yavrum Suspect Very Happy şaka bir yana yayınla valla böyle zevkli şeyler çıkarırız ortaya kanımca ben bir başlangıç yaptım işte Very Happy

Yapacağız tabikii hatta bölüm bölüm yayınlarız diye düşünüyorum ben -.- Şahsen ben de seçemiyorum ırkları ya Very Happy hatta ana kurgumuzun ne olacağına da karar veremedim. Yani temel de bunlar var ama devamı nasıl olmalı onu bulamadım hep birlikte genişletiriz bence zevkli ve herkesin istediği gibi olur:)

Şekil değiştirici diyip geçelim Very Happy ya şöylede yapabiliriz hepsinden biraz biraz yazabiliriz filan. Mesela bölüm 2 de bir ırkı ele alıp bölüm 3 de başka bir ırk bunlar bittikten sonra mesela ateş kadehindeki gibi bir beraberlik söz konusu olup hepsini beraber şeettirebiliriz gibime geldi yine size bırakıyorum benimki bir fikir Very Happy
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:48 pm

Aynen ben de ikisi arasında kaldım Very Happy Ne yapsak ki? Grup oluşunca herkes farklı ırk olsun. Tadından yenmez maceralarımız Very Happy

Edit: Bence bir okulda hepimiz olalım. Bir olay olur. Bir grup öğrenciyi isterler. En iyiler olarak gideriz. Ya da yanımızda bir öğretmen olur. Bak o ben olabilirim de Razz

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Similar topics

-
» Aether | Bölüm İki | Toplanış
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» The Originals | 1. Bölüm & Kasabaya Bir Öğrenci Geliyor |
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» Taze Haber, Harry Potter Ölüm Yadigarları Bölüm 2 -- 2. Resmi Fragman