AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:18 am

Aynen bence dee Smile
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:19 am

tamamdır:D ya aetherlar hayat simgesi olarak simgelendiği için mesela vampirlerin aether ı damon onların hayatlarını düzenleyen yaşamalarını sağlayan kişi olur diye şeetmiştim. Ay akşam akşam tıkandım ben sanırım Very Happy istek verin siz ben ekleyeyim sonra başlayalım heyecan yaptım ben şahsen kendim olarak Very Happy
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:20 am

Bence Damon iyi fikiir. Yani Tanrı olmaz ama o ilk vampir olur hepsinin lideri, babası falan. Very Happy
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:22 am

O zaman sadece isim olarak kalsınlarr. Rpye girerlerse valla tanrının yanında rahat olamam ben Razz Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:23 am

hah işte öyle onun gibi Very Happy ruhları ve bedenleri arasındaki bağı taşıyan ayarlayan kişi yani aether. Her ırk için bir tane var bunlardan filan Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:23 am

Girmesinler peki Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

Şekil değiştiriciler için Game of Thrones'taki Jaken Hagar olabiliiir. Hani Valar Morghulis olan. O da birnevi şekil değiştirebiliyorrr Very Happy
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:25 am

Aramızdaki kurgu nasıl olacak? Grupta hem vampir hem kurtadam var. Ve nasıl karşılaşacağız? Belirleyip başlayalım heyecanla bekliyorum Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:28 am

İzlemediğimden bilmiyorum Very Happy işte bu savaşın başlamasına sinirlenen aetherlar bizleri toplayan yüce adamlar oluyor işte Very Happy

Şimdi herkes kendi ırkını yaşarken aralarında bir savaş başlasın ve bu yıllarca sürsün. Buna gerçekten sinirlenen aetherlar güçlü ve yetenekli öğrencilerini, gençlerini kendileri özel olarak yaptıkları bir akademiye alıyorlar ve onları eğitiyorlar falan sonra bunlar okulu bitirince de savaşı bitirmek için işi ele alıyorlar falan beğenmezseniz değiştirebiliriz tabi
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:33 am

Olur ama okuldan sonra savaşmaya geçelim direk. Yani bizi yanlarına çağırıp özel ve gizli bir savaş ekibi olacaksınız dediğinde. Birbirimie bakıp bu mu katılmış ekibe diyebiliriz? Razz Okul rpsini yeterince yapıyoruz zaten. :/
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:34 am

Bence gayet iyii. Very Happy Aynı amaç için toplanmış oluruz bu yüzden birbirimize katlanmak zorunda kalırız falan. Ama sonraları birbirimize alışırız dost oluruz hiç ayrılmak istemeyiz falan. Very Happy
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:36 am

Aynen Very Happy hepimizin akademi müdürünün odasına çağrılmasından başlayabiliriz de hatta. Tam mezun olduğumuz gün. Ne zaman başlayacağız ya Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:38 am

aynen şimdiokul rpsini fazla uzatmanın alemi yok zaten, bir bölümde bahsederiz. Sonrasında arkadaşlık dostluk birbirine alışma vs vs en son savaş rpsini yaparız ve biter gibime geliyor. Ama güzel şeyler çıkacağı kesin Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:39 am

Şimdi kurgumuz falan tam anlamıyla oluşsun ben bölüm iki için başlık açarım oradan başlarız. Sohbet bölümümüz burası olsun diğer yerlere sadece rplerimizi bırakalım Very Happy
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 4 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:42 am

Evet güzel fikir. Yaşlar kaç olacak? Ortalama bir sayımız olsun.

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Similar topics

-
» Aether | Bölüm İki | Toplanış
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» The Originals | 1. Bölüm & Kasabaya Bir Öğrenci Geliyor |
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» Taze Haber, Harry Potter Ölüm Yadigarları Bölüm 2 -- 2. Resmi Fragman