AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

RP Yaşı : 14

Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:48 pm

Eleanore haklı. Herkes bir Element kapsın. Mesela ben "Aether" ya da Ateş. Su da olabilir. Yoğğğ. Toprak ... Yok yk hava. Very Happy Üfff. Karar veremedimmm. Crying or Very sad
https://twitter.com/#!/baranyetismis
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:53 pm

Şimdi haksızlık olmasın derim ve herkesin bir aether ı olsun derim ve Eleanore çok hoş şu en iyiler fikri filan:D bak şöyle de olabilir bütün bu ırklar savaşa girmiş olsun aetherlar bunu bitirebilmek için en gözde ve yeteneklileri bir akademide toplasın. Onlarda bu savaşla baş edebilmek için türlü türlü maceralar yaşasın falan Very Happy
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:55 pm

OHA BU SÜPEEER DEAN! Ama kimin hangisi olacağını kararlaştırmalıyız Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 10:58 pm

Herkesin Aether'î ha? Oha süper bir fikir olabilir. Bunu yalnızca deneyerek öğrenebiliriz. Very Happy Very Happy Very Happy Haydiiiii. Very Happy sadasd
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:00 pm

İlk bölümün giriş kısmına karakterler hakkında birkaç kısa bilgi koyarsak olaın gidişatı filan yazdıkça grup büyür gibi. Very Happy

Aramızda da kurgu belirleyelim. Very Happy Heyecanlandım hemen başlasak Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:02 pm

O zaman şimdi siz istediğiniz ırk ve oluşturacağınız karakterin adını yazın ben karakterlere ekleyeyim onu aetherlarınızı da belirtin ki sorun olmasın Very Happy Sonradan gelenleri de istediğine ekleriz galiba sanırsam akademi büyüklerini filan da seçeriz tabi rağbet olursa Very Happy
Jordoan Lovebad

Jordoan Lovebad

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:04 pm

Sonra başlarız bence ben şimdi çıkmak zorundayım. Very Happy Üzgünüm. İzmirdeyken bol bol girerim diye düşünüyorum. Very Happy asdasd ßß Arkadaşlar. Aether Kankalarım benim....
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:14 pm

Bende varım. ateşe talibim. Tabi ruhun ve bedenin efendisine de. Ve çok iyi kurgum vardır. Her ikisinde bir usta da olabilirim Smile Ama başkası seçilecekse eğer saygı duyarım tabi. Oylamaya ne dersiniz?
Akemedilerin yönetiicisi de olsun Smile avatar gibi tüm elementlerde usta bir adam Very Happy haha
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:19 pm

Öncelikle ben Aether'i tam olarak anlayamadım. Biraz yorgunum da asdfsa.

Ama ben Aquarina ya da şekil değiştirici olabilirim hiç fark etmez. Bu ikisinden biri olmak isteyen varsa söylesin ben de ona göre ikisinden biri olurum.... Dediğim gibi yorgunum arkadaşlar iki cümle yazamıyoruuum! :lol!:
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:21 pm

Aleksandra sen şekil değiştirici ol. ben de aquariman. birbirimizi tamamlayalım Razz Aether için su olur benim ki o zaman. Sağa sola su fırlatabileceğimi umuyorum Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:27 pm

Temaaam. Ama ben dediğim gibi diğerlerinden daha değişik olarak kötü olmayan ama kibirli ve ukala olan bir Şekil Değiştirici olucam :lol!: Bu arada Şekil Değiştiricilerin Aether'i nediiir Very Happy
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:29 pm

Bence havadır. Çünkü aralarında değişime müsait tek element o. Aqua olarak ateş alsam nasıl olur acaba? Ya da hava alayım buz yaparım Razz
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:29 pm

Dostum karmaşık bir kurgu olacak Smile
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:36 pm

şimdi ben Aether olarak ayrı bir element düşünmüştüm ama dediğiniz gibi bu 4 elementten her birini ırklara pay edip onların aetherı da yapabiliriz Very Happy adrian şimdi bu dediğimiz gibi olursa diğerlerine göz at beğendiğin olursa onlardan birini seçiver Very Happy şimdi hepsini toparlayıp ilk mesaja ekliyorum ben Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:38 pm

Tamaaam ekle ekleee:D

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Similar topics

-
» Aether | Bölüm İki | Toplanış
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» The Originals | 1. Bölüm & Kasabaya Bir Öğrenci Geliyor |
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» Taze Haber, Harry Potter Ölüm Yadigarları Bölüm 2 -- 2. Resmi Fragman