AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Eleanore Rheanna
Slytherin Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Eleanore Rheanna

RP Yaşı : 30
Gerçek Adı : Melisa

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:41 pm

Sitede partner farklı burada partner farklı olacak. Her yerde adımız farklı burada farklı. Süper. Dünya içinde dünya gibi. Very Happy
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:43 pm

Katılıyorum Rheanna. Bu arada ben ateş ve Kurt adamı seçmek istiyorum Birde Aether olsam fena olmaz. İkisini birden seçsem diyorum.
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

RP Yaşı : 18
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:46 pm

Eleanore sana iksir dersi ile ilgili sormam gereken bir şey var. Bana bir özel mesaj atar mısın acaba şu anda kullandığım bilgisayarın dns ayarları yok sanırım mesaj gönderemiyorum, gelenleri de zar zor görebiliyorum Shocked

Burdan atlamak biraz saçma oldu ama neyse. Gelmişken ben de tam olarak belirteyim. Şekil Değiştirici olmak ve Hava elementini almak istiyorum Very Happy
Dean Bloom

Gerçek Adı : Merve ben aynı zamanda Ivan A. Arshlander ve Sophie A. Hunter'ım.

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:47 pm

ya baya değişik olacak ben bu kadar olacağını dşünmemiştim açıkcası Very Happy şimdi konuyu toparlasak bi ya Very Happy kafam karıştı acık benim Very Happy

Şimdi eğer Aether daim kalacaksa herkeste olacak diye konuştuk zaten. Kurtlar Adrian dan sorulur artık o zaman. Aquarinalar Eleanore dan Shapeschafterlarsa aleksandra dan sorulur Vampirleri de ben alırsam geriye kalanları pay etmek düşüyor. Elementerler hakkında onu da mı herkese versek 4 adet ırk daha doğuyor çünkü Very Happy yardımcı oluverin Very Happy
http://aether-rpg.turkproforum.com/
Adrian Mikael Black
VII. Sınıf
VII. Sınıf
Adrian Mikael Black

RP Yaşı : 17
Gerçek Adı : Adrian

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:49 pm

Dostum sana yardımcı olabilmek için beynine girmek lazım Smile
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:52 pm

Elementer olmanın bir kıymeti kalmadı zaten. Elementleri aldık bile :d Bir tek peri ırkı kaldı. Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptyPtsi Tem. 16, 2012 11:53 pm

Ya ben tam olarak anlayamadım zaten hala siz konuşun beni çağırın asdfgsa

Ben Yaşlandırma İksiri hazırlıyorum zaten şu an meşgul etmeyen yia :lol!:
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:00 am

Jordoan a kaldı galiba o da istemezse ben ona vampirleri verebilirim Very Happy Adrian yok ya o kadar da değil Very Happy Aklıma bir şeyler gelip duruyor beğenirmisiniz bilemiyorum Very Happy Şimdi Suyu dopal olarak aquarinalara vermek lazım, Ateşi kurt adam ve vampir alsın Perilere hava verelim ve şekil değiştiricilere de toprak hani bu insan topraktan gelir mantığı falan. Vampir ve kurt adamlarsa tehlikeyi belli eden ateşi alsınlar, aquarina doğası gereği de su alıversin Very Happy şimdi bir özet geçeceğim ben o zaman Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:02 am

Yaaa hava gittiiiiiii! Ağlıyorum :lol!:
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:03 am

Ama biz element temsilcileri mi olacağız? Gezegendeki 5 -6 mıydık yoksa- seçilmiş gençler tüm ırklar arasında olacak savaşı durduracaktır filan. Very Happy Hepsini bulacak olan bir de npc karakter olan bir temsilci koyarız. Güzel olurdu haa Very Happy
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:08 am

Of bence Toprak yapmayalım Şekil Değiştiricileri. Çünkü sonuçta hava değişkenliğin simgesi olan bir element, eh Şekil Değiştirici'lere en çok uyan oo Very Happy
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:12 am

Evet şöyleki:
Kurt Adamlar: Adrian-Aynı zamanda ateş ırkı
Şekil Değiştiriciler: Aleksandra-Aynı zamanda hava ırkı-
Vampirler: Dean-Aynı zamanda ateş ırkı-
Aquarinalar: Eleanore-Aynı zamanda su ırkı-
Periler: Joardan-'a kaldı istemezsen değişebiliriz Very Happy-/Aynı zamanda toprak ırkı/
Aether da herkeste olacak zaten tanrı gibi bir şey onlar, çok yoklar bütün işleri güçleri yaşamı sağlamak. Şimdi ırklara göre baş Aether olacak ve onların yaşamlarını onlar kontrol edecek. Toplamda beş tane aether var.
Vampir ırkının Aether'ı: Damon. Onların tanrısı sayılacak kişi, yaşamlarının yegane temeli. bunun gibi. Gelenler olursa onları da akademi büyüğü yaparız Very Happy

En son Dean Bloom tarafından Salı Tem. 17, 2012 12:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dean Bloom

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:13 am

Ya ben şu adem havva olayı var ya hani topraktan yaratıldılar falan ordan yola çıkmıştım tabiki istersen hava olsun pek bir şey fark etmez Smile
Clara Carlevaro

Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:14 am

Hava olsun lütfeen. Tabi sizin için sorun olmazsa. Havaya takığım da ben biraz Very Happy
Eleanore Rheanna
Eleanore Rheanna

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Aether | Bölüm Bir | Açıklama   Aether | Bölüm Bir | Açıklama - Sayfa 3 EmptySalı Tem. 17, 2012 12:16 am

Damon kim ki? Olaya tanrıları katma bence. O zaman daha çok karışacak. Hem de tanrılarla aynı rpde yer almamız tuhaf olur.

Aleksandraya katılıyorum. Hava her zaman değişimi simgeler. Periler toprağı alabilir. Ağaç kovuklarında yaşasınlar hem Razz

Aether | Bölüm Bir | Açıklama

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Similar topics

-
» Aether | Bölüm İki | Toplanış
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» The Originals | 1. Bölüm & Kasabaya Bir Öğrenci Geliyor |
» Dinlediğin Şarkıdan Bir Bölüm
» Taze Haber, Harry Potter Ölüm Yadigarları Bölüm 2 -- 2. Resmi Fragman